Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yaw latife yapıyoruz savaşcım, bende burgmanla gelmicem..
    Kıyamıyorum burgmanıma km yapmasın
    yok abicim ben burgmanla geleceğim. burgmanın rahatını bırakamıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    savas motorun hayırlı olsun.
    Bu arada ne ulen bu getik onla gelicem bunla gelicem.
    ne ayaksınız siz söleyin bakalım.
    O zaman bende (A.T.) arabasıyla gelicem var mı itirazı olan.

bakınız AT?
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    arkadaşlar satılık 2007 siyah burgman 400 var,almayı düşünen varsa bana ulaşabilir.

Motosikleti
    Burgman AN400
    Selam Arkadaşlar,

Burgman 650 arayan bir arkadaşım var. Satmak isteyeni tanıyanınız var mı?
    [B]GOKSUN[/B]

yokum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 R
    merhaba arkadaşlar.
    biraz geç haberim oldu aranıza katılamadım bu hafta.
    size yine sormak istediğim birşey var.
    motorumu bu kez eski motorumu götürdüğüm servise götürdüm ve yağını değiştirdim. 10-40 yerine 15-40 koydu. sizce zararı olur mu? tüm bunları yeni öğreniyorum. ne yapmamı tavsiye edersiniz.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı yokum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.
    biraz geç haberim oldu aranıza katılamadım bu hafta.
    size yine sormak istediğim birşey var.
    motorumu bu kez eski motorumu götürdüğüm servise götürdüm ve yağını değiştirdim. 10-40 yerine 15-40 koydu. sizce zararı olur mu? tüm bunları yeni öğreniyorum. ne yapmamı tavsiye edersiniz.
    servis daima motul 15-50 yağ koyuyor. ama şuda bir gerçek ki elindeki yağ en iyi yağdır muamelesi yapıyorlar ne yazık ki..

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Selam Dostlar.burgman Ve Kymcı Xciting Hemen Hemen Aynı Sınıf Motorlar.ortak Geziler Düzenleyebiliriz Sanırım.bu Konu Ile Ilgili Fikirleri önerileri Olan Varsa Bildirirse Sevinirim.kymco Cuların Sohbet Mekanı Yada Burgman Ile Ilgili Bu Topic Den Faydalanabiliriz Değilmi? Teşekkürler...

crazy0911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam motorlara karşı bir sempatim var ve bu gerçege çevirmek istiyorum bunun içinde 4000 tl gibi bir bütce ayırdım ve motor konusunda acemiyim şimdi acemi biri olarak bana maxsi motorlardan hangisini önerirsini ve ikinci el düşünüyorum nexus 250 ve burmang 400 ler ilgimi çekiyor yalnız bu paraya fazla km yapmışlar var bir motorum ömrü nedir her yönden şimdi heves vardedik alınca arızalardan dolayı motordan sogumak istemiyorum cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    İyi akşamlar 2002 burgman ile 2004 burgman arsında yakıt-konfor ve vs bakımından ne farklar var.Topiği okudum ama bir türlü çıkamadım işin içinden eğer bilgilendirirseniz çok sevinirim..sevgiler saygılar..

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    2003 öncesi motorlar karburatörlü eski usul yakıt tüketimleride doğal olarak fazla. ayrıca kasasıda pek şık değil zaten bana göre ve artçı için rahat olmadığını tutamakların iyi konumlandırılmamış olduğunu okumuştum. benim kullandığım burgman ortalama 4-4.5lt/100km gibi bir değerde yakıyordu.
    @crazy0911
    4000 lira bütçen varsa burgmanlara pek bakmamanı öneririm şayet o fiyatlara bulabileceğin bi burgman inan sana çok daha pahalıya gelecektir.

Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bakınız AT?
    yoksa msn de bahsettiğin şey gerçek mi oldu??
    Lütfen evet de
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

Motosikleti
    SWT
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bakınız AT?
    İşin gücün gizem yapmak be kardeş afrikaya kadar yolun var

Alıntı crazy0911 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam motorlara karşı bir sempatim var ve bu gerçege çevirmek istiyorum bunun içinde 4000 tl gibi bir bütce ayırdım ve motor konusunda acemiyim şimdi acemi biri olarak bana maxsi motorlardan hangisini önerirsini ve ikinci el düşünüyorum nexus 250 ve burmang 400 ler ilgimi çekiyor yalnız bu paraya fazla km yapmışlar var bir motorum ömrü nedir her yönden şimdi heves vardedik alınca arızalardan dolayı motordan sogumak istemiyorum cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum
    Dostum bence parayı biraz daha biriktirip sonra bir burgman al,6-7 bin tl ye çıkarsan düzgün bir burgman alıp maxi scooter'ın keyfini çıkartırsın..
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı Fenci58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar 2002 burgman ile 2004 burgman arsında yakıt-konfor ve vs bakımından ne farklar var.Topiği okudum ama bir türlü çıkamadım işin içinden eğer bilgilendirirseniz çok sevinirim..sevgiler saygılar..
    2002 modelini kullandım ama sürüş, oturuş pozisyonu, konfor ve performans bakımından hiç bir fark göremedim. Motor hacmi de tamamen aynı fakat 2003 öncesi karbüratörlü olduğundan yakıt tüketimi biraz daha fazla. Öte yandan resimde de görüldüğü gibi tasarım olarak bayağı farklı. 2002'de tek far var, torpido gözü 2004 e gör bayağı küçük ama sele altı bagaj aynı gibi, sele açma yeri selenin altında (2004 te kontaktan açılıyor).

2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı matpcy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Dostlar.burgman Ve Kymcı Xciting Hemen Hemen Aynı Sınıf Motorlar.ortak Geziler Düzenleyebiliriz Sanırım.bu Konu Ile Ilgili Fikirleri önerileri Olan Varsa Bildirirse Sevinirim.kymco Cuların Sohbet Mekanı Yada Burgman Ile Ilgili Bu Topic Den Faydalanabiliriz Değilmi? Teşekkürler...
    tabii ki yararlanabilirsin. istersen toplantılarımızada gelebilirsin. burgman sahibi olmak diye bir şartımız yok. yeter ki kafa dengi ol

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2002 modelini kullandım ama sürüş, oturuş pozisyonu, konfor ve performans bakımından hiç bir fark göremedim. Motor hacmi de tamamen aynı fakat 2003 öncesi karbüratörlü olduğundan yakıt tüketimi biraz daha fazla. Öte yandan resimde de görüldüğü gibi tasarım olarak bayağı farklı. 2002'de tek far var, torpido gözü 2004 e gör bayağı küçük ama sele altı bagaj aynı gibi, sele açma yeri selenin altında (2004 te kontaktan açılıyor).

Arkadaşım ilginize çok teşekkür ederim.Gerçekten benim için bu bilgiler çok önemli.Eğer yakıt farkı 100 km de 400-500 gr ise temiz bir 2001-2002 uygun fiyata alınabilir umudundayım.
    Karbüratörlüler ,enjeksiyomlulardan 100 km de 2-3 litre fazla yakıyorsa deymez diye düşünüyorum..

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı Fenci58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ilginize çok teşekkür ederim.Gerçekten benim için bu bilgiler çok önemli.Eğer yakıt farkı 100 km de 400-500 gr ise temiz bir 2001-2002 uygun fiyata alınabilir umudundayım.
    Karbüratörlüler ,enjeksiyomlulardan 100 km de 2-3 litre fazla yakıyorsa deymez diye düşünüyorum..
    Tüketim farkını bilmiyorum ama 2-3lt olamaz ancak dediğiniz gibi 0.5 lt kadar olması lazım. Xmax larda bile karbüratör ve enjeksiyonlusu arasında bildiğim kadarıyla yarım litre kadar farkediyormuş.

Bugün ilk defa yeni kasa bir Burgman gördüm. Dikkatimi çekti Burgman çıktığından beri herhalde tek değişmeyen şey şu dikiz aynaları. 2002-2004-2007 hep aynı. Ama hakkını vermek lazım, bence en iyi görüşü olan ayna şu ana kadar bindiğim motorlarda...
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    arkadaşlar 17 nisan akşamı yani yarın akşam saat 20.00 de çiftehavuzlar starbucksta toplanıyoruz. biraz kahve biraz sohbet..

Motosikleti
    SWT
    Kymco yada herhangi bir marka kullanan arkadaşlarıda bekleriz.
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco yada herhangi bir marka kullanan arkadaşlarıda bekleriz.
    valla iyi olur gelebilirsek geliriz.bizde kymco xcitingciler olarak c.tesi sabah çınarcık erikliye gitcez sabah 08.30 da bauhaus bahçesinde buluşma gelmek isteyeni geziye bekleriz.şimdilik 4-5 xciting var.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı matpcy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla iyi olur gelebilirsek geliriz.bizde kymco xcitingciler olarak c.tesi sabah çınarcık erikliye gitcez sabah 08.30 da bauhaus bahçesinde buluşma gelmek isteyeni geziye bekleriz.şimdilik 4-5 xciting var.
    çınarcık erikli mi? tarık ne dersin??

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çınarcık erikli mi? tarık ne dersin??
    evet erikli yaylası. altunizadedeyim bende yakınız sizlerle sanırım ilk kez gidiyoruz bizde.herkese haberde vermekdik takdir edeceğiniz üzere.gelen olursa ama seviniriz. unutmayın bauhaus bahçesinde 08.30 da buluşcaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler