Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motopower1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman AN 400 o artık yok
    herkese slm lar forum sakinleri epeydir giremiyorum yeni arkdş lar dahil olmuş ben acükk geriden geliyorum. hoş geldiniz bu arada oğuz abiyi pek göremiyorum yanına uğrıyacağım bir savaş abi de burgy sini satıyor sahibinden de gördüm şaşırdım valla en son toplandığımızda böle bişey demiyordu. sevgili --yokum-- pek fazla takma kafana bende bu yaz burgmanıma kavuştum hemen servise bakıma verdim adamın bana dediğiyle motor arasında dağlar kadar fark çıktı diyeceğim şu bu zamanda sözle iş yapmıyacan az kalsın motor u gümletiyorduk meğer 1 gr yağ kalmamış motorda bana yağı fln tam demişti ufak tefek sorunları hala var tek sen sorun yaşamıyorsun yani için rahat olsun ama abilerimin dediği gibi zamanla kademe kademe yaparsın çok kafa yorupta kendini motordan soğutma tekrardan h.g

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı motopower1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slm lar forum sakinleri epeydir giremiyorum yeni arkdş lar dahil olmuş ben acükk geriden geliyorum. hoş geldiniz bu arada oğuz abiyi pek göremiyorum yanına uğrıyacağım bir savaş abi de burgy sini satıyor sahibinden de gördüm şaşırdım valla en son toplandığımızda böle bişey demiyordu. sevgili --yokum-- pek fazla takma kafana bende bu yaz burgmanıma kavuştum hemen servise bakıma verdim adamın bana dediğiyle motor arasında dağlar kadar fark çıktı diyeceğim şu bu zamanda sözle iş yapmıyacan az kalsın motor u gümletiyorduk meğer 1 gr yağ kalmamış motorda bana yağı fln tam demişti ufak tefek sorunları hala var tek sen sorun yaşamıyorsun yani için rahat olsun ama abilerimin dediği gibi zamanla kademe kademe yaparsın çok kafa yorupta kendini motordan soğutma tekrardan h.g

tanımadığın kişinin sözüne güvenmeyip, motoru güvendiğin bir servise göstereceksin arkadaşım.

ben 5 aylık motordur dedim. birde kılığına sıfatına bakıpta aldandığım adam üç kağıtçı çıktı.

motor bir gün beni yolda mı bıraktı? hayır. ama darbeli ve boyanmış çıktı.

ne olur? en fazla 500 lira ucuza satarsın ama şereflice satarsın.

üç kuruş için insanları aldatan şerefsizler kendilerini kazançta sayıyorlar. oturup iki laf etsen adam zannedersin.

yokum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 R
    hoşbulduk motopower1 dostum.
    bende eski servisime götürmüştüm motoru ama ne yazık ki ne boyanmış olduğunu söyledi motorun, nede diğer yıpranmış yerleri.
    eski motorumu neredeyse bedavaya verdim ve alan arkadaşa herşeyi anlattım
    yeni değiştirdiğim parçaları anlattım, motorun hangi şartlarda daha verimli çalıştığını anlattım. disk kilidimide hediye ettim. üstüne arkadaş 60 ytl de borç taktı bana aramaya bile utanıyorum. eh ben böyle olunca kazık atan çok olur sanırsam. iyi niyet, suistimal ilişkisi. bende böyleyim. artık motorumun tadını çıkarmaya çalışıyorum eşimle. umarım yakında sizle yüzyüze tanışma fırsatıda olur dostlar.canlı müziği bırakmasaydım çaldığım yere davet ederdim sizi ama belki ilerleyen süreçte yaparız. saygılar.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    uzun cam taktıran var mı? standartda göre daha konforluymuş galiba, istanbulda kim satar, kaç satar bilen var mı?
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    SWT
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanımadığın kişinin sözüne güvenmeyip, motoru güvendiğin bir servise göstereceksin arkadaşım.

ben 5 aylık motordur dedim. birde kılığına sıfatına bakıpta aldandığım adam üç kağıtçı çıktı.

motor bir gün beni yolda mı bıraktı? hayır. ama darbeli ve boyanmış çıktı.

ne olur? en fazla 500 lira ucuza satarsın ama şereflice satarsın.

üç kuruş için insanları aldatan şerefsizler kendilerini kazançta sayıyorlar. oturup iki laf etsen adam zannedersin.

Vedatcım Allah bir yerden çıkartır, bırak sahtekarlığı uyanıklık olarak değerlendirenler er geç ettiğini bulur..

Alıntı yokum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende eski servisime götürmüştüm motoru ama ne yazık ki ne boyanmış olduğunu söyledi motorun, nede diğer yıpranmış yerleri.
    yeni değiştirdiğim parçaları anlattım, motorun hangi şartlarda daha verimli çalıştığını anlattım. disk kilidimide hediye ettim. üstüne arkadaş 60 ytl de borç taktı bana aramaya bile utanıyorum. eh ben böyle olunca kazık atan çok olur sanırsam. iyi niyet, suistimal ilişkisi. bende böyleyim. artık motorumun tadını çıkarmaya çalışıyorum eşimle. umarım yakında sizle yüzyüze tanışma fırsatıda olur dostlar.canlı müziği bırakmasaydım çaldığım yere davet ederdim sizi ama belki ilerleyen süreçte yaparız. saygılar.
    Geçtiğimiz cuma akşam kadiköy rıhtımdaki strabucks'ın orda bir burgman gördüm. ' kişi biniyordu biri bayandı. Baktım ama tanıyamadım o yüzden seslenmedim. Acaba sen olabilirmisin?
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    2005 ZX 10 R

vedatım bmw bulaştı banada makina nasıl kısmetse alıcam bunu motopower bu makina için satıyorum burgmanımı R 110 RT

motopower1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman AN 400 o artık yok
    savaş abi hayırlısı olsun aldığın zaman aradaki farkları bize anlatırsın artık bu motorun altın sarısı renginde bebekte görmüştüm gerçekten çok albenili olan bi motor inşallah alırsın

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    çok yakıyomuş çooook

çok yakıyormuş bu meret siz yine kimseye söylemeyin

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    100 km de 4 litre benzin yakıyor motorum,bundan iyisi can sağlığı
    en azından ybr ler kafa tutamıyor
    ::tutkuy::

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı savas53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

vedatım bmw bulaştı banada makina nasıl kısmetse alıcam bunu motopower bu makina için satıyorum burgmanımı R 110 RT

selam

sorması ayıptır ne kadar bu alet...
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    selamlar istanbullular, sizden çok acil bir isteğim olucak izmirde aran aran bir türlü bulamadım.
    varyatörü söktüğümde gördüm bagalardan 2 tanesi çatlamış benim. geçici bi süre çatlak olanları çıkartıp 6 tane takıp topladım. bana çıkma/yeni 2 adet baga bulabilirmisiniz? yada set olarak bulsanız bile elim mahkum alıcam. ebayden sipariş verip 2 hafta gelmesini beklemek istemiyorum.
    gerçi 6 bagayla motor çok süper ivmeleniyor anında 100 ü görüyor ama son sürat düzlükte 135-140 arası kalıyor. tabi haliyle daha yüksek devirde aynı sürate ulaştığı için muhtemelen motor daha fazla yakıyor. ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı performans arttı ama ben genede az yakmasını tercih ederim

bu arada baga ne diyenler için:

(\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07

savaşım iyi bir seçim 1000 cc üzeri tüm bmw lardaki tüm sistemler bunlarda var.
    Palelever ve telelever dahil..Biraz yakar ve 2.eli zayıftır .Ama kullanmaya doyamazsın özellikle şehirlerarası yollarda...
    Krank senserü tüm bmw lerde oldugu gibi bundada problem yaratan parçalardandır.ABS okuyucu ve devresine dikkat et..
    BMW ye 70 ytl verip kontrol ettirdikten sonra al mutlaka..
    Orada cüneyt var selamımı söylersen yardımcı olur.
    Alıntı alinazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam

sorması ayıptır ne kadar bu alet...
    mustafa 10000 ve 14000 arası fiyatları değişir.
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar istanbullular, sizden çok acil bir isteğim olucak izmirde aran aran bir türlü bulamadım.
    varyatörü söktüğümde gördüm bagalardan 2 tanesi çatlamış benim. geçici bi süre çatlak olanları çıkartıp 6 tane takıp topladım. bana çıkma/yeni 2 adet baga bulabilirmisiniz? yada set olarak bulsanız bile elim mahkum alıcam. ebayden sipariş verip 2 hafta gelmesini beklemek istemiyorum.
    gerçi 6 bagayla motor çok süper ivmeleniyor anında 100 ü görüyor ama son sürat düzlükte 135-140 arası kalıyor. tabi haliyle daha yüksek devirde aynı sürate ulaştığı için muhtemelen motor daha fazla yakıyor. ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı performans arttı ama ben genede az yakmasını tercih ederim

bu arada baga ne diyenler için:

Yücel motoru ara internette teli var..bizleri söyle yardımcı olur diye düşünüyürum.
    Aman vedattan bahsetme hiçbir şekilde yardımcı olmaz
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    suzuki burgman an400

hayırlısıysa, alırsın inşallah savaş. burgman gibi pratik olmasada şehiriçinde uzun yola çıktığında ohh dedirtecektir sana.

Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yücel motoru ara internette teli var..bizleri söyle yardımcı olur diye düşünüyürum.
    Aman vedattan bahsetme hiçbir şekilde yardımcı olmaz

erencim eğer işini hallettirmek istiyorsan; fevzi ustanın telefonu 212 2762187 sen benim adımı ver gerisini merak etme.

her yerde olduğu gibi namım oradada sürer.

[QUOTE=creativefx;1269172]savaşım iyi bir seçim 1000 cc üzeri tüm bmw lardaki tüm sistemler bunlarda var.
    Palelever ve telelever dahil..Biraz yakar ve 2.eli zayıftır .Ama kullanmaya doyamazsın özellikle şehirlerarası yollarda...
    Krank senserü tüm bmw lerde oldugu gibi bundada problem yaratan parçalardandır.ABS okuyucu ve devresine dikkat et..
    BMW ye 70 ytl verip kontrol ettirdikten sonra al mutlaka..
    Orada cüneyt var selamımı söylersen yardımcı olur.

serhatçim karıştırıyorsun kardeşim bu motor alaman malı senin uzmanlığın GY markalı çançinçonlar üzerine.

arkadaşlar çin malı motor hakkında sormak istediğiniz birşey olursa serhatimin engin bilgisine başvurabilirsiniz.

mesela sağa sola sinyal verdiğinde öten sinyal görmüşmüydünüz? valla ben gördüm.

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı yokum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müzik bırakılır mı yahu Ne çalıyorsun
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müzik bırakılır mı yahu Ne çalıyorsun
    ne o deniz? heyecanlandın hemen..

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne o deniz? heyecanlandın hemen..
    Heyecanlanmaz mı insan sahne muhteşem bir yer heyecan, korku, keyif, zevk hepsini bir arada yaşıyorsun birde performansının doruklarında olduğunda insanlar da mest oluyor.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    2008 piaggio fly 100
    Ya arkadaşlar benim burgman, bugün 2 kez ışıklarda stop etti, rolantideyken, bir iki sefer de motor bayılacakmış gibi oldu. Gittim bujiyi kontrol ettirdim , kötü durumdaydı değiştiler, ama sonra yine bir baylır gibi oldu. Snaki böyle tekliyor gibi oluyor, düşük devirde. Nedendir acaba? Servis benzindendir falan dedi ama benzini her zaman aldığım yerden aldım .
    05 Suzuki Burgman 400

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    tekleme ısındıktan sonramı oluyor yoksa her zaman oluyormu?
    eğer her zaman oluyor ise hava filtresini ve hava ayarını da kontrol ettirmen gerekir. ama ısındıktan sonra oluyorsa o zaman daha ciddi problemler olma olasılığı var..
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

yokum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 R
    tarikiko arkadaşım, şu an biz miydik emin değilim. bir buluşmada tanıştığımızda artık seslenebilirsin
    duffy arkadaşım;
    müziği tabiki tamamen bırakmadım. sadece aktif olarak bırakmış gibiyim. işim ve yüksek lisansım baya bir zamanımı alıyor şu sıralar. umarım kısa zamanda bir yerlerde zevk olsun diye çalmaya başlarım. yoksa sendede mi müzikle alakalı durumlar var.
    bu arada biraz moralim bozuldu dün gece. şu an yazmaya vaktim olmadığı için paylaşamıyorum. umarım bir iki saate kadar sizle paylaşıp rahatlayacağım.
    saygılar.

Motosikleti
    Burgman 400 + Mondial ZN 125
    Cümleten selamlar

Bakıyorum reytingimiz epey artmış.. maşallah

Vedat'ım, yeni logon harika olmuş
    Uzun ince bir yoldayım... ::pala::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler