Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    Serhat ve Tarık beyler dediğiniz gibi,büyük ihtimal su kaçırdık immobiliser a,şimdi kurudu herhalde,bu sabah normal çalıştırdım bir problem olmadı.İlginize teşekkürler ).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    beyler c.tesi iznik planını gerçekleştirsekmi ne dersiniz yak-at mangalla gene)))))))

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    Alıntı matpcy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler c.tesi iznik planını gerçekleştirsekmi ne dersiniz yak-at mangalla gene)))))))
    Yapın artık şu iznik gezisini ya..Bende gelirim iznikte buluşuruz..İznik'i iyi bilirim her yeriniz bila ücret gezdiririm.Yeme-içmeye karışmam peşin söyliyeyim gelmeden önce bir mesaj atın kafi özelden.

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı Fenci58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapın artık şu iznik gezisini ya..Bende gelirim iznikte buluşuruz..İznik'i iyi bilirim her yeriniz bila ücret gezdiririm.Yeme-içmeye karışmam peşin söyliyeyim gelmeden önce bir mesaj atın kafi özelden.
    yeme içmeye karışmam ne demek haa? iki köftemizi yemicenmi?

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    yeme içmeye karışmam ne demek haa? iki köftemizi yemicenmi?
    Eh okkadar olur köfte mi yeriz zopa mı yeriz allah bilir hele siz bi gelin

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı Fenci58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eh okkadar olur köfte mi yeriz zopa mı yeriz allah bilir hele siz bi gelin
    kim sopa atacakmış?????

GEZİİİ VAAAAR
    evet beyler c.tesi sabah kozyatağı shell benzin istasyonunda(kayalar petrol) saat 08.45 de en geç buluşuyoruz.arabalı vapur ile yalova ordanda iznik gölü.gene yoldan bişeyler alıcaz göl etrafında mangal.alınacak yiyecekler gelen kişi sayısına göre belirlenecek.yol çok rahat ve güzel.çok geç kalmadan akşam 4-5 gibi dönüşe geçilecek.herkesi bekleriz.hava durumu 22 derece güneşli.yaklaşık 20 lira benzin+16 (gidiş dönüş arabalı vapur+10 lira yiyecekler.saat en geç 9 da yola çıkıcaz teker döner 9 da

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    bütün gezileriniz çok erken oluyor ya bu gezilere avrupa yakasından katılan falan da oluyor mu acaba. daha sonraki gezilerinize ben de katılmayı düşünüyorum da.

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    [QUOTE=sebastian;1560122]bütün gezileriniz çok erken oluyor ya bu gezilere avrupa yakasından katılan falan da oluyor mu acaba. daha sonraki gezilerinize ben de katılmayı düşünüyorum da.[/QU
    Eskiler demişler kierken kalkan yol alır erken evlenen hapı yutar

Motosikleti
    Burgman AN400
    kim sopa atacakmış?????

GEZİİİ VAAAAR
    evet beyler c.tesi sabah kozyatağı shell benzin istasyonunda(kayalar petrol) saat 08.45 de en geç buluşuyoruz.arabalı vapur ile yalova ordanda iznik gölü.gene yoldan bişeyler alıcaz göl etrafında mangal.alınacak yiyecekler gelen kişi sayısına göre belirlenecek.yol çok rahat ve güzel.çok geç kalmadan akşam 4-5 gibi dönüşe geçilecek.herkesi bekleriz.hava durumu 22 derece güneşli.yaklaşık 20 lira benzin+16 (gidiş dönüş arabalı vapur+10 lira yiyecekler.saat en geç 9 da yola çıkıcaz teker döner 9 da
    Selamlar Beyler,

Bu geziyi bu hafta Pazar günü yapsanız ben ve benim gibi Cumartesi olunca katılamayan arkadaşımız da gelse, olmaz mı? Cumartesi günü ben çalışmak durumundayım ve sizin gezilere hiçbir zaman katılamayacağım. Bu kez olsun Pazar yapalım mı?

Beni kırmazsınız değil mi?
    [B]GOKSUN[/B]

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı Goksun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Beyler,

Bu geziyi bu hafta Pazar günü yapsanız ben ve benim gibi Cumartesi olunca katılamayan arkadaşımız da gelse, olmaz mı? Cumartesi günü ben çalışmak durumundayım ve sizin gezilere hiçbir zaman katılamayacağım. Bu kez olsun Pazar yapalım mı?

Beni kırmazsınız değil mi?
    bende isterim ama karar mercii ben değilim maalesef.gelecek arkadaşların çoğunluğuna c.tesi uyuyor.ertesi gün iş olduğu için yorgunluk oluyor ve aileleriyle geçirmek istiyorlar.ama pazar içinde organizasyon ayarlarız bi ara havalar güzel artık sık sık gidilir biyerlere.

Motosikleti
    SWT
    Sevgili arkadaşlar 8 mayıs cuma akşamı herzamanki (çiftehavuzlar)starbucksta toplanalım..
    Saat 20:00--20:30 arası görüşmek üzere..
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    Burgman AN400
    ARKADAŞLAR,

İKİLİK YARATMAK İSTEMİYOM AMA BEN DE PAZAR GÜNÜ İÇİN GELMEK İSTEYENLERİ DUYMAK İSTİYORUM.

İKİ ATERNATİF VAR : [COLOR="Black"]AGVA VEYA KARABURUN. [/COLOR

Yol toplamda gidiş dönüş 200 km civarında. Yolda piknik yerlerinde mangal durumu da var biliyorsunuz. Her iki yolun da her km si keyiflidir. Biliyorsunuz. Maksat zaten km yapmak, sıcak pazar gününü motor ile geçirip rüzgarı hissetmek.

İlgileneler lütfen haber versin. Cumartesi günü giden arkadaşlardan müsait olanlar varsa da gelebilir. Dediğim gibi amacım ikilik yaratmak değil, pazar gününe de bir aktivite bulmak.

Cevapları bekliyorum.
    [B]GOKSUN[/B]

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    yarın akşam buluşmak üzere.

göksun neden ikilik olsun. arkadaşlar muhakkak senin pazar günü isteğinide değerlendirir ama bu pazar anneler günü unutmayın

bu vesileyle tüm annelerin ve anne adaylarının gününü kutlarım.

cenneT annelerin ayakları altındadır.
    (S.A.V)

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı Goksun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR,

İKİLİK YARATMAK İSTEMİYOM AMA BEN DE PAZAR GÜNÜ İÇİN GELMEK İSTEYENLERİ DUYMAK İSTİYORUM.

İKİ ATERNATİF VAR : [COLOR="Black"]AGVA VEYA KARABURUN. [/COLOR

Yol toplamda gidiş dönüş 200 km civarında. Yolda piknik yerlerinde mangal durumu da var biliyorsunuz. Her iki yolun da her km si keyiflidir. Biliyorsunuz. Maksat zaten km yapmak, sıcak pazar gününü motor ile geçirip rüzgarı hissetmek.

İlgileneler lütfen haber versin. Cumartesi günü giden arkadaşlardan müsait olanlar varsa da gelebilir. Dediğim gibi amacım ikilik yaratmak değil, pazar gününe de bir aktivite bulmak.

Cevapları bekliyorum.

slm yok göksun ikilik olurmu bence çok iyi yaptın açmakla bu topiği.en doğrusu kime ne zaman uyuyorsa o zaman gider tabiikide .hatta c.tesi bazılarını kesmiyor mesela pazarda gezmeye geliyor arkadaşlar.inşallah bi pazar da birlikte gideriz....

Kolonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrardan merhabalar.Motoru bu hafta teslim aldık , şimdilik herhangi bir sorun yok gibi gözüküyor yalnız bakıma girilecek kayış ve debriyaj balatası değiştirilmesi lazım ( tam emin değilim abim söyledi ) Motorun performansına hayran kaldım yol tutuşu , dengesi 10 numara diyebilirim lakin birazcık vibrasyon var gibi.Negatif bir yorum gelecekse de kesinlike kasislere duracak vaziyette girmek gerekiyor , yoksa altı direk çarpıyor.
    Ah bu arada motosiklet : Burgman an400/04
    İyi akşamlar.

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    Alıntı Kolonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrardan merhabalar.Motoru bu hafta teslim aldık , şimdilik herhangi bir sorun yok gibi gözüküyor yalnız bakıma girilecek kayış ve debriyaj balatası değiştirilmesi lazım ( tam emin değilim abim söyledi ) Motorun performansına hayran kaldım yol tutuşu , dengesi 10 numara diyebilirim lakin birazcık vibrasyon var gibi.Negatif bir yorum gelecekse de kesinlike kasislere duracak vaziyette girmek gerekiyor , yoksa altı direk çarpıyor.
    İyi akşamlar.
    Hayırlı uğurlu olsun allah kazadan saklasın.Bende motorumu bir saat önce sattım bakalım ne alacağız?

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı Kolonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar.
    hayırlı olsun c.tesi geziye gelirsin o zaman sende

Kolonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun c.tesi geziye gelirsin o zaman sende
    Malesef yaş 17 ve ehliyetim yok ayrıca motosiklet abime ait
    Abimin de pek gezi ile işi olacağını tahmin etmiyorum

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    sabah sabah canım sıkıldı.
    işyerime giderken; eminönü eski ticaret odasının önünden, mercana çıkmak için ilerlerken, hiç abartmıyorum tam yolun ortasında, bir ök.z oğlu ök.z kapısını açtı. ve bir anda nasıl gidonu kıvırdım anlayamadım büyük bir kazadan kurtuldum.3-4 metre ilerde durup adama baktım adam eliyle tamam git gibisinden işaret yapıyordu.
    -ulan ..... aynaya niye bakmıyorsun....................................... .. dedim.

hemen bir sadaka verdim. ya ne diyeyim bilemiyorum. yani böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için. adam yolun tam ortasında durdu ve kapısını açıp bagajı açtı inanamıyorum haalaa.

-hani şu mardindeki vahşeti seyrederken bu zamanda ne cahillik diyoruz ya? valla billa buradaki cahillikler aşağı kalmaz.

bu mesajıda aklınızda bulunup arabaların yanından geçerken hatırlayın.ALLAH kaza bela vermesin.

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    arkadaşlar izmirde burgman 400 ün arka stoplarını nerden bulabiliriz 2004 model
    Bacoman

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler