Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Duffy suzukiden yağ hakkında hala haber yokmu??
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı alinazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam

arkadaşlar merhaba mt ye vermiş olduğum uzunca bir aradan sonra yine buradayım

nasılsınız iyimisiniz buraları coşturmuşsunuz maşallah

sebebini anlayamadığım bu hasret nedendir bilmem en kısa sürede buluşmak dileklerimle...

nasip olursa bende cumartesi cünü fuara gitmek istiyorum...nasipse görüşürüz...
    ooo mustafa değiştirmişsin makineyi.. hayırlı uğurlu olsun.

kaça aldın kimden aldın nasıl aldın. kendi motorunu ne yaptın?

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Bu suzuki Türkiye'ye ne demek lazım bilemiyorum ilk mailden sonra 2. hatırlatma mailini attım ama nafile yani sitende bir mail veriyorsun ve bunları kontrol eden bir eleman görevlendirmiyorsun sırf merak edip diğer markaların sitelerindeki mail adreslerine de mail atacam bakalım hangisi dönecek motoru alırken bu kriteri değerlendireyim
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

nutti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN400 K7
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu suzuki Türkiye'ye ne demek lazım bilemiyorum ilk mailden sonra 2. hatırlatma mailini attım ama nafile yani sitende bir mail veriyorsun ve bunları kontrol eden bir eleman görevlendirmiyorsun sırf merak edip diğer markaların sitelerindeki mail adreslerine de mail atacam bakalım hangisi dönecek motoru alırken bu kriteri değerlendireyim
    Telefonla ulaşmayı deneseniz arkadaşlar?
    Numarayı ve kontak kişisini vermiştim önceki sayfada.

Selamlar.

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo mustafa değiştirmişsin makineyi.. hayırlı uğurlu olsun.

kaça aldın kimden aldın nasıl aldın. kendi motorunu ne yaptın?

selam merhaba oda arkadaşım teşekkürler

an 400 ü 8500 ytl ye bi arkadaşa verdim

an 650 19000 ytl maloldu
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    selam merhaba oda arkadaşım teşekkürler

an 400 ü 8500 ytl ye bi arkadaşa verdim

an 650 19000 ytl maloldu
    mustafacım ALLAH kaza bela vermesin güle güle kullanırsın inşallah.

kendi motorunu bence ucuza vermişsin gerçi piyasa berbat ama 650 yi pahalı almışsın ya.. herhalde artı özellikleri var.

Motosikleti
    MAJESTY 400
    arkadaşlar, Suzuki'den mailime cevap geldi gerçi dün tel ile aramıştım onun katkısı oldu cevap için geldiği gibi aynen ekliyorum benim ve gönderenin ismini çıkarttım sadece isterseniz onuda paylaşabilirim
    "İlginiz ve dikkatiniz için teşekkür ederiz.

Oldukça popüler olan Burgman AN400 modeli maksi skuterin kullanım kılavuzunda (hem İngilizce hem de Türkçe) dikkat etiyseniz “3-3” sayfa numaralı bölümler “Engine Oil and Final Gear Oil” ve “Motor Yağı ve Şanzıman/Son Dişli Yağı” genel başlıklarında olup “Motor Yağı” ikinci başlıklıdır. Burada tüketiciye motor yağı genel teknolojisi ile ilgili tanımlama ve tavsiye bilgileri verilmektedir. Fakat ileriki bakım bölümlerinde ise motor yağı haricinde arka aktarma grubu yağı değişimi için spesifik tanımlama ve bilgi verilmektedir. Motor için SAE 10W–40 API SG-SH veya JASO MA (15W–50’ de olabilir), Final Dişli Grubu için Hypoid SAE 85-90 GL5 dişli yağı kullanılmalıdır. Bu tarz kontrol, bakım ve değişimler mutlaka yetkili servis nezaretinde yapılmalıdır.

Ayrıca motosikletin model yeniliklerinden dolayı 2001, 2004 ve 2007 yıllarında 3 farklı tipte Türkçe kullanım kılavuzu hazırlanmıştır. Elinizdeki baskının hangisi olduğunu bilemiyoruz fakat bunların haricinde dikkatimizden kaçan bir baskı hatası olmuşsa şimdiden özür dileriz.

Motosikletinizle ilgili sorularınız için yetkili servislerimize veya bize danışabilirsiniz."
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    duffy
    bendeki maildende bahsettin mi adamlara??
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    MAJESTY 400
    kolpa, mailden bahsetmedim ama attığım mailide ekleyim
    "Sayın yetkili

2004 model AN400 Burgman sahibiyim. Teknik olarak bir sorum olacak eğer yanıtlarsanız çok sevinirim. Motorumuzda kullanılan Son dişli yağı (Final gear oil) olarak servis manual’de 10w40 motor yağı konulması gerektiği yazılmış ancak başka bir bölümde Hypoid Dişli yağı SAE #90 - GL5 kullanılması gerektiği yazılmıştır. Ancak bunun hangisi doğrudur sizin servislerde kullanılmasını önerdiğiniz hangisidir? Yurt dışındaki servislerde kullanılan yağ nedir? Eğer farklı modellerde K4-K5-K6 (K7) yağlamada değişiklik varsa öğrenmek isterim."

Yukarıdaki maili gönderdim valla
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    ben hala burgmanusa.com dakilerin bi bildiği olduğunu düşünüyorum. sanırım dişli yağını tekrar değiştirmekle uğraşmıyacam.
    (\__/)
    (")_(")*

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Uzun süredir takip ettiğim bu başlığa katkısı olan herkese merhaba,
    Sayenizde çok bilgi edindim bu başlıktan. Buradaki muhabbet ve samimiyette başka yerde yok gerçekten

Burgmanım ile 2 senem ve 23000km dolmak üzere. Satıp bir araba almak istesemde bir türlü içimden de satmak gelmiyor. Hala ilk günkü keyifle kullanmaya devam ediyorum.

Herkese kazasız, belasız, keyifli sürüşler...

Motosikleti
    S.wing600abs
    mustafacım ALLAH kaza bela vermesin güle güle kullanırsın inşallah.

kendi motorunu bence ucuza vermişsin gerçi piyasa berbat ama 650 yi pahalı almışsın ya.. herhalde artı özellikleri var.

benim motor ucuza gitti farkındaım ama an650 en düşük 17000 ytl buldum fakat bi arkadaşla gittim (satıcı benim arkadaşın kankası) bu makina size gelmez dedi bizde şu an benim aldığım makinaya yöneldik aldığım makinanın çiziği yok 3000 km de ilk sahibi çok iyi bakmış cila vs... düzenli temizlik aldığımız da da zaten sanki acentadan yeni çıkmış gibiydi...

artı olarak pirelli diablo lastik,bi-xenon-çakar üzerindeydi bunlarda yaklaşım 1000 ytl yapıyor... alım satım dahil 18000 ytl iyi sayılır....
    yani işin açığı 500-1000 ytl zarar etmiş olabilirim. olsun anasını satayım 6 aydır kafamı yiyip duruyordu bu mesele hayallerimi ertelemeyim dedim bi daha mı gelecez dünyaya......
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Mustafa, boşver keyfini çıkar makinenin için rahatmı gerisini boşverrrrrr. Kardeşim tekrar hayırlı olsun allah nazarlardan saklasın kaza bela vermesin
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    benim motor ucuza gitti farkındaım ama an650 en düşük 17000 ytl buldum fakat bi arkadaşla gittim (satıcı benim arkadaşın kankası) bu makina size gelmez dedi bizde şu an benim aldığım makinaya yöneldik aldığım makinanın çiziği yok 3000 km de ilk sahibi çok iyi bakmış cila vs... düzenli temizlik aldığımız da da zaten sanki acentadan yeni çıkmış gibiydi...

artı olarak pirelli diablo lastik,bi-xenon-çakar üzerindeydi bunlarda yaklaşım 1000 ytl yapıyor... alım satım dahil 18000 ytl iyi sayılır....
    yani işin açığı 500-1000 ytl zarar etmiş olabilirim. olsun anasını satayım 6 aydır kafamı yiyip duruyordu bu mesele hayallerimi ertelemeyim dedim bi daha mı gelecez dünyaya......

sihirli cumleyi kurdun mustafa Bİ DAHA MI GELECEZ DÜNYAYA keyfini çıkar be

Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süredir takip ettiğim bu başlığa katkısı olan herkese merhaba,
    Sayenizde çok bilgi edindim bu başlıktan. Buradaki muhabbet ve samimiyette başka yerde yok gerçekten

Burgmanım ile 2 senem ve 23000km dolmak üzere. Satıp bir araba almak istesemde bir türlü içimden de satmak gelmiyor. Hala ilk günkü keyifle kullanmaya devam ediyorum.

Herkese kazasız, belasız, keyifli sürüşler...
    merhabalar arkadaşım.
    güle güle kullan . ALLAH kaza bela vermesin.

merak ettiğin bir husus varsa bizim ustalar cevaplar hemen. neticede bedavaya çalışmıyorlar. iyi maaş veriyoruz deniz ustaya laf aramızda

Motosikleti
    S.wing600abs
    Mustafa, boşver keyfini çıkar makinenin için rahatmı gerisini boşverrrrrr. Kardeşim tekrar hayırlı olsun allah nazarlardan saklasın kaza bela vermesin

teşekkürler deniz iyi dilekleriniz için...
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    merhabalar arkadaşım.
    güle güle kullan . ALLAH kaza bela vermesin.

merak ettiğin bir husus varsa bizim ustalar cevaplar hemen. neticede bedavaya çalışmıyorlar. iyi maaş veriyoruz deniz ustaya laf aramızda
    Dilekleriniz için teşekkür ederim.
    Saolsun Deniz beyler çok yardımcı oldular, oluyorlar .
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Çok sağolun arkadaşlar ben tecrübelerim ve merakımı sizinle paylaşıyorum keşke gerçekten uzmanı olsaydımda beraber dağıtıp toplasaydık şu makinaları
    Tecrübe dedikte bugün de bişey yaşadım artık yuh dedim bilindiği gibi bende 3 tane Burgman var şu anda sabah yerlerini değiştireyim dedim en az kullanılanı çalıştırmak için kontağın önündeki kapağı açmak için bulunan anahtarın tersiyle açılan zımbırtıyı açtım tuhaflık yok değilmi sonra kontak anahtarını soktum çevirdim kontak açıldı ee ne varki herkesinki böyle değilmi sonra marşa bastım ana immobilizer ışığı yanıyor FI diyor ekranda anam eyvaaah dedim al şimdi uğraş sonra bir bakarımki 2 motorda Immobilizer var anahtarları karıştırmışım ama beni şaşırtan olay kontağın önündeki kapağın açılmaması lazımdı hadi açtı diyelim kontağın dönmemesi lazımdı. Sonra o anahtarları benim ihtiyarda denedim ne kapağı açtı ne kontağı aklıma ilk gelen şey anahtar kombinasyonları tuttu ama immo yemedi şimdi Vedat ve Tarık'ın motorunda deneyecem onlarıda açarsa vay halimize
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    yazamasaydın bari işin foyasını
    bide benzin depo kapağında deneseydin ondada açılcakmı belki sadece kontak kilidinin perdeleri bozulmuştur ondan öyledir??
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    MAJESTY 400
    şimdi gidip benzin deposunu deneyecem arkadaşların motorunuda deneyecem bakalım ne olacak
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Çok sağolun arkadaşlar ben tecrübelerim ve merakımı sizinle paylaşıyorum keşke gerçekten uzmanı olsaydımda beraber dağıtıp toplasaydık şu makinaları
    Tecrübe dedikte bugün de bişey yaşadım artık yuh dedim bilindiği gibi bende 3 tane Burgman var şu anda sabah yerlerini değiştireyim dedim en az kullanılanı çalıştırmak için kontağın önündeki kapağı açmak için bulunan anahtarın tersiyle açılan zımbırtıyı açtım tuhaflık yok değilmi sonra kontak anahtarını soktum çevirdim kontak açıldı ee ne varki herkesinki böyle değilmi sonra marşa bastım ana immobilizer ışığı yanıyor FI diyor ekranda anam eyvaaah dedim al şimdi uğraş sonra bir bakarımki 2 motorda Immobilizer var anahtarları karıştırmışım ama beni şaşırtan olay kontağın önündeki kapağın açılmaması lazımdı hadi açtı diyelim kontağın dönmemesi lazımdı. Sonra o anahtarları benim ihtiyarda denedim ne kapağı açtı ne kontağı aklıma ilk gelen şey anahtar kombinasyonları tuttu ama immo yemedi şimdi Vedat ve Tarık'ın motorunda deneyecem onlarıda açarsa vay halimize
    yoh kardaşım galsın. senin zihni sinir procelerine gurban edemem makineyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler