Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

keeway ARN 150 kullananlar buraya..

Motovento
    REKLAM ALANI

tmm drı kardesım merak etme saten benım kı de 1600 km de ne olacak bısı olmaz koyacagım sadece surda 3 gun kaldı onu beklıyorum wede plaka yı yapmasına yaparım ama burda polısler afedersın ama sı...yolar onun uıcın baska bısı yapacam hanı buu plaka kucultuyolarya ıste ondan yapıp sonrada buu fotodakı gıbı yapacagım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    üstad ben kararımı değiştirdim cbr 125 alcaktım bu scooterın yanına
    GILERA - RUNNER VXR 200 diye bir scooter keşfettim 200cc 4 zamanlı
    su soğutmatı 21hp gücünde kalkışta ön kaldırıyor dip gazda kalkışta pati çekiyor 10 metre felan dehşet 140 km ye zorlanmadan gelio 160 a kadar çıkıyor ufak oynama yaparsan 180 yapıyormuş 106gt. saxo vrc kalkışta giyor dehşet bir scoter fiyatı 7.000 ytl 80 km hızla giderken ön kaldırıyor devam ediyor yoluna düşün artık kendini racing sanan mondial 150rs scooterlarla dalga geçeyim biras hi hi 2007 mart ta alıcam sezon başı şimdi alsam olmaz bu keeway yetiyor kararımı değiştirdim modifiye yaparsam zor satarım sadece neon ları taktırcam dün 120km yol gittim 125 focusla dip gaz kesmeden yanıma 2 lt benzinde almıştım hala depoda benzin var boşuna almışım ama bir depo nekadar yol gidiyor onu öğrencem

Bradley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T

beygir gücü

arkadaslar arn 150 nin 9.4 beygir oldugunu kim solediyse sallmıs feyizoglunun sitesine girin bakın Arn 150 7.7 beygir arn 125 de 6.8 beygir ben asya 150 t yi alıken klavuzunda 9.5 beygir yazıyodu yanlız ruhsata baktim 7.4 beygir yazıyor ..ikincisi bende benim asyayla 130 yapıyom yalnız 110 da giderken nedense sabit 90 km hızda giden otobusu gecemiyom km saatleri en az 20-25 km fazla gosteriyoR bunuda bir arabayla test ettim ben 125 de giderken araba yaklasık 100 de gidiyodu Arn 150 ile benim asya 150 t arasında cok bi fark yok zaten kaliteli olsaydi 2.499 fiat olmazdi ...kimse kendini kandirmasin Cin mali ama motoru saglam ne yolda bırakti ne bozuldu Bir kac parcasi dandik akusu fln o kadarda olsun o fiyata.Artı yedek parcasi ucuz ..Aprilla suzuki vs.. gibi markalrin yedek parcalari cok pahalı arkadsımın aprillasi bozuldu motor degiscek ama degistiremiyor yurtdısında + o motor parcasi paarsina bir motor daha alınır ...

C@NSU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keske enduro olsa..
    kaliteli çin malı nasıl olur ya
    sdc 2500ytl ztn
    cbr ye para biriktiremezsm arn olacak

Motosikleti
    az kaldı alacağım
    guzel topic olmus fakat ben hala kararsizim martin dokuzunda alacagim acaba arn 125 mi alsam matrix 150 mi sadece esimle ben kullanicam ikimizin toplam agirligi 110 kilo falan arn de bu kiloyla yine alti yere degme problemi vs yasarmiyiz

Motosikleti
    cheetabusa
    bnDenDe bı fıkır bnm makına qıbı yere dusure bLrsın ;) cooq fena bıse oLuo . . .

bende arn 125 var ve oldukça menunum şuan motor 3500 km 1500 bakıma götürdüm en son bi bakım zamanı daha geldi benimde zamanım olsa biraz ilgilenmeyi düşünüyorum ama sadece üstüne bine biliyorum kewaay arn çin malı değil macar aksanı taşıyan bi motordur yazılan şeylerde çin malı olduğu söylenmiş ama plastiği çin malından ve japon malından oluşuyor. yolda gidişi mükemmel yol tutuşu süper virajlara makaslara on numara giriyo keskin virajlarda arkanız sanki kayıyo gibi oluyo ama motorun arakası kendini o kadar güzel topluyorki sanki kayıyomuşunuz hissi yaratıyo ben motora hastayım.motoru fazla zorlamayın birazda uzun yol yapıp motoru ısıtın çok ani gaz vermeyin motor adeta uçuyo nese fazla uzatmaya gerek yok arn 125 güzel bi motor modifiye yapılabilir. ve sabırla modifiye yapmanız gerekir 2 günde olcak iş diil ben 1 aydır araştırıyorum motoru önce çin mallarından kurtarmaya çalışıcam öncelik egzoz. egzozu salyangoz egzoz dedikleri yukarıdaki egsozun yukarı bakan modelinden takıcam.performansı arttırıyor.hava filtlerisi sökülüp yerine nos O2 de takabiliyomuşuz.motorun çoğu yeri plastik olduğu için parça uydurmada kolay oluyo.uğraşıp güzel bişe çıkarmayı düşünüyorum hem görünüm hem performans motorun resmini çekin ve motora ne yapacağınızı düşünün umaroım güzel şeyler çıkar.

Forumdan Uzaklaştırıldı albts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı Bradley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar arn 150 nin 9.4 beygir oldugunu kim solediyse sallmıs feyizoglunun sitesine girin bakın Arn 150 7.7 beygir arn 125 de 6.8 beygir ben asya 150 t yi alıken klavuzunda 9.5 beygir yazıyodu yanlız ruhsata baktim 7.4 beygir yazıyor ..ikincisi bende benim asyayla 130 yapıyom yalnız 110 da giderken nedense sabit 90 km hızda giden otobusu gecemiyom km saatleri en az 20-25 km fazla gosteriyoR bunuda bir arabayla test ettim ben 125 de giderken araba yaklasık 100 de gidiyodu Arn 150 ile benim asya 150 t arasında cok bi fark yok zaten kaliteli olsaydi 2.499 fiat olmazdi ...kimse kendini kandirmasin Cin mali ama motoru saglam ne yolda bırakti ne bozuldu Bir kac parcasi dandik akusu fln o kadarda olsun o fiyata.Artı yedek parcasi ucuz ..Aprilla suzuki vs.. gibi markalrin yedek parcalari cok pahalı arkadsımın aprillasi bozuldu motor degiscek ama degistiremiyor yurtdısında + o motor parcasi paarsina bir motor daha alınır ...
    çok merak ediyorum o motorun acaba hala duruyormu? bizim arn 40bin i devirdi

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı albts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok merak ediyorum o motorun acaba hala duruyormu? bizim arn 40bin i devirdi
    arn 125 ve 150 cc tknik bilgilerini o yıllarda keeway in kendi sitesinden almıştım

zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    KEEWAY ARN 125 (HONDA X8R-S)
    aynen bende merak eiyorum asya duruyomu ) bendede 2006 arn var 30.000 e yaklaştı. benimle beraber çin işi alan arkadaşlar 10.000 i göremediler.arn de şeytan kulağına kurşun bi şey yok en fazla 100 yapıyo ama olsun.eşşek biner gibi biniyoruzz dükkanda sabah akşam yol yapıyo ayrıca tek binende ben değilim benden başka 3 kişi daha biniyor ,siz düşünün gerisini. yolda bırakmadı en azından

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler