Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Voge 500R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, bir hafta önce 2023 model bir Voge 300 Rally satın aldım. Bu konuda da başlık açılırsa iyi olur. Voge, fiyat performans olarak çok çok iyi bir motor. Sürüş, malzeme, tasarım çok hoşuma gitti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    250 enduro olarak cok iyyi.honda 250 ve yamaha wr 250r dan daha ucuz.modern tasarim led ekran ters amortisor 150kg

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Xpulse ile arasında 40 bin TL var. Buna karşılık olarak 10 bg, 8 tork ve 6.vitesi veriyor. Max hız 125, Xpulse 120...Xpulse artık kendini kanıtladı. Voge un en büyük dezavantajı bu. Servis Mondial se tam macera motoru...🤔

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bayramicli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bir hafta önce 2023 model bir Voge 300 Rally satın aldım. Bu konuda da başlık açılırsa iyi olur. Voge, fiyat performans olarak çok çok iyi bir motor. Sürüş, malzeme, tasarım çok hoşuma gitti.
    Motorunuz hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Benim de 300DS modeli dikkatimi çekmişti. Fakat kullanım klavuzunda yağ değişim periyotunun 2 bin km.yazdığını görünce hayal kırıklığı oldu. Demek ki motor bloğu konusunda hala yeterli seviyede değiller. Bajaj'ın çok daha ucuza satılan modelleri bile yağ değişim periyodu bu kadar kısa değil.

500r

Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım güzel motor parça sıkıntısı olmadı zaten parça da gerekmedi yağ filtre si heryerde var Chevrolet Aveo 1.2 ile aynı her yerden alınabilir ömür motora gidiyorum gayette memnun olurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:15 ----------

Üzerinde ki blok CBF 500 e yakın titreşim sorunu yok güçlü motor yakıt 4.5-5 lt civarı üzerinde Pirelli angel lastikler ile geliyor gayet başarılı fren ler güven veriyor almak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
    F54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)