Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    DemonKiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 ACE
    Merhaba gorkemerden.
    (İstanbul'da olduğunu varsayayarak söylüyorum) Ben Avrupa yakası için ben HONDA Esengül'e gidiyorum. Oldukça ilgililer gördüğüm kadarı ile ustaca çalışıyorlar. Anadolu yakası için de yine Shadow kullanan bir arkadaşımın Pendik'te HONDA Güngör'ü tercih ettiğini ve çok memnun olduğunu biliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gorkemerden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C6 Shadow
    Alıntı DemonKiss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba gorkemerden.
    (İstanbul'da olduğunu varsayayarak söylüyorum) Ben Avrupa yakası için ben HONDA Esengül'e gidiyorum. Oldukça ilgililer gördüğüm kadarı ile ustaca çalışıyorlar. Anadolu yakası için de yine Shadow kullanan bir arkadaşımın Pendik'te HONDA Güngör'ü tercih ettiğini ve çok memnun olduğunu biliyorum.
    Sevgili DemonKiss

ilgin için teşekkür ederim. evet avrupa yakasındayım. shadowumu yeni aldım. forumu okumaya başladım birçok bilgi var ancak artık eskisi kadar hareketli değil sanırım. güncel bilgiler paylaşılsa çok faydalı olacak bence. tekrar teşekkür ederim

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 ACE
    Rica ederim, hayırlı olsun. Kazasız, kayıpsız sürüşlerin olsun yeni motorunla.

Evet malesef başlığın eski hareketi yok. En önemli sebebi sanırım "başlığın ağır topları" olarak adlandırabileceğim, geçmişte bilgi birikimi ve deneyimleri ile birçok Shadow kullanıcısına yol göstermiş ismin artık bu başlığı aktif olarak kullanmıyor oluşu. Ben o zamanlara yetişemedim. Geçmiş konuları okuyarak öğrendim burada olan biteni. Malesef (Shadow-motosiklet konusunda) benim gibi çok deneyimli ve bilgili olmayan insanlar da sorulara cevap vermekte yetersiz kalıyor. Olsun. En azından buradaki bilgiler zaman kapsülü tadında insanlara yol göstermeye devam ediyor.
    Biryerlerde karşılaşmak dileklerimle.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı vladimir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklı olan bu motoru ikinci el almasın. Honda'yı mail yağmuruna tutmak lazım ithalat yapsınlar yeni dönemde. İkinci el satanlar çıldırmış ,30.000 TL istenir yakında 2010 modellerine. Piyasasına sı...
    bu durum maalesef bütün japonlar için geçerli.yıllardır orta segment chopperlara üvey evlat muamelesi çekiliyor,yeni modeller getirilmiyor.10 yıllık intruderlar 20-24 bin arası (!) bu nasıl bir piyasadır? o paralara mt07 sıfırı alırken biz 10 yıllık makineleri o fiyata zor buluyoruz,çok haksız bir rekabet var ortamda.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

mv400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Ikinci el poyasasi cildirdi
    Türk Chopper Kutahya

Motosikleti
    Shadow
    Günaydınlar,

Merhaba ben İstanbul Anadolu yakasından Evren.Bu linki cok uzun süredir offline olarak takip ediyordum,üye olmak bu güne kısmet oldu.Selamlar.

Tekeriniz düz bassın.

Motosikleti
    Honda VT 750 C6 Shadow
    Hosgeldin hayırlı olsun.

Biz avrupa yakası shadow kullanıcıları olarak bir buluşma tertiplesek nasıl olur. Tabi anadolu yakası da katilirsa muhteşem olur bence. Siz ne düşünüyorsunuz?
    DemonKiss bunu beğendi.

Motosikleti
    Shadow
    Biz bir kaç arkadaş toplanıyoruzher salı bir hafta Anadolu bir hafta Avrupa yakası. Buraya yazarım müsaitseniz gelin muhabbete.
    DemonKiss bunu beğendi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Öncelikle merhaba...
    Uzun yıllardır motosiklet kullanıyorum. her türlü motosiklete bindim ama hayalimdi tek motor cruiser
    bir motosiklet olmasına rağmen bir türlü nasip olmadı. şu fakire bir tur attırabilecek bir
    babayiğit aranızda var mı?

Motosikleti
    Honda VT 750 C6 Shadow
    Alıntı Shadow_2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz bir kaç arkadaş toplanıyoruzher salı bir hafta Anadolu bir hafta Avrupa yakası. Buraya yazarım müsaitseniz gelin muhabbete.
    valla ne güzel olur. Avrupa yakasında toplandığınız bir gün katılırım. Profilimde mailim var, mail atarsanız detayları görüşelim.

Motosikleti
    Shadow
    Alıntı gorkemerden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ne güzel olur. Avrupa yakasında toplandığınız bir gün katılırım. Profilimde mailim var, mail atarsanız detayları görüşelim.
    Buluşacağmız zaman haber veririm.
    DemonKiss bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 ACE
    Doğrudan bu başlığa da yazabilirsiniz. Buluşma yeri, zamanı vs. Haberdar olmak isteyen başka sürücüler de olabilir ;)
    gorkemerden bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VT 750 C6 Shadow
    Alıntı Shadow_2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşacağmız zaman haber veririm.
    Doğrudan bu başlığa da yazabilirsiniz. Buluşma yeri, zamanı vs. Haberdar olmak isteyen başka sürücüler de olabilir ;)
    Aynen buraya yazmak daha mantıklı. Havalar iyice bozmadan bi toplanalım bence. Hatta bu pazar(13.12.2015) hava güzel olacak gibi görünüyor. Bişeyler ayarlayabiliriz. Bizim gibi foruma yeni katılmış, kimseyi tanımayan kişiler için de çok iyi olacak.

Motosikleti
    Shadow
    Tamam mutlaka haber veririm.

ucurtma_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750
    forumda eskisi gibi hareket yok

Motosikleti
    Shadow
    İyi akşamlar. İmmobilizer ışığı kontak kapattıktan sonra bir süre yanmaya devam ediyor.Bu süre ne kadar modele göre değişiyormu. Net bilen var mı manueldeki süre tutmuyor bende 12 saat yanıp sönmeye devam ediyor.

Motosikleti
    Honda VT 750 C6 Shadow
    tekrar kontağı açana kadar yanıp sönüyor olması gerek.

Motosikleti
    Shadow
    Yok bir süre sonra sönüyor.

Motosikleti
    Honda VT 750 C6 Shadow
    Valla ben motoru arabanın yanına bırakıyorum. bazen 2 gün motoru kullanmadığım oluyor. Arabaya inip binerken nezaman baksam hep yanıp sönüyor :/

mikail_6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C4
    selam ahali.

HISS (Honda Ignition Security System - açılımını yanlış hatırlamıyorsam) kontağa anahtar takılı değilken başka bir anahtarla ya da düz kontakla motorun çalıştırılmasını önleyen bir güvenlik sistemi. Yani sizin, motorun beyninde tanımlı parolaya sahip anahtarınız kontağa takılı değilse kontağa takılacak başka bir anahtar, düz kontak gibi girişimler motorunuzun elektriğinin açılmasına ama marşa basıldığında ateşleme yapmamasına sebep vericek. Benzinlikteki manyetik alan yüzünden nadiren de olsa "aloooa! usta benzin aldım, motor çalışmıyo!" dedirtecek bir sistem...

Velhasılkelam... HISS i devredışı bırakmadıysanız anahtarınız kontağa takılı olmadığı ve akü takılı olduğu sürece - 1 ay da olsa - HISS ışığı yanar, söner, yanar, söner, yanar, söner...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler