Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaş ben ne yaparsam yapayım sorularıma cevap gelmiyor ne yapmam gerek reklam mı alayım üste :D :D

Allah rızası için bi kişide ıslak zemin için bi lastik önersin yoksa gidip sırf usta güzel lastik dedi diye irc nr25 alacağım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    arkadaslar yaklasık 1 saat once koyun sürüsünün içine daldım motorla okadar frene duramadım kuzunun bırıne cok sağlam çarptım ön çamurluk çatladı maşalarda hafif yamuktu.KORUMA DEMIRI VE ÇANTA DEMIRI OLMASA MOTORUN HALINI DUSUNMEK BILE ISTEMIYORUM.çanta demırınde hafif çizik koruma demırı baya bı cızıldı önceden çatlak vardı cıkartırken kırıldı.Allah'a şükür başka bı hasar yok.servisim maşaların düzeltilebılecegını soyledı çamurluk ve koruma demırı alıcaz artık yapack bısey yok.bu ufak kaza ıle gelıp gecsın dıyorum.sakın ha koruma demırını cıkartayım demeyın faydası cok bugun anladım...kendımde bısey yok =)=)dizmde cok hafif sıyrık var.HERKESIN TEKERI DÜZ BASSIN İYİ AKSAMLAR...

ysf_joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 2012
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş ben ne yaparsam yapayım sorularıma cevap gelmiyor ne yapmam gerek reklam mı alayım üste :D :D

Allah rızası için bi kişide ıslak zemin için bi lastik önersin yoksa gidip sırf usta güzel lastik dedi diye irc nr25 alacağım
    Ben Michelin Pilot Sporty kullanıyorum. Sadece arka lastik. Memnunum. Kendi lastiğine göre oldukça iyi.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Lastik soran arkadaşlar 2012 kasa için
    Öne sava MC 18 arkaya Michelin pilot street toplam 230 TL yeni kasalar için öne Sava MC 18 100 TL arkaya Sava MC 50 oda 100 kusur TL en uygun fiyat ve en iyi alternatif bence

Motosikleti
    3 Aralıkta :)
    Yagmurlu havada apache nasıl ?? Hangi tür önlemlerle ölme riskini azaltabilirim. Yagmurlu hava için lastık markası.. Lütfen cevaplayın Bende apache sahibi olacam biraz anlayın Saygılar...

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öne sava MC 18 arkaya Michelin pilot street toplam 230 TL yeni kasalar için öne Sava MC 18 100 TL arkaya Sava MC 50 oda 100 kusur TL en uygun fiyat ve en iyi alternatif bence

abi yeni kasa var bende de ön sava mc 18 arka mc 50 diyorsun da 18 ve 50 farklı model değilmi sıkıntı yaratmasın? kullanıyomusunuz sava?

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yeni kasa var bende 2013 ama bunların motor tipi ve özellik olarak 2012 den hiç bir farkları yok siz neden yeni kasada farklı lastik önerdiniz öğrenebilir miyim acaba?

Bir de benim sıkıntım ıslak zemin malum kış geliyor ben yağmurda da gönül rahatlıyığla kullanabileceğim bir lastik arıyorum geçen yolda bi tankerden hafif su dökülmüş motorun arka teker resmen dans etti olduğu yerde Allahtan yavaş temkinli gidiyordum çabuk toparladım.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MeliksahMELO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pirelli Sport Demon Türkiye yollarına uygun mu peki?

Ayrıca Metzeler ME22 yumuşak hamurlu mu? Çift hamurlu mu?
    Yolda patlarsa ne yaparım?
    İç lastik için sprey oluyor mu?
    kuruda irc nylon bile kaymıyorken kaucuk lastik aha çok tutunur hindularda bizim kadar bile asvalt yok çoğu yerde metzelerde lastik patladığı yerde iner kalırsın giderken patlarsa şansına kalmış spreyde olmuyor dye biliyorum bildiğim kadarıyla bunlar tek hamurlu adamlar hamur konusunda bilgi vermemiş şimdi sitelerine baktım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:43 ----------

Hocam yeni kasa var bende 2013 ama bunların motor tipi ve özellik olarak 2012 den hiç bir farkları yok siz neden yeni kasada farklı lastik önerdiniz öğrenebilir miyim acaba?

Bir de benim sıkıntım ıslak zemin malum kış geliyor ben yağmurda da gönül rahatlıyığla kullanabileceğim bir lastik arıyorum geçen yolda bi tankerden hafif su dökülmüş motorun arka teker resmen dans etti olduğu yerde Allahtan yavaş temkinli gidiyordum çabuk toparladım.
    irc alma üstündekiden 1 tık daha iyi o kadar başlarda ıslakta falan güzel tutuyor fakat 10 bine yaklaşınca dans ettiriyor frende kızaklanıyor yağmur için herkes metzeler der ama sizin ebat yok sanırım makyajlı kasa ve eski kafa arasındaki fark arkanın 17 inç bizimkilerin 18 inç olması

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Metzellerde indirim vardı hala varmı bilmiyorum ön arka 200 tl gibi bi rakamdı.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N

Bridgestone Battlax BT-45 Arkaya

Çift hamurlu.

Gidip sakın ıslak yol - kış şartları için IRC almayın lütfen. Allah aşkına 50 - 100 lira daha verin kauçuk ada gibi bir lastik alın. Sava, Pirelli, Michelin, Bridgestone...

Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metzellerde indirim vardı hala varmı bilmiyorum ön arka 200 tl gibi bi rakamdı.
    Hangi sitede acaba?? Birde batlaxx öneren olmuş? Kullandınız mı o nasıl? Arkadaşlar yeni kasa 17 inc arka teker. 110 80 17. Metzeler taksak arkaaya sıkıntı olurmu jant uymadıgı ıcın? Sava yıda ne detaylı bılgı var ne bısey. O gda ırc gıbıdır dıye sıcak bakamıyorum..

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Battlax 17 inç yoktu sanırım sadece 18" eski kasalar için.
    Halen kullanıyorum. 8000km falan oldu. Eski IRC'lerimin ilk halinden bile iyi durumda şuan. Çok farkediyor.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

irc alma üstündekiden 1 tık daha iyi o kadar başlarda ıslakta falan güzel tutuyor fakat 10 bine yaklaşınca dans ettiriyor frende kızaklanıyor yağmur için herkes metzeler der ama sizin ebat yok sanırım makyajlı kasa ve eski kafa arasındaki fark arkanın 17 inç bizimkilerin 18 inç olması

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bridgestone Battlax BT-45 Arkaya

Çift hamurlu.

Gidip sakın ıslak yol - kış şartları için IRC almayın lütfen. Allah aşkına 50 - 100 lira daha verin kauçuk ada gibi bir lastik alın. Sava, Pirelli, Michelin, Bridgestone...

Dün akşamdan sonra zaten düşündüm michelin sport yada street taktırmaya karar verdim ama 18 altını bulamadım benim kasaya 17 yerine 18 taktırsam büyük sıkıntı yaşar mıyım?

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Dün akşamdan sonra zaten düşündüm michelin sport yada street taktırmaya karar verdim ama 18 altını bulamadım benim kasaya 17 yerine 18 taktırsam büyük sıkıntı yaşar mıyım?
    Takamazsın ki. Jant değişmesi lazım.
    M.balibey bunu beğendi.

eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Bursa Mudanya da Apache gördüm fiyat sordum 3200 ile 3600 fiyatları 2 modeli acaba eski kasa mı niçin fiyatları öyleydi anlamadım.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takamazsın ki. Jant değişmesi lazım.
    Anladım teşekkürler bu konularda bilgim yok yeni motorsiklet kullanıcısıyım cevabınız için teşekkür ediyorum

Bu arada biyasada michelin' in 17" lastiği var mıdır yoksa hepsi 18 mi bir de bu konuda cevap yazarsanız sevinirim çünkü ben dün gece çok baktım bulamadım internette herhalde üretmiyor 17" diye düşündüm.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Metzeler ön 3.00 arka 3.25 ebatlarında lastik satılıyordu fakat 2012 tarihli ön arka 200 tl diye gördüm baya uygun fiyatlı eski kasa için düşünenler kaçırmasın.

4Vale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nk250
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yaklasık 1 saat once koyun sürüsünün içine daldım motorla okadar frene duramadım kuzunun bırıne cok sağlam çarptım ön çamurluk çatladı maşalarda hafif yamuktu.KORUMA DEMIRI VE ÇANTA DEMIRI OLMASA MOTORUN HALINI DUSUNMEK BILE ISTEMIYORUM.çanta demırınde hafif çizik koruma demırı baya bı cızıldı önceden çatlak vardı cıkartırken kırıldı.Allah'a şükür başka bı hasar yok.servisim maşaların düzeltilebılecegını soyledı çamurluk ve koruma demırı alıcaz artık yapack bısey yok.bu ufak kaza ıle gelıp gecsın dıyorum.sakın ha koruma demırını cıkartayım demeyın faydası cok bugun anladım...kendımde bısey yok =)=)dizmde cok hafif sıyrık var.HERKESIN TEKERI DÜZ BASSIN İYİ AKSAMLAR...
    Koyun ne durumda çok sağlam çarpmışsın ya merak ettim ?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anladım teşekkürler bu konularda bilgim yok yeni motorsiklet kullanıcısıyım cevabınız için teşekkür ediyorum

Bu arada biyasada michelin' in 17" lastiği var mıdır yoksa hepsi 18 mi bir de bu konuda cevap yazarsanız sevinirim çünkü ben dün gece çok baktım bulamadım internette herhalde üretmiyor 17" diye düşündüm.
    kendi sitesinde var mı 17" en doğrusu lastik firmalarının kendi siteleri birde alırken tarhine bak en az 2014 olsun dahaçok kullanabilesin

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    > Ya arkadaşlar, ben iç lastikli kullanmamak istiyorum, yolda filan patlarsa ne yaparım?
    > Ama Pirelli Sport Demon'un uygun ölçülerini yurdışından getirtmek nasıl olur bilmiyorum. Yol tutuşu Türkiye yolları için çok iyi olan başka hangi lastik var bilemiyorum.

> Metzeler ME22'yi iç lastiksiz taktırsam, hava basınçlarına sık sık dikkat etsem ne olur? Kullananlar, uygun basınca rağmen sorun yaşamış mı, bilginiz var mı?
    Yanlış mı yapmış olurum?

Benim derhal yeni lastik taktırmam lazım, tubeless istiyorum. Acaba jant filan da mı değişecek yoksa?
    Ne karışık işmiş...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler