Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resimlerde yüküm küçük görünebilir ama inanın baya ağırdı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

lastikli bağlama ipleri masterlock marka ters kancalı. motomaxden aldım. iki adet dikine bağladım. valizi ve sırt çantasının kollarından geçerek sırt çantasını tutuyor. valizi ortadan yatay olarak bir bagaj ipi ile daha bağladım. bagaj filesi (bir daha plastik kancalı alırsam...), sırt çantasının sağa sola kaymasını engelledi.
    Bu fotoğraftan sonra sarı yeleği, valizden söküp sırt çantasına geçirdim.
    centil40 ve ademx bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kuba garfield
    bu aletin üzerindeki tvs-naylon yazan
    lastikler normal kullanımda yeterlimi.

önce yadığım fikirlerim değişmedi alsamda değişmez.
    farklı marka kıyasıda yapmııyorum isteyen kendi arar bulur
    bunun bayisi çok yakınımda benim için avantajı o.

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    Arkadaşlar herkese merhaba. Nihayet motorumu akşam teslim aldım. bugün epey gezdim, rodajda olduğundan 5000 deviri geçmemeye çalışıyorum. Yalnız şöyle bi sorun var; silindir üst kapak contasının sağ tarafından yağ sızdırıyo, alt sakalın olduğu tarafa damlıyo. forumda yaptığım araştırmada önceki sayfalarda bazı arkadaşlarında aynı sorunu yaşadığını gördüm. kimisi conta yok demiş sıvı conta sıkıp sorun halledilir demiş, kimisi de metal bi contadan bahsetmiş. dedaylı bilgisi olan varmı arkadaşlar bu konu hakkında ?

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    2500 km bakım geldi bakım parası ne kadardır bileniniz var mı ?

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı suatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba. Nihayet motorumu akşam teslim aldım. bugün epey gezdim, rodajda olduğundan 5000 deviri geçmemeye çalışıyorum. Yalnız şöyle bi sorun var; silindir üst kapak contasının sağ tarafından yağ sızdırıyo, alt sakalın olduğu tarafa damlıyo. forumda yaptığım araştırmada önceki sayfalarda bazı arkadaşlarında aynı sorunu yaşadığını gördüm. kimisi conta yok demiş sıvı conta sıkıp sorun halledilir demiş, kimisi de metal bi contadan bahsetmiş. dedaylı bilgisi olan varmı arkadaşlar bu konu hakkında ?
    hayırlı olsun sıfır mı aldınız 2.el mi 0 aldıysanız kesinlikle öyle bir sorun olmaması lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

Alıntı enesbingl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2500 km bakım geldi bakım parası ne kadardır bileniniz var mı ?
    30 TL Yağ 10 TL yağ filtresi 20 yada 30 TL işçilik alsa 60 TL yi geçmemesi lazım
    enesbingl bunu beğendi.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Öncelikle motorun hayırlı olsun ,yüksek devir çevirince bende oluyor terleme şeklinde ama öyle damlıcak kadarsa ya civataları sıkılmamıştır tam olarak yada contada problem var ihmal etme..
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    Sağolun arkadaşlar evet motoru sıfır aldım. damlama şeklinde bi akıntı, misal motoru çalıştırdım rolantide bişey yok ama 3-5 tur atsam düşük devirde dahi hemen sızma başlıyo anlamadım gitti civataları anahtarla yokladım gevşeklik yok gibi ama sanırım conta problemli.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Dün akşam 2 apache 1 pulsar İstanbul Bursa yaptık.Toplamda 450 km gezdik ve motorumu satmaktan vazgeçtim.Abi gidiyor bu motor ya 90 Km hızla dimdik rampalar çıktık ne bayılma var ne birşey.Çevir marşı bu motor istediğin yere gider şişme falan yapmaz.Sadece kolların yorulur.Titreşim mi o da ne rahatsız edici bir titreşim yok bu motorda kesinlikle yok 19000 km maşallahı var makinemin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Sağolun arkadaşlar evet motoru sıfır aldım. damlama şeklinde bi akıntı, misal motoru çalıştırdım rolantide bişey yok ama 3-5 tur atsam düşük devirde dahi hemen sızma başlıyo anlamadım gitti civataları anahtarla yokladım gevşeklik yok gibi ama sanırım conta problemli.
    Benimde akıntı değilde terleme yapıyordu dün serviste conta taktırdım.Şu an sıkıntı giderildi.Sen motoru 0 aldıysan servise git ve gerekiyorsa yapsınlar ve ücret ödeme motorunun garantisi var.0 motorda öyle birşey kesinlikle olmaması lazım iyice kontrol etmediler mi acaba?
    ahmetondul bunu beğendi.

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    bugün ilk defa motorda devir saati kafayı yedi yüksek gösterdi normalde 1.5 se 3. 4. devirlere çıktı sonra sağa çektim bi aç kapa yaptım kendine geldi motor arada aç kapa iyi oluyor :D
    Apices bunu beğendi.

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    bu garanti olayı bütün bayii'lerde geçerlimi ? ben merkezde oturuyorum, motoru merkez bayii'de olmadığından ilçedeki bi bayii'den aldım ama yarın buradaki servise götürsem yaparlar mı ?

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    bu garanti olayı bütün bayii'lerde geçerlimi ? ben merkezde oturuyorum, motoru merkez bayii'de olmadığından ilçedeki bi bayii'den aldım ama yarın buradaki servise götürsem yaparlar mı ?
    motorunun 30000 km yada 2 yıl garantisi var sana fatura ile garanti kitapçığı verecekler sende km geldikçe servisine gidip bakımını yaptırıp garanti kitapçığına işleteceksin tabi orası yetkili servis ise

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    evet buradaki de yetkili servis. az önce detaylı baktım üst kapağa ve bişey farkettim ; kapağın diğer yerlerinde kırmızı gres yağ kıvamında bi madde var, yağ kaçıran yerde ise yok, sıvı conta gibi bişey sanırım bu ve oraya sıkılmamış.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    evet buradaki de yetkili servis. az önce detaylı baktım üst kapağa ve bişey farkettim ; kapağın diğer yerlerinde kırmızı gres yağ kıvamında bi madde var, yağ kaçıran yerde ise yok, sıvı conta gibi bişey sanırım bu ve oraya sıkılmamış.
    0 motor almışsın sıvı contaya falan gerek yok kaçırmaması gerekir resim çekme imkanın varsa çek koysana

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam 2 apache 1 pulsar İstanbul Bursa yaptık.Toplamda 450 km gezdik ve motorumu satmaktan vazgeçtim.Abi gidiyor bu motor ya 90 Km hızla dimdik rampalar çıktık ne bayılma var ne birşey.Çevir marşı bu motor istediğin yere gider şişme falan yapmaz.Sadece kolların yorulur.Titreşim mi o da ne rahatsız edici bir titreşim yok bu motorda kesinlikle yok 19000 km maşallahı var makinemin.
    http://i.hizliresim.com/59y0Dz.jpg
    http://i.hizliresim.com/djBrln.jpg
    http://i.hizliresim.com/kr6QDr.jpg
    http://i.hizliresim.com/kr6Qzv.jpg
    http://i.hizliresim.com/DXD101.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Benimde akıntı değilde terleme yapıyordu dün serviste conta taktırdım.Şu an sıkıntı giderildi.Sen motoru 0 aldıysan servise git ve gerekiyorsa yapsınlar ve ücret ödeme motorunun garantisi var.0 motorda öyle birşey kesinlikle olmaması lazım iyice kontrol etmediler mi acaba?
    Bas marşa arkana bakmaa şaka bi yana sarı olan benim motorum. Gerçekten en ufak bi performans düşüşü görmedim. Uludağ yolları güzeldi virajlar zevkliydi. Titreşim hissedilmiyo. Sadece kollar bide bel ağrısı oluşuyor hiç durmadan 80 km yol gittik düşünün artık. Toplamda 450 kmyi geçti. Yakıt olarak ne yakıcak çok merak ediyorum. Km 400 ü geçti fullüyeli şuanda 2 çizgi gitti. Kazasız belasız sürüşler...
    designserhat bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bas marşa arkana bakmaa şaka bi yana sarı olan benim motorum. Gerçekten en ufak bi performans düşüşü görmedim. Uludağ yolları güzeldi virajlar zevkliydi. Titreşim hissedilmiyo. Sadece kollar bide bel ağrısı oluşuyor hiç durmadan 80 km yol gittik düşünün artık. Toplamda 450 kmyi geçti. Yakıt olarak ne yakıcak çok merak ediyorum. Km 400 ü geçti fullüyeli şuanda 2 çizgi gitti. Kazasız belasız sürüşler...
    Kaan 50 TL 'ye 400-420 km arası en son ölçümüm.

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    foto makinam iş yerinde, telefonda biraz dandik çeksem de pek anlaşılmaz, zaten motor bahçede ışık yok el feneri ile baktım. yarın ben bi servisi arayım en iyisi gerekirse akşam iş çıkışı atlar motora giderim.
    designserhat bunu beğendi.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Kaan 50 TL 'ye 400-420 km arası en son ölçümüm.
    Yakmıyor gerçekten 11 bine yaklaştı motor nerdeyse daha benzin ışığını hiç yaktıramadım bu benzinle 650 yi geçer gibime geliyor şehir içi

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    http://i.hizliresim.com/59y0Dz.jpg
    http://i.hizliresim.com/djBrln.jpg
    http://i.hizliresim.com/kr6QDr.jpg
    http://i.hizliresim.com/kr6Qzv.jpg
    http://i.hizliresim.com/DXD101.jpg

Serhat hocam bu apachelerin üstündeki lastikler sava18 mi ?
    Eğer kask takmıyosanız koruyacak bişeyiniz yok demektir!!!

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serhat hocam bu apachelerin üstündeki lastikler sava18 mi ?
    Evet mc 18

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Nasıl yağmurda falan memnunmusunuz benim ön orjinal lastik arka sava MC50 bende mc 18 almayı düşnüyorumda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler