Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Arkadaşlar uzun zamandır foruma yazamıyordum.Bu arada 6700 km ye geldim sorunumuz yok tvs ile şuanda herşey yolunda gidiyor.Birde bayır aşağı hız denemesi yaptım sonuç bu

memduhb ve hecosan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kısmetse Xmax 250
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzun zamandır foruma yazamıyordum.Bu arada 6700 km ye geldim sorunumuz yok tvs ile şuanda herşey yolunda gidiyor.Birde bayır aşağı hız denemesi yaptım sonuç bu

http://i.hizliresim.com/nPYZal.jpg
    Allah kaza bela vermesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

Arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum,motorum için yağ alcam fakat ne alacağımı bilemedim... Hangi yağ kaç numara almalıyım??? Teşekkürler kolay gelsin herkese..
    ercan41 bunu beğendi.

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

[/COLOR]Arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum,motorum için yağ alcam fakat ne alacağımı bilemedim... Hangi yağ kaç numara almalıyım??? Teşekkürler kolay gelsin herkese..[/QUOTE]

ben motul yağ kullanıyorum tavsiye ederim
    hecosan bunu beğendi.

Motosikleti
    Kısmetse Xmax 250
    10W40 mı kullanmalıyım peki..

Motosikleti
    Alıntı hecosan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin.

Arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum,motorum için yağ alcam fakat ne alacağımı bilemedim... Hangi yağ kaç numara almalıyım??? Teşekkürler kolay gelsin herkese..
    ben motul 300v kullanıyorum 15w50 memnunum pahalı dersen 5100 de iyidir ...
    hecosan bunu beğendi.
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    motosıkletımde eskı serılık yok gıbı artık yada bana oyle gelıyor bılemıyorum ama 4.vites 110 kmh hıza cıkıyor 5.vıteste zor zahmet 115 ancak yapıyor oncelerı 120 125 kmh hızlara gayet normal bı sekılde ulasabılıyordum şimdi yok motor 8000 bılemedın 8500 devırde sabıtlenıp kalıyor ole.km 5000 olmak uzere yağ yenı degıstı castrol power 10/40 bujı yenı sayılır subap ayarı yaptırıcam enson dıger herseyı denedım hava ayarı kac kere ayarlandı sonuc aynı

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosıkletımde eskı serılık yok gıbı artık yada bana oyle gelıyor bılemıyorum ama 4.vites 110 kmh hıza cıkıyor 5.vıteste zor zahmet 115 ancak yapıyor oncelerı 120 125 kmh hızlara gayet normal bı sekılde ulasabılıyordum şimdi yok motor 8000 bılemedın 8500 devırde sabıtlenıp kalıyor ole.km 5000 olmak uzere yağ yenı degıstı castrol power 10/40 bujı yenı sayılır subap ayarı yaptırıcam enson dıger herseyı denedım hava ayarı kac kere ayarlandı sonuc aynı
    diafram sağlam mı

Ercan hoşgeldin nerelerdeydin 110luk jeti dendedin mi sen mi deneyecektin 110 u

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diafram sağlam mı

diyaframda yeni arkadasım yaa.ama bujı orjınal degıl.motor 8000 devire gelınce 5. vites artık devirin sonuna gelmıs gıbı zorlanıyor motor ama gıtmıyo

Cekomastik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Arkadaşlar bugün 2012 model sıfır kırmızı apache ile aranıza katıldım. Fakat sormak istediğim bir kaç şey var benim motorumun kafa frenajında depo da ve sol grenajda ufak deformeler mevcut. Çelik kasa ile motorlar geldiği için böyle şeylerin olabilceği, fabrikaya faturasıyla birlikte bildirilip 1 hafta bile dolmadan yeni parçalar gelince hemen değiştirilceği söyledi. Sıfır motorlar da olabilir mi böyle şeyler?

4400 TL ye aldım 1000tl peşin 3400 tl 9 ay taksitle. Kaskımı ve montumu da aldım. Şuan 20 km'de. Rodaj için herkes farklı bir şeyler söylüyor bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. İlk motorum.
    ilkervirlan, Apices ve hecosan bunu beğendiler.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı Cekomastik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün 2012 model sıfır kırmızı apache ile aranıza katıldım. Fakat sormak istediğim bir kaç şey var benim motorumun kafa frenajında depo da ve sol grenajda ufak deformeler mevcut. Çelik kasa ile motorlar geldiği için böyle şeylerin olabilceği, fabrikaya faturasıyla birlikte bildirilip 1 hafta bile dolmadan yeni parçalar gelince hemen değiştirilceği söyledi. Sıfır motorlar da olabilir mi böyle şeyler?

4400 TL ye aldım 1000tl peşin 3400 tl 9 ay taksitle. Kaskımı ve montumu da aldım. Şuan 20 km'de. Rodaj için herkes farklı bir şeyler söylüyor bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. İlk motorum.

Deformeler olabiliyor bende sıfır almaya gittiğimde kırmızı apache'nin deposunda çatlak vardı alırken dikkat etmek lazım. Rodaj süresince 5 bin deviri geçme sürekli vites değiştir. 50-60'ı geçme 500'de bakımın var yağını castrol 10-40 koydur ben aldığımdan beri castrol kullandım. Shell'den memnun kalmadım. Hayırlı olsun motorun rodaj süresince sakin kullan kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Ben depodan yenisi gelicek sanmistim acikcasi. Orda duruyordu motkr bunu verceklerini dusunmemistim. Bu deforme olan kisimlari degistirirler mi peki ? Degistiriceklerini soylediler ama..

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Evet arkadaşlar apache'nin orjinal farından memnun değildim. Xenon taktırdım ve memnunum bunlara ek olarakta koruma demirine 2 adet ledli sis farı taktırdım.

Burda sarı gibi çıkmış ama beyaz yanıyor ve gerçekten xenon'a ihtiyacım kalmıyor.

Sisler ve xenonları açınca böyle bi görüntü çıkıyor.

Farklı açıdan...

Xenon ve sisler açıkken aydınlatma bu şekilde.

Burda xenon ve sisler açık.

Burda ise sadece sisler yanıyor.

Sadece xenon yanarken bu şekilde yanıyor.

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Çok hoş durmuş. ne kadara yaptırdınız acaba ?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyaframda yeni arkadasım yaa.ama bujı orjınal degıl.motor 8000 devire gelınce 5. vites artık devirin sonuna gelmıs gıbı zorlanıyor motor ama gıtmıyo
    bujiyi bosch ur5ddc yada ngk cr9ek kullan sabri abi ngknın iridyumundanda memnundu

fatih35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150
    Ben depodan yenisi gelicek sanmistim acikcasi. Orda duruyordu motkr bunu verceklerini dusunmemistim. Bu deforme olan kisimlari degistirirler mi peki ? Degistiriceklerini soylediler ama..
    İzmirdesin galiba özgül motordan aldıysan motoru baya uğraştırılar bendede aynı olay vardı bugün git yarın gel dediler 2-3 ay oyaladılar en son merkezi arayıp durumu anlattım 1 haftada geldi parçalar.

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Alıntı fatih35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmirdesin galiba özgül motordan aldıysan motoru baya uğraştırılar bendede aynı olay vardı bugün git yarın gel dediler 2-3 ay oyaladılar en son merkezi arayıp durumu anlattım 1 haftada geldi parçalar.

Özgül motordan aldım fakat referans aracılığı ile aldım. Çok yakın bi tanıdığımın çok samimi arkadaşı sahipleri. En kısa zamanda çözüceklerini düşünüyorum bakalım.. Gelişmeleri buraya aktarıcam.

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)

Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Bende de 2012 model gri Apache var. Şu an 1000 km.de.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache

Hayırlı olsun.
    Kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diafram sağlam mı

Hoşbulduk

110 luk jet aramadım bile kendi haline bıraktım gazlayıp gidiyorum
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Herkese tesekkurler sagolun. Motorum cok hosuma gidiyor goruntusu falan harika su grenaj sikintilarini da bayi hallederse harika olucak , bu hafta halledilcegini soylediler. Sigorta icin 202 tl fiyat aldim sizler ne kadara yaptirdiniz acaba? Yas 20

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler