Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 kasalara en iyi metzeller ön arka takım ama fiyatı baya pahalı.2012 kasa olan arkadaşlar sava MC18 ön janta uyuyor arkaya da michelin 90*90*18 sportstreet alırsanız 230 TL'ye mal etmiş olursunuz.Sava 100 TL mİCHELİN 130 TL.2013 kasalara Michelin'in arkaya uymuyor diye biliyorum ama sava ön arka aynı desen var hatta forumdan Sertaç almıştı ve memnundu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

2012 Kasa için Michelin arka
    http://i.hizliresim.com/2772p2.jpg
    http://i.hizliresim.com/QXXR9j.jpg
    Buda Ön Sava Mc18
    http://i.hizliresim.com/djjnyn.jpg
    Virajlarda uyumlu oluyor sava ve michelin. Keşke arkayada uysa savadan memnunum. Yeni kasası olan arkadaşlar sava bakabilir fiyat olarakta uygun. Serhat abi sen memnunmusun nasıl lastik ?
    designserhat bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Virajlarda uyumlu oluyor sava ve michelin. Keşke arkayada uysa savadan memnunum. Yeni kasası olan arkadaşlar sava bakabilir fiyat olarakta uygun. Serhat abi sen memnunmusun nasıl lastik ?
    Kaan İrc'den güzel olduğu kesin

sava almayı düşündüm ama takım olarak 80/90/17 ön 110/80/17 arkaydı.arka birebir ebat ama ön 1cm daha dar.acaba bu motorun dengesini etkilermi?zaten çantadan dolayı sallanıyor bide bu eklenmesin.bide sava sanki asfalt deseni gibiydi.o lastik kırsalda gidermi sizce?

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    aldıgım 2.el motorda on 110x70 17 arka 120x70 17 avon marka lastik var.avon nasıldır iyimidir.bu sekilde takılmış orjinalinden farklı cok sorun teşkil edermi.dün ufak bi kaza yaşadım.sokaga girerken hızımda cok degil 5km hafif arka fren bastım.sokak girişi oldugu ve yan arsada işaat oldugu için kumluydu anlamsız şekilde on teker kaydı motoroldugu yerde hafifçe devrildi.kumdan dolayımı yoksa lastik kalitesimiyada acemiligim mi anlam veremedim.halbuki bu motorla okadar viraja girip çıktım 3 haftadır.1kere beni yolda bıraktığını görmedim.dünkü artık ilk düşül ve nazaramı geldim

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Sava uygun fiyatlı görünüyor ama ön lastik 90/80 17 sorun olur mu acaba? Biraz eski ama bir ilan buldum sahibindende http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...41805481/detay

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı droctopus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sava uygun fiyatlı görünüyor ama ön lastik 90/80 17 sorun olur mu acaba? Biraz eski ama bir ilan buldum sahibindende http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...41805481/detay
    Sava Mc18 önde problem olmuyor ben ve 2 arkadaşım daha kullanıyoruz.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

Km yaptıkça motor dahada bi hoş oluyor bugun 760 km oldu :D Bide su göstergelerın orası zırıldamasa tam süper olacak : )

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Apices ve memduhb bunu beğendiler.

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Alıntı tunahanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldıgım 2.el motorda on 110x70 17 arka 120x70 17 avon marka lastik var.avon nasıldır iyimidir.bu sekilde takılmış orjinalinden farklı cok sorun teşkil edermi.dün ufak bi kaza yaşadım.sokaga girerken hızımda cok degil 5km hafif arka fren bastım.sokak girişi oldugu ve yan arsada işaat oldugu için kumluydu anlamsız şekilde on teker kaydı motoroldugu yerde hafifçe devrildi.kumdan dolayımı yoksa lastik kalitesimiyada acemiligim mi anlam veremedim.halbuki bu motorla okadar viraja girip çıktım 3 haftadır.1kere beni yolda bıraktığını görmedim.dünkü artık ilk düşül ve nazaramı geldim
    Avon en kaliteli lastiklerden biridir. Kıymetini bil

Motosikleti
    Peki on 110x70 17 arka 120x70 17 çok sorun teşkil edermi

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    2sini de takamazsın maalesef. Uyumlu değil.

Motosikleti
    takamassın diyorsunda aldıgım motorda takılı suanda kullanıyorum avon marka .aldıgım adam takmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

2013 model

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı ilkervirlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de 2012 model var. Şuan 780 km.de ve henüz bir sorun yaşamadım. Kışa girerken değiştiririm diye düşünüyorum. Bugün bir arkadaşla tanıştım, motoru 2011 Apache, 18000 km.de ve lastiklerini hiç değiştirmemiş. Bir şikayeti yokmuş, hayret ettim. Özellikle ıslak zeminde sorun yaşatır diye düşünüyorum.
    Maşallah hocam motoru benden sonra almanıza rağmen iyi km. Yapmışsınız. Ben daha yeni 400 km.te geldim.

bugün çantayı çıkardım ama gidon hala sallanıyor. şimdi çanta demirinide çıkaracam.bakalım çantadan mı yoksa motorda mı sıkıntı var.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    17 janta uyumlu mudur bilmem fakat taban olarak arka maşa 130a kada müsade dediyor

Alıntı omey55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün çantayı çıkardım ama gidon hala sallanıyor. şimdi çanta demirinide çıkaracam.bakalım çantadan mı yoksa motorda mı sıkıntı var.

dostum kaç kilosun ön yükleme ayarın kaçta gidonda boşluk var mı depo üzerine yatıncada sallama oluyor mu bunları dener misin

bu söylediğiniz hiç bir şeyi anlamıyorum.sındırgıda öğretmenim motora yeni başladım ve dahada kötüsü burada doğru dürüst ustada yok.motor bigadiçte toplandı ama sanki aceleyle toplanmış gibi.çantayı takarken amortisör vidasına anahtarı bi vurduk vida elle çıktı.gevşek bırakmışlar hemde iki tarafta aynı.ne yapcam bilemiyorum.umarım motora zarar vermiyorumdur.bu arada ehliyet sınavını dün geçtim.motor şu anda 290 kmde.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    bu söylediğiniz hiç bir şeyi anlamıyorum.sındırgıda öğretmenim motora yeni başladım ve dahada kötüsü burada doğru dürüst ustada yok.motor bigadiçte toplandı ama sanki aceleyle toplanmış gibi.çantayı takarken amortisör vidasına anahtarı bi vurduk vida elle çıktı.gevşek bırakmışlar hemde iki tarafta aynı.ne yapcam bilemiyorum.umarım motora zarar vermiyorumdur.bu arada ehliyet sınavını dün geçtim.motor şu anda 290 kmde.
    Vay be sındırgı , çocukluğum 5. sınıftan lise2 ye kadar orada geçti , foto gençlik sahibi Mehmet bey arkadaşımdır, ne moblete binerdim ya o zamanlar , bu arada senin motorun sallanmasının sebebi ortaya çıkmış işte arka amortisör vidalarını sıkmamışlar, benden sana tavsiye çanta demirinin amortisöre giden kollarını kestir demircide sadece koltuk altından bağlantı yeter ayrıca amortisör vidalarını orjinali gibi tekrar tak ve sık, aynı sorun bir arkadaşımdada vardı.

saol kardeşim.bi denicem bakalım.bende bu sene atandım buraya.motor kullanmaya birebir burası.ama usta yok işte.öğrenecez bakalım sizin gibi arkadaşlarımızdan

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be sındırgı , çocukluğum 5. sınıftan lise2 ye kadar orada geçti , foto gençlik sahibi Mehmet bey arkadaşımdır, ne moblete binerdim ya o zamanlar , bu arada senin motorun sallanmasının sebebi ortaya çıkmış işte arka amortisör vidalarını sıkmamışlar, benden sana tavsiye çanta demirinin amortisöre giden kollarını kestir demircide sadece koltuk altından bağlantı yeter ayrıca amortisör vidalarını orjinali gibi tekrar tak ve sık, aynı sorun bir arkadaşımdada vardı.
    Hayırdır?Motosikleti degistirdiniz mi?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    amaortisör vialarının yice sık 17 anahtar al o işini görür ön yükleme ayarı kitapçıkta yazıyor arka amortisörleri sağa yada sola çevirince sıkışırlar ona ön yükleme denir diğeriyse hani apaçi gençliği motora yatarak kullanır ya rüzgarı yarmak için aynı onun gibi gövdenin ağırlığını öne aktarmak karnın depoya değercek o zamanda bakalım kafa sallanacak mı bu arada eğer çanta demirinin ayaklarını kesersen daha çok sallana bilir çünkü bütün yük arka tekerleğin gerisine kayacak ağırlık merkezi değişecek

Motosikleti
    MONDİAL X--TREME MAX
    Arkadaslar satılık yeni kasa apache satan olursa bana özelden mesaj atarsa sevinirim :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler