Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet motoru çıkartayım gezilerimiz kaldıgı yerden devam edecek serhat bu fotoda çok zalım bi foto
    Abi Mart ayı çıksında açalım artık sezonu yaa valla çok özledim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkmen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/xRz4Lj.jpg
    Bayram Abi bak ne buldum
    Baba o cbr daki çanta nedir öyle Allah nazarlardan saklasın

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    45 lik çanta ve 2 kask almasına ragmen rüzgar almayan dengesini bozmayan tavsiye edebilecegim güzel bir çantadır shat marka

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    45 lik çanta ve 2 kask almasına ragmen rüzgar almayan dengesini bozmayan tavsiye edebilecegim güzel bir çantadır shat marka
    Cbr da biraz tuhaf durmuyormu bi commuter değil sonuçta oyüzden sordum

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Mart ayı çıksında açalım artık sezonu yaa valla çok özledim
    aynen martın çıkışıyla sezonu açıyoruz bide deniz sezonu baya bi açılmamız lazım kefken olur iyne ada olur saroz olur yada istenilen her yer olur artı çiftalandaki gölde yüzme alanımız

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:15 ----------

Alıntı turkmen38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr da biraz tuhaf durmuyormu bi commuter değil sonuçta oyüzden sordum
    cbr vfr kopyası ve ondada çanta güzel duruyor bundada güzel bence .birde şöyle düşün herzaman 2 kask la geziyorum elimde 2 kask dolaşmak zor motorun üzerinde bıraksam eşyalar var hadi onu geçtim koşuya gidince hafta sonu sabahları eşyalarımı alıyor çantasız olmuyor daha birsürü etken var yazın köye giderken aynı şekilde çantayı dolduruyorum .sonuçta 1000 yarışmotoru deyil .

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    aynen martın çıkışıyla sezonu açıyoruz bide deniz sezonu baya bi açılmamız lazım kefken olur iyne ada olur saroz olur yada istenilen her yer olur artı çiftalandaki gölde yüzme alanımız

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:15 ----------

cbr vfr kopyası ve ondada çanta güzel duruyor bundada güzel bence .birde şöyle düşün herzaman 2 kask la geziyorum elimde 2 kask dolaşmak zor motorun üzerinde bıraksam eşyalar var hadi onu geçtim koşuya gidince hafta sonu sabahları eşyalarımı alıyor çantasız olmuyor daha birsürü etken var yazın köye giderken aynı şekilde çantayı dolduruyorum .sonuçta 1000 yarışmotoru deyil .
    Aynen bayram abi Kefkende olur saroz olur süper de olur hani

Bak bu Rumeli Feneri gezimiz
    kuroscu bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Beyler burada kimse yalan söylemez
    Neyse onu yazar kimsenin kimseyi kandirmaya ihtiyacı yok
    Can (twin) arkadasi iyi tanirim hem de çok iyi yalan söyliyecek palavra atacak birisi değildir
    Motoruda sağlam cigerli bir ybr'dir ve 135 girdim diyorsa doğrudur bende şahidim ve motorunu da kullandim iyi biliyorum
    YBR iki kişi önümde gidiyor su ben Apache ile arkasından 127 ile yetisemedim
    Olmaz diye birşey yok bunun bir çok faktörü var rodaj şoför ve eğimli bir yol

Lütfen burada kimse tanumadigi kimse hakkında yalanci durumuna dusurmesin
    Findik fistik çerez gibi kelimelerle dalga geçmesin
    Motoruna güvene gel kardeşim sen buraya YBR ile nasil 135 leri görüyorsun gel bi kapisalim bakalim nasil gidiyorsun der ve görür

O yüzden birileri birseyleri iddia ediyorsa vardır bir bildiği deyip geciceksin
    Kucumseyip alay,dalga gecmiyeceksin...
    Twin ve ercan41 bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece o dediklerinle 20hp imkansız yau.. kesin motorun içinde bişeyler vardır. muayenede motor ve şase numarasına bakarlar. sılındırın ustunde yazan cc ye bakmazlar. en azından oraya az bısey sıyah sılıkon sıkıp gızlersın
    yok be abi bizim arkadaş bursa tüv istasyonunda müdür eğer sökmeden gözükecek yerde olan her şeyi karşılaştırırız dedi hatta üzerinde gösterdim grenaj olsaydı sıkıntı olmazdı ama bunda açıkca yazıyor dedi silikon işi için bişey diyemem istersen mail adresini vereyim adamların getirtmek istiyorsan

adam anladığım kadarıyla ana jet 140lık takmış pilotta 35 başka bir forumunda bahsediyorlar sanırım benim gördüğümü yazmışlar bu arada adamın makine 160lıktı abi niye çıkarmasınlar belki üstü 160 kaldı içi daha büyük hacim bir baka yerdede hidistanda yarışları yapılıyormuş onada grenaj falan yapmışlar

Selami abi sen chiptuning işini ne yaptın ben kat iptali için iki yere gittim 30 cm düz boru koyacaklar adamlar 300tl para sitedi krom istersen 600 gibi yaparız dediler millet ucmmuş anasını satayım
    ercan41 bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can (twin) arkadasi iyi tanirim hem de çok iyi yalan söyliyecek palavra atacak birisi değildir
    Motoruda sağlam cigerli bir ybr'dir ve 135 girdim diyorsa doğrudur bende şahidim ve motorunu da kullandim iyi biliyorum

Motoruna güvene gel kardeşim sen buraya YBR ile nasil 135 leri görüyorsun gel bi kapisalim bakalim nasil gidiyorsun der ve görür

Abi teşekkür ederim destek olduğun için eksik olma. Dediğim gibi arkadaşları bilmem etmem, sizleri tanımak yetiyor bana başkası lazım değil. Eee sizde biliyorsunuz zaten beni o yüzden kimseyle laf dalaşına girmedim.

Kısa zamanda bir gezi tertip etmemiz lazım yalnız abi. Millet kuduruyor gezi diye, Orta karışık yapıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:25 ----------

Bir kaç resimde ben sallıyım Ortalık canlansın. Gezi görsün millet.

Rumeli Feneri Mangal Party

_

_

_

_

_

_
    _

Ansızın bir Sütlüce/Haliç buşuşması

_

_

_

_

_

_

Anadolu Kavağı Mangal
    _

_

_

_

_

_

_

_

Şile Mangal Party :)
    _

_

_

_

_

Vayyy be hep beraber ne günler geçirmişiz. İçim bir garip oldu bu kadar fotoğrafı görünce. Eksik olmayın abiler. Siz kendinizi biliyorsunuz. Seviyorum arkadaşlarımı, abilerimi. İnşallah daha nice güzel geziler yapacağız
    kuroscu ve seyyid47 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be abi bizim arkadaş bursa tüv istasyonunda müdür eğer sökmeden gözükecek yerde olan her şeyi karşılaştırırız dedi hatta üzerinde gösterdim grenaj olsaydı sıkıntı olmazdı ama bunda açıkca yazıyor dedi silikon işi için bişey diyemem istersen mail adresini vereyim adamların getirtmek istiyorsan

adam anladığım kadarıyla ana jet 140lık takmış pilotta 35 başka bir forumunda bahsediyorlar sanırım benim gördüğümü yazmışlar bu arada adamın makine 160lıktı abi niye çıkarmasınlar belki üstü 160 kaldı içi daha büyük hacim bir baka yerdede hidistanda yarışları yapılıyormuş onada grenaj falan yapmışlar

Selami abi sen chiptuning işini ne yaptın ben kat iptali için iki yere gittim 30 cm düz boru koyacaklar adamlar 300tl para sitedi krom istersen 600 gibi yaparız dediler millet ucmmuş anasını satayım

Valla Cagatay ben katlarin ikisininde isini bosalttim taktim chip'e gerek bile kalmadi çok fark etti çekiş çok artti
    Bende iki tane kat vardi biri ortada diğeri turbonun hemen önünde
    Üstelik birde güzel bir ses veriyor vites geçişlerinde turbonun sesini duyuyorsun çuff çuffffff ediyor
    Birde vanali egzoz yaptik
    Ege iptali
    Kat iptali
    Downpipe
    Herşey mevcut chip'e gerek bile kalmadi aynen yardir

Kat iptalini arkadasim egsozcu motorlara şhark egsoz yapan fidan egsoz hatir işi gönül işi para bile almadi ama alsaydi bile 100 tlyi geçmezdi
    Öyle 300-600 gibi birşey imkani yok napiyor o adam öyle kafayi siyirmis o

Sen bir kac EGSOZCU dolaş olmadi gel buraya hallediriz

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)

Kiminle dalga geçiyoruz sevgili kardeşim ? Öyle terbiye eder gibi konusmana gerek yok bizde kullanıyoruz bu motoru.
    Ben ybr kullanmadım binmedim. Ybr çekmiyor gitmiyor diye kötüleyende forum ahalisi , apacheye 140 yaptıranda forum ahalisi. Ne biliyosak sizden biliyoruz. Onun ölçüsündede yorum yazıyoruz.Dün akşam geçmiş sayfaları okurken egzozoun tıkanmış, kat iptali yapmış motoru canavar etmişin 1,2 sayfa sonrada sadece kat iptali yetmez perf. egzozda ister demişin. o iki sayfa arasında sizin yorumlarınızı okuyup kaç tane kat iptali yaptıran arkadaş olmuş girin bi bakın.

Rodaj tamam hadi neyse Şöför iyidir diyosun bayır aşağı diyosun .Bayır aşağı her motor gider. Eğer sen 150 cc motorla 125 cc motorun arkasından yetişemediysen sendede şöförlük yok sende motorunu açamamışın demekki.

Bide şu var.. Geçenlerde arkadaşın biri apache motorunu satılığa çıkarmış ibreyi çekmiş koymuş 160 yapmış motor. Aradım özellikle dedim nasıl yapabildin bunu ibrende sorun olabilir garanti kapsamında değişiyorlarmış bi göster istersen dedim. Oda ibrede sıkıntı yok al arkana 80 90 kilo birini Bas bayır aşağı motorun canını al bak nasıl yapıyor dedi. Onun avantajı bayır aşağı iki kişi olmasından kaynaklanıyor olmasın? Bide siz alıp deneseydiniz arkanıza birini. Yada teke tek deneseydiniz. Yada bayır yukarıdamı yetişemiyosun yebere ye bana bunlarıda açıklarmısın ?

Motosikleti
    Takip edilmek güzel birsey

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Kiminle dalga geçiyoruz sevgili kardeşim ? Öyle terbiye eder gibi konusmana gerek yok bizde kullanıyoruz bu motoru.
    Ben ybr kullanmadım binmedim. Ybr çekmiyor gitmiyor diye kötüleyende forum ahalisi , apacheye 140 yaptıranda forum ahalisi. Ne biliyosak sizden biliyoruz. Onun ölçüsündede yorum yazıyoruz.Dün akşam geçmiş sayfaları okurken egzozoun tıkanmış, kat iptali yapmış motoru canavar etmişin 1,2 sayfa sonrada sadece kat iptali yetmez perf. egzozda ister demişin. o iki sayfa arasında sizin yorumlarınızı okuyup kaç tane kat iptali yaptıran arkadaş olmuş girin bi bakın.

Rodaj tamam hadi neyse Şöför iyidir diyosun bayır aşağı diyosun .Bayır aşağı her motor gider. Eğer sen 150 cc motorla 125 cc motorun arkasından yetişemediysen sendede şöförlük yok sende motorunu açamamışın demekki.

Bide şu var.. Geçenlerde arkadaşın biri apache motorunu satılığa çıkarmış ibreyi çekmiş koymuş 160 yapmış motor. Aradım özellikle dedim nasıl yapabildin bunu ibrende sorun olabilir garanti kapsamında değişiyorlarmış bi göster istersen dedim. Oda ibrede sıkıntı yok al arkana 80 90 kilo birini Bas bayır aşağı motorun canını al bak nasıl yapıyor dedi. Onun avantajı bayır aşağı iki kişi olmasından kaynaklanıyor olmasın? Bide siz alıp deneseydiniz arkanıza birini. Yada teke tek deneseydiniz. Yada bayır yukarıdamı yetişemiyosun yebere ye bana bunlarıda açıklarmısın ?
    Öncelikle Yebere değil "Ybr" diye yayılıyor nasıl yazıldığını öğren istedim. Apache ybr'den seri ve torklu bir motor yokuşta ybr'nin geçmesi mümkün değil. Yokuş aşağı ve düz yolda pilot faktörü devreye giriyor. Ama dur havalar düzeldiği zaman ybr'yede binip 2 kişi video çekicez apache'ye de binip 2 kişi video çekicez. Bakalım yokuş aşağı birde düz yolda hangi motor daha iyi gidicek. Benim burda tek amacım ybr'ye 130 yaptırıp gözünüze gözünüze sokmak. Bakalım ybr'ye 100 nasıl geçmiyormuş görsünler.

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Takip edilmek güzel birsey
    Evet millet burda yazılanları takip edip doğru olanı bulmaya çalışıyor Sırf sana özel bi durum yok emsal verdim sadece. İnsanları yalan yanlış bilgilerle yönlendirmeyelim. Bu forum hepimizin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:26 ----------

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Yebere değil "Ybr" diye yayılıyor nasıl yazıldığını öğren istedim. Apache ybr'den seri ve torklu bir motor yokuşta ybr'nin geçmesi mümkün değil. Yokuş aşağı ve düz yolda pilot faktörü devreye giriyor. Ama dur havalar düzeldiği zaman ybr'yede binip 2 kişi video çekicez apache'ye de binip 2 kişi video çekicez. Bakalım yokuş aşağı birde düz yolda hangi motor daha iyi gidicek. Benim burda tek amacım ybr'ye 130 yaptırıp gözünüze gözünüze sokmak. Bakalım ybr'ye 100 nasıl geçmiyormuş görsünler.
    İşte bende soruma cevap arıyorum. Dedimki sadece bi çin malı motor cc si düşük olmasına rağmen beni geçti. Madem bu kadar güzel pilotsunuz bna rodajını şu şekilde yaparsan veya şu devir aralıklarında vites değiştirirsen daha seri gidersin falan gibi öğretici açılamayı yapsanız bende öğrenmiş olrum. Ben polemik yaratmaya gelmedim. Sonuçta burda bilgi paylaşımı yapılıyor bende sorunuma çözüm bulacam. Dün ben sbr abiyle özelden yazıştım adam bana sebep olabilecek bütün faktörleri söyledi sağolsun. Siz burda askerde devrecilik yapıldığı gibi yeni üye olmuşum diye can dediyse bi bildiği vardır o yalan söylemez, dalga geçmiyceksin falan.

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    Arkadaşlar motoru ağrı dağından aşağı salarsanız, yerçekimi kuvvetiyle 200e kadar yolu var, önemli olan düz ve rampa çıkış performansıdır. Birde ybr ince lastikli apacheye göre; sıfır beden kadın gibi yokuş aşağı daha hızlı olması normal.

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Alıntı meugur74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru ağrı dağından aşağı salarsanız, yerçekimi kuvvetiyle 200e kadar yolu var, önemli olan düz ve rampa çıkış performansıdır. Birde ybr ince lastikli apacheye göre; sıfır beden kadın gibi yokuş aşağı daha hızlı olması normal.
    Gereken açıklama budur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz ybr'yle 2 kişi 135 yaptık, her fırsatta yapıyoruz. Şahitler var Sabri abi (Sbr) Hatta şaşırdı lan olum siz kaçla gidiyordunuz 2 kişi ben tek başıma yetişemedim diye. Sizin motorlarda bir anormallik var. Sabri abi tek başına 140-145 civarı yapıyor. Onun yaptığı hızı yadırgamam hakkıdır ama siz böyle tek kişi 135 yapıyorsanız bize denk gelmeyin yolda 2 kişi çizer geçeriz sonra hemen kenara çeker ateşe verirsiniz apache'yi demedi demeyin

Hatta geçen kendi ybr'mle de tek başıma 136 yaptım, 137'de kesiciye girdi. Yanımda cbr125 vardı 2 kişiydiler motorun üzerinde yanımdan ağır ağır böyle zar zor geçti mi desem geçmeye çalıştımı desem oldu bir şeyler Sordum 140'la ufak ufak süzülmeye uğraşıyordum dedi
    Dalga geçmekte budur sevgili selo9115.... Bizim motorlar çizilir geçilir bizde kenara çeker ateşe veririz.

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Yok yok oda orjinal oda 8000 km de Kuzenim kullanıyor zaten. Benimkinin rodajı bitmedi tam açılmadı ondan gitmiyor desek oda aynı daha 10000 i bulmamış iki makinada...
    benim bilfdiğim apache 10km. yapanakadar tam açılmış olur ama çin malı olanlar bin km. de tam açılmış olur oyüzden seninki tam açılmamaış ben ve 4 tane daha arkadaşım apache var 2 sini sıfır aldık 10bine gelene kadar bizim diğer iki apacehe yetişemiyordu

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bilfdiğim apache 10km. yapanakadar tam açılmış olur ama çin malı olanlar bin km. de tam açılmış olur oyüzden seninki tam açılmamaış ben ve 4 tane daha arkadaşım apache var 2 sini sıfır aldık 10bine gelene kadar bizim diğer iki apacehe yetişemiyordu
    Eyvallah abim sağol maytap geçmeden cevap verdiğin için

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı meugur74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    # motosikletle.blogspot

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

300 lira mı tiger alırsın komple ben bir egzoscuya gittim çıkma boru vardı tamda çapı uygun usta para bile istemez dedi kaynağıda benden kat iptali masrafsız oldu benim kendin yapmaya çalış sende ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler