Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selo bi muhabbet açtın. herkes kestirmek istiyor. hayırdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Selo kardeş seni bugün arayacaktım ama Aksiliğe bak bugün telefonumu evde unuttum malum apacheye binme heyecanı oluyorya her sabah oyüzden untuttum her halde

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:40 ----------

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar aksam yagmur yagmazsa egzosun ıcını bosaltıcam sizleride bılgılendırırım.orj.bozmadan aynen gerı kaynatılcak egzos
    mutlaka bekliyoruz fotoğraflı ayrıntlı bişey beklyorum sende kardeşim

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şurada egzosun içini boşaltıp kat. iptali yapıyor incele istersen ...
    http://www.youtube.com/watch?v=XDlm_XbPZ0U
    180 cc apacheyi ne hale getirmiş Allahın hindusu yağdan, kirden motor görünmüyor. o motor bende olacak binmem salonun ortasına çeker hergün silerim
    ercan41 bunu beğendi.
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

Motosikleti
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize tek tek cevap verip ayrintili anlayacagim

Tel no 0535.663.49.51 sorusu olan arasin bi zahmet

Çağatay
    Muayenede sorun olacagini sanmıyorum çünkü egsoza fistan bakinca anlasilmiyor kat.iptali yapildigi
    Zaten adamlar doğru düzgün bakmiyorlar bile motor diye frenlere far ayarina bakiyolar geç zaten bizim motorlar birazda gösterişli yani sorun yok aynen devam derler gönderirler muayenede

Hycenlan kardeşim
    Sen yanlis anlamissin beni ben kestir duz boru kaynattir dediğim yer sadece katalizatorun olduğu yeri kestirecen arka sustucu yani orijinal egsoz kalicak yerinde
    İçini boşaltma temizleme gibi bir imkan yok çünkü oraya zamanla kayniyor cikmaz yani zaten adama bunu temizle desen uğraşmaz
    Adamda zaten orayi kesip sadece kat.un olduğu yeri oraya düz boru kaynatir sana sorun olmaz ses ayni kalir orijinal egsoz değişmediği surece

Arka sayfalarda katalizorun nerden kesileceği yerin resmini atmistim ooradan bakabilirsiniz

Daha da olmadi arayin len

Selo kardeş seni bugün arayacaktım ama Aksiliğe bak bugün telefonumu evde unuttum malum apacheye binme heyecanı oluyorya her sabah oyüzden untuttum her halde
    selo9115 bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selo bi muhabbet açtın. herkes kestirmek istiyor. hayırdır

Aynen kanka ben kestirdim cok mutluyum aletin sesi bike değişti hahahaha
    Tavsiye ederim çok iyi oluyor

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Aynen kanka ben kestirdim cok mutluyum aletin sesi bike değişti hahahaha
    Tavsiye ederim çok iyi oluyor
    koptum abi

Motosikleti
    ya bende düşünüyorum kestirmeyi arkadaşlar

yanlış anlamayın eksozu kast ediyorum

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı Kubilâyyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İstanbul da 2. el apache arıyorum satan arkadaşlar özel mesaj atarlarsa sevinirim.
    TVS nin facebook sayfasında bir ilan var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:50 ----------

Arkadaşlar,

Forumlarda, TVS eski ve yeni kasa motorlara fuardan önce zam yapılacağını okudum. Şunu belirteyim ki; Bizim tarafımızdan bayilere veya başka kişilere zam ile ilgili bir açıklama yapılmamıştır. Şuan ki gündemimizde böyle bir konu bulunmuyor.

Bilginize.
    selo9115 ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Selamun Aleyküm.
    Arkadaşlar 2012 Model Tvs Apache RTR 150'ye sahibim.
    Motorumu 12 Temmuz 2013'de 0 almış bulunmaktayım.
    Motorum daha 6.500 - 6.600 Km aralığındadır.
    Fakat her 2 hafta 1 yağı neredeyse sıfırlanıyor.
    Misal bugün 5.500 Bakımını yaptırıyorum 2 hafta sonra yağını kontrol ediyorum en fazla 200-300 Gram yağ kalmış.4 Zamanlı Motosiklet Yağı 10-40 Alıyorum ve dolduruyorum.2 Hafta geçiyor yeniden kontrol ediyorum gene yağ 200-300 Gram bile kalmamış daha az.Bakım zamanına denk geldiğinde senin motorun yağ yakmış ama korkma bu cbf değil yağ yakmaz kolay kolay diyorlar.Ben 2 hafta da 1 yağ alıyorum aylık 50 TL'ye patlıyor.Alt taraftan kaçırıyor desek 35 TL'ye demir altlık taktılar.Yardımcı olabilen varmı?
    Çokmu sıkıştırıyorum acaba ? 9 Bin deviri geçmiyorum.90 Kmninde üzerine çıkmıyorum.

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    selamun aleykum arkadaslar.kat denılen zımbırtıyı ıptal ettık.tek kelımeyle harıka motora can gelıyor can=)ses konusuna gelınce aynı gıbı ama azda olsa fark var gazı actıkca motor daha ıyı kavrıyor.sızlere tavsıyem biran önce kurtulun selamı abınınde dedıgı gıbı gızlı gucu kesfedın
    haaa bu arada egzos orj.kaldı ekleme bı boru falan yok kestıgımız yerden gerı kaynattık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleyküm.
    Arkadaşlar 2012 Model Tvs Apache RTR 150'ye sahibim.
    Motorumu 12 Temmuz 2013'de 0 almış bulunmaktayım.
    Motorum daha 6.500 - 6.600 Km aralığındadır.
    Fakat her 2 hafta 1 yağı neredeyse sıfırlanıyor.
    Misal bugün 5.500 Bakımını yaptırıyorum 2 hafta sonra yağını kontrol ediyorum en fazla 200-300 Gram yağ kalmış.4 Zamanlı Motosiklet Yağı 10-40 Alıyorum ve dolduruyorum.2 Hafta geçiyor yeniden kontrol ediyorum gene yağ 200-300 Gram bile kalmamış daha az.Bakım zamanına denk geldiğinde senin motorun yağ yakmış ama korkma bu cbf değil yağ yakmaz kolay kolay diyorlar.Ben 2 hafta da 1 yağ alıyorum aylık 50 TL'ye patlıyor.Alt taraftan kaçırıyor desek 35 TL'ye demir altlık taktılar.Yardımcı olabilen varmı?
    Çokmu sıkıştırıyorum acaba ? 9 Bin deviri geçmiyorum.90 Kmninde üzerine çıkmıyorum.
    kardesım motorda 200 yada 300 gr yag kaldıgını hersefeınde yagı bosaltarakmı ölçüyorsun.yoksa cubuga bakıp yagın ustune eklememı yapıyorsun
    Hceylann93 bunu beğendi.

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    selamun aleykum arkadaslar.kat denılen zımbırtıyı ıptal ettık.tek kelımeyle harıka motora can gelıyor can=)ses konusuna gelınce aynı gıbı ama azda olsa fark var gazı actıkca motor daha ıyı kavrıyor.sızlere tavsıyem biran önce kurtulun selamı abınınde dedıgı gıbı gızlı gucu kesfedın
    haaa bu arada egzos orj.kaldı ekleme bı boru falan yok kestıgımız yerden gerı kaynattık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

kardesım motorda 200 yada 300 gr yag kaldıgını hersefeınde yagı bosaltarakmı ölçüyorsun.yoksa cubuga bakıp yagın ustune eklememı yapıyorsun

bu süper haber işte.. mümkünde tam kestiğiniz yeri gösteren bi resim atabilir misiniz? motoru cıkarır cıkarmaz yapacağım ilk iş..

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    kat iptal ederken foto cekmek aklıma bıle gelmedi.buda heycandan olsa gerek =)ama selamı abının fotolarda gosterdıgı yerden kestık.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Selam arkadaşlar malumunuz üzere motoru alalı 4 gün oldu ve havalardan dolayı henuz gezip inceleme fırsatım olmadı. motorun sağ tarafında bi anahtar yeri var oraya anahtarı takıp çevirdim falan ama bişey açılmadı , zaten baktığım zamanda karanlıktı bıraktım kurcalamadım . O nedir o plastik bölge acılıyomju? bide bayıde adam anahtar takımı var koltuk altında falan dedide nerdedir o bi yardımcı olursanız sevınırım. haftasonu artık iyice bi incelerim D:

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar malumunuz üzere motoru alalı 4 gün oldu ve havalardan dolayı henuz gezip inceleme fırsatım olmadı. motorun sağ tarafında bi anahtar yeri var oraya anahtarı takıp çevirdim falan ama bişey açılmadı , zaten baktığım zamanda karanlıktı bıraktım kurcalamadım . O nedir o plastik bölge acılıyomju? bide bayıde adam anahtar takımı var koltuk altında falan dedide nerdedir o bi yardımcı olursanız sevınırım. haftasonu artık iyice bi incelerim D:
    anahtarı takıp cevirdikten sonra o plastik parçanın sağ üst ve sol üst uçlarında çekerek cıkarabılırsınız orda bi kablo gibi birşey göreceksiniz onu çekince koltuktan tık sesi gelir çekip kaldırabilirsiniz koltgu.. koltuğu kaldırınca hemen orda zaten takımlar
    ronnytechno bunu beğendi.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anahtarı takıp cevirdikten sonra o plastik parçanın sağ üst ve sol üst uçlarında çekerek cıkarabılırsınız orda bi kablo gibi birşey göreceksiniz onu çekince koltuktan tık sesi gelir çekip kaldırabilirsiniz koltgu.. koltuğu kaldırınca hemen orda zaten takımlar
    Teşekürler ilginiz için..

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    ls2 ff350 upside kaskım için siyah veya aynalı vizör arıyorum elinde olan satmak isteyen olursa irtibata geçebiliriz..

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250

10000 km de yaparım diyordum iyicene kafama yattı hafta sonu bende aynı senin gibi kat. iptali yapıp orjinal egzosu takıcam ...Alt devirlerde isteksizlik oluyormu?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaça yaptırdınız kat iptalini havalar düzelsin bende gidicem bugün benim egsozcuya gittim motosiklet olduğu için görmem lazım dedi

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaça yaptırdınız kat iptalini havalar düzelsin bende gidicem bugün benim egsozcuya gittim motosiklet olduğu için görmem lazım dedi
    Çağatay herhangi bi oto egsozcuya git adama abi buradan kesecen ve buraya duz boru kaynatacan de göster yerini
    30 ila 50 TL arasında değişiyor fiyatlar
    M.balibey bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen kanka ben kestirdim cok mutluyum
    Selami abi hayırdır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler