Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi pazarlar kartalizma bu beyi ne işe yarıyor bunlar karbüratörlü içinde mapi olan ecu yoktur ki bundan elektronik ateşleme var diye biliyorum tci olan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı kardeşim, şafak olmuş coni moni :D

hiç bişey ....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi pazarlar kartalizma bu beyi ne işe yarıyor bunlar karbüratörlü içinde mapi olan ecu yoktur ki bundan elektronik ateşleme var diye biliyorum tci olan
    iyi pazarlar kardeşim, beyin adındanda anlaşılacağı gibi ateşlemeyi kontrol eden komut veren bi parça kibrit kutusunda çok az büyük kara bi kutudur ve sele altında olur genelde. ateşlemeyi düzenleyen parça benim bildiğim bu kadar
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

iyi pazarlar kardeşim, beyin adındanda anlaşılacağı gibi ateşlemeyi kontrol eden komut veren bi parça kibrit kutusunda çok az büyük kara bi kutudur ve sele altında olur genelde. ateşlemeyi düzenleyen parça benim bildiğim bu kadar
    elektronik ateşleme o zaman bende beyin diyince ecu tarzı yani remap yapılabilen bişey anladım diyorum kara düzende olmaz amabirde benim kat. çürüme yapmış büyük ihtimalle akü suyu yüzünden sol tarafı çok kötü olmuş bende bugün fark ettim tavsiye ettiğiniz bir boya var mı

benım motorumda 2 vıtesde falan gıderken bır anda stop edıyor motor normal calısırken motoru kaldırmak ıcın gaz verdıgımde stop edıyor bu bir arızamıdır yoksa motor soguk falan fılan mı

ı

elektronik ateşleme o zaman bende beyin diyince ecu tarzı yani remap yapılabilen bişey anladım diyorum kara düzende olmaz amabirde benim kat. çürüme yapmış büyük ihtimalle akü suyu yüzünden sol tarafı çok kötü olmuş bende bugün fark ettim tavsiye ettiğiniz bir boya var mı
    kötü olmuş sprey boya ile olurmu ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Alıntı gokhan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım motorumda 2 vıtesde falan gıderken bır anda stop edıyor motor normal calısırken motoru kaldırmak ıcın gaz verdıgımde stop edıyor bu bir arızamıdır yoksa motor soguk falan fılan mı

ı
    eski motorumda da olmuştu giderken stop etme şeklinde, usta beyinden demişti ama bidaha yapmamıştı

kötü olmuş sprey boya ile olurmu ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

eski motorumda da olmuştu giderken stop etme şeklinde, usta beyinden demişti ama bidaha yapmamıştı
    spreyle boyarım mecburda normal spreyler 53 dereceye kadar dayanıyormuş kataliti konvertörü söksek bişey olur mu arabalarda yakıt artıyor seside traktörümsü oluyor ama

spreyle boyarım mecburda normal spreyler 53 dereceye kadar dayanıyormuş kataliti konvertörü söksek bişey olur mu arabalarda yakıt artıyor seside traktörümsü oluyor ama
    sökecek arkadaş vardı ama nolur bilemem, euro 3 olayı oymuş galiba, ses artar güçte artarmış diye düştüm

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Elektronik beyin , otomatk jikle kafa rahat vitesli motr bambaska aga yok .. Tokatlarken 4ten 5e gicikligina atmadiktan sonra yemisim scootrle toktlamayi .. :(
    kartalizma07 bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    iyi akşamlae akradaşlar bugün auto şhowa gittim tüyapa ne manyak arabalar yapmışlar aklınız hayaliniz durur 2013 te bazı modeller piyasaya süreceklermiş
    diğer modelleri 2014 2015 v.s
    birde suziki inazumayı bekleyen arkadaşlara duyurulur şubat 2013 te piyasada fiyatta 9,800 tl alın birkaç resim

M.balibey bunu beğendi.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    dün zinciri yağlarken motorun altına baktım.. 2 tane yağ tapasına benzeyen şey gördüm..biri yağ tapasıysa diğeri ne
    TRANSALP XL700

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün zinciri yağlarken motorun altına baktım.. 2 tane yağ tapasına benzeyen şey gördüm..biri yağ tapasıysa diğeri ne
    aslıda yağ sizgeçini cıvatalarıda var orda onun tam ortasındada yağ tapası var

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    aslıda yağ sizgeçini cıvatalarıda var orda onun tam ortasındada yağ tapası var
    yok yok onu demedim.. yağ tapası haricinde, ayaklığın bittiği yerde 17 yada 16 lokma ile açılabilen bir somun var onu merak ettim
    TRANSALP XL700

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yok onu demedim.. yağ tapası haricinde, ayaklığın bittiği yerde 17 yada 16 lokma ile açılabilen bir somun var onu merak ettim
    onu görmedim hiç

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:07 ----------

indim baktım ama yine göremedim tam olarak nerede

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    onu görmedim hiç

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:07 ----------

indim baktım ama yine göremedim tam olarak nerede
    motor yanımda dğil akşam fotoğraf çekip gösteririm
    TRANSALP XL700

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Demin korlastaydim kadikoy .. Ducati lere baktmda .. Smdi inazumayi gorunce ufak tefek bisey gibi gorundu xD ozellkle street fighter 1000e bittim ya .. Yalniz siyah cidden ufak gibi duruyo ciliz gostrms inazumayi ..

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam kankalar.. dün bende gördüm inazumayı ve bende beğenmedim bildiğin ybr 250.. deposunda suzuki yazmasa kimse almaz.

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    ama yazıyor. o bir suzuki. fotolarda en kötü gözüken egsozuydu ama yakından bakınca en güzel yeriymiş. çok kalite duruyor. oturuşuda çok rahat. bizzat bindim denedim. al fıtıfıtı 5 sene bin. bide şöyle bakmak lazım 10,000 liraya alınabilecek en kaliteli en rahat en uysal en titreşimsiz ve iki kişi en rahat binilecek makina. 250 cc daha ne olsun. performans isteyen 600 lük alsın.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    atilla abi vallaha ben beğenmedim commuterin irisi işte ama kalitelidir ona bişey diyemem. insan o kadar para verince bacaklarının arasındaki aletten zevk alması lazım. bence bu alet çok satılacak çok çabukda 2.ele düşecek. çünkü alet tatmin etmeyecek..
    kartalizma07 bunu beğendi.

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    selam motorcular.bu 2012 model apachelerin aküleri sulumu susuz mu.motoru alalı 4 ayı biraz geçti ama sanki akü zayıfladı bu aralar.eskiden daha bi güçlü marş basıyodu motor.bide sulu aküyse ve su plakaların altına inmişse akü ölmüş olabilirmi.yada su plakanın altına inmişse bile su koyunca düzelirmi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler