Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tony_Montana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş bana bir ulaşsa iyi olacak da....
    Abi kağıthane sürat motor'a gidiyoruz devamlı.Ramazan bayramına 2 hafta vardı garanti kapsamı içi göstergem değişicek fakat ortada ne gösterge var ne arayan ne soran.3-4 defa ruhsat fotokopisi çekip numara aldılar ''sözde''...Böyle bi servis olamaz yahu yazık .
    seyyid47 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı Tony_Montana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kağıthane sürat motor'a gidiyoruz devamlı.Ramazan bayramına 2 hafta vardı garanti kapsamı içi göstergem değişicek fakat ortada ne gösterge var ne arayan ne soran.3-4 defa ruhsat fotokopisi çekip numara aldılar ''sözde''...Böyle bi servis olamaz yahu yazık .
    benim bi işim düştü sürat motora sabah bırakıp akşam aldım çok hızlı yaptılar ama sağolsunlar farda kocaman çizikler var. artık önümü çizgi çizgi görüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ULENben yokum diye onune gelen teker yapmis kiskandim yahuu bende geleydim ama karsida iste
    önüne gelen tekermi yapmış ) ben zaten yapamıyorum onun yerine 2 metre havalanıyorum onada mı ön kaldırma diyon abi
    ön kaldırmanın modası geçti 9 yaşında bebelerde yapıyo ( ben hala yapamasamda sorun değil )

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Serhat abi, kıymetimi bilmeyenler utansın

http://j1311.hizliresim.com/1h/4/u6vyr.png
    can senin şu capslerden :D

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://s1311.hizliresim.com/1h/4/u761x.jpg can senin şu capslerden :D
    Sertaç abi
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Az önce farkettim egsozu tutan telin biri kopmuş çıtanın bitanesinife koparmış alttaki kalmış sadece gergin olan telden yolda uçarmı acaba egsoz tüpü

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

olay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 APACHE (KIRMIZI)
    arkadaşlar motor için parayı anca biriktirdim hafta sonu gidip alacağım 2013 rtr 150 mi ama havalar kötüleşiyor yazı bekle diyorlar kaç ay beklemek istemiyorum sizce ne yapmalıyım kışın kapalı yerde muhafaza edeceğim garajda kışı geçiren motorların daha sonra akü vb sıkıntıları olanlar yazmışlar kararsız kaldım lütfen yardım edin...

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    acele etme fuarda alırsıın. kışın zaten çok binemessin. beklerken çok krize girersen gel benimkiyle turla hevesini al krizin geçsin insanlık öldümü yahu
    olay bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı olay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor için parayı anca biriktirdim hafta sonu gidip alacağım 2013 rtr 150 mi ama havalar kötüleşiyor yazı bekle diyorlar kaç ay beklemek istemiyorum sizce ne yapmalıyım kışın kapalı yerde muhafaza edeceğim garajda kışı geçiren motorların daha sonra akü vb sıkıntıları olanlar yazmışlar kararsız kaldım lütfen yardım edin...
    2014 zam gelir ayrcı ben bir tane motomaxtan akü şarj aleti aldım 30 tlye kışın soğukta eve alıp şarj ediyorum 3 senedir bişey olmadı
    olay bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer900
    motor kışın alınır lafı eskidi galiba ? kapalı garajın varsa kafana takacagın pekde bişi olmaz. 7/24 yağmur yağmıyor ya bence fırsatı bulmuşken al kış gelene kadar kim öle kim kala
    olay ve M.balibey bunu beğendiler.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    almaaa sen onlara bakmaaa 14model olsun 100lira fazla olsun. tutupda 500lira bin lira zam yaparlarsa zaten hiç alma. az sabret ne motorlar gelecek fuara.. işin sonuna bak sen
    olay bunu beğendi.

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almaaa sen onlara bakmaaa 14model olsun 100lira fazla olsun. tutupda 500lira bin lira zam yaparlarsa zaten hiç alma. az sabret ne motorlar gelecek fuara.. işin sonuna bak sen
    dogru söylüyor az daha sabır kışın pek motora binmezsin fakat şimdi alırsan 2014 de yeni gelecek modelleri alma şansın olmayacak 4 ay kış içi çabuk gecer .
    olay bunu beğendi.

olay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 APACHE (KIRMIZI)
    farklı bi model düşünmüyorum uzun zamandır bu motoru araştırıyorum bir sorum daha olacak avcılarda berk motor var yedek parça satışı
    ve teknik servisi de var ordan almayı düşünüyorum hiç bi yerde berk motor hakkında bi yorum bulamadım iyi yada kötü satış sonrası sıkıntı yaşamak istemiyorum yada parça da

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı olay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence kisin bitmesi bekleme cunku nisan mayis gibi de alsan model yili 2013 olacak cunki artik sistem degisti gumruge girdigi tarihi baz aliyor zaman gecip gidiyor omur bitiyor
    olay ve M.balibey bunu beğendiler.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acele etme fuarda alırsıın. kışın zaten çok binemessin. beklerken çok krize girersen gel benimkiyle turla hevesini al krizin geçsin insanlık öldümü yahu
    Heee ver cocuga 600 luk makineyide uçsun bi dereye cok iyi kalplisin
    M.balibey ve olay bunu beğendiler.

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    tvs 2012 sipraşi verdim , yarın akşam elimde olurr lakin vites geçişlerini bilmiyorum .. vitesi nasıl tvs apache nin

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Nihatim nerdesin yahuu geziyede gelmedin girmiyosun galiba buyuk motor aldin diye havalanma deponu cizerim bak ozledik ama acma arayı
    www.erkakurye.com

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Nihatim nerdesin yahuu geziyede gelmedin girmiyosun galiba buyuk motor aldin diye havalanma deponu cizerim bak ozledik ama acma arayı
    Valla nihat abi. Sende katıl gezilere. Erol abi deponu çizer bende lastiklerini patlatırım

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache

Ben varim diye gelmez nihat
    Beni pek sevmez de :(

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ramazan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs 2012 sipraşi verdim , yarın akşam elimde olurr lakin vites geçişlerini bilmiyorum .. vitesi nasıl tvs apache nin
    nasıl derken biraz açar mısın 1 vites aşağı basıyorsun 2 3 4 5 içinse pedalı yukarı çekiyorsun 1 ve 2 arasıda boş vites

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi güzel oldu anlatılmaz yaşanır denilecek türden bu önümüzdeki hafta ayazagada motocross yarışları var gelmek isteyen olursa hep birlikte gider seyrederiz .kimler geliyor.
    Ben gelirim ama motoru park edeceğimiz yere kadar yol asfalt mı? Yoksa giderken biz de dağ-taş, dere-tepe demeden mi yol alacağız?? :D
    sertacr8888 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler