Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    canca54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen digiturkte mi çalışıyorsun
    evet digitürk teyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    hepten whatsappa çevirmişsiniz
    canca54, sertacr8888 ve M.balibey bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canca54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet digitürk teyim
    ya bize bir anten takacaklardı 2 yıl taahütte adamlar apartmanda anten var diye vermediler anteni taşındığınız zaman takılır dediler nese 1 sene sonra taşındık çamura yattılar 45 tl verip kendim taktırdım şimdi iptal etmek istiyorum 2 yılım doldu bu anteni benden isterler mi çünkü kendim aldım bana ücretsiz verilen antense o binoğlu denen şerefsizlerde kaldı

Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    ya bize bir anten takacaklardı 2 yıl taahütte adamlar apartmanda anten var diye vermediler anteni taşındığınız zaman takılır dediler nese 1 sene sonra taşındık çamura yattılar 45 tl verip kendim taktırdım şimdi iptal etmek istiyorum 2 yılım doldu bu anteni benden isterler mi çünkü kendim aldım bana ücretsiz verilen antense o binoğlu denen şerefsizlerde kaldı
    valla ben müşteri ilişkilerine bakmıyorum idari işlerdeyim. ama istemezler anteni merak etme

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    arkadaşlar merhaba aranızda biriniz apachenin akü ölçümünü yapabilirmi motor çalısırken kaç watt gaz verdiginde kaç watt farları açınca kaç watt
    benim degerler motor rolantide 13.5 gaz verince 13.9 veya 14...farları açınca 12.2 veya 12.1 e düşüyor sorun nerden kaynaklanıyor acaba
    ampül 12v 35 35

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    beyler ben lastikleri değiştirdim de servisten çıkalı birkaç gün oldu hem şu anki basıncını ölçeyim hem de doğru değilse doğru basınca getireyim dedim yüzüme bulaştırdım. arkaya 30 psi ayarladım aleti siboba dayadım hava basamadı her zamanki gittiğim benzinlikteki cihaz hatta düşürdü havayı. ben de bayrama gidicem motoru çektim bi yere bıraktım şimdilik. çok aşırı inmeden bıraktım. neden yapamadım ben bu işi? kapağını söktüm her zamanki şişirdiğim gibi sonra ayarladım basıncı gerisini alet kendisi yapmıyor mu? sökmediğim başka bir yer mi var acaba??

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    hayırlı olsun lastik ne aldınız acaba 2011 tvs var bendede yakında metzeller düşünüyorum
    bir de orjinal ampulu nerden bulabiliriz acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

http://www.rialli.com/urunler/312_ampul-flasor-korna-grubu/919__far-ampulu-12v-3535-MS10022/
    http://www.rialli.com/urunler/312_ampul-flasor-korna-grubu/9593__far-ampulu-12v-3535w-3-tirnakli/
    http://www.rialli.com/urunler/312_ampul-flasor-korna-grubu/10027__far-ampulu-12v-3535-t43-beyaz/
    http://www.rialli.com/urunler/312_ampul-flasor-korna-grubu/10526__far-ampulu-12v-3535-43t/
    http://www.rialli.com/urunler/312_ampul-flasor-korna-grubu/10827__far-ampulu-12v-3535-halogen-8000k/

acaba bunların hepsi 2011 tvs ye olurmu xenon vardı motorda onu söktüm bulunduğum ildede 35v35 yoktu 55/60 taktım sarı ampul ama sanırım cızırtı yapıyo içim rahat etsin diye 35 35 getirtmeye karar verdim bunların hepsi olur mu acaba orjinale dönsün istiyorum

Alıntı canca54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben müşteri ilişkilerine bakmıyorum idari işlerdeyim. ama istemezler anteni merak etme
    valla geçen sene kavga ede ede 90 tlden fiyatı düşürdüm birde mudanyadaki bayiye gittim adres vermek için bana gelen usta aynı zamanda binoğlunun sahibi orda olmazmı beni görünce dar kaçtı

Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ben lastikleri değiştirdim de servisten çıkalı birkaç gün oldu hem şu anki basıncını ölçeyim hem de doğru değilse doğru basınca getireyim dedim yüzüme bulaştırdım. arkaya 30 psi ayarladım aleti siboba dayadım hava basamadı her zamanki gittiğim benzinlikteki cihaz hatta düşürdü havayı. ben de bayrama gidicem motoru çektim bi yere bıraktım şimdilik. çok aşırı inmeden bıraktım. neden yapamadım ben bu işi? kapağını söktüm her zamanki şişirdiğim gibi sonra ayarladım basıncı gerisini alet kendisi yapmıyor mu? sökmediğim başka bir yer mi var acaba??
    dostum sübab değişti ya bazı yerlere uymuyor motosiklet sübabları ondan kaynaklanıyor ben bunun için eve kompresör aldımbu arada dün gece görüklede turladım belki karşılaşırız diye ama göremedim

Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    http://imageshack.us/photo/my-images/812/uo0y.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/849/0peq.jpg/
    arkadaşlar bugün yakıt tankını tamamen boşaltım ölçerek tam 2.5 litre benzin koyup km yi sıfırladım ve bütün gün 2 kişi 100 kg ben 70 kg artçı çoğu zamanda bayır çıktım. ve ortalama 90 - 100 bastım tam 103 km sonra benzin bitti. tabi yarım litre benzin koymuştum arka bagaja. yani 2 kişi km de 12 kuruşa gelmiş oldu. bu arada motorum 850 km de

Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba aranızda biriniz apachenin akü ölçümünü yapabilirmi motor çalısırken kaç watt gaz verdiginde kaç watt farları açınca kaç watt
    benim degerler motor rolantide 13.5 gaz verince 13.9 veya 14...farları açınca 12.2 veya 12.1 e düşüyor sorun nerden kaynaklanıyor acaba
    ampül 12v 35 35
    stop halinde akü 13.26 v rolantide 14.50 v farı açınca 12.26 far aık gaz verince yine 14.50

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Sertaç abi xenondan memnun musun nasıl gidiyor
    sbr ve sertacr8888 bunu beğendiler.

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    stop halinde akü 13.26 v rolantide 14.50 v farı açınca 12.26 far aık gaz verince yine 14.50

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Canavar gibi kardesim sadece bazi ilk acislarda paneldeki saatibsifirliyo o kadar .. onun cozumunuude aksamlari xenonbacik vaziyette kontagi acip calistiriyorum. . Sonuc olarak siddetle tavsiyemdir.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canavar gibi kardesim sadece bazi ilk acislarda paneldeki saatibsifirliyo o kadar .. onun cozumunuude aksamlari xenonbacik vaziyette kontagi acip calistiriyorum. . Sonuc olarak siddetle tavsiyemdir.
    Xenon bende yapcam bayramdan sonrada tiger geliyo inşallah

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım lastiginizde 34 hava varsa eşitlemek için 30 hava basıncına düşürür bunda sorun yok normaldir lastiginizdeki hava fazlaymış sizin istediginiz havadan ben arkaya 34 önede 29 hava kullanıyorum

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun lastik ne aldınız acaba 2011 tvs var bendede yakında metzeller düşünüyorum
    bir de orjinal ampulu nerden bulabiliriz acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

http://www.rialli.com/urunler/312_ampul-flasor-korna-grubu/919__far-ampulu-12v-3535-MS10022/
    http://www.rialli.com/urunler/312_ampul-flasor-korna-grubu/9593__far-ampulu-12v-3535w-3-tirnakli/
    http://www.rialli.com/urunler/312_ampul-flasor-korna-grubu/10027__far-ampulu-12v-3535-t43-beyaz/
    http://www.rialli.com/urunler/312_ampul-flasor-korna-grubu/10526__far-ampulu-12v-3535-43t/
    http://www.rialli.com/urunler/312_ampul-flasor-korna-grubu/10827__far-ampulu-12v-3535-halogen-8000k/

acaba bunların hepsi 2011 tvs ye olurmu xenon vardı motorda onu söktüm bulunduğum ildede 35v35 yoktu 55/60 taktım sarı ampul ama sanırım cızırtı yapıyo içim rahat etsin diye 35 35 getirtmeye karar verdim bunların hepsi olur mu acaba orjinale dönsün istiyorum
    cevap verecek kimse yok mu acaba

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    H4 35 watt ampul alacaksin kardesim. 55 watt ampulu tesisata zarar verir

bayrdaman sonra yapmayı düşünüyordum benim aracın akü sıkıntısı çıktı şimdi şarj cihazı alıcam

Motosikleti
    200ns
    Alıntı Aspendos8181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın Aleyküm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:25 ----------

Selamın Aleyküm
    hocam merhaba konu biraz eski ama
    bende sorun yasıyorum xenonda
    Şarj ve Konjektör Farklı takılarak demişşiniz bunu biraz açarmısınız teşekkürler

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    servise götürüp xenon takmak için sarjı güçlendirmelerini söylemeniz yeterli. ben öyle yaptım. xenonda sabah akşam hep açık motor çalıştıgı sürece şuan bir soru nyok 3 haftadır kullanıyorum yaklaşık.

Bu arada cümleten herkesin bayramı mübarek olsun.
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    200ns

benim sistemde sorun var galiba ama hiçbir motorcu anlamıyor kime götürsem normal diyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

servise götürüp xenon takmak için sarjı güçlendirmelerini söylemeniz yeterli. ben öyle yaptım. xenonda sabah akşam hep açık motor çalıştıgı sürece şuan bir soru nyok 3 haftadır kullanıyorum yaklaşık.

ne yaptı veya ne taktı gördünüzmü acaba

aynen ya arada kaynadı bayram herkesin bayramı mübarek olsun

abiaslında bir foto olsaydı ilan verdik 50 tlden yapar satardık millete

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler