Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay hayırlısı olsun ıslatalım diyecem ama dünkü gibi ıslanmayalım
    Yarin islaatalim bunu gercekten. Civik islak bisi olmasin tamam biraz kuru pasta fena olmaz :p saka bi yana can ayarla da sahile inelim bi iki citlariz bisiler.

Serhat da gelsin kaanada haber verelim cevremizde oturanlar bu kisiler benim bildigim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarin islaatalim bunu gercekten. Civik islak bisi olmasin tamam biraz kuru pasta fena olmaz :p saka bi yana can ayarla da sahile inelim bi iki citlariz bisiler.

Serhat da gelsin kaanada haber verelim cevremizde oturanlar bu kisiler benim bildigim
    ooo ıslatıyozmu hemen geliyom :D artık ben ehliyeti aldım ıslatacak bişey kalmadı tiger egsoz takınca onu ıslatırız

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo ıslatıyozmu hemen geliyom :D artık ben ehliyeti aldım ıslatacak bişey kalmadı tiger egsoz takınca onu ıslatırız
    Motora her bisi taktiginda islatsaydik ben yanmistim ) neyseki daha bisi kalmadi aynalardan baska. Gidon ucuna minik ducati aynasi tarzinda ufsk bisi takmak kaldi. Hee birde elcik koruma aparati ))

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motora her bisi taktiginda islatsaydik ben yanmistim ) neyseki daha bisi kalmadi aynalardan baska. Gidon ucuna minik ducati aynasi tarzinda ufsk bisi takmak kaldi. Hee birde elcik koruma aparati ))
    aynalara kör nokta lazım ufaklardan kör noktada çok kalıyo bazen inanmıyom aynaya arkama dönüp bakıyom

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Selami yavas gezsin bakalım 250 cc ile
    www.erkakurye.com

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache

Ooo sertac saol ya sen bizi cagirma gidin siz citlayin
    Biz gelmiyoz saol dusunmen yeter

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selami yavas gezsin bakalım 250 cc ile
    Ulan bi tas geldi ama tas mi desem kayami desem

Erölll noldu len niye öyle dedin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

Bu arada pazar gunu beni kirmayip gelen arkadaslara tesekkurlerimi şey ettim

Resimleri en kisa zamanda ayarliyacam su aralar cok yogunum ona mansuben k.bakmayin

Havalarin guzel oldugu bir pazar rumeli hisari demisti serhatti galiba oraya gidelim
    Yine ayni grup toplaniriz
    sertacr8888 bunu beğendi.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

Resimleri en kisa zamanda ayarliyacam su aralar cok yogunum ona mansuben k.bakmayin

Havalarin guzel oldugu bir pazar rumeli hisari demisti serhatti galiba oraya gidelim
    Selami abi Rumeli Feneri ben demiştim.2 Tarafı orman ortası deniz çok doğal bir yer şile gibi tuvalet çeşme vs şeyler yok tamamen doğal yani

Tony_Montana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nezaman nerde olursa olsun her türlü sizlerleyiz can ve ben

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Selami abim illa lafını yapmaya gerekmi var hepimizin büyüğüsün ne gel demeye haddimiz nede git demeye var keşke yakın olsan hergün birlikte bi iki laf kelam edebilsek. sizlerden öğrenilcek çok şey var Lakin biz çok dip dibe olduğumuzudan şıp dedimmmi buluşabilme imkanımız var ondan doalyı yani

Canım abim selametle

Ve ayrıca rumeli feneri değil abi bu pazar günki grup edirne tekirdağ çanakkale yapıalcak grupdu onuda ekliyim bence

ve vee 2. ekleyişim fotolar diyorum facede albüm açmadım daha hepsini toopliyim öle açmayı planlıyorum.
    selo9115 bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A2 direksiyon sınavını geçmişim şükür. 15 gün sonra evraklar hazır olur demişler babama. Biz ona 20-25 desek. 1 ay sonra bıktırıcam sizi abilerim. Hele ehliyeti alıyım da; Selami abi, Sabri abim'le Kars'ın dağlarına çıkacağuk Tabi diğer abilerim arkadaşlarım siz sevinmeyin öyle, sizlerinde kaçarı yok. Yatcaz kalkcaz gezcez
    vay vay vay kardeşim hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullan

Motosikleti
    Tracer900

Allah herkese böle bişi nasip etsin RTR 150 den sonra, 600rr dan önce tabi
    M.balibey, TurkishPower ve canca54 bunu beğendiler.

bugün öğleden sonra bir izin koparıp arkadaşın havalıyı almaya gittik hatsan mod 85 sniper(4x20 dürbün iki kutu saçma ve kılıf) modelini 200(4 taksit) tlye aldık genel itiribariyle silah çok hoşumuza gitti ve ağırlığı yaklaşık 3.5 kg diye düşünüyorum eline alınca kalitesini anlıyorsunuz ağırlık olarak(Mesuta hak veriyorum)kesinlikle daha önce elinde uzun süre tüfek taşımamış adama göre değil ve kurmasıda baya kas istiyor yayın gerilimi çok sert silahı sıfırlayıp ilk atışı yaptım dipçikteki geri tepme sistemi görevini yerine çok iyi getiriyor ve omuzda tam oturursa sıkıntı olmuyor bizim mal omzuna tam oturtamayıp tetiği çekince omuzunu sakatladı orası ayrıgenel anlamda başlangıç için tavsiye ederim

not:kullanılması çok dikkat isteyen bir tüfek

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    attığı kurşunun çapı ve tesirli mesafesi nekadar.

Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    attığı kurşunun çapı ve tesirli mesafesi nekadar.
    attığı pellet 5.5 mesafe ölçümü yapamadık izin alı tüfeği almaya gittik ve geri döndük bizim eve geldiğimizde hava kararmaya başlamıştı bir kaç havaya atış yaptık o kadar

Motosikleti
    Tracer900
    A2 direksiyon sınavını geçmişim şükür. 15 gün sonra evraklar hazır olur demişler babama. Biz ona 20-25 desek. 1 ay sonra bıktırıcam sizi abilerim. Hele ehliyeti alıyım da; Selami abi, Sabri abim'le Kars'ın dağlarına çıkacağuk Tabi diğer abilerim arkadaşlarım siz sevinmeyin öyle, sizlerinde kaçarı yok. Yatcaz kalkcaz gezcez
    olan bize olacak desene en yakın benim neyse 1 ayımız var :D ondan sonrada kış kar kıyamet derken zaten yavaşlarız biraz

tabi herşeyden önce hayırlısı olsun. Allah kaza ve ceza göstermesi o ehliyete ;)

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR

Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyeti almıyorum vaz geçtim hahaha

olan bize olacak desene en yakın benim neyse 1 ayımız var :D ondan sonrada kış kar kıyamet derken zaten yavaşlarız biraz

tabi herşeyden önce hayırlısı olsun. Allah kaza ve ceza göstermesi o ehliyete ;)
    Hele senin hiç kaçarın yok abi. Kar kış fark etmez. Kar olsun yanlicaz, yaz gelsin gezcez. Motordan inmek yok
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...52058102_n.jpg

Allah herkese böle bişi nasip etsin RTR 150 den sonra, 600rr dan önce tabi
    yan ayaklığın altına taş koymuş ))) Photoshop da silseydi bari
    sertacr8888 bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer900
    Ehliyeti almıyorum vaz geçtim hahaha

Hele senin hiç kaçarın yok abi. Kar kış fark etmez. Kar olsun yanlicaz, yaz gelsin gezcez. Motordan inmek yok

sendeki bu istekle sen yazın da yanlarsın kışında gezersin kar kış gerçekten farketmez bencede. yeterki yola sağlam çıkmak lazım. Mesela bu bayram bile bence alalım çadırları uzaklara kampa gidelim ? Selami abiyi hemen bilgilendirelim vardır mutlaka çadır birkaç kişide. ucuz birşey zaten alınır gidilir olmazsa. yıllar önce almıştı mdaha kullanamadım bile içimde kaldı :D

"Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Emeği geçen herkes sağolsun özellikle selami kardeşime çok emeği var semaver mangal çiğ köfte eline sağlık Allah cc razı olsun son anda karar verdim hastaydım iyi gelmemişim biraz geç katıldım foruma hastalık hat safaya ulaştı yeni yeni kendime geldim nice başka gezilere yav fotolara ne oldu can hayırlı olsun ehliyetin ne çektin bu ehliyetsizlikden ıslatalım pazar günü gibi olmasında

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Arkadaşlar resimler nerede? Paylaşalım sitede. Bizde TVS türkiye de

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler