Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Beyler Şimdi Pazar günki Buluşma etkinliğine İStanbul Parka gelenler ismini listeye ekleyebilir mi .. Bide nerde buluşalım nasıl yapalım Güzergah fikri olan ? Yol ztn kısa birleşip gidelim Şuraya gel buraya gel demeyin , ne kdr fazla gidersek o kdr iyi Sözüm ona otobanda buluşmayalım .. Atıyorm Kadıkoy fln bulusp gidelim hep beraber ..

Enes_Turker
    japan_rules
    sbr
    Selodayı

İsminizi ekleyin gelmek isteyenler ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Alıntı alacakaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze merehaba.Forumunuza yeni üye oldum. bende apache 150 yi epeydir araştırıyorum.Genelde herkezin söylediği sorun titreşim. Öbür türlü bi sorun duymadım kimseden. Ama çoğu da diyorki az.Kafam çokk karıştı. ALLAH izin verirse bende bu motordan almayı düşünüyorum. Adana-yüreğir de oturuyorum. Acaba adana yüreğirde var mı apache sahibi şu kafamdaki soruları gidermemde bana yardımcı olacak.
    Ben de Adana/Çukurova'da oturuyorum, şimdiye kadar hiç motorum olmadı ama ilk motor olarak ben de Apache düşünüyorum. Bu yaz alırım belki.
    Ayrıca 2013 model düşünüyorum.

inşallah gönlüne göre olur melikşah kardeş.bende 2013 model dusunuyorum.hayırlısyla bırkere surerek birkere de artçı olarak binseydim keşke.kafamdaki sorular giderdi

Herkeze merehaba.Forumunuza yeni üye oldum. bende apache 150 yi epeydir araştırıyorum.Genelde herkezin söylediği sorun titreşim. Öbür türlü bi sorun duymadım kimseden. Ama çoğu da diyorki az.Kafam çokk karıştı. ALLAH izin verirse bende bu motordan almayı düşünüyorum. Adana-yüreğir de oturuyorum. Acaba adana yüreğirde var mı apache sahibi şu kafamdaki soruları gidermemde bana yardımcı olacak.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Merhaba arkadaşlar, ben apache me michelın marka lastik takmayı düşünüyorum fakat ölçüler tutmuyor fakat şu ölçüler olabilir gibi geldi öne pilot sporty 100/80-17, arkayada pilot activ 110/90-18 sizcede uyarmı? fiyatları 210+340= 550 lira ama olsun lastik önemli sağlımız açısından.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=556152731091174&set=a.4228254810905 67.96419.400007720039010&type=1&theater

tvsde artık bmw nin de parmagı var
    initial-D bunu beğendi.
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ben apache me michelın marka lastik takmayı düşünüyorum fakat ölçüler tutmuyor fakat şu ölçüler olabilir gibi geldi öne pilot sporty 100/80-17, arkayada pilot activ 110/90-18 sizcede uyarmı? fiyatları 210+340= 550 lira ama olsun lastik önemli sağlımız açısından.
    Öne Heidenau Heidenau 90/90-17 160 TL, arkaya Bridgestone Battlax BT-45 110/80-17 280 TL. Google'a sorarsanız lastikleri satan firmaya ulaşabilirsiniz
    Felis Leo bunu beğendi.

Motosikleti
    KUBA
    2013 yeni kasa tvs leri tes eden oldumu hiç ?

Sanırım daha denemelik bile gelmedi mayıs ın 2.haftası antalya ya gelicekmiş bayilik öle dedi . Bide resim paylaşayım dedim fakat boyun çok büyük kaçtı bende şuradan paylaşayım dedim buyrun buda benim kız ;) :

http://www.flickr.com/photos/7369808...n/photostream/

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Sanırım daha denemelik bile gelmedi mayıs ın 2.haftası antalya ya gelicekmiş bayilik öle dedi . Bide resim paylaşayım dedim fakat boyut çok büyük kaçtı bende şuradan paylaşayım dedim buyrun buda benim kız ;)

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    selam arkadaşlar bende 2011 model rtr 150 var özel egsoz var üzerinde çok temiz çiziksiz takaslara açığım değişikliği seviyorum işte xt 125 x tercihim ..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım daha denemelik bile gelmedi mayıs ın 2.haftası antalya ya gelicekmiş bayilik öle dedi . Bide resim paylaşayım dedim fakat boyun çok büyük kaçtı bende şuradan paylaşayım dedim buyrun buda benim kız ;) :

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Sanırım daha denemelik bile gelmedi mayıs ın 2.haftası antalya ya gelicekmiş bayilik öle dedi . Bide resim paylaşayım dedim fakat boyut çok büyük kaçtı bende şuradan paylaşayım dedim buyrun buda benim kız ;)

dostum bende aynı egzozdan dusunuyorum senden rıca etsem vıdeo cekıp gösterebılırmısın. nasıl ses verdgını cok merak edıyorum
    TRANSALP XL700

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    sbr, video sesi seni yanıltır ya, öyle karar verme..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sbr, video sesi seni yanıltır ya, öyle karar verme..
    biliyorum ya videolarda çok başka çıkıyor sesler.. ama az çok bi fikir edinirim diyorum..çok fazla bir ses çıksın istemiyorum. yani egzoz varmı yokmu belli olmasın motorun kendi sesi gibi olsun, sırıtmasın enesinki gibi
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biliyorum ya videolarda çok başka çıkıyor sesler.. ama az çok bi fikir edinirim diyorum..çok fazla bir ses çıksın istemiyorum. yani egzoz varmı yokmu belli olmasın motorun kendi sesi gibi olsun, sırıtmasın enesinki gibi
    Ahaha :D motorun kendi sesi gibi olan performans egsoz Olm sen kurban ol benim Arrowa , Varsa daha ötesi tek silindirde getir görelim :D
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Cep tel. Anca bu oluyor :-) buyrun ----->
    http://m.youtube.com/watch?v=9AH6vZ7c6NY

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Beyler Öldünüz mü Allah aşkına kimse yok .. Pazar günü gelcekler yazsın dedim ama takan yok , tmm o halde gidecekler belli .. İnsan en azından bi cevap verir .. İşiniz olmadıktan sonra girmeyin şuraya anasını satım ztn ..!

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    enes sakin ol şampiyon. mac izliyor millet. ben de telefondan giriyoru maci izlerken

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne varmış burda pazar günü?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahaha :D motorun kendi sesi gibi olan performans egsoz Olm sen kurban ol benim Arrowa , Varsa daha ötesi tek silindirde getir görelim :D
    hacı 2008 yılında benim cloya bir egsoz sistemi yaptırmıştım komple 4 2 1 manifold kat iptali ortaya 51lik düz boru ve arkaya silincerlı son susturucu silincerin borusuna boru kaynattırmıştım sesi orjinale çevirmiştim çıkardığımda dehşet ses veriyordu ses yüksekliği olarak aynı seviyede olmasa da tonu subaru gibiydiyani hem sesiz hemde performans egsozu olur ama baya uğraştırır performansı öldürmeden o sesi almakben montaj hariç 1 haftamı sırf bu iş için egsozcu da geçirmiştim

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne varmış burda pazar günü?
    İStanbulPark Sezon açılış buluşması , 500 kdr motor katılcak .. Kuzu çevirme ve teneke de tavuk bedava yemekler .. GEzmiş oluruz ..

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı 2008 yılında benim cloya bir egsoz sistemi yaptırmıştım komple 4 2 1 manifold kat iptali ortaya 51lik düz boru ve arkaya silincerlı son susturucu silincerin borusuna boru kaynattırmıştım sesi orjinale çevirmiştim çıkardığımda dehşet ses veriyordu ses yüksekliği olarak aynı seviyede olmasa da tonu subaru gibiydiyani hem sesiz hemde performans egsozu olur ama baya uğraştırır performansı öldürmeden o sesi almakben montaj hariç 1 haftamı sırf bu iş için egsozcu da geçirmiştim
    Benim Susturucum var zaten hacı takıyorum Commuter gibi :D Sıkıntı yok.. Al egsozu taktırırsın susturucu kolay ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Deliyim Gözü Kara Deliyim , Yakarım ROMAYIDA yakarım ..!!! FENERBAHÇEEEEEE ..!! Gururumuzsun ..!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

Yokmu KADIKOYE gelcek abi duramıyorum Yerimde Biraz Lastik yakalım .. :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 25 kullanıcı var. (0 üye ve 25 misafir)

Bu Konudaki Etiketler