Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı "Bozkurt" adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    can kardeşimden Allah razı olsun düşen bendim raylardan geçerken aman dikkat edin düşme sebebi raylar ama köprücük kemiği kırılması benim hatam düşerken gidonu bırakmadım çok sert düşmeme sebep oldu yoksa ezikle atlatırdık diye düşünüyorum Allah daha büyüğünden sakınsın kısmet artık yardım edenlerden Allah razı olsun motorumu kaldırdılar yardım ettiler onların söylediğini yazıyorum bur da devamlı oluyor raylar yüzünden çok motorcu düşüyormuş polis bile düşmüş aman dikkat edelim
    Geçmiş olsun , olacağı varsa dikkatte etsek oluyor işte .. Allah beterinden korusun .. Hepimizin tekeri düz bassın ..
    Twin bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı

alet nalet yapacak bişey yok gidiyore
    mxtik bunu beğendi.
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...19402388/detay şahsı nedenlerden dolayı satmak zorundayım bu benim ikinci aldığım apache dir 1200 kmdedir anahtar değmemiştir ilgilenenler 0533 510 75 78

gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    arkadaşlar bende de vardı apache, sonra bir kaza sonucu pert oldu, şimdi yine almayı düşünüyorumda bu 2. eldeki uçuk fiyatlar nedir ya, motosikletin sıfırı 4280 2. elleri 3800, 3900 liralarda km desen gırla, neyin hayalidir bu anlamadım gitti. tamam herkes sever motorunu ama bu motorun piyasası biraz uçmuş gibi.
    Ölmek için degil, Ölene kadar...

"Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun , olacağı varsa dikkatte etsek oluyor işte .. Allah beterinden korusun .. Hepimizin tekeri düz bassın ..
    amin kardeşim çok sağ olasın

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı gurkantosun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende de vardı apache, sonra bir kaza sonucu pert oldu, şimdi yine almayı düşünüyorumda bu 2. eldeki uçuk fiyatlar nedir ya, motosikletin sıfırı 4280 2. elleri 3800, 3900 liralarda km desen gırla, neyin hayalidir bu anlamadım gitti. tamam herkes sever motorunu ama bu motorun piyasası biraz uçmuş gibi.
    motorun sıfırı 4280 tl ama kuru fiyatı ;) plaka ruhsat sigorta derken oldu sana 4700 tl...
    2012 model bir apache 2.elde 3800 isteniyorsa bu normaldir uçuk değil ;) 1 yaşını doldurmamış temiz bir motoru 900tl gibi bir kar ile alıyorsunuz..900 tl ciddi bir rakam..

sizin dediğiniz uçuk rakamlar eski kasa cbr 125 ler için geçerli..adamlar 2006 model 30bin km deki motorlarına 4 bin tl istiyor,işte bu uçuk ;)

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun sıfırı 4280 tl ama kuru fiyatı ;) plaka ruhsat sigorta derken oldu sana 4700 tl...
    2012 model bir apache 2.elde 3800 isteniyorsa bu normaldir uçuk değil ;) 1 yaşını doldurmamış temiz bir motoru 900tl gibi bir kar ile alıyorsunuz..900 tl ciddi bir rakam..

sizin dediğiniz uçuk rakamlar eski kasa cbr 125 ler için geçerli..adamlar 2006 model 30bin km deki motorlarına 4 bin tl istiyor,işte bu uçuk ;)
    Hacı bak Cbr yi kıyaslama ... yeni kasaları aldıkları fiyattan satmaya çalışıyolar onlar eyw bende katılıyorum ama .. 2006 model bnm motorda 21 bınde aldm suan 24bıne gidiyo .. Apachenın en kralı 100bini görür motor olarak .. Ama en dandik cbr bile 150bine dayıyor .. kaya gibi mekanik aksam var .. Bakım aralığı uzun , üstüne Racing motor , tmm 125 söyle böyle ama sonuçta racing parça fiyatı uçuk .. ve alan aldığı gibi satıyo , piyasası böyle tutulmuş motor .. Bencede apache için 3500den sonrası fazla .. Apacheyı alan ztn 2.el durumunu bilerek alır , binmek için alır .. Mesela bende piyasa yoklamak için ilan verdim sahibindene ..(3600tl) Ve o fiyattan bi kuruş aşağı vermem .. 3400 veren 2 kişi 3500 veren 1 kişi var şuanda .. gerek yok yani , sadece satışı zormu kolaymı bunu görmek için koydm ..
    erays bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Hacı bak Cbr yi kıyaslama ... yeni kasaları aldıkları fiyattan satmaya çalışıyolar onlar eyw bende katılıyorum ama .. 2006 model bnm motorda 21 bınde aldm suan 24bıne gidiyo .. Apachenın en kralı 100bini görür motor olarak .. Ama en dandik cbr bile 150bine dayıyor .. kaya gibi mekanik aksam var .. Bakım aralığı uzun , üstüne Racing motor , tmm 125 söyle böyle ama sonuçta racing parça fiyatı uçuk .. ve alan aldığı gibi satıyo , piyasası böyle tutulmuş motor .. Bencede apache için 3500den sonrası fazla .. Apacheyı alan ztn 2.el durumunu bilerek alır , binmek için alır .. Mesela bende piyasa yoklamak için ilan verdim sahibindene ..(3600tl) Ve o fiyattan bi kuruş aşağı vermem .. 3400 veren 2 kişi 3500 veren 1 kişi var şuanda .. gerek yok yani , sadece satışı zormu kolaymı bunu görmek için koydm ..
    cbr ne kadar sağlam da olsa parça fiyatları inanılmaz pahalı,kasa olarak artık üzerine yenisi çıktı,ve her ne kadar honda da olsa 2006 model yani 7 yaşında..! 7 yaşında bir 125cc ye de 4 bin tl verilmez enes kusura bakma..apache 2012 model ve çoğu yaşını doldurmamış..ki apache nin de sağlamlığı dayanıklılığı ortada..bunu göz önüne alırsan yaşını doldurmamış bir motorun 900 tl gibi bir rakamla 2.ele çıkması çok normaldir..benim motorum da ilanda ve 12 kişinin favorisinde..3850 tl istiyorum ;) ama 7 yaşındaki bir motora o para hakkı değil..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2.800-km-de-2008-model-kazasiz-boyasiz-tertemiz-120844102/detay

hadi gel de şimdi bu kasaya 5 yaşındaki bir 125 liğe bu parayı ver..!
    sbr bunu beğendi.

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Mayıs-Haziran gibi 2013 model Apache almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

Ayrıca sizden birşey isteyeceğim;
    Apache RTR 150'yi bir cümlede nasıl anlatırsınız? Kullananlar yazsın bakalım...

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    kontağa bas, üzerine uzan, apache gider..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    apache seni utandırmaz!
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    cbr ne kadar sağlam da olsa parça fiyatları inanılmaz pahalı,kasa olarak artık üzerine yenisi çıktı,ve her ne kadar honda da olsa 2006 model yani 7 yaşında..! 7 yaşında bir 125cc ye de 4 bin tl verilmez enes kusura bakma..apache 2012 model ve çoğu yaşını doldurmamış..ki apache nin de sağlamlığı dayanıklılığı ortada..bunu göz önüne alırsan yaşını doldurmamış bir motorun 900 tl gibi bir rakamla 2.ele çıkması çok normaldir..benim motorum da ilanda ve 12 kişinin favorisinde..3850 tl istiyorum ;) ama 7 yaşındaki bir motora o para hakkı değil..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2.800-km-de-2008-model-kazasiz-boyasiz-tertemiz-120844102/detay

hadi gel de şimdi bu kasaya 5 yaşındaki bir 125 liğe bu parayı ver..!
    o Paylaştığın ilandaki motor Ersoy abinin motoru .. ve motorda çizik bile yok 4500 e bırakacak en son .. Ve param olsa yeni kasa apache mi o cbrmi desen Cbryi alırdım Ben 2 motoruda bilerek yorum yapıyorum .. Apachenın sağlamlıgı tabıkı ortada ama 8 yaşında ve dipdiri bi makina var bi köşede , diğer tarafta asla 8 yaşını göremicek olan bi makina .. fark orda belli oluyo işte .. Ama diyosan ki 1 yaşındaki motor eyw ama extralar yoksa (lastık , xzenon , çanta) 3500den fazlası bence fazla .. Bende 3700e vermıstm ama gel gelelim 3500 e çook 2 -3 binde apacheler satıldı .. ama cbr alamazsn .. ister saçma gelsin ister gelmesin (ve bencede çok mantıklı değil) ama malasef durum böyle .. Ha birazda Marka fanatikliği .. İsmi Honda olunca Cbf gibi dandik bi çinli kalitesindeki motor bile peynir ekmek gibi satıyor işte .. ne dersen ne durum bu kadar saçma .. :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Bak hatta sana o ilandaki motorun kendi çektiğim resimlerini atayım , bebek gibi ve kaya gibi makina O paraya değer kesinlikle .. Keşke imkanım olsa düşünmez alırdm ..

erays ve initial-D bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    o Paylaştığın ilandaki motor Ersoy abinin motoru .. ve motorda çizik bile yok 4500 e bırakacak en son .. Ve param olsa yeni kasa apache mi o cbrmi desen Cbryi alırdım Ben 2 motoruda bilerek yorum yapıyorum .. Apachenın sağlamlıgı tabıkı ortada ama 8 yaşında ve dipdiri bi makina var bi köşede , diğer tarafta asla 8 yaşını göremicek olan bi makina .. fark orda belli oluyo işte .. Ama diyosan ki 1 yaşındaki motor eyw ama extralar yoksa (lastık , xzenon , çanta) 3500den fazlası bence fazla .. Bende 3700e vermıstm ama gel gelelim 3500 e çook 2 -3 binde apacheler satıldı .. ama cbr alamazsn .. ister saçma gelsin ister gelmesin (ve bencede çok mantıklı değil) ama malasef durum böyle .. Ha birazda Marka fanatikliği .. İsmi Honda olunca Cbf gibi dandik bi çinli kalitesindeki motor bile peynir ekmek gibi satıyor işte .. ne dersen ne durum bu kadar saçma .. :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Bak hatta sana o ilandaki motorun kendi çektiğim resimlerini atayım , bebek gibi ve kaya gibi makina O paraya değer kesinlikle .. Keşke imkanım olsa düşünmez alırdm ..

durum böyle olunca tabi marka fanatikliği devreye giriyor işte..zaten söylediğin gibi neresinden bakarsan bak saçma..ama apache yi de 2.el de çok çok öldürüyor insanlar..işte dediğin gibi üzerinde suzuki amblemi olsa sıfırını 5 e bile satarsın..!

yanlız bir gerçek ki ersoy abinin motoru da gerçekten sıfır gibiymiş..helal olsun vallahi cidden iyi bakılmış belli..birde RR kafalı enjeksiyonlu olacaktı ki cidden ben bile apachenin üzerine fark verir niyetlenirdim ;)

şu motor ekime kadar satılmasaydı ben alırdım. inş. satılmaz :(

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    durum böyle olunca tabi marka fanatikliği devreye giriyor işte..zaten söylediğin gibi neresinden bakarsan bak saçma..ama apache yi de 2.el de çok çok öldürüyor insanlar..işte dediğin gibi üzerinde suzuki amblemi olsa sıfırını 5 e bile satarsın..!

yanlız bir gerçek ki ersoy abinin motoru da gerçekten sıfır gibiymiş..helal olsun vallahi cidden iyi bakılmış belli..
    o motora binilmemiş .. aldıktan sonra yurtdışına çıkmıs motor garajda yatmış yıllarca .. Aynen dedğin gibi Suzuki amblemi olsa 5bine de satarsn .. Bizim ülkemiz böyle .. Bencede apachenın 4binden aşağı verilmemesi lazm .. piyasasının bu olması lazım .. ama bizim insanımıza markayı daya fiat önemsiz , kalite sağlamlk serilik umurlarnda olmaz .. Cbrnın eskı kasasının 3binden yeni kasasının 6 binden Aşağı olmadığı bi piyasada apachenın 4bin lira hakkı .. gel gelelim piyasası , gerçek hali bitik .. Nerden bakarsan bak bokluk ..
    erays ve eby78 bunu beğendiler.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    enes apache neden 8 yaşını göremiyormuş?? ayrıca cbr125in en ölüsü 150.000km gider demişsin. bana 1 tane 100.000kmde cbr göster bakalım. ben hiç görmedim ama 70000-80000 km lerde çok apache gördüm. belki 100000i deviren apache de vardır.
    eby78 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Arkadaşlar honda yı sevmem ama bu kasa cbr 125 çok sağlam cidden..Su soğutmalı oluşu falan..Apache ile kıyaslanması zaten saçmada..Bende fikirlerimi yazayım dedim..100.000 bence bakımlı bir cbr için özellikle bu kasalar hiç bişey sayılmaz..
    Apache ayrı bi klasmanın motorudur..Fiyat konusuna gelince bu honda marka motosikletin ezelinde olan bişey fiyat konusu ikinci ellerin sıfırdan pahalı olması vs.. 5 bin liram olsa yeni kasa cbr 125 almayı yeğlerim ikinci el..Gerçi o paralarada bulunmuyor..
    EneS_Turker bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes apache neden 8 yaşını göremiyormuş?? ayrıca cbr125in en ölüsü 150.000km gider demişsin. bana 1 tane 100.000kmde cbr göster bakalım. ben hiç görmedim ama 70000-80000 km lerde çok apache gördüm. belki 100000i deviren apache de vardır.
    Sedat dayı yazmış hacı benım yazcaklarımı Herhangi bi ustayla konuşabilirsin , istediğin biri .. hepsi aynısıı söyler ..

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Sedat dayı yazmış hacı benım yazcaklarımı Herhangi bi ustayla konuşabilirsin , istediğin biri .. hepsi aynısıı söyler ..
    Burdan taraf tuttuğum falan anlaşılmasın ben iki motoruda sevmem
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    şu yukaridaki cbr gibi motoru alip sonra kuzu gibi sarip sarmalayip koklayip ama hiiic binmeye yanasmayan, sadece izleyip orgazm olan adamlara 'bayılıyorum'.
    EneS_Turker bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler