Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Beyler sabit olarak benzin aldığınız bir yer varmı? Yoksa neresi gelirse ordan mı alıyorsunuz?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler sabit olarak benzin aldığınız bir yer varmı? Yoksa neresi gelirse ordan mı alıyorsunuz?
    Akli kelden b3nzini shellden.. (: yada opet en kotu onlar yoksa full.. Gerisinden almam..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben mazot u opetten alıyorum... servis kartım var 100 liraya 5 lira bedava geliyor anında... bide opet word kart alsam diyorum... yüzde 5 de ordan gelir....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Gençler iZleyin Gözünüz gönlünüz açılsın :D

erays bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Gencler yokmu bnm gibi bos biri dolasalim hava guzel (: gunlerdir tikildk kaldik iceri.. Herkes isinde gucunde bi ben mi bosum anasini satim :D

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akli kelden b3nzini shellden.. (: yada opet en kotu onlar yoksa full.. Gerisinden almam..
    Ben bp'den alıyordum. Ordan alınca çabuk bitiyor benzin. Full'den alıyorum opet yok bizim buralarda.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu hafta bende bayaca boşum. kadıköydeki işimi bıraktım eski dudulludaki işime dönüyorum haftaya p.tesi. bi hafta boşum. yarın bi araba alıcam yarın doluyum. bugün yağımı falan değişeyim bi bakım yapayım motoru hafta sonuna hazırlayıp bırakayım dedim karter vidasını açamadım elim kolum yara bere içinde artık servise götürcem mecbur nasıl sıktılarsa açsınlar. garajda malesef her malzeme yok lokma falan.standart aletler bazen iş görmüyo malesef.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta bende bayaca boşum. kadıköydeki işimi bıraktım eski dudulludaki işime dönüyorum haftaya p.tesi. bi hafta boşum. yarın bi araba alıcam yarın doluyum. bugün yağımı falan değişeyim bi bakım yapayım motoru hafta sonuna hazırlayıp bırakayım dedim karter vidasını açamadım elim kolum yara bere içinde artık servise götürcem mecbur nasıl sıktılarsa açsınlar. garajda malesef her malzeme yok lokma falan.standart aletler bazen iş görmüyo malesef.
    yav abı bızde yag degıscez mekan yok dıe bagırıoz burda ınsan çağırır beraber yaparız (: bende lokma takım herşey var .. goturme bosa servıse halledelım beraber .. ztn bı ara toplanıp konusalımn detayları dıyoruz aradan cıkmıs olur .. guzergah olsun goturulcekler olsun fln .. sonradan tutuşmayalım hersey hazır olsun kafamız rahat olsun ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Ben bp'den alıyordum. Ordan alınca çabuk bitiyor benzin. Full'den alıyorum opet yok bizim buralarda.
    Bp den buyuk konusmıyımda en son alırım yada hıc almam cooook zorda kalmadıkca .. en berbat petrol ..konyada motorun agzına zcmstı ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bp den buyuk konusmıyımda en son alırım yada hıc almam cooook zorda kalmadıkca .. en berbat petrol ..konyada motorun agzına zcmstı ..
    Yok hacım daha bende almam. Bp'dn alıyorum 10 liralık 50-60 km gidiyor. Full'den alıyorum 100 110 km gidiyor. Full'den alınca motora can geliyor zaten gaz yemesi felan ben burdayım diyor motor.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Yok hacım daha bende almam. Bp'dn alıyorum 10 liralık 50-60 km gidiyor. Full'den alıyorum 100 110 km gidiyor. Full'den alınca motora can geliyor zaten gaz yemesi felan ben burdayım diyor motor.
    full mü? beyler yanlışınız olmasın en kötü benzin mazot orda yakımı zor ben arabama bir kaçkere aldım araba çekişten düştü özellikle denemek için aldım hissedilir bir şekilde performans kaybı oluyor mümkün oldukça opet ten alıyorum
    isterseniz googleye full deyip bir araştırın mazotun içine gazyağı gibi bir nesneler karıştırıyorlarmış
    şikayetim var com da herşey yazıyor
    can sen kayışdağında oturmuyomuydun benmi yanlış hatırlıyorum

Motosikleti
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    full mü? beyler yanlışınız olmasın en kötü benzin mazot orda yakımı zor ben arabama bir kaçkere aldım araba çekişten düştü özellikle denemek için aldım hissedilir bir şekilde performans kaybı oluyor mümkün oldukça opet ten alıyorum
    isterseniz googleye full deyip bir araştırın mazotun içine gazyağı gibi bir nesneler karıştırıyorlarmış
    şikayetim var com da herşey yazıyor
    can sen kayışdağında oturmuyomuydun benmi yanlış hatırlıyorum
    Yok selami abi ben mecidiyeköy tarafındayım, Okmeydanında. Arabaya mazot alırkende full'den alıyoruz, motora benzin alırkende ordan alıyoruz hiç bir problem yaşamadım. Aksine full'den benzin alınca daha iyi gaz yemeye başlıyor motor daha iyi gidiyor.

Enes hacım yarın müsaitmisin 1-2 gibi? Karşıya geçicem otobüsle Marmara Üniversitesi'nin Göztepe kampüsüne gidicem de nerde olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olursun bana, hem muhabbet sohpet ederik

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    selo o ıyı gıden apachenın yakıtı fullden dı daha dogrusu baska yerden almadan 10000 kusur km yol yaptım cekıs kaybı yoktu aynı yakıyordu 12 14 kurus arası oynuyordu
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yok haciabi fullun yakiti iyidir.. Hem yeniler hem turk firmasi oyle hileler yapamazlar.. Opet ve shellden sasmam ama fullde olsa yok demem..

Yok selami abi ben mecidiyeköy tarafındayım, Okmeydanında. Arabaya mazot alırkende full'den alıyoruz, motora benzin alırkende ordan alıyoruz hiç bir problem yaşamadım. Aksine full'den benzin alınca daha iyi gaz yemeye başlıyor motor daha iyi gidiyor.

Enes hacım yarın müsaitmisin 1-2 gibi? Karşıya geçicem otobüsle Marmara Üniversitesi'nin Göztepe kampüsüne gidicem de nerde olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olursun bana, hem muhabbet sohpet ederik

Goztepe kampusu zor yerde degilde benim dersim 4te bitiyor Can.. O saatten sonra diyosan yardmci oliyim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Nihat abi, arkadaslarla konustukta eger musaitsen cuma aksam 8 gibi sende toplanip son karar verelim ne alincak kim ne getircek hangi guzergahtan gidilecek.. Pazar gunu zaman kaybi olmamasi acisindan guzel olur, ne diosun uyarmi sana yada baska bi alternatifin varmi..?

Motosikleti

can Göztepe kampüsü
    Göztepe eğitim ve araştırma hastanesinin hemen yanında hastaneyi sorarak bulabilirsin

Motosikleti
    can Göztepe kampüsü
    Göztepe eğitim ve araştırma hastanesinin hemen yanında hastaneyi sorarak bulabilirsin
    Teşekkür ederim abi sağol.

Enes, benimde 3:30-4 gibi orda olmam gerekiyor. Seninde dersin anca o saate bitiyormuş. Napalım öpücükle halletmeye çalışıcaz.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Enes nihat abiyle telefonlastik. cuma veya cumartesi bulusalim dedik pazara hazirlik.

cuma aksami görüşelim madem. aksam 8 uygundur tamam

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben fullde sorun yaşamadım fakat pkkya yardım ettiği açıklanınca yine opete döndüm

Motosikleti
    TVS RTR-150
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben motorumu Marmaris'ten sıfır aldım. 8 bin km'deyim şuan. İlk bakım haricinde servise gitmedim diyebilirim. Tanıdığım Yamaha servisine gidiyorum yağ değişimlerinde. zaten öyle bir motor ki, yağ değişimi haricinde en ufak sorun çıkarmadı. Yazın 12 saatte İstanbuldan Muğlaya tam 740 km yol yaptım. Hava soğutmalı olmasına rağmen gram gazı kapatmadan vardım Muğlaya. Ybr ile Apache'yi kesinlikle kıyaslamayın, özellikle de yeni Ybr'ler 5 para etmez bence. Eskileri kadar dayanıklı ve sağlam değiller. Bunu bizzat Yamaha servisi söylüyor ben söylemiyorum
    Kardes 740 km yol yaptım demissin kac paralık benzin harcadın merak ettim bende yaptımda bi eskişehir yolculugu 744 km yol yaptım tam 120 liralık benzinle eve geldikten sonra 2-3 gunde burda gezdim sonra bitti benzin azmı yakıyo acaba cok mu yakıyo motorum. bide km de ne kadarlık benzin yakmışım hesaplıyamıyom kafa almıyo 744 u 120 yemi bölcezz :D:D
    [B][U]Herkesin Herşey Olduğu yerde, Hiç Kimse Birşey Değildir..[/U][/B]
    Motorum ve Ben >> http://instagram.com/p/W9vxf8hrv9/
    http://instagram.com/p/WH6-BxBrn2/

Motosikleti
    Alıntı hup_gs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes 740 km yol yaptım demissin kac paralık benzin harcadın merak ettim bende yaptımda bi eskişehir yolculugu 744 km yol yaptım tam 120 liralık benzinle eve geldikten sonra 2-3 gunde burda gezdim sonra bitti benzin azmı yakıyo acaba cok mu yakıyo motorum. bide km de ne kadarlık benzin yakmışım hesaplıyamıyom kafa almıyo 744 u 120 yemi bölcezz :D:D
    744 ü değil 120 i böleceksin oda şöyle olur

120/744=16 kuruş yani km de 16 kuruş yakmış
    100 kmde kaç litre yaktığınıda söylim

120/4,74=25,3
    25,3/744=0,34
    yani kısaca 3,4 litre benzin ile 100 km yol yapıyorsun

Motosikleti
    TVS RTR-150
    744 ü değil 120 i böleceksin oda şöyle olur

120/744=16 kuruş yani km de 16 kuruş yakmış
    100 kmde kaç litre yaktığınıda söylim

120/4,74=25,3
    25,3/744=0,34
    yani kısaca 3,4 litre benzin ile 100 km yol yapıyorsun
    eywallah kardes güzel anlatımınla anladım.. 16 tl ye 100 km yol yapıyorum ozman ama sehir dısı sehir içi birazcık daha fazla yakar sanırsam buda iyi değil gibi fazla yakmıyormu sizce... yoksa normalmi ....
    [B][U]Herkesin Herşey Olduğu yerde, Hiç Kimse Birşey Değildir..[/U][/B]
    Motorum ve Ben >> http://instagram.com/p/W9vxf8hrv9/
    http://instagram.com/p/WH6-BxBrn2/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler