Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    teşekkür ederim. çok gelmek isterim ama yoğunum. havalarda ısınmadı. ihtiyar damım ben hasta filan olur başınıza kalırım. sıcaklar başlasın gene buluşur muabbet ederiz. 15 gün sonra 1 hafta mısırda işimvar. plana göre hem mısır sıcak. iş programımı bile kışın sıcak yerlere yapıyorum. nisan fıransa mayıs italya..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erol sana temiz kırmızı bi apache satalım ozaman elimde bitane var denizli plakalı

ulen iki dakkada sattın bizi

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    .....müşteri çıktı kanka napıyım

Motosikleti
    iyide satıp ne bakacaz oda var önce alacacagımız motora bakmalı ondan sonra satmalı

fazeri süzüyodunya akşam

Motosikleti
    biz sadece baka kalırız hacı

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Arkadaslar cok tesekkür ederim yardımınız icin. İcimi ferahlattınız valla. Yanlız problem kesin olarak budur değil mi ? Baska bir sıkıntı yoktur umarım. Birde bu karbüratör diyaframı neden patlar ki ? Acaba servisteki tamirci bilerek patlatmıs olabilir mi ?

Motosikleti
    yetkili servisin böyle bişey yapacağını pek sanmıyorum
    hem sonra servisteki temirci karbüratörü söktümiki

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yqgmur var diye motoru birakip yuruyerek baya gezdm bugun , tatli su motorcusu oldum iyice ee benim yaği nerde değisiyoz ? Varmi mekani olan gonullu :D apachede en memnun kaldigim shell 15-40ti .. Yine onu dusunuyorum .. Motulda iyiydi ama shell kdr degil .. Ztn castrolu zincirime bile surmem birak motora koymayi :D Abant'tan once ufak tefek bakimimizi yapalim kafa rahat olsun .. (: Selo dayi sen geliyonmu yoksa 4 motormuyuz ?

Motosikleti
    kambersiz düğün olurmu
    tabikide

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yetkili servisin böyle bişey yapacağını pek sanmıyorum
    hem sonra servisteki temirci karbüratörü söktümiki
    Evet söktürdüm temizlettim iki kez. Ayrıca bu söylediğiniz parca pahalımıdır ? Bi arkadas 40 lira demis ama ben o kadar masraf cıkaracagını sanmıyorum bana dogrusu.

Motosikleti
    doğrudur 40 tl civarı
    karbüratörün sıfırı 300 tl civarı
    garantisi yokmu ondan yaptırmaya çalış

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Garantisi var olmaz olurmu. Motor daha bi senelik. Bugün aldıgım yere gittim sordum adam beyinden falan filandır dedi ama ben inanmadım dogrusu. Zaten söyledikleri gibide değilmis.Eğerki bu durum sizlerin dediği gibi diyaframdansa ki, ben size kesinlikle sonuna kadar inanıyorum. O zaman bidaha o servise gidipte karbüratörümü söktürmem. Bence bilerek yaptılar bunu benden para koparabilmek icin. Cünkü ben pek bakım yaptıran biri değilim. Elimden geldiğince bircok seyini kendim yapıyorum. Yağlamak, yağ değiştirmek, filtre değiştirmek vs. gibi. Zaten serviste 25 lira para alıyor bakıma ve benim kadar özen göstermiyor bile.
    Pazartesi sabah ilk isim motoru götürüp yaptırmak olacak. Zaten bakım zamanı gelmisti cok cok 25 lira para veririm. Baskada alamazlar benden.

Motosikleti
    sen yinede diyaframdan bahsetme ustaya söyle arızayı izah et baksın kullansın test etsin ona göre karar verirsin
    baktın olmuyor sende adama ben netten araştırdım diyaframdan olabilir dediler dersin söker bakar eğer sorun var ise,
    bunun kullanıcı hatası olmadığını senden kaynaklanmadığını adama iyice izah et garantiden değişimini sağla biraz da çingenelik yap nasıl garantiye girmez dünyanın parasını veriyoruz sıfır alıyoruz
    sorunsuz binelim diye madem öyle garanti vermesinler şikayet edecem suç duyurusunda bulunacam v.s v.s
    40 tl bile olsa az para değil yani
    bir depo benzin parası...

sen o servisci abiye şeyi sor. hangi beyin abi? beyindendr demiş ya ulan ne kamil servisler var ya. apachede beyin varmışda bizmi görememişiz acaba bisikletcileri motosiklet servisi yaparsan böyle olur işte isotlar grup!!! ayıp bee
    M.balibey bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen o servisci abiye şeyi sor. hangi beyin abi? beyindendr demiş ya ulan ne kamil servisler var ya. apachede beyin varmışda bizmi görememişiz acaba bisikletcileri motosiklet servisi yaparsan böyle olur işte isotlar grup!!! ayıp bee
    abi burdaki servis değişmeden önce adam bana enjeksiyonlu dedi makine için birde benimle iddalaşıyor karbüratörlü değil diye aslında almamak lazımdı fakat öğrenciydik o zamanlar para anca buna yettikendi beyni bozuk bence o adamın

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi burdaki servis değişmeden önce adam bana enjeksiyonlu dedi makine için birde benimle iddalaşıyor karbüratörlü değil diye aslında almamak lazımdı fakat öğrenciydik o zamanlar para anca buna yettikendi beyni bozuk bence o adamın
    Yuh. (sana değil, satıcıya dostum.)
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Yav aslında hatayı biz bastan yaptık. Yamaha ybr 125 alacaktım gittim bunu aldım. Yamahadaki adam bana sen bu motoru al kardesim git patlat getir mal benimdir, yenisini verim sana dedi. Dinlemedik adamı. Bu saatten sonra cinmis,hintmis,zartmıs, zurtmus bidaha tövbeeee...
    Motora biniyosan japon markasından baskasına binmeyeceksin ben onu bilirim...
    Pazartesi dediklerinizi aynen uygulayacam. Bakalım sorunu cözemezlerse eğer, siz gidin bisiklet tamir edin diycem :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:52 ----------

Selo kardesim kesinlikle haklısın. Ben garantiden bunu yaptıramadıktan sonra niye sıfır alayımki motoru. Gider ikinci el alır binerim. Mecbur yapacaklar baska caresi yok. Altından girer üstünden cıkarım yinede bedava yaptırırım onu
    M.balibey bunu beğendi.

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuh. (sana değil, satıcıya dostum.)
    valla öyleydi hata mehmet abini apacheyi de bozmuşlardı

Alıntı Kerim.K27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav aslında hatayı biz bastan yaptık. Yamaha ybr 125 alacaktım gittim bunu aldım. Yamahadaki adam bana sen bu motoru al kardesim git patlat getir mal benimdir, yenisini verim sana dedi. Dinlemedik adamı. Bu saatten sonra cinmis,hintmis,zartmıs, zurtmus bidaha tövbeeee...
    Motora biniyosan japon markasından baskasına binmeyeceksin ben onu bilirim...
    Pazartesi dediklerinizi aynen uygulayacam. Bakalım sorunu cözemezlerse eğer, siz gidin bisiklet tamir edin diycem :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:52 ----------

Selo kardesim kesinlikle haklısın. Ben garantiden bunu yaptıramadıktan sonra niye sıfır alayımki motoru. Gider ikinci el alır binerim. Mecbur yapacaklar baska caresi yok. Altından girer üstünden cıkarım yinede bedava yaptırırım onu
    adam iyi biriyse garantiye sokarda ben 2011 yılında aldıktan iki gün sonra depo üzerindeki boya atıp altından pas çıkınca gittim herif nerdeyse dövemeye kalkıyordu beni baktın olmuyor isotlara şikayet et bayiliğini elinden alıyorlar

bizim motorlarda var mı bilmiyorum fakat honda da var mesela doğuda uyguluyorlar bunu motorun garanti içindeyse bütün bakımlarda sadece işçilik alıyor aynı şekilde arabalarda öyle fakat yurtdışıda bütün araba markaların var bu bizde sadece doğu illerde gördüm bunu

günaydın beyler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler