Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. uzun zamandır ilk kez yazıyorum. yaz yaklaştı motorlar çıktı mı bakalım piyasaya
    eh arada işte ama tam değil. Nisan ortası, Mayıs başı falan rüzgarı alırım arkama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denedinmi makınayı enes. kaç gördün en son?
    Hacı yok fazla zorlayamadım .. şöyle bi 10 kmlık boş yol bulamıyorum ki .. köprüde bastık bitek oda 125e kdr gördü yolu bitirdik .. TEk kişiyle iyi fena değil devirli kullanınca hızlanıyo da 2 kişiyle bitiyo .. Zorlandıgını hıssedıon yanı .. Valla şimdilik memnunum ufak ufak eksıklerı tamamlıyorum .. İnş Sezon başı tam istediğim ayarda olcak (:
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bugün motoru servise bıraktım akşam üzeri aradığımda ücretin 95 tl olduğunu söylediler yarın motoru alıcam yanlız şöyle bişiy var motor biraz sesli calışıyodu sibop ayarı yapacaklarını solemıslerdı fiyatı bu yükseltmiş olabılırmı?
    merak etme bey motodan yana sıkıntı çıkmaz zaten yağ yağ filtresi değişimine her servis 75 tl alıyor sübab ayarıyla fiyat normal aslında genel merkezden fiyatları indirmeleri lazım

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme bey motodan yana sıkıntı çıkmaz zaten yağ yağ filtresi değişimine her servis 75 tl alıyor sübab ayarıyla fiyat normal aslında genel merkezden fiyatları indirmeleri lazım
    Yapma çağatay hangı servıs alıyoru 75 lira yağ ve filtreye ? yağ ne kadar .. 25 olsun hadi en iyisi .. filtre ne kdr ? 8 tl .. hadi 10 olsun .. 35 lira .. hadi max 15 alsın el işciliği maximum 50 lira alır .. subap ayarına extra 40 lıramı almıs .. Kı bence gerek bıle yoktur o km de kı motora .. Benden öyle bi fiyat alan servis olmadı henüz .. Getir yağla filtreni ben değişiyim hayrıma paraya gerekte yok :D Sırf bı kac bın km garantide olcak die zaten yiyeceğimz kazığı yiyoruz .. sanki çok işime yaradı garantı .. peh ..
    M.balibey bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    buji,hava filtresi,yağ filtresi,yağ,subap ayarı, karbüratör jet meme ayarı ve yıkamaya 95 tl ödedim sürat motorda
    TRANSALP XL700

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    buji,hava filtresi,yağ filtresi,yağ,subap ayarı, karbüratör jet meme ayarı ve yıkamaya 95 tl ödedim sürat motorda
    bu konuyu biz nekadarda konuşsak boş bizim tvs nin distirbütörüne bi şekilde ulaşıp ücretlerin ne olduğunu öğrenmeliyiz belki sürat motor normal fiyatın altında yapıyo (öyle bi ihtimal yok da) bursa beymoto da 95 tl ödedım yapılan işlemleri sordugumda sibop ayarı yağ ve yağ filtresi bütün vidaların kontrol edilip sıkıldıgını soledi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Basinda durmaman kotu olms..

Hava cok guzel yenjbosnaya gldm geziorm sabahtir (: ozlemisim ohh ya soyle havayi ..

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Depo kapağım su alıyor. Nezaman motoru yıkasam, depo kapağını çıkarttıktan sonra, deponun boğazının etrafında su biriktiğini görüyorum. Biriken suyu alıyorum ama içine ne kadar su giriyor kimbilir...

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    lastıkler berbat özellikle ıslak zemınde, bugün bikaç kez düşme tehlikesi atlattıktan sonra lastikleri değiştirmeye karar verdim onerısı olan varmı bütçe 150-200 arası.
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R
    ben yeni değiştirdim. IRC marka ile, çok sık kullanamıyorum ama orjinal lastiklere oranla kesinlikle daha iyi. ıslak zemini zaten sevmiyorum, henüz de denemedim ama kuru zemin için tavsiye ederim.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    eray ön arka takımmı aldın? fiyat nedir?
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    CBR 250 R
    evet hocam, ya ilave birşeyler daha yaptırmıştım ama fiyatı 75+90 gibi bir rakamdı. dublex çok da güzel, söylediğim gibi uzun kullanamadım henüz ama memnunum ilk izlenimler olarak.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet hocam, ya ilave birşeyler daha yaptırmıştım ama fiyatı 75+90 gibi bir rakamdı. dublex çok da güzel, söylediğim gibi uzun kullanamadım henüz ama memnunum ilk izlenimler olarak.
    nette fiyatlarına bakayım dedim bize uygun ebatlarda lastik bulamadım siz orjinal ebatlarınımı taktınız?

Motosikleti
    CBR 250 R
    90 90 17
    100 90 18

orjinaline yakın ama zaten uygun aralıkta

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    eray ön arka takımmı aldın? fiyat nedir?
    OFff yine başladı lastik muhabbeti ya :D arkadaş ne lastikmiş ..

Dün köprüde farkettm benımde lastıgım patladı arka teker .. ama dubleks oldugu ıcın kolayca hallettm ttabı aldım bi köpük sıktım ıcıne bastm havayı tertemız :D dubleks ve yenı lastıkler guzel bı keyıf gercekten virajda yat yatabıldıgın kadar ..
    M.balibey bunu beğendi.

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    İki sezondur yani motoru aldığımdan beri orjinal lastikleri kullanıyorum yoğun yağmurda iyi,kaymıyor çok kolay fakat geçen hafta salı günü işe gitmek için yola çıktım yağmurda hafiften atıştırmaya başladı ilk virajda yan yattım viraj u dönüş ve yokuş aşşağıydı 25-30 km hızla viraja girmeme rağmen yan yatmaktan kurtulamadım allahtan bîşey olmadı bi ekzost üstündeki nikelaj koruma kapağı yamuldu onuda sordum servise elinde yokmuş 20-30 tl arası dedi fiyatını
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90 90 17
    100 90 18

orjinaline yakın ama zaten uygun aralıkta
    Lastik desenleri ve modelleri farklı olsa gerek? Çünkü bu ölçülerde ön-arka takım yok IRC'de.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    CBR 250 R
    sanırım aynı değil ya, ben şirkete geçince fotoğrafını gönderirim.desenlerinin aynı olması önemli mi ki?

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Lastik tamir köpüğü aldım, sele altına sokarım, acil durumlar için durur orda diye.
    Sığmadı meret. Napsak

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma çağatay hangı servıs alıyoru 75 lira yağ ve filtreye ? yağ ne kadar .. 25 olsun hadi en iyisi .. filtre ne kdr ? 8 tl .. hadi 10 olsun .. 35 lira .. hadi max 15 alsın el işciliği maximum 50 lira alır .. subap ayarına extra 40 lıramı almıs .. Kı bence gerek bıle yoktur o km de kı motora .. Benden öyle bi fiyat alan servis olmadı henüz .. Getir yağla filtreni ben değişiyim hayrıma paraya gerekte yok :D Sırf bı kac bın km garantide olcak die zaten yiyeceğimz kazığı yiyoruz .. sanki çok işime yaradı garantı .. peh ..
    daha önceki serviste buda aynı parayı alıyor isotlarda aynı fiyatı verdi servisler için standart dedi sırf garanti muhabbetine değiştiriyor zaten yakında bitiyor(o zamana kadar motor yatmazsa tabi) ondan sonra yine kendim devam edicem yoksa miktar olarak çok para şöyle bir arabalarınkiyle karşılaştırınca motor 75 tl(1 litre yağ) 1 araba 100 tl (4litre mobil1+filtre) büyük sıkıntılar hariç arabaların bakımlarını da kendim yapıyorum garaja lift aldım birde orjinal filtre pahallı 10 tl ben hyosung filtrelerini 20 tane alınca parçacı adam tanesini 2 tlden verdi yan sanayi bir sıkıntıda görmedim tavsiye ederim

hacı senlede bir görüşemedik ya şu kaynak işini halledeyim havalar güzel olduğunda topluca bir gezi yapalım ortalarda bir yerde mangal falanda olabilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler