Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Forumdan ilkay kardeşimle ufak bir akşam üstü turu..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el durumu nedir ki acep? çok iyi olduğunu düşünmüyorum..

eray motorundan memnunmusun..
    kaç bindesin, sorun sıkıntın oldu mu

ikinci el durumu nedir ki acep? çok iyi olduğunu düşünmüyorum..
    Eğer niyet uzun süre kullanmaksa ikinci elini düşünmeye gerek yok,ancak ben hemen değiştirebilirim nakite ihtiyacım olabilir deniyorsa tercih edilmemeli daelimin suanki modeli hyosungun ilk zamanlar satıldıgı modelinden cok daha kaliteli ve sorunsuzdur bence asya motor güvencesiyle gelmiş ama kendileri gelmişler siteleri falan mevcut birinin damgasını yememişler yani kendi konu başlıgındada bir arkadaş getirenleri tanıdıgını hatta koredeki sahiplerinin işi ciddiye aldıgından falan bahsetmişlerdi ne kadar dogru bilinmez ancak bence ciddi bir alternatif bana göre o sınıfta.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    daelim hyosung'un ilk zamanlardaki halini hatırlatıyor bana..kendisini ispatlaması için iyi bir bayii ve servis ağı kurmalı..asya motor ile olacak iş değil çünkü..hyo yıllar sonra kendisini anca kabul ettirdi piyasaya..daelim'in de biraz zamana ihtiyacı var..ama kalite olarak hyo dan aşağı kalır dseğildir kesinlikle.. daelim ve sym 250cc sınıfında şu an en iyi alternatiftir honda ve ninja ya..

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eray motorundan memnunmusun..
    kaç bindesin, sorun sıkıntın oldu mu
    hocam memnunum, uzun yol deneyimim yok; yani çok uzun
    ama hani 110-120 ancak görebildim ama titreşim diyolar ya, ben bahsedildiği gibi rahatsız edici boyutta görmedim. bu yaz uzun yol yapmayı planlıyorum asıl notu o zaman alacak ama bir sonraki yaz alacağım motor 250 cbr ya da gt250r ya da bilmiyorum
    öyle sıkıntı falan da yaşamadım, tercih edilecek bir motor.
    görüntüsü sınıfının en iyisi bence

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    görüntüsü sınıfının en iyisi bence
    Görüntüsü değil eray,kendisi sınıfının en iyisi...

Alıntı endoplazma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde sormak istediğim birşey var.Benimkinde de soğukken saçmalama var.Isınıncaya kadar gaz yemiyor.Boğuluyor,dur kak yapıyor.5 dk ısıtıyorum aslında kalkmadan.Ancak 3-4 km gideceğim alet ısınacakta kendine gelecek.Bundan sonra sıfır sorun.Kronik bir rahatsızlıkmıdır.Sanki sibop ayarımı istiyor acaba.Bir saçmalık var yani olayda.Isınıncaya kadar öksüre öksüre gidiyor,gaz kesiyor boğuluyor.Benzer sorunlar yaşayan oldumu,olduysa nasıl çözdünüz.

Ayrıca garantili motorsiklette lastik değişimi garantiyi etkiler mi ? Etkilerse yandık yani
    Aralarda kayboldu mesaj yahu fikri olan varmı.

Hocam fikir iyi güzel olurda en temizi bi baktır belki ters bişi cıkar veya bi telefon ediver servise hem kafan rahatlar hem yanlış yönede sevkedilmemiş olursun

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    ben senden duyuyorum böyle bir sorun..ateşleme olabilir,karbüratör olabilir..sübap ayarı yapıldı mı daha önce motoruna..eğer çok sıkı ise sübapların bir ihtimal olabilir..oğuz arkadaşımın söylediği gibi servis en doğru bilgiyi verip sorunu çözecektir..bizimkiler tahmin sadece..

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    soğuk havada gaz yememe sorunu hepsinde var jikleyle çalıştırıp ısıtıcaksın sonra ilk bir yada iki km sonra düzelir

Gunaydin arkadaslar suanda 11 bin km yaptigm ates kirmizisi tvs apachemi satis a cikaricam 2012 model olup hicbir zikintisi yoktur. Motor arka teker taktirmistm duratrace + full karbon perf. Egzosu mevcut spor aynalar + depo ustunde karboblar mevcut yarin sahinden e ilan vericem hayirli gunler herkese ;-) istegm fiyat 3400 tl . Umarim bolelikle ufak bi modifiyemide begenirsinz ;-)

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gunaydin arkadaslar suanda 11 bin km yaptigm ates kirmizisi tvs apachemi satis a cikaricam 2012 model olup hicbir zikintisi yoktur. Motor arka teker taktirmistm duratrace + full karbon perf. Egzosu mevcut spor aynalar + depo ustunde karboblar mevcut yarin sahinden e ilan vericem hayirli gunler herkese ;-) istegm fiyat 3400 tl . Umarim bolelikle ufak bi modifiyemide begenirsinz ;-)
    hocam bir arkadaşım almak istiyor, kendisine ileticem. sahibindene falan ilan verdin mi görmemiz için?

hocam bir arkadaşım almak istiyor, kendisine ileticem. sahibindene falan ilan verdin mi görmemiz için?
    Dostum fotoğraf ve videosunu koydum çok kaliteli bir video değil fakat size ön ayak olucağını düşünüyorum hem motor sesinide ufakdan duymuş olursunuz . İlan şuanda onay sürecinde ben yinede bağlantı adresini vereyim buyrun. Hayırlı günler dilerim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0553242/detay/

İLAN NO : 110553242

Motosikleti
    rtr 150 gri
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbüratör diyaframı delik. 50lik sıkışmış karbüratöre. eminim son kararım
    teşekkür ederim üstadım... böyle kullnasam belli bir süre daha büyük bir sorun yaşatırmı zaten 40 km yi geçmiyorum şehir içi kullanıyorum günde 10 km

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o şekil kullansan ne olur çok yakar belkide biyerde benden bukadar der.parçayı değiştirmessen zaten bikaç güne parçaya vereceğin parayı benzine vermiş olacaksın hemde parçan hala bozuk olacak. motorun hala yürüyorken git değiştirsinler sonra ite kaka götürme
    fatihozveren bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı fatihozveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim üstadım... böyle kullnasam belli bir süre daha büyük bir sorun yaşatırmı zaten 40 km yi geçmiyorum şehir içi kullanıyorum günde 10 km
    kesinlikle değiştirmelisin, öyle gezilir mi? Senin allah korusun bacağın kırıldığında üzerine basamazsın, bırak yürümeyi

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    öğrendiğim ilk şeylerden biridir... yazın bir kenara "Hataya en yakın olduğun zaman kendine en çok güvendiğin andır." yaklaşık 2 haftadır kendi motoruma sahibim ... fırsat buldukça evimin yakınlarında genelde çok sakin olan 1-2 sokak ve caddede tecrübe edinmeye çalışıyorum...Motoru almayı kafama koyduğum ilk anda hazırlıklarımı yapmaya başladım önce siteye üye olup araştırma yaptım, sonra Honda M.E.M ve ardından hazırlıklar... önce motoru koyacağım tam olarak kapalı bir garaj yaptım garaj yapılırken koruyucu kıyafetleri aldım...mont, kask, eldiven, dizlik vs. vs. 2 haftadır tedirgindim kullanırken motoru tanımaya çalışıyor bir yandan sağımı solumu kollarken bir yandan da işin keyfine varmaya çalışıyordum...ilk aldığım günlerde 2-3 tehlike atlatmama rağmen ciddiye alınacak bir hatam olmadı...Ama bugün ilk kez motoru devirdim... 2 haftalık gerginliği bugün ciddi anlamda atlatmış ve kendime güvenim gelmişti makinayı daha iyi tanıyordum. virajlarda daha güvenli giriyor dönüşlerden daha fazla keyif alıyordum ....bir sokaktan aşağıya indim caddeye çıkmadan önce sağımı solumu kontrol ettim ve gaz kesmeden sola yattım hafifçe ilk metreler keyifliydi yağ gibi kayıyordum... ama fazla kaymış olmalıyım ki motor kontrolümden çıktı...toparlamaya çalışsam da bu sefer olmadı...sol tarafa düşdüm ve 2-3 metre sürüklendi motor. motoru durdurdum sağı solu kontrol ettim ve ayağa kalkıp motoru kaldırdım. yan sehpaya motoru aldıktan sonra kontrollere devam ettim..eldiven birkaç yerden deforme olmuş, mont dirsekler vs biraz yıpranmıştı.. ama onlar olmasaydı yıprananın ben olacağımı bilmek hoşuma gitti... neyseki ilk ders ucuz atlatıldı... daha hızlı daha küstah olabilir ve bu yüzden burda olmayabilirdim de.. buna da şükür

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi geçmiş olsun

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi geçmiş olsun
    sağolasın arkadaşım...

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Napıyonuz Motorcular :D 1 haFtadır otoparka bile girmiyorum Anahtarın yerini unuttum kafam rahat Öğrenci Pasosu devam bundan sonra p (gezi yokmu gezi bu arada :D )
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler