Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache rtr ''08
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7351435/detay/
    Arkadaşlar özellikle Afyon Eskişehir Kütahya Isparta çevresinle araçla takas düşünüyorum çevrenizde ilgilenen olursa ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar..bugün havanın da güzel olması ile birlikte motorumu bakıma götürdüm..yağını,yağ filtresini değiştirdik ( yağ motul ) arka dişliyi değiştirdim eski kasa apachelerin 43T olan dişlisini taktık ( orjinali 44T ).elden geçemesi gereken tüm civataları tek tek kontrol ettik vs..maşallah servisten çıktıktan sonra altınova yolunda biraz açtım gazı 137 yi net gördü..yanlız eve gelip motoru yıkadıktan sonra dikkatimi çekti farı yaktığım zaman stop ledlerim yanmıyor,frene bastığımda sorun yok ama far açıkken tık yok..soketi kontrol ettim gerekli kontrolleri yaptım ama yok yanmıyor..yarın yine bakacağım aynı sorun devam eder ise garantiden arka stop u değiştireceğim sanırım..

stop lambası garantiye yüzde doksan girmez... 110 lira gibi bir fiyatı vardı....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stop lambası garantiye yüzde doksan girmez... 110 lira gibi bir fiyatı vardı....
    önceki sayfalarda garantiden değiştiren bir arkadaş vardı ampullü olsa girmezde ledlli olunca işler değişiyor arabalarda da durum aynı

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    aynı sorun bendede vardı bı sene oyle kullandım xenondan zannettım baglarken yanlıs bısı yapmıslardır dedım hıc baktırmamıstım servıse de oyle gıttı
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sorun bendede vardı bı sene oyle kullandım xenondan zannettım baglarken yanlıs bısı yapmıslardır dedım hıc baktırmamıstım servıse de oyle gıttı
    erol yaşıyormusun sen.. özletme kendini adamım...
    ERROR88 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erol arabaya sardırdı iyice. sabah akşam sanayide
    ERROR88 bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    bujı kablosu arıyorum nette bujılerı degıstırırken elımde kaldı kablo koparttım yahuu 85 tl takımı ıyı kılıt makanızması var üç harflıde

yasıyoruz ıste ramazan fazer almıssın hayırlı olsun nıhat beklıyorum su ınazumadan sıkılsınlar da alıcam bı tane para kasıyorum
    www.erkakurye.com

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    orj değildir o orjnali 300 400 vardır. sana demedikmi bırak bu eski araba sevdasını diye. bi 88 çakal kasada bende vardı hastasıyız dedee

Motosikleti
    bujı kablosu arıyorum nette bujılerı degıstırırken elımde kaldı kablo koparttım yahuu 85 tl takımı ıyı kılıt makanızması var üç harflıde

yasıyoruz ıste ramazan fazer almıssın hayırlı olsun nıhat beklıyorum su ınazumadan sıkılsınlar da alıcam bı tane para kasıyorum

erol ben kilitleyeceğim yakında size.. başkalarının geçirmesine gönlüm el vermiyor.... madem millet alıyor yabancıya gitmesin.. yakında bir oto moto dükkanı ile karşınızda olabilirim.... olmayada biliriöm.

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Selamlar arkadaşlar

Benim de gösterge tuşları düzgün çalışmıyordu önce denedi falan ama sonra garantiden değiştirelim dediler

Bakalım ne zamana gelecek

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    ramazan stop lambasının garantiye girmesi lazım abi nasıl girmez benim bozmak gibi bir lüksüm yok ki ledleri..

Motosikleti
    ramazan stop lambasının garantiye girmesi lazım abi nasıl girmez benim bozmak gibi bir lüksüm yok ki ledleri..
    daha önce sokamayan arkadaşlarım oldu....

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    daha önce sokamayan arkadaşlarım oldu....
    servis'e göre değişiyor demekki ;)

Motosikleti
    servis'e göre değişiyor demekki ;)

HATTA isotlar gruba sınırsız sayıda mail de atmıştı... bir değil bir kaç kişi bir kaç serviste bu sorunla karşılaşıldı.. merak la bekliyorum neticeyi adamım...

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    ramazan korkulacak bir durum yokmuş arka stop düzgün yanıyor şu an..sanırım o gün hava güzelken yıkadığımda nem yaptı..biraz makaron kalmıştı elimde ve tüm soketleri açıp makaron ile bir güzel yalıtım yaptım..artık su yada nem sorunu yok ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

sorun yok erol su kaçmış sanırım sokete ve hallettim bugün kökünden..şu an maşallah sorunsuz yanıyor ;) bende xenon diye düşünmüştüm ama onun sorun yaratacağına pek te ihtimal vermemiştim..

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    iyi akşamlar canlar nasılsınız ?
    epeydir giremiyorum didim'den istanbul'a taşındım işler,güçler e yeni kiracıyım eve de bağlatamadım neti bi'türlü takip edemiyorum sizi :( ama en hoşuma gideni de havalar bu aralar bozuk olsa da trafik ile yüzgöz olmadan iş-ev arası gidebilmek ve de şişli cevahir Migros'tayım yolu düşen olursa düzey firma elemanı Murat derseniz danışmaya anonslarlar hemen
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    TVS apache...
    elciklerin kafasındaki siyah parça nasıl sökülüyor. içinde yıldız vida var çevirdim fakat çıkmadı..

Motosikleti
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elciklerin kafasındaki siyah parça nasıl sökülüyor. içinde yıldız vida var çevirdim fakat çıkmadı..
    sökenini göremedim daha....

Motosikleti
    TVS apache...
    sökenini göremedim daha....
    neden sökülmüyor.. elcikle berabermi çıkıyor.. tornavidayla içindeki vidayı çeviriyorum fıldır fıldır dönüyo..ama çıkmıyor..servise soracağım. buradan sökmeyi bilen yoksa..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler