Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta cumartesi izinliyim izmirdeki arkadaşlar buluşma görüşme tanışma toplaşma bişeyler yapalım yav
    Müsait olan yokmu akşam olur gündüz olur bi buluşalım artık aga bu kadar dil döksem manita ayarlardım bi sizi ayartamadım
    Bende zamanında çok çırpındım ama olmadı Olmayınca olmuyor diyip geçtim mecbur
    Cumartesiye daha var şimdiden söz vermiyim ama, iyi olur. Bana uyar, cumadan haberleşelim yine
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçtiğimiz kış bildigin buz pateni yaptım orjinal lastiklerle allaha şükür kazam belam olmadı yırttık hep geçen kış yağmur yağdığında kullanmadım hiç motoru lastik yüzünden iş yeri yakındı yaya gittim ama bu kış öyle bir şansım yok iş yeri 22 km mecbur yagmur çamur binicem o yüzden kıyacaz 245 e yapacak bişi yok
    300 tlye izmir buz motorda michelinnin üst sınıf lastikleri vardı bizim motora uygun pilot road galiba bir sor derim hazır izmirdesin ücretsizde montaj ve blans yapıyorlar

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Ya miclelinde çok ince duruyor 909018 hem o bizimki 1009018 arka cbfler için o yoksa michelin daha iyi
    www.erkakurye.com

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya miclelinde çok ince duruyor 909018 hem o bizimki 1009018 arka cbfler için o yoksa michelin daha iyi
    abi orjinal ebattan kalındı onlar yanlış hatırlamıyorsam ön 100 arka 120 yada 130 du

Motosikleti
    Yamaha
    Herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun...

Kaza yapan arkadaş için üzüldüm. Geçmiş olsun.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    nasılsıjız yaw.... içim kıpır kıpır........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    noldu askerlikmi düştü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

ramazanda karamürsel iftar etkinliğine katılmıştık bi arkadaş vapurda senin motor yeni 160lıkmı diye sordu yoo dedim rtr150 dedim yanda öyle yazmıyo dedi bi baktım hakkatten arka kuyruklardaki stickerlerde rtr160 yazıyo benim motorda isteyen varsa satıyım yeni 160lık 5bin tl

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    ulen nerden buldun 160 lıgı yaw kask takmak bıle benı bayıyor sıcakta mıllet mont nasıl gıyıyor anlamıyorum bugun kac kısı gordum e5 de
    www.erkakurye.com

ulen nerden buldun 160 lıgı yaw kask takmak bıle benı bayıyor sıcakta mıllet mont nasıl gıyıyor anlamıyorum bugun kac kısı gordum e5 de
    Ölüm korkusu sen de kaza yaparsan görürsün daha ramazanın ilk haftası senin gibi motora binen biri yayaya çarpmıyayım diye yan yattı,kaldırıma vurdu göğüsünü ciğeri patladı,öldü.YAŞ:19 du babam otopsisine katıldı.

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    önce can sonra apache. bende giyiyorum. yazlık.iç kısmında korumaları var.hatta eldivende giyin yazlık. tavsiye ederim.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    montumu bende giyiyorum bikere giymedim kollarım amele yanığı oldu kaza yapmaya gerek yok oda can yakıyo çağrı91 sende içimizi açtın hee ciğeri patlamış falan

bluevean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Aman hocam şakası yok üşenmeyelim giyelim. Vücudumuz kaportamız. Sen ne kadar dikkatli olursan ol manyağın biri gelir vurur şanslıysan ölürsün zaten.
    www.mfarkedin.com
    Motosikletleri Farkedin..!

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasılsıjız yaw.... içim kıpır kıpır........
    hayırdır dostum dedenden miras XJ6 mı kaldı .....
    Çağrı-91 bunu beğendi.

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    montumu bende giyiyorum bikere giymedim kollarım amele yanığı oldu kaza yapmaya gerek yok oda can yakıyo çağrı91 sende içimizi açtın hee ciğeri patlamış falan
    Napalım uyarmak gerek burada herkes kasksız 2 sene önce de birine vurdular evimin dibinde gece 11 sıraları,bacağı ve penisi koptu,artçısı sevgilisiydi üstünden uçtu 10 metre ilerde can verdi.(Artçısı kasklıydı)
    Yanılmıyorsam olay bu: http://www.haberturk.com/yasam/haber...irde-feci-kaza

Korkalım korkudan dizlerimiz titresin ama ölmeyelim.

Alıntı Çağrı-91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Napalım uyarmak gerek burada herkes kasksız 2 sene önce de birine vurdular evimin dibinde gece 11 sıraları,bacağı ve penisi koptu,artçısı sevgilisiydi üstünden uçtu 10 metre ilerde can verdi.(Artçısı kasklıydı)
    Yanılmıyorsam olay bu: http://www.haberturk.com/yasam/haber...irde-feci-kaza

Korkalım korkudan dizlerimiz titresin ama ölmeyelim.
    adam ölseymiş bari o neya öyle ölmekten beter olmuş çelik don yaptırayım bari sanayide
    çelikatlı bunu beğendi.

Motosikleti

yaw arkadaşlar yapmayın mont eldiven pantolon bunlar bir yere kadar insanı korurlar.... mont kask direk ölüme ne kadar etkilirdir.. saatte 120 km hızla giderken mont kask sizi ne kadar korur... onlarca donanımlı bilmem kaç tane airbag olan araba bile kazada öldürürken.. siz her heşiyden önce motora binerken kaza yapmamak için başkalarının hata yapacağını düşünerek vasıta kullanın... ben bu kavşağa giriyorum ama eşi acil doğum yapmakta olan biri ya bu kavşaktan son sürat geçmeye çalışırsa diye düşünün ve o kavşağa ona göre girin..yada benzer olaylar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:55 ----------

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır dostum dedenden miras XJ6 mı kaldı .....
    nerde o günler.. direk beden de ameliyat etkisi yapar.. ya xj6 yada kawa z 750 hırçın çocuk...

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:58 ----------

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    noldu askerlikmi düştü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

ramazanda karamürsel iftar etkinliğine katılmıştık bi arkadaş vapurda senin motor yeni 160lıkmı diye sordu yoo dedim rtr150 dedim yanda öyle yazmıyo dedi bi baktım hakkatten arka kuyruklardaki stickerlerde rtr160 yazıyo benim motorda isteyen varsa satıyım yeni 160lık 5bin tl
    resim çeksene hava olsun burda..... bazı sarıların 160 lık olduğu bazı servisler ve yakın bir dostum tarafından idda ediliyor....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Günaydın arkadaşlar çağrı benim yaptığım kazayı sen yapsan bi daha motora kaba etini koymazdin emin ol
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Günaydın arkadaşlar çağrı benim yaptığım kazayı sen yapsan bi daha motora kaba etini koymazdin emin ol
    herkes senmi minibüse bağajdan motorla binmeye çalıssın.... :D :S

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Sigmadik kardeş biraz daha hizlansam tam girecektim yeni gaz acmistim daha 130 daydi km kirilmadik grenaj kalmadı valla
    www.erkakurye.com

Kusura bakma o zaman sendeki ---- cesareti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler