Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96124633/detay
    motosikletim satılık arkadaşlar 250 cc sınıfına geçmenin vakti geldi gari :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Evet titriyor da o kadar da abartma sen çok devirli kullanan birisin galiba titremeden gitmesi için 14 dişli için söylüyorum 85 km gecmessen titreşim kesinlikle rahatsız etmez idda ediyorum kullanılan yağın etkisi olabilir cbf rahat hatta çok rahat bu ikinci tvs o kadar rahatsız olsam tekrar almazdim tekrar 150 cc motor alsam tvs alirim yada ben bu aleti çözdüm bilemiyorum ferrur geçmiş olsun ciddi bir olay ama inan ki hata vardır sende gece sürmek tehlikeli degil tehlike dikkatin dağılmasıyla başlar ve o anda yapacak pek fazla bisi kalmaz motoru taniyorsan got atabileceğini bilirsin ben daha hiç viraja girmedim mesela lastik değişmesi lazım biliyorum ön lastik ani frende kayar seni atar üstünden denemesi bedava iki gün önce kontra yaptığım halde araca giriyodum hızımız 35 felan ama durmadı motor iyiki dat kornam varda akıl edip kornaya asildim adam anlayıp durdu seni düşüren lastik kardeşim
    selo9115 bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    yok
    peki ne dersiniz kışa ucuzlar mı Apache'ler..

Gerçi motora yazın biniliyor keyfi öyle çıkıyor deyip alayım diyorum ama..

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet titriyor da o kadar da abartma sen çok devirli kullanan birisin galiba titremeden gitmesi için 14 dişli için söylüyorum 85 km gecmessen titreşim kesinlikle rahatsız etmez idda ediyorum kullanılan yağın etkisi olabilir cbf rahat hatta çok rahat bu ikinci tvs o kadar rahatsız olsam tekrar almazdim tekrar 150 cc motor alsam tvs alirim yada ben bu aleti çözdüm bilemiyorum ferrur geçmiş olsun ciddi bir olay ama inan ki hata vardır sende gece sürmek tehlikeli degil tehlike dikkatin dağılmasıyla başlar ve o anda yapacak pek fazla bisi kalmaz motoru taniyorsan got atabileceğini bilirsin ben daha hiç viraja girmedim mesela lastik değişmesi lazım biliyorum ön lastik ani frende kayar seni atar üstünden denemesi bedava iki gün önce kontra yaptığım halde araca giriyodum hızımız 35 felan ama durmadı motor iyiki dat kornam varda akıl edip kornaya asildim adam anlayıp durdu seni düşüren lastik kardeşim
    övüp durmayın şu apacheyi kardeşim herkezin altında bir apache! biz kimi tokatlıcaz ybr aldırın biraz bi haftadır denk gelmiyor
    ERROR88, selo9115, M.balibey ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Ucuzlar elbet ama km de artar eskir 2011 2012 ler sezon başını bekle kışın alıp 2 ayda satmak isteyeni kolla her markada var bu şansın zam gelmesse seneye tabi ben nerdeyse baya kar ederim satarsam ama daha inazuma gelmedi satmama gerek yok

Ulan bende gerçek diyosun sandiydimdi
    sbr bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı boschnak_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki ne dersiniz kışa ucuzlar mı Apache'ler..

Gerçi motora yazın biniliyor keyfi öyle çıkıyor deyip alayım diyorum ama..
    motor keyfi yaz kış dinlemez yeterki kaliteli lastik ve gerekli korunma ekipmanlarına sahip olup altındaki aletin neler yapıp neler yapamıyacagının farkında ol

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

arkadaşlar kask hayat kurtarır mont v.s korunma ekipmanları ciddi yaralanmaları büyük ölçüde azaltır bunları hepimiz biliyoruz ama çoğumuz bile bile türlü bahanelerle kullanmıyoruz adama kask tak diyorsun saçım jöleli bozulur yav diyor bilmiyorki bir düşme anında saçı güzel olacak ama beyni kafatasından fırlayacak mont diyorsun çok sıcak ya yazlıkta olsa terletiyor diyor sonra ferruh kardeşim gibi düşünce kemigi yerde bırakıyor (ferruh senden örnek verdim ama kusura kalma ) trafik polisinden ceza yememek için değil kendi canınıza önem verdiğiniz için takın o kaskı ve montu ondan sonra en yavaş düşmede bile ters bir düşüşse kemiklerimiz kırılıyor ve aile büyükleri oo bu hızda bu düşüşle böyle yaralanıyorsan binme bu alete diyip haklı olarak tepki gösterip kızıyor ve motorsikleti yasaklıyor o kask iki kere hayatımı kurtardı kaza sebebiyle yerde sürüklenip kafamı kaldırıma öyle bir koydum ki kask olmasa beynim kaldırıma yayılmıştı belki saçımın jölesi bozuldu kask taktım diye ama en azından hala jöle sürüp tarıyacak kafam ve saçım var çok şükür tekeriniz düz bassın allah kaza bela vermesin cümnetten saygılar iki teker sevdalısı dostlarım....!!!
    M.balibey ve umtuls bunu beğendiler.
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor keyfi yaz kış dinlemez yeterki kaliteli lastik ve gerekli korunma ekipmanlarına sahip olup altındaki aletin neler yapıp neler yapamıyacagının farkında ol

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

arkadaşlar kask hayat kurtarır mont v.s korunma ekipmanları ciddi yaralanmaları büyük ölçüde azaltır bunları hepimiz biliyoruz ama çoğumuz bile bile türlü bahanelerle kullanmıyoruz adama kask tak diyorsun saçım jöleli bozulur yav diyor bilmiyorki bir düşme anında saçı güzel olacak ama beyni kafatasından fırlayacak mont diyorsun çok sıcak ya yazlıkta olsa terletiyor diyor sonra ferruh kardeşim gibi düşünce kemigi yerde bırakıyor (ferruh senden örnek verdim ama kusura kalma ) trafik polisinden ceza yememek için değil kendi canınıza önem verdiğiniz için takın o kaskı ve montu ondan sonra en yavaş düşmede bile ters bir düşüşse kemiklerimiz kırılıyor ve aile büyükleri oo bu hızda bu düşüşle böyle yaralanıyorsan binme bu alete diyip haklı olarak tepki gösterip kızıyor ve motorsikleti yasaklıyor o kask iki kere hayatımı kurtardı kaza sebebiyle yerde sürüklenip kafamı kaldırıma öyle bir koydum ki kask olmasa beynim kaldırıma yayılmıştı belki saçımın jölesi bozuldu kask taktım diye ama en azından hala jöle sürüp tarıyacak kafam ve saçım var çok şükür tekeriniz düz bassın allah kaza bela vermesin cümnetten saygılar iki teker sevdalısı dostlarım....!!!
    çok doğru söylemişsin arkadaşlar içiiz kaldırırsa vericeğim linke bir göz atıın kazalarda insanlar ne hale geliyor
    http://www.bursaenduro.com/showthrea...Mutlaka-Okusun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Ramazan abim hakkın ödenmez valla tekrardan teşekkür ederim

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150 2011 GRİ
    Alıntı ferruh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sali gecesi cok kotu bi kaza gecirdim cankayadan menderese kadar hicbisey olmadi sehir icinde eve 3 4 km kala 60 la giderken birden lakayi farkettim arka frene dokundm ve motor got atmaya basladi megersem asfalt islakmis bende motora bisey olmasin diye motoru birakmadm zaptekmeye calistm motor baya yavasladi ama beni omzumun ustune dogru yere carpti sonuc motorda bisey yok benm ise koprucuk kemgi parcali sekilde kirilms ameliyat olma riskim var sizden ricam orjinal lastikleri biran once degistrmenz ve gece motor zor durumda kalmazsanz surmeyin arkadaslar ve motoru saln gitsn bisey olursa caninizdan onemli degil ben yasadm siz yasamaym cümleten hayirli sabahlar
    çok geçmiş olsun.bende salı akşamı kaza yaptım sol kol kırık bi süre moyora binemicez.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    askerde bile buldum motoru.. denizlideki komutanıma aldırdım.. motor tanıdık...

Uploaded with ImageShack.us

cbr 1000rr 2004 model... denizli

nasrettin hocadan neyimiz eksik....
    İ2MİRLİ, M.balibey ve hüseyin_0326 bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    tvs apache rtr ''08
    slm dostlarım tecrubelı apache kullanıcısı sayılırım ama cok fazla yazamıyorum. Bu sene gecen ay 2000 km ege akdenız turu yaptım. Bugun 240 km yolculuktan geldım ve sıze yazıyorum. BU MOTORU ÇOK SEVIYORUMM ......

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Adı üstünde Motorcudur işte… Başkaldırı medeniyetinin süvarisidir ...Dört tekerleğin büyüklüğünü statü sayan insanoğluna, yolda olmanın ne demek olduğunun yine insanoğlu tarafından verilmiş en güzel ......cevabıdır Motorcu…Hayatı yaşayan, rüzgarı hissedendir, Dünya’yı camın arkasından korkarak seyreden değil…Doğaya aşık, asfalta yoldaş, rüzgara kardeştir…Özgürdür… Zinciri kıyafetindedir, yüreğinde değil…Hayatına kendisi yön verir, makinası gibi…
    Motorcu demek, sadece cafe-bar köşelerinde dikilerek hava atıp, caddelerde tekere kalkıp, egzost patlatıp, hız yaparak hem kendinin hem de başkalarının hayatını hiçe saymak değildir…

Motorcu için önemli olan hızlı olmak değil, yolda olmaktır…Sorsanız anlatamaz yaşadığını, anlatsa da anlaşılmaz çok zaman. Dedik ya, yaşamaktır asıl olan...Topluma göre onların ‘%1’idir Motorcu…Kardeşine gurur, dostuna huzur, düşmanına korkudur... Biri hepsi, hepsi de biri demektir. Çünkü onun için ‘ben’ demek, ‘biz’ demektir…Kardeşiyle yemeğini de paylaşır icabında cebindeki parasını da… Hesapsız…İyiliği unutmaz, haksızlığa yer vermez, yanlışı affetmez…İnsanı değil, hayatı sorgular...Motorcu için hayat bir hedef değil, yolculuğun ta kendisidir…Özünü de unutmaz Motorcu… Vatanını, milletini, nereden geldiğini de…Lafta değil, kalpte vatanseverdir… Yeri geldi mi en önde…Yani Motorcu yolda olan, hayatta, hayatla yol alandır… Kısacası Motorcu, ADAM GİBİ ADAMDIR…
    ERROR88, koreay, İ2MİRLİ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    çok güzel yazmışsın eline yüreğine sağlık.

Motosikleti
    süper...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    würthlerin fiyatı bu castrolde sıçrama yapıyor dediler sen ne kullanıyorsun 10 15 tlye bulsam hemen atlıccam bir koli alcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

geçmiş olsun lastikleri değiştirseniz de nasıl fren yapılacağını bilmediğinizde yine arkası salar tavsiyem en azoından iyi bir kurumdan kapalı alan eğitimi almanız burada ön ve arkayı kombine sıktığınızda nasıl kısa mesafede duracağınızı öğreniyorsunuz motoru salana kadar her zaman yapılacak bişey vardır
    piyasadaki en kaliteli zincir yagı iphone dir.

Motosikleti
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasadaki en kaliteli zincir yagı iphone dir.
    bence kullanılmış zeytin yağı daha kaliteli....

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumda repsol iyim diye yazılar okudum ve aldım şimdilik iyi, shell zincir yağı kullanan varmı aranızda
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    selam beyler

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün bursalı bir abimizin yaptığı zincir yağını buldum riderz diye 15 tl 500 mlsi denemek için aldım 10 km sonra 200 km dolacak temizleyip sıkıcam yarın izlenimleri aktarırım kullananlar sıçratmadığını söyledi

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bursalı bir abimizin yaptığı zincir yağını buldum riderz diye 15 tl 500 mlsi denemek için aldım 10 km sonra 200 km dolacak temizleyip sıkıcam yarın izlenimleri aktarırım kullananlar sıçratmadığını söyledi

zincir temizlemek için km ye bakma... ara sıra gerektiğinde yağla...........

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    RAMAZAN sana bisi sorucam on fren kaliper bırakmıyor çok az miktarda vd40 ile temizledim yeni balata taktım sonrası bu söküp spreyi bastım pistona ama alıştırmak mı lazım yoksa alt makanizmayi yedikmi yagida degistim yine aynı
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RAMAZAN sana bisi sorucam on fren kaliper bırakmıyor çok az miktarda vd40 ile temizledim yeni balata taktım sonrası bu söküp spreyi bastım pistona ama alıştırmak mı lazım yoksa alt makanizmayi yedikmi yagida degistim yine aynı
    AĞA balatayı çıkar mekanızmanın pistonunun kenarında tozluk var onu çıkar yağ bas... sonra freni biraz pompala ama kaliper yerinden çımasın dikkat et... sonra iki ufak levye yada tornavida yardımı ile yeniden sok içeriyue.. bu işlemi bir kaç sefer yap sorun kalmayacaktır..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler