Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurtulduğun iyi olmuş onlardan şimdi ki güzel benim motorda olmuş sağını solunu sıkmışlar ipone 10w50 yağ 30 tl+10tle filtre+30 tl de işçilik toplamda 70 tly bakımı oldu herhalde bisiklet tamircisi(eski servis) motora açık yağ falan koyuyordu o yüzden yapmış olabilir diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

bursadan birde fiyat alsana bugün farklı bir fiyat duydum sanki onlardan
    Sana zahmet sen fiyat alıp özelden msj atarmısın bana? Sanada çok mahçup oluyorum lütfen kusuruma bakma.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben öğrenciyim. Motorlu araçlar teknolojileri üzerine okuyorum. Az çok bakım vs bende anlıyorum. Elim anahtar tutar. Alırım hiç servise bile gitmesem olur. Ama gel gelelim ne biliyim işde öyle görünce canım sıkıldı.

Bakıcaz bir çağresine artık. Ama artık sıfır alma umudum hiç yok. 4800 tl fiyatı var! Çüş, oha diyip sövesim gelmiyor desem yalan olur. İster istemez sinirleniyor insan. Motorun normal fiyatı 4650'ydi. Ben ve babam orda adamla konuşuyoruz. Mağaza sahibimi usta başımı bilmiyorum kimdi artık, motoru yeni fiyat üzerinden zamlı olarak satıcaz dedi. Öyle verirsiniz dedi. 170 tl mi ne zam gelmiş. Bu müşterinin yanında söylenir mi? Ne kadar ayıp, terbiyesizlik dışı.
    fiyatı pazarlıkla düşürebilirdin.. bi ara tvs nin sitesinde fiyat 4400dü sonra tekrar 4150 ye çektiler.. ben sadece iş bankası maximum karta 10 taksit yapıyor diye sürat motora gittim.. sahibinden.com da mesaj atıp sormuştum taksit yapıyormusunuz diye.. salgın motor ile yaşar motor yapmadı ama sürat motor yapacagını söyledi.. motor almak için gittiğimde, maxımuma taksit yapamayacagını , vade farkı olacaggını soyledıler.. bende sahibinden.comda 2 kere sordugumu soyledım..bu yuzden oraya gıttıgımı dıle getirdim.. ozaman yapacak bıseylerı olmadıgını soyleyıp 10 a bolduler.. yanı giristeki bayanın hatasıydı.. şunuda belirteyım bakımını kendın yaparsan garanti dışı kalırsın..bence değmezz

bu arada verdıgın lınklerden led sinyal degıl ,, ipone yağ işime yaradı tesekkurler..

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    günaydın arkadaşlar,

bu motor sizce nasıl? bakımları vs düzgün ise fiyatı bana uygun geldi ama. yorumlarınız rica.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93340329/detay

selamlar,
    d.a.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı dohansen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar,

bu motor sizce nasıl? bakımları vs düzgün ise fiyatı bana uygun geldi ama. yorumlarınız rica.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93340329/detay

selamlar,
    d.a.
    bence kaçırma, fiyat çok uygun

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ,hayırdır yunus ne yaptın anlat bakalım nasıl kestin.. ;)
    öncelikle sesin yani sızlamaların nereden geldiğini araştırdım dostum gaz verdiğimde yada giderken vites düşürdüğümde geliyordu. Neyse uzatmayayım şimdi sesin geldiği noktalar belli artçının ayak basma yeri, ve şöförün ayak basma yeri. Ayak basma yerlerindeki pimlerin ucuna çelik tel geçirip bükmüşler çıkmasın diye ama oda boşluk yapıyor bu yüzden her gaz vermede sızlıyor. Bende çelik teli çıkardım ve demir pimin deliğini büyüttüm. O deliıe göre sanayiden ince civata pul ve somun aldım. Pimi yerıne oturttum ordaki deliğe çelik tel yerine önce pulu koydum üzerinede almış olduğum ince civatayı taktım, somunuda takıp güzelce sıktım. Aynı işlemi 4 ayaklık içinde uyğuladım şuan ne kadar bağrındırsamda motoru tık ses yok
    maliyet: 5 civata aldım 1 tanesi hata payım olur diye. 4 pul ve 4 somun aldım. 60 kuruş verdim

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    eyvallah sbr,

ama çok içime sinmedi.bir terslik var gibi.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    eyvallah sbr,

ama çok içime sinmedi.bir terslik var gibi.
    bende git balıklama al demedim tabii göster bir ustaya ama bişey olacağını sanmıyorum..temiz gibi sanki

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    yok be. garantisi yok vs diyor. hem piyasada emsalleri 3400-3500 ken niye 3000 e versin ki. saolsun arkadaş biraz da ters gibi. kısmet nasip.acelemiz yok. alırız elbet.2 sene önce de TVS alıcaz diye niyetlendik, sonra son dakikada cbf aldık. ama pişman oldum o zaman. şimdi kimi cb 125 e al diyor, kimi TVS yi kaçırma diyor. ben de kararsızım ama dediğim gibi bu sefer TVS alıcam. sen ne zamandır kullanıyorsun? problem varmı?açıkçası kurtköy de oturuyorum, orhanlı da çalışıyorum. iş-ev arası ve bazen de şöyle bi kadıköy e uzanmak için kullanacagım. hızı çok sevmem. yaş da zaten 39 bisiklet delisiyim normalde ama iki teker her zaman motorlu da olsa motorsuz da olsa beni cezbetmiştir. yani kullanış amacım belli.3600 tl ye kadar temiz arıyorum.yani dedikleri gibi vibrasyon 80 i çok geçmeyeceğim için çok öenmli değil benim açımdan olsa da. arabamı bile zaten 80-90 da max kullanıyorum:) selamlar

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    yok be. garantisi yok vs diyor. hem piyasada emsalleri 3400-3500 ken niye 3000 e versin ki. saolsun arkadaş biraz da ters gibi. kısmet nasip.acelemiz yok. alırız elbet.2 sene önce de TVS alıcaz diye niyetlendik, sonra son dakikada cbf aldık. ama pişman oldum o zaman. şimdi kimi cb 125 e al diyor, kimi TVS yi kaçırma diyor. ben de kararsızım ama dediğim gibi bu sefer TVS alıcam. sen ne zamandır kullanıyorsun? problem varmı?açıkçası kurtköy de oturuyorum, orhanlı da çalışıyorum. iş-ev arası ve bazen de şöyle bi kadıköy e uzanmak için kullanacagım. hızı çok sevmem. yaş da zaten 39 bisiklet delisiyim normalde ama iki teker her zaman motorlu da olsa motorsuz da olsa beni cezbetmiştir. yani kullanış amacım belli.3600 tl ye kadar temiz arıyorum.yani dedikleri gibi vibrasyon 80 i çok geçmeyeceğim için çok öenmli değil benim açımdan olsa da. arabamı bile zaten 80-90 da max kullanıyorum:) selamlar
    ben yeni aldım daha iki hafta oldu..memnunum hiçbir problem yok. 3600e temiz apache bulunur bence acele etme abi.. cbf ten pişman olma sebebin neydi abi?

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    onu da 850 k mde almıştı mama ne bileyim ısınamadım ya. motor gibi gelmedi bana. sevemedim bir türlü.ama apache ye mesela küçükyalı da rastlamıştım bisikletle dolaşırken resmen aşık oldum.başlangıç motoru için apache iyi diye düşünüyorum.sonrasına bakarız. sen sıfır mı aldın? boy kilo nedir? bende bir de boy kilo sorunu var da:) 188 boy/ 95 kg ım. bir de ondan tırsıyorum ama para durumu ancak bu tip bir motor almaya yetecek şu an. daha büyük alamıyorum maalesef. boy/ kg meselesini kime sorduysam sorun değil diyor. tvs de şu ana kadar yakınlarımda hiç olmadığı için denemedim. ama cbf de sıkıntı yoktu. hatta cb 125 e ye baktım geçen gün onda da problem yok ebatlar açısından.

Motosikleti
    CBF 250 (Hornet) :)

Bende motorumu satıyorum nakit 3500 istiyorum ancak benım motorumdada garantı yok....

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0470688/detay/

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    selam,
    güzel motor. hayırlı satışlar. garantisi yok ne demek oluıyor? normalde 2011 model ise garanti 1 sene mi TVS lerde? siz niye satıyorsunuz şayet sebebi özel değilse? memnuniyetsizlik mi var?

Motosikleti
    selam,
    güzel motor. hayırlı satışlar. garantisi yok ne demek oluıyor? normalde 2011 model ise garanti 1 sene mi TVS lerde? siz niye satıyorsunuz şayet sebebi özel değilse? memnuniyetsizlik mi var?
    hyr 3 bakımına gıttım sonra serwısıyle kavga ettım gebzedekı ıstanbula bakıma gıtmekte ısıme gelmedı...izmitte bi ustam var sozune guwenırım hep o baktı motoruma...Su anda hıc bı sıkıntısı yok motorumun hatta 2 hafta once zıncır zıncır dıslısı hava fıltresı yag fıltresı felan herseyı tam takım halınde degıstı...ben evlenıcem kısmetse 1-2 mılyar borcum var onu kapatıp bı cup yada scooter almayı dusunuyorum evlendıkten sonra zaten fazer var kafamda...

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    eyvallah. teşekkürler bilgi için. hayırlıs satışlar diyelim. allah kolaylık versin evlenme işinde de. işin zor valla.

Motosikleti
    aynen öle walla

Teşekkür Ederim. Sizde istediğiniz gibi bi motor bulursunuz elbet....

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    onu da 850 k mde almıştı mama ne bileyim ısınamadım ya. motor gibi gelmedi bana. sevemedim bir türlü.ama apache ye mesela küçükyalı da rastlamıştım bisikletle dolaşırken resmen aşık oldum.başlangıç motoru için apache iyi diye düşünüyorum.sonrasına bakarız. sen sıfır mı aldın? boy kilo nedir? bende bir de boy kilo sorunu var da:) 188 boy/ 95 kg ım. bir de ondan tırsıyorum ama para durumu ancak bu tip bir motor almaya yetecek şu an. daha büyük alamıyorum maalesef. boy/ kg meselesini kime sorduysam sorun değil diyor. tvs de şu ana kadar yakınlarımda hiç olmadığı için denemedim. ama cbf de sıkıntı yoktu. hatta cb 125 e ye baktım geçen gün onda da problem yok ebatlar açısından.
    182 boy 75 kiloyum.. eğerki cb125te ebat açısından problem oksa apachede hiç olmayacaktır.. ben sıfır aldım..çok araştırdım bende senin gibi.. bence fiyat/performans açısından en iyi motor budur.

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    teşekkürler bilgi için sbr kardeş. bakalım beklemedeyiz.

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    selamın aleyküm arkadaşlar nasılsınız benim sıkıntımı çözecek bi hayırsever varmı özellikle ramazan abi :D Sana soruyorum motor on numara ama 5000 ve 6000 devir arası zarıltı geliyor granaj sesi gibi ama nerden geldiğini bulamadım bide son süraatta sıkımtım var 115 i geçmiyor motor ön dişliyi 14 yapmama ragmen subap ayarından mıdır hava ayarındanmıdır anlamadım

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı ferruh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm arkadaşlar nasılsınız benim sıkıntımı çözecek bi hayırsever varmı özellikle ramazan abi :D Sana soruyorum motor on numara ama 5000 ve 6000 devir arası zarıltı geliyor granaj sesi gibi ama nerden geldiğini bulamadım bide son süraatta sıkımtım var 115 i geçmiyor motor ön dişliyi 14 yapmama ragmen subap ayarından mıdır hava ayarındanmıdır anlamadım
    aleyküm selam rahmetullahu ve berakatuhu
    kardeşim zırıltılar ayaklıklardanmı geliyor? Ayaklıktansa çözmesi basit. Ben ayaklıktaki pimlerin ucunda çelik tel var onlar ses yapıyordu o teli söküp yerine ince vida taktım ses gitti. şuan 9000 devir ve üzerinde bile ses yok. dişli olayın kafamı kurcaladı ama nasıl geçmiyor değiştirdiğin halde 115 i .s

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150 2011 GRİ
    s.a arkadaşlar malumunuz geçen hafta motorumu almıştım ilk sahibi sürat motordan almış ve 500 km bakımını 18/09/2011 tarihinde yaptırmış. motor şuanda 2080 km de ve çok şükür bir sıkıntı yok. ama yinede bu cumartesi sürat motora bakıma götürecem, garanti kitapçığında 2500 - 3000 km üçretsiz servis yazıyor. bi arkadaşım da servis ücreti alırlar dedi.bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.teşekkürler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler