Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar motoru sattım istanbula geldim. geleli 1 hafta oldu, anca yerleşebildik. dükkanı istanbula taşıdık, bende okullar açılana kadar buralardayım.
    çoğu arkadaşlarımızda burada olduğuna göre ziyaretinizi beklerim ona göre ;) karaköy tersane caddesinin sonunda (şişhane tarafında) hırdavatmarketim.com dükkanın ismi. beklerim
    he karşıdaki arkadaşlarla da pazar günü buluşabiliriz
    canlı canlı bi tanıyalım birbirimizi dimi canım
    geç kaldın bu gün denizliye gidiyorum...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes sen tokat ın neresindensin... bir süre tokatta da çalıştım.. ses turizm im ile tokat ile... erektaş ile erbaa niksar... topçam ile tokat merkez ek seferlerine gidip gelmiştim...
    Vay bizim oralarada açılım yapmışsın abi :D Tokat/Turhal'danım ben .. Erbaa Niksarı pek bilmem .. Zile turhal tokat merkez de takılırım :D Eraktaş ufakta Topçam büyük firmadr ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay bizim oralarada açılım yapmışsın abi :D Tokat/Turhal'danım ben .. Erbaa Niksarı pek bilmem .. Zile turhal tokat merkez de takılırım :D Eraktaş ufakta Topçam büyük firmadr ..

turhal a da geldim... firma büyük küçük bizim pek işimiz olmaz... biz ek servis arabası olduğumuzdan koltuklarımız çakılı bağajımız silme dolu ve en kötü güzergah ve en kötü araba ve en kötü zamanda gideriz... genelde karma şöför olur.. ordan burdan ajansta kayıtlı olan şöförlerden ve muavinden 2 kişi ve ajansa ait otobüse mıklatıslı yazılar yapıştırarak yola çıkılır...

tokat zile en çok beyendiiğim ilçesi... güzergahınıda severim... memleketimden geçip giderim çünkü.. türkiyenin çok yerini gördüm...... otobüscülüğün en kötü tarafı evi unutuyorsun bir süre sonra... otogar da çıkış beklerken uykusuz olduğundan uyuyorsun... gezip tozamıyorsun... hele bayram trafiğinde tam isyan edersin.... yolcusu bir dert bağajı başka dert, polisi başka dert, ... anlatsam roman olur... müzik açarsın kızarlar ..viraja hızlı girersin bağırırlar.. geç kalırsın fırça yersin.. erken gidersin çok bastı derler....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar motoru sattım istanbula geldim. geleli 1 hafta oldu, anca yerleşebildik. dükkanı istanbula taşıdık, bende okullar açılana kadar buralardayım.
    çoğu arkadaşlarımızda burada olduğuna göre ziyaretinizi beklerim ona göre ;) karaköy tersane caddesinin sonunda (şişhane tarafında) hırdavatmarketim.com dükkanın ismi. beklerim
    he karşıdaki arkadaşlarla da pazar günü buluşabiliriz
    canlı canlı bi tanıyalım birbirimizi dimi canım
    Sanal mağazanız hoşuma gitti buda benim mağaza sifaakdeniz.com İnceleyin bakalım

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    turhal a da geldim... firma büyük küçük bizim pek işimiz olmaz... biz ek servis arabası olduğumuzdan koltuklarımız çakılı bağajımız silme dolu ve en kötü güzergah ve en kötü araba ve en kötü zamanda gideriz... genelde karma şöför olur.. ordan burdan ajansta kayıtlı olan şöförlerden ve muavinden 2 kişi ve ajansa ait otobüse mıklatıslı yazılar yapıştırarak yola çıkılır...

tokat zile en çok beyendiiğim ilçesi... güzergahınıda severim... memleketimden geçip giderim çünkü.. türkiyenin çok yerini gördüm...... otobüscülüğün en kötü tarafı evi unutuyorsun bir süre sonra... otogar da çıkış beklerken uykusuz olduğundan uyuyorsun... gezip tozamıyorsun... hele bayram trafiğinde tam isyan edersin.... yolcusu bir dert bağajı başka dert, polisi başka dert, ... anlatsam roman olur... müzik açarsın kızarlar ..viraja hızlı girersin bağırırlar.. geç kalırsın fırça yersin.. erken gidersin çok bastı derler....
    Doğrudur abi kolay olurmu ya hiç .. öğrenciyim bi kaç ayda bi yola gidiorum mecbur o zmnlarda bile bi sürü macera oluyor yani .. Zile ufakta adamı güzeldir .. Turhal baya büyük ilçe olarak 100bine yakın nufus var .. Adamı bı halta yaramaz :D Anne baba zileli bende zileliyim derim turhalda dogdum ama işte :D yozgat , çorum , tokat , sivas .. buralar benzer birbirine .. kollar hemşerini ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    Doğrudur abi kolay olurmu ya hiç .. öğrenciyim bi kaç ayda bi yola gidiorum mecbur o zmnlarda bile bi sürü macera oluyor yani .. Zile ufakta adamı güzeldir .. Turhal baya büyük ilçe olarak 100bine yakın nufus var .. Adamı bı halta yaramaz :D Anne baba zileli bende zileliyim derim turhalda dogdum ama işte :D yozgat , çorum , tokat , sivas .. buralar benzer birbirine .. kollar hemşerini ..
    bende yozgat lıyım zaten.... benim ilk çalıştığım firma varan turizmdi.. sonra tempo ses kapatılan sis turizm de çalıştım... kapatılan sis de babamın otobüsü vardı... sonra ajans a kayıt olup ek servis işine girdik.. gitmediğim firma kalmadı..

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    bende yozgat lıyım zaten.... benim ilk çalıştığım firma varan turizmdi.. sonra tempo ses kapatılan sis turizm de çalıştım... kapatılan sis de babamın otobüsü vardı... sonra ajans a kayıt olup ek servis işine girdik.. gitmediğim firma kalmadı..
    Eyw biliyorum yozgatlı oldugunu .. Benm muavınlıkten kafayı yıyen arkadasım vardı :D Bu imparator turizm vardı duydunmu ufak bi firma .. onun sahibinin ogluydu şimdi deli raporuyla geziyo kafa kırık :D

Motosikleti
    Eyw biliyorum yozgatlı oldugunu .. Benm muavınlıkten kafayı yıyen arkadasım vardı :D Bu imparator turizm vardı duydunmu ufak bi firma .. onun sahibinin ogluydu şimdi deli raporuyla geziyo kafa kırık :D
    duymazmıyım... halen devam ediyor o firma... hidayet vardı çok günüm geçti o firmada çok ekmeklerini yedim...

http://www.youtube.com/watch?v=7Oocr...&feature=share

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanal mağazanız hoşuma gitti buda benim mağaza sifaakdeniz.com İnceleyin bakalım
    daha önce incelemiştim sizin siteyi, güzel site

geç kaldın bu gün denizliye gidiyorum...........
    sanki geri gelmiycenmi, gelince tanışırız ramazan bayramına kadar burdayım
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

usame_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 150 Rtr
    apacheme 14 dişli taksam 140 ı görür mü ? bu motoru nasıl hızlandırabiliriz. garantiden düşer mi . uzun yol yapan biriyim arabalar solumsan geçince bazen sinirim bozuluyor

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmmm keske gelmeden haber falan verseydın nıckte de yazdıgı gıbı gemlikliyiz döndünmü peki hemen sonra ?
    seni geçtikten bir 500 metre kadar daha gittim ordan döndüm aradım bulamadım sonrada baktım çok kalablık geri döndüm yine gelirim toplaşır tanışırız bende tam o sırada gemlikten arkadaşlar vardı acaba denk gelir miyiz diye düşünüyordum sonra arabanın arkasında gözüktün

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Günaydın .. Bugün itibariyle internet kafede işe başlamış bulunmaktayım .. Demin topiğin ilk sayfalarını okudumda 2006da ki tartişmalar çok hoş (:
    oo kardeşim hayırlı olsun temiz iş bulmuşun klimalıda ortamdır mis gibi

Motosikleti
    arkadaşlar bu gün itibari ile denizliye yola çıkacağım.. apache evde yatıyor olacak.. eğer isteyen olursa motor pendik istanbulda satışa hazır vaziyette.. motor 2012 model 3. ay trafiğe çıkışlı 20 plakadır.. sigortası 27 liradır... motorda kappa 35 çanta ve çanta demiri vardır.. 3750 lira pazarlıksız fiyattır 2300 km dedir... sahibinden de falan ilanı yoktur...
    almak isteyen 0544 562 04 93 numaradan izet can a yani babama ulaşa bilirler... satış hemen yapılacaktır.. motorun fatura yedek anahtarı kitaocığı her şeyi mevcuttur.. ilk bakımı küçükyalı salgın mootorda yapılmıştır.. motoru görmek isteyenler pendik kavakpınarda hafta sonu görebilirler...

Uploaded with ImageShack.us

ben motorcu gördümmü kesin düt yaparım... yada asker selamı çakarım...
    görseydim yapardımda tam son anda denk geldik benm önüm açık onunda önünde araba vardı araba tam yanıma geldi gördüm dedim apache mi değilmi derken geçtik birbirimizibirde geçen gün dikkat ettim birine selam verdim lavuk geçip geçip yavaşlıyor korna çalıyor el kol yapıyor herkese vermek olmuyor tanıdıklara selam çakıcam dedim bundan sonra

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Arkadaşlar canım şu an nasıl sıkıldı motordan hayra alamet olmayan sesler geliyor saba işe gidiyordum 105km hızım birden gaz kestim gibi yavaşladı 80 e kadar verdim gaz devam etti iş yerine 2 3 km vardı birde baktım çok fena bi ses geliyo motor çalışmasıyla doğru orantılı neyse 10 km falan tekrar geldim işten geriye 60 70 5. viteste burda bi usta var ona sordum motordan geliyor dedi ya piston krank yada bir şeyler söyledi anlamadım sen git servisine bırak dedi servis te 35 40 km uzakta aradım yeni almış servisi ilgilendiler akşam 10 gibi araç göndericek alıcaklar bakalım ne olacak hayırlısı olsun. :(

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Yağını kontrollü şekilde değiştiysen sıkıntısı yoktur kolay kolay harcayamassın onu
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağını kontrollü şekilde değiştiysen sıkıntısı yoktur kolay kolay harcayamassın onu
    aynen katılıyorum....................

Arkadaşlar canım şu an nasıl sıkıldı motordan hayra alamet olmayan sesler geliyor saba işe gidiyordum 105km hızım birden gaz kestim gibi yavaşladı 80 e kadar verdim gaz devam etti iş yerine 2 3 km vardı birde baktım çok fena bi ses geliyo motor çalışmasıyla doğru orantılı neyse 10 km falan tekrar geldim işten geriye 60 70 5. viteste burda bi usta var ona sordum motordan geliyor dedi ya piston krank yada bir şeyler söyledi anlamadım sen git servisine bırak dedi servis te 35 40 km uzakta aradım yeni almış servisi ilgilendiler akşam 10 gibi araç göndericek alıcaklar bakalım ne olacak hayırlısı olsun. :(
    aa geçmiş olsun umarım sorun yoktur bende pzt gidicem gidince bilgi alırım detaylı pm atarım triger zincirinde sorun olmasın

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Geçmiş olsun kardeşim. İlk kez bu tarz bir sorun ile karşılaşılıyor, o açıdan kötü. Bozma moralini herşeyin bi çözümü vardır yeter ki istensin. Gelişmeleri paylaşırsan sevinirim çok merak ettim gerçekten.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

wolfsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym wolf
    ARKADASLAR GECTIGIMIZ AY DEDEM VEFAT ETTI HABERI GECE YARISI ALDIM VE CENAZEYE YETISMEK ISTEDIM GECE ÇANAKKALEDEN ÇANKIRIYA DOGRU YOLA CIKTIM 110 KM HIZDAN ASGIYA HIC INMEDIM YANLIS HATIRLAMIYOSAM 740 KM SONRA MOTORUM BOLUDA AGRIZA YAPTI HER NE ISE SILINDIR TAKIMI KOMPILE DEGISTI O ZAMAN DAN BERIDE HIC BI USTAYA GOTURMEDIM MOTORU SIZCE MOTARA BAKTIRMAM GEREKIRMI.

Alıntı wolfsat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADASLAR GECTIGIMIZ AY DEDEM VEFAT ETTI HABERI GECE YARISI ALDIM VE CENAZEYE YETISMEK ISTEDIM GECE ÇANAKKALEDEN ÇANKIRIYA DOGRU YOLA CIKTIM 110 KM HIZDAN ASGIYA HIC INMEDIM YANLIS HATIRLAMIYOSAM 740 KM SONRA MOTORUM BOLUDA AGRIZA YAPTI HER NE ISE SILINDIR TAKIMI KOMPILE DEGISTI O ZAMAN DAN BERIDE HIC BI USTAYA GOTURMEDIM MOTORU SIZCE MOTARA BAKTIRMAM GEREKIRMI.
    öncelikle başınız sağ olsun servise gitmenizde yarar var tabikde bakım zamanıda geldiyse mutlaka bakımıda yaptırın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler