Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Pistonlarda şöyle bir farka rastladım. Bunlar yine 125cc diye satılıyor. Ancak herhalde ebatlarından olsa gerek 56-57, 58-55 vs.. diye farklı silindir+piston satılıyor... Ben hangisini almalıyım? Aralarında nasıl bir fark var ki?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    slm nasılsınız beyler ben baya yoruldum.............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    bu hafta apache sahibi olucam inş da kafama bi soru takıldı yeni kasası bu yıl cıkmaz değilmi simdi alırım 3 ay sonra yeni kasa cıkarırlar bana dert olur :D

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı emreu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta apache sahibi olucam inş da kafama bi soru takıldı yeni kasası bu yıl cıkmaz değilmi simdi alırım 3 ay sonra yeni kasa cıkarırlar bana dert olur :D
    şimdiden hayırlı olsun.
    çıkacağını sanmıyorum ama çıksa bile çok büyük farklar olmaz bence bu model gayet başarılı ve güzel aldım ve hiç pişman değilim niye yamaha almadım niye honda almadım demiyorum hiç kendime..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:09 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm nasılsınız beyler ben baya yoruldum.............
    aleyküm selam ramço, iyidir Allah aşükür. Senden naber?
    Hayırmı niye yoruldun?
    Bugün orjinal cg 14 numara dişlisini buldum ramço çok iyi denk geldi. Benim enişte sıfır cg almıştı oda değiştirmişti dişliyi orjinal dişliyide atmamış buğün sordum vardı atmadım dedi gittik baktık koyduğu yerde duruyor hala pırıl pırıl cam gibi bakımda taktıracağım onu

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden hayırlı olsun.
    çıkacağını sanmıyorum ama çıksa bile çok büyük farklar olmaz bence bu model gayet başarılı ve güzel aldım ve hiç pişman değilim niye yamaha almadım niye honda almadım demiyorum hiç kendime..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:09 ----------

aleyküm selam ramço, iyidir Allah aşükür. Senden naber?
    Hayırmı niye yoruldun?
    Bugün orjinal cg 14 numara dişlisini buldum ramço çok iyi denk geldi. Benim enişte sıfır cg almıştı oda değiştirmişti dişliyi orjinal dişliyide atmamış buğün sordum vardı atmadım dedi gittik baktık koyduğu yerde duruyor hala pırıl pırıl cam gibi bakımda taktıracağım onu
    dişli yerinden çıkmasın die önüne takılan pul gibi bişey var oda varsa tamam çünkü dişli büyüdüğü için orjinali uymaz.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    pazar gecesi inceden inciraltı

Uploaded with ImageShack.us

tigrina ve umtuls bunu beğendiler.
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    ben de cuma gecesi oradaydım

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de cuma gecesi oradaydım
    zaten hep ayrı ayrı gidiyoruz bi toplanamadık

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:16 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=3bzco...eature=related
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    [QUOTE=eby78;2734044]seyyid rektefiye işine girmeni tavsiye etmem..silindir,üst kapak set olarak değiştirirsen hiç bir sıkıntı sorun yaşamazsın..sıkışma oranı azalmaz,üst kapak değiştirmeden silindire rektefiye yapsan haklısın derdim..bu yüzden de tavsiye etmedim zaten..orjinal bir iş çıksın istiyorsan set olarak komple değiştirmen yararına olur..parçaları çok para tutmaz.5 lira fazla öde ama orjinal parçaları set olarak değiştirip keyifle bin motoruna..silindir,üst kapak,piyanolar,sübap takımı zaten set olarak mevcut..gerisi yaptırdığın ustanın ince işçiliği ve itinasına bakar..bu arada bunları yaparken conta takımını da komple sıfırdan yenile ;)

Pistonlarda şöyle bir farka rastladım. Bunlar yine 125cc diye satılıyor. Ancak herhalde ebatlarından olsa gerek 56-57, 58-55 vs.. diye farklı silindir+piston satılıyor... Ben hangisini almalıyım? Aralarında nasıl bir fark var ki?

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    arkadaşlar. benim henüz plakam çıkmadı.. ataşehirde ikamet ediyorum.. plaka işlemleri için ataşehir trafiğemi gitmem gerekiyor. başka trafik şubeleri yapabilyormu??

Motosikleti
    arkadaşlar bugün trafik sigortasını yaptırdım halk sigortadan 90 tl verdim %10 hasarsızlık indirimi ile nedir bu ya 1 temmuzdan sonra zam gelmiş arabamı bu. siz ne kadara yaptırıyorsunuz? daha uygun yapan bi yer varmıki? motorum 09 plaka muğlada oturuyorum ama.

Motosikleti
    istanbulda 120 den aşşağı yok....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Evet Muğla için biraz pahalı gibi geldi..axa sigorta istanbulda 113e yaptırdım.

Motosikleti
    istanbulda halk sigorta için en ucuz diyorlar...

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    ben motoru ilk aldıgımda yani geçen yıl ağustos ayında 70 liraya yaptırmıştım izmirde sigortayı önümüzdeki ay yenileyeceğiz bakalım kaç diyeçekler ???

bu arada cümnetten günaydın tekeriniz düz bassın hayırlı haftalar herkese.........

Motosikleti
    benim ybr önümüzdeki ay bitiyor sigortası ama onu yaptırmam cezaya binsin ................

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    güzel olmuş.........

Motosikleti
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru ilk aldıgımda yani geçen yıl ağustos ayında 70 liraya yaptırmıştım izmirde sigortayı önümüzdeki ay yenileyeceğiz bakalım kaç diyeçekler ???

bu arada cümnetten günaydın tekeriniz düz bassın hayırlı haftalar herkese.........
    geçen yıl 49 tl ye yaptırmıştım daha dün zam gelmiş yoksa yine 50 tl miş. 120 den aşağı olmaz seninde. çoook pahalı arkadaş yaa arabamı bunlar g.t kadar motor. insanı günaha sokar bunlar.

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ybr önümüzdeki ay bitiyor sigortası ama onu yaptırmam cezaya binsin ................
    valla ben bundan önceki scooterde sigorta vize vergi hiç bişey yapmadan 2006 dan 2011 e kadar kullandım sonu biraz ağır olmuştu oyüzden bunda kaçırmam

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen yıl 49 tl ye yaptırmıştım daha dün zam gelmiş yoksa yine 50 tl miş. 120 den aşağı olmaz seninde. çoook pahalı arkadaş yaa arabamı bunlar g.t kadar motor. insanı günaha sokar bunlar.
    vallahi dediğin gibiyse gerçekten çok bu ne yav 120 tl arabamı hakkatten :s zaten ötv mtv köstürüyorlar ilk alırken bari sigorta makul olsa hayret bişey yav.....

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dişli yerinden çıkmasın die önüne takılan pul gibi bişey var oda varsa tamam çünkü dişli büyüdüğü için orjinali uymaz.
    yok dostumya .s pul mul bişey yoktu sadece dişli var. Nerden bulabilirimki o pulu. Motorun üzerinde yokmudur?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler