Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shell benzincilerinde buabilirmiyim bu yağı bu arada fiyatı nedir ramazan.. motor 3500 de uzun yola çıkıcağım için yağını değiştiricem filtreyi 5000 de değiştiriyim diyorum sence doğrumu yapıyorum
    bak aslında sen uzun yola çıkacaksan 2050 at... neden dersen motor yağı ısınınca daha güven verici olacaktır senin için.. shell benzinlikte var neden olmasın... bide castrol yada mobilin yarı sentetik 20 50 si yada 15-50 sine bak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi veya kötü mü bilmiyorum. Tam sentetik motor yağı kullanmadım rodajdaki motorumda. Ama tavsiye edilen bu. Motorun parçalarında bulunan çapaklar olsun ufak tefek tepecikler olsun madeni yağda daha iyi düzelir kanısındayım. Ama sorun olmaz kesinlikle. Zaten sakin kullanıcıysan, rodajdan sonra yardıran (benim gibi) tiplerden değilsen hiç farketmez Bu arada bende tvs cbf ybr üçlüsünden birini düşünüyorum. O yüzden bu başlığı takipteyim. İlerde size katılabilirim
    ybr sağlam cbf rahat ama apache başka....

bu arada motorun km artıkça motor daha da kendini sevdiriyor.. gaz tepkimeleri hızlanması ev ani gaz açmaları daha güzel oluyor..ilk 1000 km acemi için çile oluyor...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    eywallah kardeşim saol
    elit motogaraj

Motosikleti
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eywallah kardeşim saol
    eyvallah istersen yağı al bana gel hafta içi değişim yaparız...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    forumda baya İzmirli var artıyoruz gün geçtikçe
    umtuls bunu beğendi.

bak aslında sen uzun yola çıkacaksan 2050 at... neden dersen motor yağı ısınınca daha güven verici olacaktır senin için.. shell benzinlikte var neden olmasın... bide castrol yada mobilin yarı sentetik 20 50 si yada 15-50 sine bak...
    Valla forum u takip ettikçe yeni bilgiler ediniyorum uzun yol için 20/50 olucak veya 15/50 olucak bunuda not ettim defterime :D daha almadımda motor ehliyet sınavından sonra alıcam güzel tiyolar sağol CBF ile TVS apachi sayfasını takip etmeye devam :D

Motosikleti
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla forum u takip ettikçe yeni bilgiler ediniyorum uzun yol için 20/50 olucak veya 15/50 olucak bunuda not ettim defterime :D daha almadımda motor ehliyet sınavından sonra alıcam güzel tiyolar sağol CBF ile TVS apachi sayfasını takip etmeye devam :D
    hakkında hayırlsı olsun.. çok sıcak ve uzun yolculuklarda 10 40 bulunan motorlar şakır şakır subab sesi yapar.. marka model önemli değil.. biraz daha kalın yağ ısındığından 1040 dan daha kalın konumda oluğundan çok daha az ses yapıyor ve yağlama daha güzel oluyor... şuan benim motora salgın motorun attığı yağ sanırım yudum ay çiçek yağı... motor ısınınca acayip kötü oluyor yağ.. ama ilk fırsatta yağ değişimi yapmalıyım...
    ibibik1903 bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    açık araba yağı olmasın abi dikkat etseydin ona araba servislerinde özellikle açık yağ kullanırlar varille ben hep kendim götürürüm ş shelli bende deniyeyim castrol 10w40 koyuyordum ben

Motosikleti
    ben zaten yağ değişimini her 1000 km de yapıyorum.. bazen bin bile oılmuyor..zincir yağı lazım oldukça boşaltıyorum...

splex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    arkadaşlar herkese hayırlı günler benim bi sorum olacak benim motorda bir ses gelmeye başladı şanzımanda 2 3 4 5 viteslede cıkıyor sürtünme gibi vitesi büyüttükçe ses yükseliyo acaba neden olabilir bide zincirim çok gevşek ondan olabilirmi ... ilk motorum başka hiç bir motora binme şansım olmadı bana anormal geldide ses herkese tekrardan hayırlı günler..

Motosikleti
    Alıntı splex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese hayırlı günler benim bi sorum olacak benim motorda bir ses gelmeye başladı şanzımanda 2 3 4 5 viteslede cıkıyor sürtünme gibi vitesi büyüttükçe ses yükseliyo acaba neden olabilir bide zincirim çok gevşek ondan olabilirmi ... ilk motorum başka hiç bir motora binme şansım olmadı bana anormal geldide ses herkese tekrardan hayırlı günler..
    acaba nasıl bir ses.. şanzuman danmı geliyor yoksa yağsız zincir dişli sesimi....

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    kesın zıncır sesıdırr o
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesın zıncır sesıdırr o
    yagsız kalmış zincir sesi...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img6.ressim.net/out.php/t5803003_imag0479-jpg

YAGIMIZ budur arkadaaslar kdv ötv felanı filanı 10 tl 5 tl de fılıtre 15 işçlik benden bu arada video cektım bırazdan atıcam
    erol bu yağ motosiklet yağı değil haberin olsun, mobil racing 4T 15-50 varsa sor bakalım ne kadar
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah istersen yağı al bana gel hafta içi değişim yaparız...........
    haftaiçi gelmem çok zor kardeşim... saolasın ama bi gün yanına gelicem işlh erolda gelir birlikte çayy içeriz... çaylar senden kekler bizden :D
    elit motogaraj

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    arkadaşlar ön tekerdeki şu arıza yapan parçanın (km saçmalaması) adını tam olarak bilen varmı? Trabzonda servis yok,dolayısıyla garanti dışı kaldım.sürat motordan isteyecez mecburen.gerçi sahibi sürmeneliymiş.yapsın hemşehri indirimi

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ön tekerdeki şu arıza yapan parçanın (km saçmalaması) adını tam olarak bilen varmı? Trabzonda servis yok,dolayısıyla garanti dışı kaldım.sürat motordan isteyecez mecburen.gerçi sahibi sürmeneliymiş.yapsın hemşehri indirimi
    alt redüktördü sanırım

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    tamam teşekkür ederim.bi ara ön tekeri söküp yağlamıştım.acaba takabilirmiyim o parçayı ben.kompleks bişeymidir?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erol bu yağ motosiklet yağı değil haberin olsun, mobil racing 4T 15-50 varsa sor bakalım ne kadar
    15 40 4t yani 4 zamanlı motor yağı bisi olması imkansız araba yağı o kadar da önemli delil
    www.erkakurye.com

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, motorumu satmak yada takaslamak istiyorum.

2011 Model / Yalnızca 1600 km'de / Servis Bakımlı ve Garantili / Orjinal Topcase Demiri ve Kappa K35 Çanta / Füme Renkte

Nokta hatası, kazası veya çiziği yok. Sıfırdan fazlası var, eksiği yok.

Tek fiyat belirtiyorum, pazarlığı içinde 3500 lira.

Kymco Xciting 250, Yamaha X-City 250 yada SYM HD200 ile takas yapabilirim.

Düşünen olursa 5055265772 numaralı telefondan ulaşabilir. Herkese saygılar, selamlar.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    merhaba dostlar nassınız bakalım. ne zamandır bişeyler yazmıyordum. keyifler nasıl motorlar nasıl. heralde sıcaklarla aranız iyi değil :D
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler