Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka bir tarafa bir süredir bu durum üzerinde arayıştayım.. anadolu ya doğru tvs yetkili servisi açmayı planlıyorum... hatta durumdan sedat 57 ye de bahsettim... yozgat - çorum sivas kayseri ankara kırıkkale bu listeler içinde... tvs ve yanında bir bayilik daha istiyorum... ama şuan ameliyatlıyım ve son durumlar belli olana kadar bekleyeceğim... ama bu iş biraz maraflı.. marka bedeli ödemek lazım tvs ye falan.. mazeme ler ve motorlarla 100 000 tl civarı para lazım... ben zaten motor meslek mezunu olduğumdan eğitime tabi olmadan açabiliyorum... hatta hoondanın izmit bayiliği için bile görüştüm zamanında.. kim bilir bakarsın 6 ay sonra tvs adına ankarada olurum kim bilir...
    Süper olur, Ankarada servis işini tam anlamıyla yapan Honda var. Diğerleri bir şekilde sorunlu ve hakettiğinden pahalı işçilik isterler. Tvs yanında Kanuni ST,Kuba,Asya bayiliği olabilir. Ankarada ki motorcular kim nerede iyi bilirler ve oraya giderler. Evet birde Ankaranın yanında kayseri,eskişehie,kırıkkale gibi yerlerden gelenler misal Honda Ankara bayisinden motosiklet alırlar. Bu sene Honda Efe bayisinin yanına birde Honda Bora eklendi. Ankarada motosiklet kullananların sayısı artmakta.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper olur, Ankarada servis işini tam anlamıyla yapan Honda var. Diğerleri bir şekilde sorunlu ve hakettiğinden pahalı işçilik isterler. Tvs yanında Kanuni ST,Kuba,Asya bayiliği olabilir. Ankarada ki motorcular kim nerede iyi bilirler ve oraya giderler. Evet birde Ankaranın yanında kayseri,eskişehie,kırıkkale gibi yerlerden gelenler misal Honda Ankara bayisinden motosiklet alırlar. Bu sene Honda Efe bayisinin yanına birde Honda Bora eklendi. Ankarada motosiklet kullananların sayısı artmakta.
    mesela elmadağ çok sevdiğim bir yerdir..orda anayola yakın bir servis bence güzel gider.... hemi anayol ve tarih ulaşım ilede güzel olur..üstelik şehir merkezinin bunaltıcılığı olmaz.. mobil bakım maracı ilede ankara içi randevulu meslaa motor başı artı 30 lira ek ücretle bulunduğu yerde bakım yapma yada yolda kalana yetişme sistemi uyguluna bilir.. neyse iyi bir arşiv var şuan elimde tvs ye sunmak için.... durumlar belli olsun ona göre teklifte bulunacağım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    günaydın beyler nasılsınız... burak fotolar yakıyor.......
    hoşgeldin ramazan ;) maşallah dee )

Motosikleti
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin ramazan ;) maşallah dee )
    adamım maşallah dedim ayıpsınm........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Ramazan sen en iyisi gel Bursa' ya aç tükkanı bizim burdaki satışı falan bırakmış artık heralde getirmiyo hiç tvs sitesindende kaldırmışlar bursa motoru.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    keskın motor dan sevis i almıslar herhalde ramazan gozukmuyor
    www.erkakurye.com

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Selam arkadaşlar nasılız bakalım bu akşam...3 gün oldu bakalım rtr miz 240 km yapmışım bile.fazla ilgi görüyor burada,Ayvalık'ta sadece bende olunca esd ci arkadaşlar hiç yanıma bile yaklaşmıyorlar :D

biraz resim çektim bugun çok hoş geldi o an aldım makinemi ve ;

http://g1205.hizliresim.com/x/y/77tuy.jpg
    http://g1205.hizliresim.com/x/y/77txh.jpg
    http://g1205.hizliresim.com/x/y/77tzy.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

bu arada yeni alan tüm arkadaşlarımın da apache leri hayırlı olsun..kazasız belasız iyi günlerde kullanalım hep birlikte
    Güle güle kullanın Mondial Cup gitti sanırım Apache harika görünüyor.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keskın motor dan sevis i almıslar herhalde ramazan gozukmuyor
    keskin motordan alalı 2,5 sene kadar oldu.. ama ilyas ı da sürat motor a aldılar...

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Bugün servise götürdüm 5 dk içinde halletti usta oda bıkmış cbf lerden

Motosikleti
    Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün servise götürdüm 5 dk içinde halletti usta oda bıkmış cbf lerden
    hehehehehheheheheh

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    hehehehehheheheheh
    Yav adamın birinde 5500 km de 2011 model kırmızı apache var takas edelim diyor kafamı karıştırıp duruyor ne yapmak lazım sence ramazan kardeş ama şunuda belirtmek isterim bugün CBF 150 den inip APACHEYE bindim apache çok sert ve gürültülü geldi ne yapacağımı şaşardım yav biri rahat sorunlu diğeri rahatsız sorunsuz

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    slm arkadaşlar.

dün motosikletimle tam 535 km yol katettim.

antalya kepezden çıkıp kemer-kumluca-finike-demre-kaş-kalkan ve fethiyeye kadar gittim. saat 14:00 da yola çıktım ve saat 17:00 da fethiyedeydim. 335 km yi sadece finike ve kaş olmak üzere iki sigara molası ile geçtim. antalya- fethiye sahil yolundan ilk kez geçtim. yol bol virajlıydı bu edenle biraz temkinli gittim. dönüş yolunda ise elmalı-korkuteli-antalya güzergahını tercih ettim. orası sahil yoluna göre kısa ve gece sürüş yapacagım için daha az viraj var. 200 km lik yoluda sadece 1 defa mola vererek 3 saatte geldim.

giderken depoyu fulledim tam 67 liralık 95 oktan benzin aldım. tek kişi 90 kilo yerine göre 120 ye kadar çıktım yerine göre 40-50 ye kadar düştüm. ama genelde gaz kolu tam çevrili gittim. çünkü rampa çıkarken buna mecbursunuz.

eve geldigimde yakıt aldıgım seviyedeydi.

tahminimce 100 km de 2.8 lt yakıt tüketimim oldu.

yalnız şuda var çok yoruldum. birde gece dönüş yolu soguktu bacaklarım dondu ayrıca 4 mevsim eldiven olmasına ragmen ellerimi hissetmiyordum. sabah mecbur işe gittim yeni geldim.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın Mondial Cup gitti sanırım Apache harika görünüyor.
    teşekkür ederim tarık sağol kardeşim..evet mondial cup manisa'ya gitti.. ;)

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    teşekkür ederim tarık sağol kardeşim..evet mondial cup manisa'ya gitti.. ;)

Manisayamı geldiii
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisayamı geldiii
    evet izzet manisaya gönderdim mutlaka görürsünüz trafikte 10 BCL plakalı ve jantlar siyah ;)

Motosikleti
    evet izzet manisaya gönderdim mutlaka görürsünüz trafikte 10 BCL plakalı ve jantlar siyah ;)

Görürüm acaba alan kişi merkezdenmiydi Ege Cub hastası ya

Ramcoo abi allah koyaylık versin yolun acık olsun anlıyorum demişşin ne menzunuydun makinemi ?

Keske Daha yakınlara acsaydın ama dur abi eger olursa tvs alırsam her parcamı sana isteririm
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Görürüm acaba alan kişi merkezdenmiydi Ege Cub hastası ya

Ramcoo abi allah koyaylık versin yolun acık olsun anlıyorum demişşin ne menzunuydun makinemi ?

Keske Daha yakınlara acsaydın ama dur abi eger olursa tvs alırsam her parcamı sana isteririm
    lise motor meslek lisesi..6 sene oto tamirciliğinde çalışma..ünüverste muhasebe... 6 sene kuryelik...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav adamın birinde 5500 km de 2011 model kırmızı apache var takas edelim diyor kafamı karıştırıp duruyor ne yapmak lazım sence ramazan kardeş ama şunuda belirtmek isterim bugün CBF 150 den inip APACHEYE bindim apache çok sert ve gürültülü geldi ne yapacağımı şaşardım yav biri rahat sorunlu diğeri rahatsız sorunsuz
    üste güzel bir rakam al ver derim..ticaret olur en azından...

Motosikleti
    Ramco abi 100.000 Tl cok büyük bi mebla yanlız

Motosikleti
    Ramco abi 100.000 Tl cok büyük bi mebla yanlız
    bak ben paraya tapsaydım milyarder olurdum... ben apache ye biniyorum diye küçümseme... geçmişime bak 59 adet motor gelmiş geçmiştir elimden... iş kuran için 100 000 tl fazla değil... 36000 dobloya saydım evde yatıyor.........

Motosikleti
    bak ben paraya tapsaydım milyarder olurdum... ben apache ye biniyorum diye küçümseme... geçmişime bak 59 adet motor gelmiş geçmiştir elimden... iş kuran için 100 000 tl fazla değil... 36000 dobloya saydım evde yatıyor.........
    Yok abi aman küçük görmek amaclı deyildi özür dilerim yanlıs anladın heralde.İnş kurarsın abi istedigin işi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler