Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    tvs apache soğukken tekler biraz ısındıktan sonra sorun olmaz ilk çalıştırdıktan 1 dk sonra hareket edin sorun olmaz. motorun daha rodajda devirin inip çıkabilir zamanla oturur
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Peki arkadaşlar rolanti kaçta olmalı

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1400 devirde

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

çanta demiri konusunda bilgisi olan yok mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:02 ----------

bugün yaptığım trilye gezimden tek foto çıktı makinem bozlumuş meğerse trilyeden sonra bursadaki arkadaşımada uğramıştım iki apache foto çektik sanıyordum

Motor sıcak iken rolantisi 2000 gösteriyor düşürmelimiyim 1400 yoksa rotaj zamanında karışmamalimıyım

Motosikleti
    Alıntı atlp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sıcak iken rolantisi 2000 gösteriyor düşürmelimiyim 1400 yoksa rotaj zamanında karışmamalimıyım
    sen şimdi elle me bırak rodaj bitince düzelir. düzelmez ise düşürürsün biraz.

Rotaj bitene kadar o zaman karismayayım cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın millet...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar herkese bir şey sormak istiyorum. bu dijital göstergede km sayacı var tamam. ama sıfırlanabilir bir sayaç daha olması gerekmiyomuydu yada ben çözemedim bilgisi olan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim. yani benzin aldığımda yada yağ değiştirdiğimde km sıfırlamak istiyorum ama ana km sayacı sıfırlanmıyo zaten. ikinci bir sayaç varmı yokmu onu öğrenmek istiyorum.
    kardeş,ana km.nin haricinde TRİP A ve TRİP B diye (sıfırlanabilen) 2 alt km.sayacı daha var.koray kardeşin dediği gibi;mod tusuna bır kere bastıgında ekran degısecektır trıp a dıye yazar asagıda km yazar altındada sıfırlamak ıcınde set tusuna basılı tutman yeterlı.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    bu motoru almadan once ybr esd dusunmustum sonra vazgectim Dün sedat ın motoru kullandım da bana göre değil gerçekten ama km lerce yol yapsan yorulmassın çok sakin motoru sakin şase sakin mülayim bisi yani
    www.erkakurye.com

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    dün akşam konya aksaray balıkesir ve muğladan teklifler geldi... hepsi pazarlık derdinde ben tanıdık olmaya pazarlık yapmam.... en güzeli en muhabbetlisi konyalı olanı idi... ben onu gelip alsam gardaşım bunu nasıl getireceğim.... binerek... o kadar yola 150 lik gidermi gardaşım bende 250 lik minsk var şişiyor 100km yola gidince.. dayı onlar eskide kalmışlar.... yok öyle deme bunların hepsi aynı gardaşım.... bunun depoya ne kadar yağ atıyorsun gardaşım... dayı bu dört zamanlı yağa gerek yok... ama gardaşım ne biçim gavur icadıymış o.... dayı işim var iyi geceler.... ama evlat dayı gel pazartesi burda konuşalım..pat yüzüne kapattım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş,ana km.nin haricinde TRİP A ve TRİP B diye (sıfırlanabilen) 2 alt km.sayacı daha var.koray kardeşin dediği gibi;mod tusuna bır kere bastıgında ekran degısecektır trıp a dıye yazar asagıda km yazar altındada sıfırlamak ıcınde set tusuna basılı tutman yeterlı.
    teşekkür ederim bora abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Alıntı koreay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mod tusuna bır kere bastıgında ekran degısecektır trıp a dıye yazar asagıda km yazar altındada sıfırlamak ıcınde set tusuna basılı tutman yeterlı
    teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

[IMG][/IMG]

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir arkadaşıma çanta demiri bulamadık balıkesirde, güvenilir bildiğiniz bir site var mı orada alsak en sonunda bendekini söküp vericem kafamın etini yedi 2 haftadır
    İstanbul Sürat Motor'dan sipariş verebilirsiniz. Kargolarlar ürünü. Telefon numarası: (0212) 268 67 63
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ee millet ne var ne yok? başlık cansız bu aralar
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Merhaba arkadaşlar . Birsüre aranızda olamadım bazı sebeplerden dolayı . nasılsınız iyisiniz inşallah ?

Bu arada benim motordan bu aralar garip sesler çıkmaya başladı . Gaz verince sanki motorun içinde birşeyler kırılmış gibi bir ses geliyor ve egsoz sesi de değişti cooper motorların sesi gibi ses çıkarmaya başladı . Bir ara bazı arkadaşlarda buna benzer bir arıza olduğundan bahsediyorlardı. Acaba bu neden kaynaklıdır bilgisi olan varmıdır ? Subap ayarı mı yaptırmak lazım acaba

Ses aynen bu şekilde videosunu çektim.

http://youtu.be/eXJOmoqd8FI

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar . Birsüre aranızda olamadım bazı sebeplerden dolayı . nasılsınız iyisiniz inşallah ?

Bu arada benim motordan bu aralar garip sesler çıkmaya başladı . Gaz verince sanki motorun içinde birşeyler kırılmış gibi bir ses geliyor ve egsoz sesi de değişti cooper motorların sesi gibi ses çıkarmaya başladı . Bir ara bazı arkadaşlarda buna benzer bir arıza olduğundan bahsediyorlardı. Acaba bu neden kaynaklıdır bilgisi olan varmıdır ? Subap ayarı mı yaptırmak lazım acaba

merhaba Hakan özlettin kendini sübap sesinede benziyo gibi diğer zırıltı ise sanki egzostan geliyor, içi dökülmüşte o ses yapıyo gibi. tuhaf yani. bilenler yazarlar birazda. ramço nerde o kesin bilir
    olmadı yarın benim ustaya baktırırız gerekirse fiyat bile alırız sorun değil
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşım o zırıltı egsozdan gelebilir diğer ses bence boğaz contası sıyırmış olabilir egsozun tam motora girdiği yerde civatalar var egsoz sökülüyor komple orda bi conta gibi bir şey var bende de olmuştu aynı ses burda bi motorcuda taktırdım uydurdu ona benze ama servisine gitsen daha iyi olur diğer motorlardan farklıymış bunun contası. Bilgin olsun.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul Sürat Motor'dan sipariş verebilirsiniz. Kargolarlar ürünü. Telefon numarası: (0212) 268 67 63
    sürat motor enesin aldığı yer miydi istanbulda güvenilirmi

Motosikleti
    cbr 250r
    arkadaşlar şu zamana kadar tvs benim için en iyi 150 cc lık motordu tıtresımı saymazsak ama artık bıtmıstır benım ıcın satıs sonrası hızmetı 0 olan bır fırmadır tvs apache gunlerdır gostergem su al alıyor degısmesı lazım dıyorum bır haftadı benı arayacaklar guya almayan almasın 10 20 km yavas gıdın honda alın yamaha alın bunlar motora bır sey olmadıgı muhlet garantıde dıyorlar soguttular benı motordan soyturkmudur nedır koymuslar onu telın basına ne ınan beye baglıo ne halıl beye kendısıde bır halttan anlamıyor her aradıgımda sana donus yapılacak dıyor yarın gıdecem tükodere şikayetçi olucam gerekırsede mahkemeye verıcem alırken depomda leke vardı pasta cıla ıle cıkarırız dedı fırma cıkartamadı 1 yıl oldu hala depo gondercekler oyalayıp duruyorlar tvs yı arıyorum bayının sorumlulugunda dıyor bayıye soruyorum onlar gondermezse ben garantıden nasıl degıstırım dıyor boyadakı leke uretım hatası oldugu ıcın bayıde haklı dogal olarak tükodere sıkayetcı olup motor defolu bıya hatası var dıe dava acmaya karar verdım yarında bır sonuc alamazsam UZAK DURUN BU MOTORDAN AZICIK AKLINIZ VARSA
    mehmet_gemli ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı imperiaer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu zamana kadar tvs benim için en iyi 150 cc lık motordu tıtresımı saymazsak ama artık bıtmıstır benım ıcın satıs sonrası hızmetı 0 olan bır fırmadır tvs apache gunlerdır gostergem su al alıyor degısmesı lazım dıyorum bır haftadı benı arayacaklar guya almayan almasın 10 20 km yavas gıdın honda alın yamaha alın bunlar motora bır sey olmadıgı muhlet garantıde dıyorlar soguttular benı motordan soyturkmudur nedır koymuslar onu telın basına ne ınan beye baglıo ne halıl beye kendısıde bır halttan anlamıyor her aradıgımda sana donus yapılacak dıyor yarın gıdecem tükodere şikayetçi olucam gerekırsede mahkemeye verıcem alırken depomda leke vardı pasta cıla ıle cıkarırız dedı fırma cıkartamadı 1 yıl oldu hala depo gondercekler oyalayıp duruyorlar tvs yı arıyorum bayının sorumlulugunda dıyor bayıye soruyorum onlar gondermezse ben garantıden nasıl degıstırım dıyor boyadakı leke uretım hatası oldugu ıcın bayıde haklı dogal olarak tükodere sıkayetcı olup motor defolu bıya hatası var dıe dava acmaya karar verdım yarında bır sonuc alamazsam UZAK DURUN BU MOTORDAN AZICIK AKLINIZ VARSA
    kanka sakin ol yaa bu yeni kasayıda ne çürük yapmışlar şaka bi yana pire için yorgan yakmaya değmez sen ver kesiciyi

ged34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni cross 250 / tvs apache rtr 150
    arkadaşlar bende kanuni 250 cross var alalı 1 ay oldu hergün bir sorun çıkartıyor şöyle keyifle binemedim zaten çokta yakıyor aldığıma pişman oldum satıp 0 apache almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ve nerden uygun taksitli alabilirim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler