Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hepten ıptal etmiyosun bir parça bez ile takviye yaptım çocuk çorabı da işini görür fıltresiz olmaz aşırı hava gırer
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    bir şey sorucam bu motor da yüksek devirde titreşim nasıl? Dayun Space diye bir çinli var Gazı biraz fazla verdin mi dökülücek miş gibi oluyo her yeri zırıldıyo sallanıyo.
    Bu ayın sonu alıcak gibiyim bakalım inş. alırım çıldırıcam.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erol kardeş iç kısımdaki filtreyi sökmüyormusun, ben içteki silindir filtreyi söküp dış kağak kısmına kadın çorabı geçirdim ama olmadı, süngermi yapsam oraya diyorum, resimli anlatım yapıver sana zahmet

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir şey sorucam bu motor da yüksek devirde titreşim nasıl? Dayun Space diye bir çinli var Gazı biraz fazla verdin mi dökülücek miş gibi oluyo her yeri zırıldıyo sallanıyo.
    Bu ayın sonu alıcak gibiyim bakalım inş. alırım çıldırıcam.
    yok öyle titreşim abartılacak kadar değil, pek hissedilmiyo aklına gelirse yoksa sürüş keyfi öne geçiyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sağlam olsam o karbüraötrü söküp orjinalinden daha güzel yaparım ama ameliyat her şeye engel... birini bulup servise göndercem artık.. peder beye söylüyorum ben bilmem öyle apaçi falan diyor motoru bmw yamaha honda jawa birde mz yapar bu ne a.g. çocuğu diyor.... o yüzden ona götür demiyorum...
    bi dengesizlik var yani Ramço, sen olayı anlamışsındır bilen olarak. yap bakalım sendede fark olacakmı. bazı eski emektar ustalar yenileri anlamazlar isteseler yaparlar, benim ustada apacheler karışık ilkel biraz diyo yeni kasalarını bilmem diyor
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar şuan ameliyatlı olduğumdan ilgilenemiyorum... sadece yatıyorum sizin anlayacağınız.. günde en fazla 1 saat oturuyorum.. babam a buji sök dedim.. çift tırnak buji var... buji yanması iyi değil di... buda ya ateşleme dengesizliği yada hava ayarı onu gösteriyor.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şuan ameliyatlı olduğumdan ilgilenemiyorum... sadece yatıyorum sizin anlayacağınız.. günde en fazla 1 saat oturuyorum.. babam a buji sök dedim.. çift tırnak buji var... buji yanması iyi değil di... buda ya ateşleme dengesizliği yada hava ayarı onu gösteriyor.....
    tmm kardeşim iyileşince sen bak bize aktar neden olduğunu söylersin. bende ateşlemede sorun varmı bilmiyorum. tekrar geçmiş olsun

Motosikleti
    rolantide sorunsuz sayıyor.. hatta 0,9-0,8 de bile sorun yok.. yani bu demekki karbüratör le ilgili bir sorun olduğu yönünde... bu hava ayarıdır..içerisinde biriken pislik yada tortudur.. bakacaz halletcez... garanti pek umrumd değil...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    asya 200
    apachı nin arka freni kampana olabilir ama çok iyi.sırf firen yüzünden bisanla falan uğraşılmaz.motosiklette durduran fren ön frendir.o halde sorun yok.arka fren ne kadar disk olursa olsun işi ön fren yapar.bütün profesyonel motosiklet kullanıcıları bilir

benimde öyleydi rolantide saat gibi çalışıyodu ama ani gaz verince geç devirleniyodu, dediğim gibi iğne ayarı kurtardı beni derten, jiklesiz tek marş çalıştırıyorum motoru

Motosikleti
    motora ilk gün 10 liralık benzin aldım.. sonra istanbul a gelmek için kask mont aldım denizli çıkarken benzin aldım ..almadan km yi çekeyim dedim nerden estiyse...

Uploaded with ImageShack.us

buda motoru aldığım gün.. denizli nur motor.. motorun üzerindeki ise askeriyeden arkadaşım.. onuda motosiklet aşığı oldu..askerdeyken a2 sinide aldık.... teskeresinde eve servis yapacaz onu...

Uploaded with ImageShack.us
    kartalizma07, apachesami ve Benhür bunu beğendiler.

ssczus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motor 1.80-1.90 boydaki kullanıcılar için uygun mudur?

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    yeni alan tüm arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanınız. RAMÇO kardeş geçmiş olsun bir an önce iyileşirsin inş.
    boy olarak ise 1.80 ile 1.90 arasında çok fark var. 1.80 1.85 desen tmm diyecemde .1.90 ı bilemiorum. ama kötü bir görüntü çizemedim kafamda
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni alan tüm arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanınız. RAMÇO kardeş geçmiş olsun bir an önce iyileşirsin inş.
    boy olarak ise 1.80 ile 1.90 arasında çok fark var. 1.80 1.85 desen tmm diyecemde .1.90 ı bilemiorum. ama kötü bir görüntü çizemedim kafamda
    lafların güldüro beni Süvari komik adamsın
    5 cm ile kaybetti diyosun

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Sefa senin orta jıkle kullanman zaten tuhaf olurdu. Bu mevsimde
    Flıtreye. Gelince. Yer olarak doğru ama kadın çorabı değil de çocuk çorabı dene. Yaşı genç olsun ;-) daha sıkı herhalde ben öyle denedim. Bujı tek tırnak sym marka aldım cıf tırnak ta yedekte 14 dişlini önemi büyük bu motorda başka bir yerine el surulmez özellikle Egzoza Sakın ha

ssczus arkadaşım benim 1'86 boy 91 kilo bana tam oluyor ama hyo gtr bizim gibiler için tam ölçüde 1 sene kullandım kazadan sonra pert tvs ye döndüm tekrar
    www.erkakurye.com

Evet biraz fazla bir aralık olmuş. Şöyle diyeyim 1.85 boy ile bu motorun üzerinde nasıl gözükürüz? Uzun yolda bacaklarımız, belimiz rahatsız olur mu? ybr 125 benim için çok cılız, Apache daha kaslı ama teknik verilerde ikisinin boyutları hemen hemen aynı. Ybr'yi biliyorum. Uzun yolda asla kullanamazdım, bu nedenle hem estetik hem konfor açısından Apache'yi merak ediyorum. Bayide görüp denemekle, yol yapmak arasında fark olduğu için fikrinizi öğrenmek istedim.

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    bizim burda ktü'de eczacılık fakültesinin dekanı motorcudur.kendisini gördüm gittiğim motor servisinde.bu motor güzel (çoğu güzel diyor) ama sana biraz ufak kalıyor dedi.şöyle sepeti olan, önüde yüksek olan bi motor daha çok yakışır dedi.10000 liram yok hocam dedim.derin bi sessizlik oldu (teneresi var kendisinin)
    jackonbir ve apachesami bunu beğendiler.
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sefa senin orta jıkle kullanman zaten tuhaf olurdu. Bu mevsimde
    Flıtreye. Gelince. Yer olarak doğru ama kadın çorabı değil de çocuk çorabı dene. Yaşı genç olsun ;-) daha sıkı herhalde ben öyle denedim. Bujı tek tırnak sym marka aldım cıf tırnak ta yedekte 14 dişlini önemi büyük bu motorda başka bir yerine el surulmez özellikle Egzoza Sakın ha

ssczus arkadaşım benim 1'86 boy 91 kilo bana tam oluyor ama hyo gtr bizim gibiler için tam ölçüde 1 sene kullandım kazadan sonra pert tvs ye döndüm tekrar
    Teşekkür ederim, ben de aldım alacağım ama eski motorum yüzünden karasız kalıyorum. RT 125 Karion gibi kaslı bir makinede bile koltuğun meyili yüzünden uzun yolda rahatsız oluyordum. Bu arada motor üzerinde bir fotoğrafınız var mı?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim motorlara uzun cam takan var mı ya da böyle biri birbiri cam var mı bugün ruzgarda canım çıktı birde kaskın içine arı yavrusu daldı alerjim var ödüm koptu

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Cam takanı görmedim yapılmayacağına eminim yakışmaz yüzde 80 de topcase var daha irl gösteriyor 2011 modellerin kornası daha güçlü çalıyor dikkat eden varsa önceki motorumdan biliyorum bu arada km 6100 oldu
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    hangi marka bujiyi kullanıyorsunuz.... çift tırnakmı kullanıyorsunuz.... size göre öneriler...

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Sym. Marka tek tırnak 10 lira memnunum şimdilik
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler