Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    snnkydn,kardeş,gaz yeme,yememe problemi hava ayarından olabilir,çünkü havaların soğumasıyla birlikte,karbüratöre giren hava oldukça soğuk.bir başka sebebi de bozuk benzin olabilir.şu günlerde bizim buralarda sık karşılaşıyoruz,sulu benzin,karışımlı benzin.geçenlerde motorun biri çalışmama problemiyle geldi,inanırmısın depoyu boşalttık,çıkan sıvı benzin kokmuyordu!sanki neft kokuyordu.birkaç kişi kokladık herkes aynı şeyi söyledi.sizinki de böyle olabilir.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    yahu arkadaş beni soutma motordan senin servise götürecein yerden ben motoru alcam yrn apaçi hakkında tek kötü şeyide senden duydum şimdiye kdr titreşim hariç kimse kötü bişeyinden bahsetmior diye seçtim bu motoru ödemesini de yaptım yrn alıcam kötü ççıkmaz umarım gerçi giren şemsiye açılmaz yaptık artık ödemeyi

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    biraz önce servisi aradım yetkliler depoya inmişl yarın tekrardan arıcam tvs motoru olmadı tüketici haklının yolu gözüküyor onlardan korkmalarının sebebi adlarının gazetelerde çıkması yani adlarının lekelenmesi kimsede böyle birşeyi istemez heleki resmi yolda hiç istemez
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu arkadaş beni soutma motordan senin servise götürecein yerden ben motoru alcam yrn apaçi hakkında tek kötü şeyide senden duydum şimdiye kdr titreşim hariç kimse kötü bişeyinden bahsetmior diye seçtim bu motoru ödemesini de yaptım yrn alıcam kötü ççıkmaz umarım gerçi giren şemsiye açılmaz yaptık artık ödemeyi
    motor genel anlamda çok iyi fiyat performans olarak bakarsanız alınabilir her şeyde problem yaşanıyor başıma gelen iki şeyi anlatayım geçenlerde buz dolabı aldı ve alt kapağı darbe almış ve göçük çıktı neredeyse delinecekmiş ama ambalajında hiç iz yok servis bayram haftası olmasına rağmen değiştir di kapağı bir akrabamızında honda aracı 0 üstündeki boyasında soyulma yaşandı servis tabi bu bölgeyi kazıyıp tekrardan boyadı önemli olan sorun çıkması değil sorunun kalıcı olarak müşteri memnuniyetiyle çözülmesidir bence ödemesi yapıldı diye vazgeçmiceksiniz diye bir şey yok hukuki olarak cayma hakkınız var sonuçta motorla trafiğe çıkmadınız öyle dimi

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz önce servisi aradım yetkliler depoya inmişl yarın tekrardan arıcam tvs motoru olmadı tüketici haklının yolu gözüküyor onlardan korkmalarının sebebi adlarının gazetelerde çıkması yani adlarının lekelenmesi kimsede böyle birşeyi istemez heleki resmi yolda hiç istemez

motor genel anlamda çok iyi fiyat performans olarak bakarsanız alınabilir her şeyde problem yaşanıyor başıma gelen iki şeyi anlatayım geçenlerde buz dolabı aldı ve alt kapağı darbe almış ve göçük çıktı neredeyse delinecekmiş ama ambalajında hiç iz yok servis bayram haftası olmasına rağmen değiştir di kapağı bir akrabamızında honda aracı 0 üstündeki boyasında soyulma yaşandı servis tabi bu bölgeyi kazıyıp tekrardan boyadı önemli olan sorun çıkması değil sorunun kalıcı olarak müşteri memnuniyetiyle çözülmesidir bence ödemesi yapıldı diye vazgeçmiceksiniz diye bir şey yok hukuki olarak cayma hakkınız var sonuçta motorla trafiğe çıkmadınız öyle dimi
    motorla trafie çıkmayı bırak hayatımda motora binmişliim yoktur ve yrn kağıthaneden büyükçekmeceye götürücem motoru araba kullanıorum aktif olarak şöförlüüm iyidir ama vitesli motor hiç kullanmadım ayak freni mi kullanmalıyım yolda yoxa elden mi fren yapmalıyım hiç bi fikrim yok yrn bi sağ salim götürimde bizim orda ufak tefek test sürüşlerini yaparım az biraz tüyo versen iyi olur ama

Motosikleti

---------- Post added at 18:21 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

motorla trafie çıkmayı bırak hayatımda motora binmişliim yoktur ve yrn kağıthaneden büyükçekmeceye götürücem motoru araba kullanıorum aktif olarak şöförlüüm iyidir ama vitesli motor hiç kullanmadım ayak freni mi kullanmalıyım yolda yoxa elden mi fren yapmalıyım hiç bi fikrim yok yrn bi sağ salim götürimde bizim orda ufak tefek test sürüşlerini yaparım az biraz tüyo versen iyi olur ama
    frenleri ön arka kullanın debriyajda sona doğru kavrıyor yani manetin açılma aralığı 20 mm se yaklaşık 16 17 mm de kavrma yapıyor birinci vitese alıp gidersiniz sorunsuz boyunuzda uzunsa zaten daha az sorun çıkar ben 165 cmyim motoru alırken sağına soluna iyi bakın birde çalıştırdız hemen gitmeyin bekleyin biraz motor ısınsın yani bir 5 dkl kadar rolantisine bakın kaç bin devirde bende 4 bin devirdeyken vermişlerdi normali 1400 devirdir sonradan sizde ayar yapabilirsiniz ama onların yapması daha iyi sonuçta işleri bu rolanti motorun solunda altın renkli ters bir vida var ordan yapılıyor kilonuza göre arka amortisörleri ayarlamayı unutmayın bendeki en yumuşaktı 50 kg olduğumdan bir kademe sertleştirdim ne olur ne olmaz diye lastiklere ön 25 arka 28 hava basın ve 95 oktan benzin alın daima birde plakasız gezmeyin derim gündüzleride farlarınız açık olsun hatta motor siyahsa uzunlar açık olsun sürücüler malesef ki çok dikkatsiz önceki motorumu farlarım açık olduğu halde şehirler arası yolda arkadan araba çarpması sonucu perte çıkarıldı birde adam indikten sonra pişkin pişkin yolun ordasında ne arıyordun görmedim gidi şeyler söyledi son olarakta mutlaka full korumayla bakkala giderken bile

---------- Post added at 18:41 ---------- Previous post was at 18:21 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    snnkydn,kardeş,gaz yeme,yememe problemi hava ayarından olabilir,çünkü havaların soğumasıyla birlikte,karbüratöre giren hava oldukça soğuk.bir başka sebebi de bozuk benzin olabilir.şu günlerde bizim buralarda sık karşılaşıyoruz,sulu benzin,karışımlı benzin.geçenlerde motorun biri çalışmama problemiyle geldi,inanırmısın depoyu boşalttık,çıkan sıvı benzin kokmuyordu!sanki neft kokuyordu.birkaç kişi kokladık herkes aynı şeyi söyledi.sizinki de böyle olabilir.
    abi benim deponun yanındaki pas için ne diyorsun 11 kasımda almıştım 0 servis boyatamayız rutuş olur anca dedi

Motosikleti
    inş. olcak
    peki kardeş ne almamamı önerirsin servis ağını ön plana alırsak.Çorumda motor kullanıcısı pek yok malesef

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Bugün ilk kazamı yapmış bulunmaktayım. Anayoldan ayrı , iki şeritli gidiş geliş servis yolundan giderken sağ şeride kamyon park etmiş kamyonun bitişinde de anayoldan giriş var . Şerefsiz kamyoncu tam giriş yerine koymuş . Kamyonun yanından geçerken yavaşlattım motoru araba çıkar aniden diyerek. Tam kamyonu geçtim sağa bakıyordum taksiyi gördüm üzerime doğru gelen ve çarpışma tabi. O da beni göremedi doğal olarak kamyondan . ALLAHtan ikimizde yavaştık sol elimde hafif ağrı var başka birşey yok. Motorda da sadece sol sinyal kırıldı . Koruma demirlerinin faydası gerçekten çok büyük .

Bu arada tutanağı filan tuttuk da sigorta işlemlerini nasıl hallediyoruz bilgisi olan varmı ?

Benden sana ufak bir tavsiye motor sürmesini bilen birini götür oyanında o götürsün gitmek istediğin yere sonra alıştırma yaparsın bol bol. İlk defa motor sürecek biri için özellikle vitesli motorsa tehlikeli olabilir. Motorda ön fren daha etkilidir ama ikisini beraber kullanman lazım . Araba kullanıyorsan fren debriyaj olayına girmeyeyim onda sorun olmaz .

Motosikleti
    Alıntı brhn_19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki kardeş ne almamamı önerirsin servis ağını ön plana alırsak.Çorumda motor kullanıcısı pek yok malesef
    illa servise götürücem dersen çorumda servisi olan bir motor yamaha yada cbf de olabilir

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    tşk ettim arkadaşlar motor kullanmayı bilen hiçkimse yok çevremde geceye kalıp geç saatde boş yolda gelmeyi düşünüyorum tın tın gelirim artık

Motosikleti
    mc x 150 mondial
    MAVİ_ANAHTAR dinle yanına birini al ğöründüğü gbi olmuyor malesef işini şansa bırakma bu arada hayırlı olsun allah kaza bela vermesin kardeş

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    ozgurkayihan Kağıthaneden büyükçekmeceye nasıl getirceksin yahu aman valla dikkatli ol yarın işim olmasa eskortluk ederdim sana
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozgurkayihan Kağıthaneden büyükçekmeceye nasıl getirceksin yahu aman valla dikkatli ol yarın işim olmasa eskortluk ederdim sana
    vallahi geç saate bırakıp işi kolaylaştırıcam bidaha yazmazsam anlayınki gebermişim gelir gelmez de yazıcam

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    yarın büyük ihtimal 1 den sonra serbestim bizim alper150zc ile sana eskortluk ederiz istersen

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    vallahi geç saate bırakıp işi kolaylaştırıcam bidaha yazmazsam anlayınki gebermişim gelir gelmez de yazıcam
    eğer hiç vitesli deneyimin yoksa bide mesafe bu kadar uzakken üstüne gece gitmeyi düşünüyosan zoru seviyosun derim :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    istanbul trafiği gece bu kadar kötü mü ya olmadı motoru serviste bir deneyin biraz git gel yapın kısa mesafede olsa debriyajına alışmaya çalışın baktınız olmuyor servislerin ücretsiz nakliyeleri var ona yüklenebilir şimdi aklıma geldi buda

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Cagatay16 Ben biraz istanbulun sonunda oturuyorum inan şehiriçine gitmekten nefret ediyorum. Bugün gittim işte sirkeci, fatih, bayrampaşa, küçükçekmece derken belim boynum elim ayağım heryerim ağrıyor. ayrıca sağa, sola, aynaya, ileri, geri, yok virajın içine, yok trafik işaretlerine, yok trafik ışıklarına bakıyım demekten başımda ağrıyor En iyisi genelde insanın az olduğu doğayla iç içe olan yollar

Bu arada gece trafik olmasada millet sanki nascar yarışlarındaymış gibi kullanıyor arabasını. 80 le giderken en Sağ şeritte selektör yemek koyuyor be abi

Motosikleti
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cagatay16 Ben biraz istanbulun sonunda oturuyorum inan şehiriçine gitmekten nefret ediyorum. Bugün gittim işte sirkeci, fatih, bayrampaşa, küçükçekmece derken belim boynum elim ayağım heryerim ağrıyor. ayrıca sağa, sola, aynaya, ileri, geri, yok virajın içine, yok trafik işaretlerine, yok trafik ışıklarına bakıyım demekten başımda ağrıyor En iyisi genelde insanın az olduğu doğayla iç içe olan yollar

Bu arada gece trafik olmasada millet sanki nascar yarışlarındaymış gibi kullanıyor arabasını. 80 le giderken en Sağ şeritte selektör yemek koyuyor be abi
    valla bursada aynı hatta bursada yol olmadığı için 10 kmlik yolu 1 saatte bile gidebiliyorsun arabayla en güzeli dağ bayır dolaşmak şehir içi çekilir dert değil
    ayrıca o sağdan gidenlerden birinide bugün yakalasaydım indirecektim kuryenin tekini fluence bir sıkıştırdı aradan biri önüme atlamasa arabayla yetişip dövecektim herifi göz göre göre adamı öldürcekti tecrübeli olmasaydı

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer hiç vitesli deneyimin yoksa bide mesafe bu kadar uzakken üstüne gece gitmeyi düşünüyosan zoru seviyosun derim :D
    zoru sevmekten çok çaresizlik diyelim

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    özgür dikkatli ol ya, hevesini kursağında bırakcak şeyler yaşama.

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özgür dikkatli ol ya, hevesini kursağında bırakcak şeyler yaşama.
    tşk ler arkadaşlar ilginize gerçekten dikkatli olucam bide bugün doumgününm doumgününde geberdi diye gaztelere 3.sayfalarına manşet olmayalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler