Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Turuncu Süper Durmuş Motorda Tekerleri Düz Basar İşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    O turuncuyu sahibinden.com da gördüm. Adam 5.000 Fiayat çekmiş. Kaplama ne kadar ki :S
    Bkz: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2769728/detay/

Beyazı da var : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2771872/detay/

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

şimdi fark ettim.beyaz da yeşillinin arkasındaymış saten.

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    süper olmuş abi yaa.acayip kıskandım şimdi nazar değmesin,tekerleri düz bassın.benim gri apachemede kırmızı giydirmede güzel durur sanki.nası yapcaz bora abi nası yapcaz :D (bu mesajın en altta olması gerekiyodu tel.den girince bu kadar oluyo
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper olmuş abi yaa.acayip kıskandım şimdi nazar değmesin,tekerleri düz bassın.benim gri apachemede kırmızı giydirmede güzel durur sanki.nası yapcaz bora abi nası yapcaz :D (bu mesajın en altta olması gerekiyodu tel.den girince bu kadar oluyo
    kırmızı yapacağına bordo yap bence. tabi gönlünden kırmızı geçiyorsa onu yap benimki sadece bi fikir
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bora çok sağol resimler için, yeşil çok iyi olmuş bence hem güzel hem sade jantlar siyah olunca daha iyi oluyo, turuncu tam apache olmuş çingene işi
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    adanada beyaz ve sarı apacheyi çok fazla görmeye başladım kıskanıyom ya artık :D daha ne kadar güzelleştirilebilirki uğraşıyolar :D uğraşmayın kardeşim. ezilmeyelim bizde :D

şaka bi yana turuncu müthiş olmuş. beyazı zaten orjinal haliyle bile bambaşka duruyor. yeşili pek sevemedim. elinize sağlık
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bende beyazı çok sevdim, turuncuda güzel ama yeşili pek sevmedim açıkçası.

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı 34 FL 5564 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım 1 Tane Var Sitesinde Onda Da Elinde Yokmuş Fabrika'dan İsteyecekmiş.Ağır Parçalar Değil Aslında.Yağ-Hava Filtresi Keçe Ve Conta Lazım.
    İstanbul firmalarının internetten satışları var, belli bir meblağı geçtiğin zaman ücretsiz kargo yapıyorlar. Oradan halledebilirsin.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı yapacağına bordo yap bence. tabi gönlünden kırmızı geçiyorsa onu yap benimki sadece bi fikir
    Evet kardeşim,bordoda olabilir,jantlarda mavi :D tam bi taraftar ;) güzel olur ama kim becerebilir bu işi?hiç anlamam o işlerden...

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    bora abi bu giydirme işleri nekadara mal oluyor acaba birde nekadar zamanda yapılıp bitiyor bişey daha sorucam abicim bu durum muayenede ,trafikte falan sorun olurmu acaba.

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    arıza ışığını söndüremedim... kontağı açtım kapadım. sonra tekrar açarken iki düğmeye de basılı tuttum sonra, ışığın sönmesini bekledim. söndükten sonra elimi çektim. kontağı kapadım açtım sönmedi. hata nerede?

Motosikleti
    Evet kardeşim,bordoda olabilir,jantlarda mavi :D tam bi taraftar ;) güzel olur ama kim becerebilir bu işi?hiç anlamam o işlerden...
    parlement mavisi uff deli olur yaa benim elim yatkındır bu işlere çok motor yaptık ama çok uzaksın be dostum artık kendi motorlarımı yapmıyorum orjinal en iyisi gibi geliyo

blade17xxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS ApachE RTR 150
    arada esiyor bana öyle hoş kelimeler
    yok 2-3bin devirdeydi,sıcakken rölantiye inmeden önceki devirli çalışma anlarında.boşver önemli bişey değildi sanırım...
    (bu arada yeni imzam nasıl, çokmu amatörce olmuş )
    dostum o çırçır sesi ekzantrik zincirinden geliyor ben baya takmıstım o sese bayada arastırma yaptım ekzantrik zincirini sıktırıp saglam bir sibop ayarı yaptıgında kestigini söylüyorlar bazı arkadaslar 3500 km den sonra keser diyor kimisi o ses ne dyor falan cok karısık bir konu o. benim motor 2700 oldu hala var.youtube de hindistanlı sanırım bi eleman var xenon falan takmıs motora videolarda dafra yazıyor baya bir inceledim videolarını onun motordanda geliyor çırçır diye ses demekki hepsinde var kimisi farkediyor kimisi farketmiyor diye düsünüyorum artık kafaya takınca sogutuyo çünkü makineden 5 senedir hayalini kurdugum motora sırf o ses yüzünden suan binesim gelmiyor

Motosikleti
    TvS ApachE RTR 150
    ya benim motorda suan rahat 35 tl lik benzin var fakat bezin göstergesi sıfır gösteriyor benzin ışığıda yanıyor neden böyle birsey yaptı bu birde geri geri motoru cıkartırken motorun ibre birden 155 km gösterdi :D benzin ışgıda icinde benzin olmasına ragmen direk yanıyor varmı bilgisi olan

Motosikleti
    Alıntı blade17xxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya benim motorda suan rahat 35 tl lik benzin var fakat bezin göstergesi sıfır gösteriyor benzin ışığıda yanıyor neden böyle birsey yaptı bu birde geri geri motoru cıkartırken motorun ibre birden 155 km gösterdi :D benzin ışgıda icinde benzin olmasına ragmen direk yanıyor varmı bilgisi olan
    gösterge panelin kafayı yemiş sanırım benzin şamandıranda bozulmuş olabilir.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    turuncu mükemmel olmuş olmuş.. yürü be kim tutar seni caddede....

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    bencede şamandırada olma ihtimali yüksek
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    TvS ApachE RTR 150
    gösterge panelin kafayı yemiş sanırım benzin şamandıranda bozulmuş olabilir.
    gösterge kafayı yedise nabcaz :D bunun bir reseti falan yokmu :D

Motosikleti
    parlement mavisi uff deli olur yaa benim elim yatkındır bu işlere çok motor yaptık ama çok uzaksın be dostum artık kendi motorlarımı yapmıyorum orjinal en iyisi gibi geliyo
    gözden uzağım ama gönülden yakın yol olarak uzak ama forumda an be an içiçeyiz dostum. şimdilik yeter bize ama yazın bi arkadaşım türkiye turu düşünüyor, atlarım peşine gelir görürüm forumda kimi tanıyosam
    (bu arada parlement mavisini çok severim, bulursam nerde yaptıracağımı, deniyeceğim bakalım nası olcak...)
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gösterge kafayı yedise nabcaz :D bunun bir reseti falan yokmu :D
    umarım gösterge kafayı yememiştir, bana yemiş gibi geldi
    bende gösterge problemi yaşadım ama devir saati sapıttı birara hız çalışmadı derken garantiden değiştirdik
    biraz gözetle bakalım ne gibi değişiklik olacak belkide şamandıra arızalıdır
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler