Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fazla pırpır yaparmı bilmiyorum, led ampuller var ama yabancı sitede buralarda varmı bakmak lazım
    dişli değiştirenler memnun
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    gayet güzel oldu motor dahada uzuyo. torkda bi düşme yaşamadım. benim motorumda titreşim yoktu varsada 9 bin devirin üstüne çıktımı çok az hala öyle değişen bişey olmadı.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

DENİZLİDE VE BURDURDA USTALARIN USTASI HİZMETİNİZDE HER TÜRLÜ TAMİR VE MODİFİYE İŞLERİ İTİNA İLE VE NEREDEYSE BEDAVAYA YAPILIR

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşım ben manisadan hasan senin saat sorunun vardı hallettinmi sorunu değiştirdilermi km saatini
    A.s Saat sorunum dün akşam yenisinin takılması ve ustanın iyi işçiliği ile çözüldü çok şkr. Aldığım yerden ön konsola ait sıkılmaması gereken birkaç önemli vidanın çok sıkılması nedeniyle vibrasyondan devir saatinin bir yayı varmış(adı neyse) onu bozduğu için yapıyormuş. Yani şase falan yokmuş. Daha evvel de değişmişti ama onu başka bir servis direkt monte edip tamam demişti. 965 km de ilk değişim olmuştu, şimdi de 1235 te değişti.

Hasan Manisa'nın neresindesin, yolum düşerse uğrarım pm den tel ulaştırırsan.

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    Arkadaşlar sabit hızla giderken 5000 devir ve üstünde devir saatim sabit durmuyor sürekli atıyor 5000 ile 5500 devir arasında gidip geliyor:( benimle aynı durumu yaşıyan ve yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı???:((

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım sağol

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

bizimkilere h4 ampul uyuyormu yani. motorun elektrik gücü 100w 55w takmış olsan 100w geçmicek toplamda, 2 park 2 sinyal çalıştı farzet ve de arka stop, parklar led olursa watt olarak oradan 5 10w alırız kafamda hesapladım, tek endişem ampul ısısı
    Motosikletin sadece far ampülüne verebileceği 35W burada yanlış anlaşılma olmasın, far ampülünün elektriği direk dinamondan geliyor aküden değil.

---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:20 ----------

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irc marka var piyasada şuan sadece .

http://www.anlas.com.tr/index/index....mid=15&lang=tr

NR25 yazan ön lastik

NR47 yazan arka lastik

İkisi toplam 120 tl civarı tutuyor.
    Bilgi için çok teşekkür ederim sanırım hangi lastik türünden aradığımı belirmeyi unuttum, bunlar Tubeless mi?

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    kartalizma07 kardeş sen motoru sıfır aldın değilmi rodajı nasıl yaptın biras bilgi verirsin mi.. benim motor 200 km ye geldi 5 bin 6 bin rpm arasında gidip geliyorum ama artçı alıyorum arkama 60kg bi sıkıntı olurmu birde motordann bazen parçalar birbirine yağsız sürtüyo gibi ses geliyo acaba bu normal mi... biras uzun oldu ama idare et)
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı ADALI86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sabit hızla giderken 5000 devir ve üstünde devir saatim sabit durmuyor sürekli atıyor 5000 ile 5500 devir arasında gidip geliyor:( benimle aynı durumu yaşıyan ve yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı???:((
    Kontağın alt kısmında gri bi kutu gibi yer ver. Alyan anahtarı ile orayı söktüğünde iki tane vida var. Bu vidaların altlarında lastikleri oluyor, kontrol et. Çok sıkılmış ise gevşet devir saatindeki rahatlamayı göreceksin. Benimkiler çok sıkıldığından 2 tane saat bozdu dün akşam 3. sünü taktırdım vibrasyon ön konsola zarar veriyor.

Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kartalizma07 kardeş sen motoru sıfır aldın değilmi rodajı nasıl yaptın biras bilgi verirsin mi.. benim motor 200 km ye geldi 5 bin 6 bin rpm arasında gidip geliyorum ama artçı alıyorum arkama 60kg bi sıkıntı olurmu birde motordann bazen parçalar birbirine yağsız sürtüyo gibi ses geliyo acaba bu normal mi... biras uzun oldu ama idare et)
    Dostum yeni alanlar da bu tarz soruları soruyor, lütfen forumun ilgili yerlerinde fazlasıyla bu bilgiler var oralardan bakalım. Tekrar tekrar aynı şeylerden bahsetmeyelim demi

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Dostum yeni alanlar da bu tarz soruları soruyor, lütfen forumun ilgili yerlerinde fazlasıyla bu bilgiler var oralardan bakalım. Tekrar tekrar aynı şeylerden bahsetmeyelim demi

reis haklısın forumun ilgili yerlerinde rodaj hakkında kat kat fazlasıyla bilgiler var baktımda tvs için bi rodaj göremedim sen karar ver yeni motor almış kişiden ve tvs kullanan kişiden bilgi almak istemem sen ce tekrar tekrar mı oluyo hem adı üstünde değilmi forumun tvs apache kullanıcıları bilgi paylaşımı die bende bilgilerinizi paylaşmanızı istiyorum kusurum varsa affola. saygılar...
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    Servisi aradım şimdi gösterge için gelin form dolduralım garantiden yenisini istetelim dediler ama ben değiştirme taraftarı değilim senin bahsettiğin gri kutuyu bulamadım tam olarak neresi direksiyonda iki tane alyan var onu mu diyorsun acaba

---------- Post added at 13:54 ---------- Previous post was at 12:09 ----------

Az önce servise gittim bahsettiğin kontağın altında bi yerde vidaları varmıs dedim ustaya yok ondan değildir yenisini getirtelim dedi ve fabrikadan yenisini istettiler

Motosikleti
    BMW R1150GS
    Hangi servise gittin ?

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    SÜRAT MOTORA GİTTİM?

Motosikleti
    BMW R1150GS
    SÜRAT MOTORA GİTTİM?
    Benimde kilometre saatim çalışmamaya başlamıştı 3-4 bin km civarlarındayken tam hatırlamıyorum, servise götürdüm saat değişecek dediler direk, sonra parça sparişi için gereken prosedürü uyguladık ve beklemeye başladım, zaman sonra aradığımda parçanın spariş edilmediğini söylediler eksik evrak varmış benden onu bekliyorlarmış, yahu haber vermezseniz nereden haberim olacak ki eksik olan evrakı o gün vermiştim. Bayağı bir süre sonra tekrar gittim n oldu dedim, sorunu tekrar anlattım, usta bir bakındı bunun km teli gevşemiş çıkmış dedi KM telini yerine takınca sorun düzeldi

O yüzden sordum hangi servis diye.

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    Benden sadece ruhsat fotokopisi aldılar başkada bi evrak istemediler senden ne istediler??? sen hangi servise gittin ve son bi soru km telini nasıl kontrol edebilirim belki bende de aynı sıkıntı vardır

Motosikleti
    BMW R1150GS
    Benden sadece ruhsat fotokopisi aldılar başkada bi evrak istemediler senden ne istediler??? sen hangi servise gittin ve son bi soru km telini nasıl kontrol edebilirim belki bende de aynı sıkıntı vardır
    Tam ne istediklerini hatırlamıyorum, gittiğim servis Yaşar Ticaret'ti,

Km teli, gidon kısmından ön tekerin sol tarafında kalan ve teker göbeğinin olduğu kısma giden siyah kalınca bir kablo. Göbek kısmında takılı olduğu yeri kontrol edebilirsin.

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    Benim km telinde bi problem yok devir saati 5000 devirden sonra sabit durmuyor

Motosikleti
    BMW R1150GS
    Sabit durmuyor derken örneğin normalde 6500 gösterecekken 6000 ile 7000 arasında hızlı hızlı gidip geliyor mu?

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    Aynen öyle 6000 devirde sabit giderken sürekli zıplıyor devir saati 6000 ile 6500 arasında gidip geliyor

Motosikleti
    BMW R1150GS
    düşük devirlerde yapmayıp yüksek devirlerde yapması aklıma ilk titreşimden olduğu geliyor, belki usta biraz kurcalasa saat değişimine gerek kalmayacak, senin saatide kaç günde değiştirecekler merak ediyorum.

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    5000 Devirden sonra yapıyor bence de titresimle alaklı olabilir. burada bi arkadaş göstergenin altında bi kutu var oraya bak dedi gevşemiş olabilir dedi ama tam olarak nereyi kastettiğini anlamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler