Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yakıt tüketimi araştırdım zaten(ve tav oldum))), eski modeller de gayet ekonomik. Zaten şehir içi kullanıcısı olacağım için performans beklentim de ortalama seviyede. Ki önceki modelleri pek bir övmüşler bu konuda. Geriye birtek Ankarada parça sıkıntısı olmaz inşallah demek kalıyor... Bakalım hayırlısı...
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cf moto 400
    Ben şuan 320km deyim motorumun Valla rodaj felan dinlemeyip basıyorum çok güzel açıldı motor 4. viteste en son hızım 116km [IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:39 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:42 ----------

[IMG][/IMG]

Ha bu arada titreme felan diyorlarla sakın kanmayın 10 Numara motor

Motosikleti
    cbr 250r
    Tvs apache rtr150 marmaris motocan bayisinde son bır tane sıyah kaldı kargo curetını ben karsılarım dıyen arasın alsın hemen beklmesın 1 ay ıkıncı partıyı)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:10 ----------

Yakt olarak bır depoya rodajda 586 km yol gıttı yakt cızgısı ılk 300 400 km cok az ınıyor sonra bır anda dusuor son ıkı cızgıye gelınce gene yavaslıyor sıkıntı var sandım goturdum servıse yakıt cubugu asagıda dedı yane ılk full yapıosun yakıt yukseklıgı yakıt deposuna ınene kadar 150 km yol gıdıoondan sonra benzın akmaya calısıo servısın dedıgıne gore de full depoya 650 700 km ancak yapar rodajdan sonra daha fazlasını beklemeyın net yakıtı bu motorun

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, Banka kredisi fazladan faiz getiriyor. Neye göre fazladan diyeceksin tabi. Kredi kartına göre. Burada okumuştum sanırım bir arkadaşımız K.Kartına 12 taksitle almış. %8 fark almışlar sadece. Banka kredisinde daha fazla fark oluyor. Birkaç bayi ile görüştüm, vade farksız 12 taksit diyen bile var. Bende K.Kartımın limitini artırmak için baş vurdum. Öderim taksitleri sorun değil de ilk aldığımda Ruhsat+Plakaya bukadar para ödeyeceğimi bilmiyordum(yaklaşık 600~800 TL ) Bir de bunun kask+mont+eldiven olayı var.. İlk motorum olduğu için bunları da temin etmem gerekecek.

Hani çok dişimi sıksam bunları da belki tamamlarım ama Allah korusun acil bir durumda çulsuz+borç altına kalmış olucam, o benim canımı sıkıyor..
    hiç peşinat verebileceğin paran yokmu arkadaşım. ben 3000 peşin dedim geriye 850 kalmıştı kredi kartına 5 e bölerim dedi, bi düşüneyim dedim kapıdan çıkarken 10 taksit yapayım dedi vade farkı yok.
    plaka dahil 3850 sende sıkı pazarlık yap
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    MC 150
    Hayırlı günler ben nisan ayında mayıs ayına sipariş vermiştim.Bu ayın ikinci haftası gelecek oldugunu söyledi surat motor hata kapora dahi vermiştim. ama motoru bekleyemediğim için hemde param cıkmıyor olması nedeniyle 150 mc aldım .Eger isteyen olursa sıramı isteyene veririm 200 tl kapora bırakmıştım plaka dahil 3900 anlışmıştık Ama ben herhangi bi durum olursa kapora mı geri alabilir miyim diye sormuştum mehmet bey olur demişti . tabi bir daha gitmedim ama bu yakın zaman içinde gidecem sonra düşündüm ki benim gibi bekleyen varsa ona vererim sıra mı ?
    Dört teker bedenimi iki teker ruhumu taşır :cat:

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç peşinat verebileceğin paran yokmu arkadaşım. ben 3000 peşin dedim geriye 850 kalmıştı kredi kartına 5 e bölerim dedi, bi düşüneyim dedim kapıdan çıkarken 10 taksit yapayım dedi vade farkı yok.
    plaka dahil 3850 sende sıkı pazarlık yap
    Hiç peşinatım yok. Yani en azından peşinat vermeyi düşünmüyorum çünkü dediğim gibi kaskıydı şuydu buydu derken zaten biraz peşinata ihtiyacım olacak. Galiba bu Mayısın 15'inde geleceğini iddia ettikleri 2.parti için kapora verip sıraya girmek pek akıl karı değil benim için. Ama daha fazla da beklemek de istemiyorum Hele ki bir de sonradan fiyat artışına giderlerse yakarım ulen bu şehri...
    #sürenadam

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    süper yaa araba satılırsa alıyorum hemen
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bugün buradaki bayiye uğradım.30 tane motor gelecekmiş,22 tanesi satılmış,şimdilik 8 tane kalmış.ilgilenenlere duyurulur.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Windy's(SaTıLdı)--
    arkadaslar koskoca karaman ve ereğlide bulamadım bu motoru.150 bin nüfüslü yerlerde yok..mersinin erdemli bayisinden sipariş edeceqim ama kargo teslim mi ödüyoruz veya anlasmalı bi bayi ile mi getirtiyoruz..bi arkadas vardı gazantep bayisinden getirtmis..nasıl getirdi onu merak ettim.para hazır cebimde duruyor ama 1 haftadır bulamadım motoru bizim arkadasta 2009 u var nerdeyse 0 titresim ve motorda bi oynama olmadan 160 ı gördü motor kesin almam lazım bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden tesekkürler..

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Pro.TeaM.70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar koskoca karaman ve ereğlide bulamadım bu motoru.150 bin nüfüslü yerlerde yok..mersinin erdemli bayisinden sipariş edeceqim ama kargo teslim mi ödüyoruz veya anlasmalı bi bayi ile mi getirtiyoruz..bi arkadas vardı gazantep bayisinden getirtmis..nasıl getirdi onu merak ettim.para hazır cebimde duruyor ama 1 haftadır bulamadım motoru bizim arkadasta 2009 u var nerdeyse 0 titresim ve motorda bi oynama olmadan 160 ı gördü motor kesin almam lazım bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden tesekkürler..
    Ne diyorsun sen, miniminnacık! Ankarada bile yok bayisi bu motorun, 4~5 milyon nüfuslu şehirde(en azından sitesinde yok)... Sohbet ederken adama sordum nereden aldın motoru diye, "Hatay'dan getirttim ben bunu" dedi...
    #sürenadam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne diyorsun sen, miniminnacık! Ankarada bile yok bayisi bu motorun, 4~5 milyon nüfuslu şehirde(en azından sitesinde yok)... Sohbet ederken adama sordum nereden aldın motoru diye, "Hatay'dan getirttim ben bunu" dedi...
    arkadaşım bende onu soruyorum işte burda bulamadım.acaba sipariş üzerine nasıl geliyor onu merak ettim.buradan bi bayii ile anlaşsam getirtebilir miyiz? doğru ankara ya göre miniminnacık kalıyor.ama 30.000 nüfuslu bi ilçeye görede büyük hani.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Pro.TeaM.70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende onu soruyorum işte burda bulamadım.acaba sipariş üzerine nasıl geliyor onu merak ettim.buradan bi bayii ile anlaşsam getirtebilir miyiz? doğru ankara ya göre miniminnacık kalıyor.ama 30.000 nüfuslu bi ilçeye görede büyük hani.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
    Kızmış gibi yazmışım ama sitemdi benimki(ankaradaki motor bayilerine)) Birisi yazmıştı(burada mı emin değilim) kargo ücretini bayi ödedi diye. Tabi bu senin bayi ile yapacağın pazarlığa bağlı. sahibinde.com'da da birçok motor markası için okumuştum "türkiyenin heryerine ücretsiz nakliyat bizden" diye. Yani biraz da motoru bulduğun bayinin büyüklüğü ile alakalı ve şansına bağlı.
    #sürenadam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bide bu 2011 modeli enjektörlümü karbüratör mü ? ben enjektör diye biliyuorum ama..

artık bayiinin biriyle anlasıp plaka dahil 4000 tl ye getirtmem lazım motorun 0 km fiyatı 3620 TL. acaba getirtmesi ve plaka 4000 i geçermi bi de o var..off off şu motora bi kavuşamadım gitti ya

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Karbüratörlü... Enjeksiyonlu modellerini Türkiye'ye göndermiyorlar, yada biz ithal etmiyoruz. Bize endonezya, cakarta gibi ülkelerede kullanılan, resmi internet sayfasında bile bulunmayan 150cc lik modeller layık görülüyor
    #sürenadam

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    az önce,eşimle beraber gidiş-geliş 20 km.lik bir mesafeye gittik.eşim benim daimi artçımdır.daha önce hyosung gt 250/honda deauville 700/suzuki gsr 600/honda cbf 500 motorlarımla uzun gezilerde benimle geldi.kendisinden;benimle topcase arasında rahat olup olmadığına ve ayaklarında titreşim olup olmadığına dikkat etmesini istedim.arkanın rahat olduğuna,titreşiminde çok az olduğunu ve rahatsız etmediğini söyledi.önceki büyük motorlara binmiş birisi olarak bu ifadeler benim için önemliydi.bu da benim için yeterli.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Bu ayak koyma yerlerinde lastik takoz var dedi bayi.Önümde oynattı aşağı doğru.Acaba doğrumudur yoksa bayideki adam yalan mı söylüyor motorda bir sorun mu vardır?Titreşimi azaltmak adına yapmış olabilirler mi?Sizin aldıklarınızda var mı öyle bir durum?

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    dostlar apachenin egzosu ne kadar bılen varmı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:50 ----------

Alıntı infexx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ayak koyma yerlerinde lastik takoz var dedi bayi.Önümde oynattı aşağı doğru.Acaba doğrumudur yoksa bayideki adam yalan mı söylüyor motorda bir sorun mu vardır?Titreşimi azaltmak adına yapmış olabilirler mi?Sizin aldıklarınızda var mı öyle bir durum?

dostum ben kotulemek amaçlı degılde bence tel maşa olmuş ondan sallanıyo

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT

aynen düşündügün gibi arkadaş,titreşimi kesmek için dahiyane bir fikir bulmuşlar
    zaten krank balansörlü olsa şaşardım tvs ye
    şu an motorlarınız rodajda daha basmıyorsunuz gaza,haliyle pek titreşim hissetmiyorsunuz ve çogunuz yeni TVS ile tanışıyorsunuz.
    henüz bizim Aydın ustaya daha gelmedi yeni kasalar yoksa bir deneyeyip titreşim olayına bakıcaktım ne durumda diye.
    ilerleyen zamanlarda motorlarınız açılsın bir dip gaz gidin bakalım ne durumda titreşim olayı varmı-yokmu yoksa az mı
    eski kullanıcılar zaten hemen fark ederler aradaki farkı,eski kasa kullanıpta yeni kasa alanların fikrini almalı birde.
    yakıt olayı benim defalarca denemem sonucunda full depo 700 km ve üzeri gidiyor du.bu da yeterli zaten en az yakan 150 cc motor bence.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar apachenin egzosu ne kadar bılen varmı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:50 ----------

dostum ben kotulemek amaçlı degılde bence tel maşa olmuş ondan sallanıyo
    yok pedal değil söylediğim.o pedalın kaynak olduğu demir parça.resimde görünüyor ya civatalarla bağlı olan gövde parçası.esneme payı var hani pedala yüklenince o kısım komple esniyor.titreşimi azaltmak için mi yapmışlar acaba yoksa baktığım modelde mi sorun var?

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    yok pedal değil söylediğim.o pedalın kaynak olduğu demir parça.resimde görünüyor ya civatalarla bağlı olan gövde parçası.esneme payı var hani pedala yüklenince o kısım komple esniyor.titreşimi azaltmak için mi yapmışlar acaba yoksa baktığım modelde mi sorun var?
    arkadaşım bir önceki mesajda yazıyor aradığın cevap görmedin sanırsam.titreşimi azaltmak için yapmışlar lastik takozları.fazla mal göz çıkartmaz hepsi aynı.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler