Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arjantinli kardeşim sen apache'yi rezil etmişsin ya bide oynanmış hali diyorsun birde ybr ye laf atıyorsun benim ybr nin oynanmıs halde ibresi net 150 birde bizim mersinde apache'yi oynuyorlar ibre 160- 170 bence sen kaldır o videoyu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:44 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda videoyu yükledim merak edenler için söyleyim 4.vitesteki redline hızı 120 km.yalnız oynama var motorda orjinal değil .sizlerde videolarınızı atın bakalım nasıl gidiyor apache'ler buyrun iyiseyirler
    http://www.youtube.com/watch?v=M7M9LCnXhoA
    arjantinli kardeşim sen apache'yi rezil etmişsin ya bide oynanmış hali diyorsun birde ybr ye laf atıyorsun benim ybr nin oynanmıs halde ibresi net 150'' birde bizim mersinde apache'yi oynuyorlar ibre 160- 170 bence sen kaldır o videoyu

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1JOKq8r00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nikeefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 siyah
    bahadır iskenderun binbaylar bora abi aradı bir tane füme 3 siyah diğerlerini hatırlamıyorum cuma günü iskenderunda olacakmış
    dedim ki fümeyi ayır.
    inşaallah cuma günü sürüyor olacağız.

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı nikeefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahadır iskenderun binbaylar bora abi aradı bir tane füme 3 siyah diğerlerini hatırlamıyorum cuma günü iskenderunda olacakmış
    dedim ki fümeyi ayır.
    inşaallah cuma günü sürüyor olacağız.
    Süper ozaman =) Ben bilal abiye söyledim sarı rengi ayıracak bana
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    rtr 150 siyah
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper ozaman =) Ben bilal abiye söyledim sarı rengi ayıracak bana
    az önce aradı zaten az sayıda gelicek hemen ara bilali

Motosikleti
    az önce aradı zaten az sayıda gelicek hemen ara bilali
    Tamam hacı arıyorum hemen

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    arayın arayın bitmesin bian önce alın
    birde motorları alırken yedek parçalarında siparişini verin şimdiden onlarda anca 2 yada 3 seneye burda olur zaman kaybınız fazla olmasın ...

Hadin bağalım gözünüz aydın bizim yeni kasa apacheler gelmiş. Alanlardan detaylı fotoları bekliyoz artık.

Motosikleti
    rtr 150 siyah
    bakalım inşaallah cuma alırsam 200 km rodaja eklemeyi düşünüyorum. ist alıcıları için yarın stantta oluyor. ilk ist alıyor yani.
    herşey bir yana motorla yayla gezisi şahane oluyor. benim bws ile bile şahaneydi şimdi apache olursa daha bir güzel olcak inşaallah.
    alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun

Motosikleti
    Gittim konuştum Ön kredi başvurusuna onay gelmişti.
    Şimdi normal kredi için başvuru yaptı artık hayırlısı bakalım onay gelecekmi.
    1 tane sarı geliyor onuda bana ayırdılar zaten.

Motosikleti
    rtr 150 siyah
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gittim konuştum Ön kredi başvurusuna onay gelmişti.
    Şimdi normal kredi için başvuru yaptı artık hayırlısı bakalım onay gelecekmi.
    1 tane sarı geliyor onuda bana ayırdılar zaten.
    sanada hayırlı olsun

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 ve tvs apache
    motorcu galip ustayada sorun fiyatı ondan sonra alın şimdiden hayırlı olsun parça siparişi verin diyen arkadaşlar tvs kolay arıza yapmaz bunu çin çon moyorlarla karıştırmayın

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı sekilx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arjantinli kardeşim sen apache'yi rezil etmişsin ya bide oynanmış hali diyorsun birde ybr ye laf atıyorsun benim ybr nin oynanmıs halde ibresi net 150 birde bizim mersinde apache'yi oynuyorlar ibre 160- 170 bence sen kaldır o videoyu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:44 ----------

arjantinli kardeşim sen apache'yi rezil etmişsin ya bide oynanmış hali diyorsun birde ybr ye laf atıyorsun benim ybr nin oynanmıs halde ibresi net 150'' birde bizim mersinde apache'yi oynuyorlar ibre 160- 170 bence sen kaldır o videoyu

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1JOKq8r00
    motor benim motor istediğimi yaparım kardeş sanamı sormam gerekiyordu
    oynanmış derken ön dişli 13 değil 15 kasıt o yoksa 150 cc motorun neresine ne yapacaksın ben apaçimiyim
    o video bartın yolunda tesadüf eseri çekilen ve 4. vitesteki hız .amaç motorun hızlı gittiği değil 2 saatlik yolculukta bile hayla 4.viteste 120 km yapabilmesi,isterse 220 yapsın sadece sahibini ilgilendirir.

ybr demişken ben kakalak ybr leri hiç sevmem,orası burası oynanmış .oynayacağın motora biraz değecek hani olur 2 zamanlı veya 250 cc ve üzeri eyvallah 125 cc motorla oynasan ne olur 150 yapsan ne olur,alırsın pistonları bir gün eline yaya gidersin motorun yanında.

bırakalım bu başkasının motorunu kötüleme işlerini,birşeyler üretelim ama adam gibi birşeyler sonra burda arkadaşlara sunalım.

ybr dediğin motor TVS Apache'nin yarısı eder ancak kıyas bile yapılmaz bunu daha öğrenemedin mi arkadaşım.
    gelmişin TVS topacına TVS yi kötülüyorsun çok ayıp oluyor arkadaşlara.

sonradan fark ettim boşu boşuna yorum yapmışım daha yeni üyesin ve yorumların kötü yönde yakında teskereni verirler haberin olsun.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Ya YBR ye Motor diye binmem ben ya. Geliştirilmiş Mobilet. Mobiletin bile bi haysiyeti var. Adamlar 15 Senedir bu motoru yapıyorsa 15 sende motorda tek değişen kafa grenajı ve rüzgarlıklar. Ayıptır. Makina 11 HP mi neydi 110 yapardı. Şimdi Burda Yeni ESD yer var 90 ı geçmiyor acayip yavaş deniyor. Burda Apache'ye laf ediliyor. Boş işleri geçiceksiniz.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    evet geldimi şimdi bu yeni apacheler kullanan varmı ne alemdesiniz?? fotoları bekliyoruz....

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    bora abi öğlende oldu döndü akşamda oldu gene nerde kaldı bu motor ya
    nezamana kadar beklicen abi daha gelmiyo işte gelmiyo

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    bende mersindeyım ama daha ses yok para ayarladım ayırttım siyah ama bakalım yarın elımde olcakmı

hadin gali alında paylaşıven videoları fotoları. merakımdan çatlayıvecen töbosun. bende alcen emme para ok şindilik sadece forumda öle cene sessiz sessiz duruyom gali. 5 sene vadeli 3.600 borç verirseniz motoru alırın bene bu iyiliği yapcek vamı le.

Bugün Sürat Motora uğradım. araçları teslim almışlar. Teslimat öncesi kontrollerini yapıyorlardı. ruhsat işlemleri bitince de sahiplerine teslim edecekler. Artık RTR ler geldi bayilerde ama gerisi kamu kurumlarıma kalmış ruhsatları ne zaman çıkarırlar bilemem...

Hayırlı ve Uğurlu olsun. Bakalım motorların hepsi satılmış artık bir sonraki aya ayarlayabilrsek paracıkları bende düşünüyorum

Motosikleti
    rtr 150 siyah
    Alıntı PPOMAKK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Sürat Motora uğradım. araçları teslim almışlar. Teslimat öncesi kontrollerini yapıyorlardı. ruhsat işlemleri bitince de sahiplerine teslim edecekler. Artık RTR ler geldi bayilerde ama gerisi kamu kurumlarıma kalmış ruhsatları ne zaman çıkarırlar bilemem...

Hayırlı ve Uğurlu olsun. Bakalım motorların hepsi satılmış artık bir sonraki aya ayarlayabilrsek paracıkları bende düşünüyorum

toplamda 80 adet gümrük çıkışı varmış
    8 bayiye dağıtılıyormuş
    istanbulda ve çevrelerine bugün ulaştı iskenderun için cumartesi olabilirmiş yeter gel ulen motor aklını alırım sen benim aklımı almadan önce

toplamda 80 adet gümrük çıkışı varmış
    8 bayiye dağıtılıyormuş
    istanbulda ve çevrelerine bugün ulaştı iskenderun için cumartesi olabilirmiş yeter gel ulen motor aklını alırım sen benim aklımı almadan önce

yok ya daha fazla gümrük çıkışı var diye söylemişti sanırm.. 200-300 gibi birşey demişti bir ay sonra bi o kadr daha gelicek dedi ama bakalım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler