Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi bora abi İç lastikli olan lastikleri genelde Lastiğin kenarlarına bali sürüp sonrada normal sibob takıp tublese yapıyorlar ama ne kadar sağlıklı ne kadar değil tartışılır.
    En mantıklı iş ise 200 lirayı gözden çıkartıp michelin sport pilot lastiklerinden alıp takmak hem kafan rahat olur hem yollar
    Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı sorun oluyo uyumlu olmadıgı için zamanla kacırıyo lastık jant arasından
    teşekkürler bahadır ve ferhat kardeş.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nikeefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 siyah
    Ya varya yeni kasayı karalamak için nerelere geldiniz artık bi lastikler kalmıştı oda tamam

bahadır tvs iskenderuna gelir gelmez binbaylar bora abinin yanında olacağım bakalım tanışırız inşaallah

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    Şans işi abi ya allah hakkımızda hayırlısını versin kendine dikkat et
    katılıyorum sonun akadar şans faktörüne neden mi şu 11000 km dir şirkete ait 100 cc motoran mtr 100 kullanıyorum. sıfır olarak aldık ve yağ değişimi dışında hiç bir sorunla karşılaşmadım ki öyle çok kibar da kullanmıyorum ve çoğunlukla liman içinde resmen kros yapar gibi kullanılıyor. titrek bir makine sonuna kadar en uzun 80 km gittim uyuşmuştu ellerim ve ayaklarım sonuç olarak bahsettiğim makine öz be öz çinli tvs ile karşılaştırılmaz bile
    no pain, no gain ...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    tvs de servis ağını ve yedek parçayı genişletseler tadından yenmaz o zaman tüm ybr cbf tvs soruları son bulur.. bana göre tek eksiği bu

Vallahi yeni yapılanma falan diyorlardı. bende birkaç defa telefon ile görüşme fırsatı yakalamıştım. yaklaşımları çok iyi bence.. yeni arkadaşlarda katılmış eskilerden kimileri elenmiş sanırm.. inşallah güzel bir hizmette alırız...

arkadaki krem rengi çeketli bnm

Alıntı RiDeR_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokmu arkadaşlar fuara gidip resim çeken

Burda ''Şeyh Şamil'' in çektigi bi tvs fotografi var : http://www.motosiklet.net/forum/etki...1-fotolar.html

TVS Apache RTR HyperEdge getirmişler

Gidipte başka fotograf çekenlerde eklerse çok güzel olur
    Apache Sürat Motor'dan alınır

Motosikleti
    rtr 150 siyah
    gelteskere gel teskere bitsin bu gurbet.

hindistan amma uzakta bir ülke imiş.
    len manyağa döndüm şu motor ne kadar ballandı allahım.

öyleki mondialde 250 lik motora aklım kaymaya başladı

ne zaman gezecez hatay radarın yoluda açıldı tüm hatay ayağının altında. manzara o denli rodaj süresi nedir bu motorda ne kadar kilometre sabırla kullanacağız bilen var mı?

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    TAZE BİLGİ
    az önce tvs türkiye ye mesaj attım.''bana mart 15 de elimizde olacak diye,bayiden bilgi gelmişti,dün buradaki bayiyi aradım.yok libya da savaş varmış,yok gemi süveyş kanalından geldiği için gecikecekmiş''dediler dedim.inanın 15 dk.sonra cepten aradılar merkezden,ve nisan ayı içerisinde kesin olarak geleceğini söylediler.paylaşmak istedim.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı nikeefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelteskere gel teskere bitsin bu gurbet.

hindistan amma uzakta bir ülke imiş.
    len manyağa döndüm şu motor ne kadar ballandı allahım.

öyleki mondialde 250 lik motora aklım kaymaya başladı

ne zaman gezecez hatay radarın yoluda açıldı tüm hatay ayağının altında. manzara o denli rodaj süresi nedir bu motorda ne kadar kilometre sabırla kullanacağız bilen var mı?
    1500 km
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TAZE BİLGİ
    az önce tvs türkiye ye mesaj attım.''bana mart 15 de elimizde olacak diye,bayiden bilgi gelmişti,dün buradaki bayiyi aradım.yok libya da savaş varmış,yok gemi süveyş kanalından geldiği için gecikecekmiş''dediler dedim.inanın 15 dk.sonra cepten aradılar merkezden,ve nisan ayı içerisinde kesin olarak geleceğini söylediler.paylaşmak istedim.
    Süveş kanalı zorlu yollar
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    o motor gelse şimdiye kadar gelirdi arkadaşlar. bekleyen varsa boşa beklemesin bence. libya mısır işi daha kaç haftalık konuki adamlar aylardan beri sallıyolar aybaşı yılbaşı diye

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor gelse şimdiye kadar gelirdi arkadaşlar. bekleyen varsa boşa beklemesin bence. libya mısır işi daha kaç haftalık konuki adamlar aylardan beri sallıyolar aybaşı yılbaşı diye
    Allah büyük bekliyoruz acelemiz yokki
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    rtr 150 siyah
    hah! baldı iyice kaymaklandı kutupda penguenler üşümüş ondan gecikecek
    ya da yol kenarında ölü kaz bulundu haydi gemiyi gene boşaltın.
    hmmm.
    yok yok bugün hava yağışlı göndermeyelim türkiyeye.
    yeğenim zayıf not aldı keyfim yok getirmeyin kardeşim tvs mvs almasın kimse...
    buda yavan geldi
    daha kötü bahane söylemek isteyen varmı
    akşam elektrikler kesikti apache leri getiremedim hocam gibi
    iddialı saçma bahane arıyorum arkadaşlar tvslerin gelmemesiyle alakalı

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    avrupa dolaşım belgesi euro2 mi 3 mü her neyse o belgesi olmadıgından dolayı gelmiyormuş ögrendigim kadarıyla

Motosikleti
    rtr 150 siyah
    Alıntı cbrl-ozkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    avrupa dolaşım belgesi euro2 mi 3 mü her neyse o belgesi olmadıgından dolayı gelmiyormuş ögrendigim kadarıyla

iyiydi pasaport yada vize yok gibi başka başka istiyoruz

ortak mr 250 çok titriyor demişsinde rodajda hırpalamışın okuduğum kadarıyla sana da hak vermek lazım performans alayım derken sabredemiyor insan

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Motorum 2 Gündür Çalışmıyordu. Aküde Bi Sıkıntı var dedi Servis. Bugun baska motor yardımıyla Tamirciye Götürdim. Sigorta Atmış dediler. Dedimki adamlara Bakın yıkadım Kornaya bastıktan sonra bolye oldu. Demeden Bastılar marşa. Aküden bi duman bi Alev. Al bakalım Şimdi Dertleri Gör. Yemin Ediyorum Motorun Motor Kısmından en Ufak Şikayetim Yok ama Bir Motor Bu kadar arka arkaya Sorun çıkaramaz. Haftada 1 Kere Motorun Tüm ampullerini Değiştiriyorum Hepsi Patlıyor. Üstne üstük Kornadan Motor Arıza Yapıyor. Duman Çıkıyor Neredeyse Alev Alıcak. 3 Gün Motorsuz Kaldım. Cebimden 100 Tl ye Yakın para çıkıcak. Yolda Braket Kırıldı Titreşimden Ayak freni Koptu. Zincir Ayarı yaptırdım Adam dedi Ben Böyle zincir Görmedim. 2 Günde Tak eskisi gibi. tekrar Yaptırdım. Bu sefer Bi kısmı Normal bi Kısmı salık Duruyor. Tır tır tır Zincir,Zincir Korumaya Sürtüyor. Vidaları Haftada bir Kez Sıkmama ragmen Motor Blogundan 2 Vida düşmüş Motor Ordan Yağ Atıyor.Onları sıkıyorum. Ayaklıgınki Hidrolik kutusununkiler gevşiyor. Manifolt tan ses geliyordu egzozdan değil. Bi baktım Allaha Emanet Duruyor. V.s V.s Ya bende Bahtsız Bedevi Şansı var. Ya Motor Defolu. Ya da Allah Benim Belamı Verdi. Burdan Çıkan Sonuçlardan birisi değilse. Bu Motora Lanet Olsun. Herşeyini Yaptırıcam 500-600 TL Para Harcıyıp Satıcam 2.500 TL ye. Zararda etsek Batsakta Elimden Çıksın Gidip Honda Today alıcam.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    rtr 150 siyah
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TAZE BİLGİ

süveyş kanalı harici nereden gelecekki zaten yoksa güney afrikayı dolanınca daha kısa zamanda geleceklermiş gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:15 ----------

Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum 2 Gündür Çalışmıyordu. Aküde Bi Sıkıntı var dedi Servis. Bugun baska motor yardımıyla Tamirciye Götürdim. Sigorta Atmış dediler. Dedimki adamlara Bakın yıkadım Kornaya bastıktan sonra bolye oldu. Demeden Bastılar marşa. Aküden bi duman bi Alev. Al bakalım Şimdi Dertleri Gör. Yemin Ediyorum Motorun Motor Kısmından en Ufak Şikayetim Yok ama Bir Motor Bu kadar arka arkaya Sorun çıkaramaz. Haftada 1 Kere Motorun Tüm ampullerini Değiştiriyorum Hepsi Patlıyor. Üstne üstük Kornadan Motor Arıza Yapıyor. Duman Çıkıyor Neredeyse Alev Alıcak. 3 Gün Motorsuz Kaldım. Cebimden 100 Tl ye Yakın para çıkıcak. Yolda Braket Kırıldı Titreşimden Ayak freni Koptu. Zincir Ayarı yaptırdım Adam dedi Ben Böyle zincir Görmedim. 2 Günde Tak eskisi gibi. tekrar Yaptırdım. Bu sefer Bi kısmı Normal bi Kısmı salık Duruyor. Tır tır tır Zincir,Zincir Korumaya Sürtüyor. Vidaları Haftada bir Kez Sıkmama ragmen Motor Blogundan 2 Vida düşmüş Motor Ordan Yağ Atıyor.Onları sıkıyorum. Ayaklıgınki Hidrolik kutusununkiler gevşiyor. Manifolt tan ses geliyordu egzozdan değil. Bi baktım Allaha Emanet Duruyor. V.s V.s Ya bende Bahtsız Bedevi Şansı var. Ya Motor Defolu. Ya da Allah Benim Belamı Verdi. Burdan Çıkan Sonuçlardan birisi değilse. Bu Motora Lanet Olsun. Herşeyini Yaptırıcam 500-600 TL Para Harcıyıp Satıcam 2.500 TL ye. Zararda etsek Batsakta Elimden Çıksın Gidip Honda Today alıcam.

hemen sat daha fazla uğraşırsan katil olmana az kaldı HEMEN SAT

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Alıntı nikeefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süveyş kanalı harici nereden gelecekki zaten yoksa güney afrikayı dolanınca daha kısa zamanda geleceklermiş gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:15 ----------

hemen sat daha fazla uğraşırsan katil olmana az kaldı HEMEN SAT

Satıcam ama kimseye Böyle Vermem. Yaptırıcam Öyle. Binmicemde. Bindikçe Bir şey Çıkarıyor.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Gemi tsunami tehlikesinden dolayı 1 sene gelmeyecek derler nisanda da Keşke cbf 150 de kolçak olsaydı Tvs beklemez hemen alırdım. Temmuzda cbf 250 mi sattım apachi 15 güne kadar gelecek dedikleri için.

Arkadaşlar burda herkes birşey yazınca bende net bilgi almak için tvs türkiye yi aradım. geminin bu ay başıda yola çıktığını , bu ayın(mart) sonunda da türkiyeye geleceğini söylediler. Bir de şu belge hususunu merak ediyordum. euro-3 belgesine sahipmiş RTR. Üstelik belgeler hollanda ve almanyadan alınmış. Onu da geçtim wego diye de bir scooterları var. Onda euro-3 ü de geçip euro-4 belgesi alınmış. Takdir ettim bu yönde.

Uzun lafın kısası yan yattı çamura battı hikayesi artık yok. 2 hafta sonra motorlar geliyorrrrrrrr )))) Hayırlı ve uğurlu olsun...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı PPOMAKK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar burda herkes birşey yazınca bende net bilgi almak için tvs türkiye yi aradım. geminin bu ay başıda yola çıktığını , bu ayın(mart) sonunda da türkiyeye geleceğini söylediler. Bir de şu belge hususunu merak ediyordum. euro-3 belgesine sahipmiş RTR. Üstelik belgeler hollanda ve almanyadan alınmış. Onu da geçtim wego diye de bir scooterları var. Onda euro-3 ü de geçip euro-4 belgesi alınmış. Takdir ettim bu yönde.

Uzun lafın kısası yan yattı çamura battı hikayesi artık yok. 2 hafta sonra motorlar geliyorrrrrrrr )))) Hayırlı ve uğurlu olsun...

hay ağzına sağlık artık geliyor sonunda o zman paçaları sıvayalım yavaş yavaş..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler