Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,şimdi bu yeni apachelerin lastikleri siboplumu,yoksa tubless mi?bilen yada fuarda inceleyen varmı ?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    motor mu var ki ortada toplama birsey cikacak karsimiza

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ben fuarda gördüm bildiğimiz siboblu
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    herseyin en ucuzu toplama diyorum, sibop tabi tubeless pahali yeni kasaya eski motoru ver gitsin beklenilen zamana yazik 3 sene beklet dalga gec milletle, en vezir motoru rezil et, vaktinde gtirme simdi ayni paraya cbr var 10 basar, hadi tokatla yeni kasayi azer bulbul gibi titre titre apachenin rtr220 giriyor vizyona biz 150sindeyiz daha

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    fuar da bana da tubeless dediler ya eğer öyleyse gerçekten beklediğim zamana yazık gerçi daha motor ortada yok ama .. neyse başka motor arayışına geçeceğiz büyük ihtimalle

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herseyin en ucuzu toplama diyorum, sibop tabi tubeless pahali yeni kasaya eski motoru ver gitsin beklenilen zamana yazik 3 sene beklet dalga gec milletle, en vezir motoru rezil et, vaktinde gtirme simdi ayni paraya cbr var 10 basar, hadi tokatla yeni kasayi azer bulbul gibi titre titre apachenin rtr220 giriyor vizyona biz 150sindeyiz daha
    valla helal olsun al bendende o kadar.
    sevdiğim bir motor markasıydı bu ithalatçı firma resmen bitirdi yerle bir etti TVS Apache'nin karizmayı,anlamadığım diğer firmalardan komisyonmu alıyor diye şüphelenmiyor değilim.
    bulunmaz hindu motorumu bu kardeşim getiremiyorsun diğer serilerini
    yeni ybr 10 basar eski motorlu lastikleri şamyelli apache'ye.
    anlaşılan ithalatçı firma hiç uğramıyor MT ye.yoksa belki kendini savunmaya çalışırdı,burda motor bekleyenlere bilgi verirdi.2009 dan beri 160 cc enjeksiyonlu yeni kasa gelicek diyip duruyordu servisler,yazık diyorum sadece.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    şu lastik işine takmış bulunuyorum.okuduğum kadarı ile,orjinal lastiklerini,sadece sibop değiştirmek sureti ile tubless haline getirenler var.acaba,herhangi bir sorun yaşadılar mı ?yaşadılarsa nedir öğrenebilirmiyim ?

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Ya varya yeni kasayı karalamak için nerelere geldiniz artık bi lastikler kalmıştı oda tamam
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Şenonar,bahadır kardeş,sevgili hemşerim,senin şu yazdığım tublese çevirme konusunda bilgin var mı?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bu motorun titreşim dışında diğer rakiplerinden ne eksiği var motoru falan yağ yakıyor mu

Motosikleti
    java ceylan,minsk,mz 251,tvs apeche,honda cbf 150
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun titreşim dışında diğer rakiplerinden ne eksiği var motoru falan yağ yakıyor mu
    benim apeche 90000 km yaklaştı 3 kez motor açılacak,piston,sekman,karbütör (185tl ),statör (90 tl) ve bir kaç parça daha degişecek,dün bir kaç motorcudan teklif aldım 1000 lira civarı masraf çıkıyor,şuan da günlük 150 gram yag yakıyor,10 gün öncesine kadar full benzin istasyonundan benzin alıyordum,540 km'de yedege düşüyordu,sonra eksozdan tuhaf kokular gelmeye başladı,shell'den benzin almaya başladım,şuan da 400 km yedege düşüyor..

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    bence cok gereksiz eleştiriler. arkadaslar göz var nizam var ya bu yeni kasa apache ile hem görüntü hem performans olarak boy olcusecek piyasada hangi motor var soyleyin hele, ayrıca o segmentte hangi motorda dijital gösterge var ? honde felan demeyin adamlar kaç senede devir saatini zor eklediler ama o da ne bu seferde vites göstergesi yok :( ybr ye bir lafım yok ama oda yeni bir motor kullanmıyor. tmm 160cc 180cc yada başaka bir motor getircem diye oyalayan firma hatalı sonuna kadar fakat, hala motor en güçlü en performanslı ve bence enkarizmatik motor (hele ki o bulut grisimidir nedir o rengi süper) 125 150 cc segmentinde. ayrıca honda 150 cc enjeksiyonlu on arka disk firenli yeni bir motor getirdi de bunun için mi apache yi yerden yere vuruyonuz??
    no pain, no gain ...

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şenonar,bahadır kardeş,sevgili hemşerim,senin şu yazdığım tublese çevirme konusunda bilgin var mı?
    Vallahi bora abi İç lastikli olan lastikleri genelde Lastiğin kenarlarına bali sürüp sonrada normal sibob takıp tublese yapıyorlar ama ne kadar sağlıklı ne kadar değil tartışılır.
    En mantıklı iş ise 200 lirayı gözden çıkartıp michelin sport pilot lastiklerinden alıp takmak hem kafan rahat olur hem yollar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:15 ----------

Alıntı outgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim apeche 90000 km yaklaştı 3 kez motor açılacak,piston,sekman,karbütör (185tl ),statör (90 tl) ve bir kaç parça daha degişecek,dün bir kaç motorcudan teklif aldım 1000 lira civarı masraf çıkıyor,şuan da günlük 150 gram yag yakıyor,10 gün öncesine kadar full benzin istasyonundan benzin alıyordum,540 km'de yedege düşüyordu,sonra eksozdan tuhaf kokular gelmeye başladı,shell'den benzin almaya başladım,şuan da 400 km yedege düşüyor..
    Abi motoru kurye olarak kullanıryorsun ve ısrarla kötü olduğunu söylüyorsun.
    Sende bilirsinki Hava soğutmalı motorlar Su soğutmalı gibi değildir kendilerini kolay soğutamazlar.Soğumaları içinse rüzgar gerekir.Seninde bütün gün hiç kontak kapatmadığına eminim.Sürekli sıkışık trafikte araç kullanımı Rampa yukarı kullanımlar motor soğutma yapamıyor yağlamada sorun çıkıyor yağ özelliğini kaybediyor sonuç motor pert.Sonrasında motor suçlu durumuna düşüyor.
    O motoru acaba normal kullanımda bu kadar sık rektefe görürmü.

Motosikleti
    java ceylan,minsk,mz 251,tvs apeche,honda cbf 150
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi bora abi İç lastikli olan lastikleri genelde Lastiğin kenarlarına bali sürüp sonrada normal sibob takıp tublese yapıyorlar ama ne kadar sağlıklı ne kadar değil tartışılır.
    En mantıklı iş ise 200 lirayı gözden çıkartıp michelin sport pilot lastiklerinden alıp takmak hem kafan rahat olur hem yollar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:15 ----------

Abi motoru kurye olarak kullanıryorsun ve ısrarla kötü olduğunu söylüyorsun.
    Sende bilirsinki Hava soğutmalı motorlar Su soğutmalı gibi değildir kendilerini kolay soğutamazlar.Soğumaları içinse rüzgar gerekir.Seninde bütün gün hiç kontak kapatmadığına eminim.Sürekli sıkışık trafikte araç kullanımı Rampa yukarı kullanımlar motor soğutma yapamıyor yağlamada sorun çıkıyor yağ özelliğini kaybediyor sonuç motor pert.Sonrasında motor suçlu durumuna düşüyor.
    O motoru acaba normal kullanımda bu kadar sık rektefe görürmü.
    benim apeche de fabrika çıkışı devrinde sorun var,bu namussuzun saglamı saglam dandigi dandik çıkıyor,(daha önce apache kullanan kuryelerden biliyorum)geçenlerde kurye bir arkadaşla konuştum,150000 km yapmış,daha motor açtırmamış,motora durdugu yerde tır çarpıyor,motor perte çıkıyor.benim şansıma da bu çıktı

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı sorun oluyo uyumlu olmadıgı için zamanla kacırıyo lastık jant arasından

Motosikleti
    Alıntı outgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim apeche de fabrika çıkışı devrinde sorun var,bu namussuzun saglamı saglam dandigi dandik çıkıyor,(daha önce apache kullanan kuryelerden biliyorum)geçenlerde kurye bir arkadaşla konuştum,150000 km yapmış,daha motor açtırmamış,motora durdugu yerde tır çarpıyor,motor perte çıkıyor.benim şansıma da bu çıktı
    Ozaman bunun için motoru suçlamaya gerek yok sonuçta hepsi makina insanın elinden çıkıyor Bu hondada'da olur suzukide de yamahada da.Parça fiyatları Bütün firmalarda yüksek sadece ybr125 ve cbf150 nin avantajı yan sanayi parçası'nın bol olması
    Selepsiz tvs'de öyle bir motor yapmışki başka parça üzerine olmuyor
    Hergangi bi parçasıyla oynama yapamıyorsn
    En basit örnek motorun önünü indirmek istesek 1cm dahi indirdiğimizi varsayalım ön frene bastığımız anda çat ön çamurluk gider.Sıfıra sıfır ayarlamışlar herşeyi.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bahadır nasılsın bu arada
    bir dünya yorum yapmıştım,firmanın hatalarını yazmıştım şer... ttnet kesildi bütün yazdıklarım gitti
    bir dünya para veriyoruz ayda istanbulun göbeğinde yaşıyoruz bu devirde hayla internet kesiliyor haram zıkkım olsun diyorum aldıkları para.

aslında apache'nin ne sıkıntısı oldugunu 1 sene ve üzeri kullanan arkadaşlar zaten fazlasıyla biliyor çünkü hepsinde aynı sorun var.
    peki bu sorunları düzeltmişlermi bence hayır,çıksın yeni makyajlı kasalar piyasaya 6 ay sonra yine duyarız sıkıntıları demedi demeyin.
    aslında olay basit ülkesine göre üretilip gönderilen motosiklet bunlar.
    gelişmekte olan ülkelere sat motosikleti sonrasını boş ver alıcı istediği kadar şikayette bulunsun kime ne.
    satsın bu motosikleti bu haliyle Avrupa ülkesine görelim,mesela Almanya'ya
    honda'nın senelerdir Türk müşterilerinden aldığı şikayetleri hiç bir ülkeden almamıştır kesin

sonuç bir ücret karşılığı sattığın motosikleti kaliteli diyorsun o zaman sorunsuz bir şekilde tasarla yap öyle sat ,milleti yedek parçasız bırakma.
    bakın kawasaki orjin Japondur ama Türkiye'deki itibarı yerle bir neden parça sıkıntısı,peki kimin hatası ithalatçı firmanın. müşterisini adam yerine koymamasından kaynaklanıyor Allah'tan avrupa ülkelerinde parça varda netten alabiliyoruz
    ben 2009 apache'ye 3 ay karbüratör bekledim sağolsun Aydın usta vitrinindeki motorun üzerinden söküp benim motora taktı'da sorunumu çözdü,bu arada km 2500 deydi.
    kızıyorum sadece ithalatçı firmanın vurdum duymazlığına,müşterisini kandırmasına
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahadır nasılsın bu arada
    bir dünya yorum yapmıştım,firmanın hatalarını yazmıştım şer... ttnet kesildi bütün yazdıklarım gitti
    bir dünya para veriyoruz ayda istanbulun göbeğinde yaşıyoruz bu devirde hayla internet kesiliyor haram zıkkım olsun diyorum aldıkları para.

aslında apache'nin ne sıkıntısı oldugunu 1 sene ve üzeri kullanan arkadaşlar zaten fazlasıyla biliyor çünkü hepsinde aynı sorun var.
    peki bu sorunları düzeltmişlermi bence hayır,çıksın yeni makyajlı kasalar piyasaya 6 ay sonra yine duyarız sıkıntıları demedi demeyin.
    aslında olay basit ülkesine göre üretilip gönderilen motosiklet bunlar.
    gelişmekte olan ülkelere sat motosikleti sonrasını boş ver alıcı istediği kadar şikayette bulunsun kime ne.
    satsın bu motosikleti bu haliyle Avrupa ülkesine görelim,mesela Almanya'ya
    honda'nın senelerdir Türk müşterilerinden aldığı şikayetleri hiç bir ülkeden almamıştır kesin

sonuç bir ücret karşılığı sattığın motosikleti kaliteli diyorsun o zaman sorunsuz bir şekilde tasarla yap öyle sat ,milleti yedek parçasız bırakma.
    bakın kawasaki orjin Japondur ama Türkiye'deki itibarı yerle bir neden parça sıkıntısı,peki kimin hatası ithalatçı firmanın. müşterisini adam yerine koymamasından kaynaklanıyor Allah'tan avrupa ülkelerinde parça varda netten alabiliyoruz
    ben 2009 apache'ye 3 ay karbüratör bekledim sağolsun Aydın usta vitrinindeki motorun üzerinden söküp benim motora taktı'da sorunumu çözdü,bu arada km 2500 deydi.
    kızıyorum sadece ithalatçı firmanın vurdum duymazlığına,müşterisini kandırmasına
    Saol tamer abim allaha şükür iyiyim sen nasılsın?
    Ben motorun titreşiminden dolayı hiç şikayet etmedim çünkü vidaları düzenli olarak sıktırdığım için titreşim aşırı derecede rahatsız edici değildi benim için.
    Yeni kasasıda çok hoşuma gitti bayi'yi aradım bu ay sonu elimizde olacak dedi hayırlısıysa alıcam.
    Pek sorunda yaşayacağımı sanmıyorum gerçi herşey şans işi karpuzun içini göremeyiz sonuçta.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol tamer abim allaha şükür iyiyim sen nasılsın?
    Ben motorun titreşiminden dolayı hiç şikayet etmedim çünkü vidaları düzenli olarak sıktırdığım için titreşim aşırı derecede rahatsız edici değildi benim için.
    Yeni kasasıda çok hoşuma gitti bayi'yi aradım bu ay sonu elimizde olacak dedi hayırlısıysa alıcam.
    Pek sorunda yaşayacağımı sanmıyorum gerçi herşey şans işi karpuzun içini göremeyiz sonuçta.
    teşekkürler Bahadır Allaha şükür iyiyim .
    benimde elim hep üzerindeydi meletin ama defolusu denk gelmişti 2. apache çok çektirdi bana 2008'i zaten hiç konuşmuyorum ayaklarımın altı ellerimin içi ağrıyordu motosikletten indiğimde genelde 80-100 km yol yapınca çıkıyordu ağrılar ortaya
    ah bu bayiler yokmu
    hadi hayırlısı diyelim inşallah sağlam olanı denk gelir sana sorun yaşamazsın.
    bu arada kendine iyi bak,kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler Bahadır Allaha şükür iyiyim .
    benimde elim hep üzerindeydi meletin ama defolusu denk gelmişti 2. apache çok çektirdi bana 2008'i zaten hiç konuşmuyorum ayaklarımın altı ellerimin içi ağrıyordu motosikletten indiğimde genelde 80-100 km yol yapınca çıkıyordu ağrılar ortaya
    ah bu bayiler yokmu
    hadi hayırlısı diyelim inşallah sağlam olanı denk gelir sana sorun yaşamazsın.
    bu arada kendine iyi bak,kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Şans işi abi ya allah hakkımızda hayırlısını versin kendine dikkat et

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler