Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bende dün ısparta tvs bayisine gittim. ne zaman geliyo diye sordum birkaç gün önce tvs nin tanıtımını yapan kişilerin gelip 2010 modeli gösterdiğini söylediler. eylül başına motorun satışa sunulacağını ve fiyatınında 4.000 tl civarında olacağını söylemişler.
    Arkadaşlar Dotça Kalın Ama -----APACHESİZ-----Kalmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    VN 800
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, aranızda TVS'sini satmak isteyen varsa talip olabilirim.
    ben satıyorum motorumu önceki sayfalarda fotoğrafları var,Aydın motorda bakımları yapıldı tamer abide biliyor.Görüşebiliriz istersen.Kazası vs yok.

mlheren@gmail.com

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    arkadaşlar bu dişli konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var 15 dişli nereden bulabilirim

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu dişli konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var 15 dişli nereden bulabilirim
    servislerde mevcut
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Gidiyorsun TVS Bayiine Kardeş.Benim dişlimin Boyutunu 15 Yapmak istiyorum diyorsun. Onlar yaparlar. Eger Performans İstiyorsan birde O egzoz'tan Kurtul. Bu arada Türk dil Kurumu Açıkladı EGZOZ Arkadaşlar
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    TvS aPaChE RtR 150Cc
    performans egzoz olarak ne tavsiye edersiniz ?

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Tiger - arrow
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Hayret kimse msj atmamış.Kışkırtıcı olarak ben yazayım bari.2011 modeller ile ilgili sahibinden com da ilanlar mevcut.Ama ellerinde gerçekten varmı(karbüratörlü tabiki.)Belli degil.Kapora alıyorlarmış.Hadi gene iyisiniz.Gözünüz aydın.

Motosikleti
    TVS APACHE gitti...
    Alıntı APACHE003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    performans egzoz olarak ne tavsiye edersiniz ?
    SMOKE HEAD-AKROPOVİÇ
    İZMİT:cat:

Bende satıyorum arkadaşım 2008 model ve 12000 de 6 Ağustosa kadar İstanbulda sonrasında alan olmazsa Antalyaya götüreceğim..Eğer ciddi alıcıysan mfa274@gmail.com a mail atabilirsin iletişim kurarız,paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum ve fiyatıda oldukça cazip ama dediğim gibi 6 Ağustosa kadar İstanbulda motor.
    Tel : 0505 720 9700

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:41 ----------

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, aranızda TVS'sini satmak isteyen varsa talip olabilirim.
    Bende satıyorum arkadaşım 2008 model ve 12000 de 6 Ağustosa kadar İstanbulda sonrasında alan olmazsa Antalyaya götüreceğim..Eğer ciddi alıcıysan mfa274@gmail.com a mail atabilirsin iletişim kurarız,paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum ve fiyatıda oldukça cazip ama dediğim gibi 6 Ağustosa kadar İstanbulda motor.
    Tel : 0505 720 9700

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    sevgili arkadaşlar. ne olur bi akıl verin. cbf 150 al diyor herkez ama zorla değil ya sevemedim. apache çok daha yakışıklı duruyor. erafımda hep honda veya ybr kullananlar var. tvs ye sürekli "aşırı vibrasyon var, kesinlikle tavsiye etmem diyorlar" siz kullananlar olarak bişey söyleyin. söylendiği gibi vibrasyon varmı? veya TVS nin size göre kusurları neler? yardımlarınızı bekliyorum. selamlar,

Motosikleti
    TvS aPaChE RtR 150Cc
    bence apache al derim vibrasyon ise abartılacak kadar deeil kolay kolay bozulma yapmıo ben cbf yede bindim apache kadar seri motor deeil hem güç olarak hem serilik olarak apache derim .. tabii kendine kalmış bişi ben morumdan çok memnunum 11,000 km ye geldi daha en ufak aarıza görmedim karar senin

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    ya açıkcası ben de apache almak istiyorum. ama işte kullanan arkadaşların yorumları çok önemli ve değerli benim için. sıfır km lerde honda ile fiyat farkı yok hatta daha pahalı ama ikinci ellerde daha ucuz oldugunu farkettim. honda "marka" sattıgı için sanıyorum böyle bir sonuç ortaya çıkıyor. cbf e geçen bir arkadaş geldi yakalayıp bindim ama apache ye henüz binmek kısmet olmadı.denemek lazım.

Tvs ci arkadaşlar biraz foto paylaşın bişeyler yapın platformumuz hareketlensin biya niye yavaşladınız bıktınız mı yoksa tvs lerden

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 ve tvs apache
    vibrasyon yok denecek kadar az hisetmezsin güç serilik rahatlık bunda apache bin başka motora binmezsin başka derken cbf ve ybr için diyorum

Motosikleti
    VN 800
    Cbf e bindim arkadaşlarımda var denedik ama apache gerçekten çok farklı

Kalkışı;
    Far'ı
    Yakışı
    Duruşu
    En önemlisi yakıt sarfiyatı çok farklı hepsi bi tarafa (ybr,cbf) apache'm bi tarafa.Vibrasyona gelince abartılcak birşey yok.Scooter a binmiyorsun sonunda zincirle aktarım yapılan bir motordan bahsediyoruz kafaya takmayın bunu.170km oldu şehir içi kullanıyorum işe gidip gelirken ibre daha Full de duruyor.

Motosikleti
    CBF250
    Arkadaşlar sonunda piaggio x9 umu sattım ve yaya kaldım. Gerçekten dewamlı arıza yapması ve 20 liraya 110 km yol yapmaktan bıktım. Tekrar apache almaya karar verdim. Şimdi şu yeni kasalar kafamı karıştırdı, enjektörlü olması ve makyajlanması çok güzel olmuş, bu motor acaba ne zaman satışa sunulacak kesin bir tarihi varmı ??
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    TvS aPaChE RtR 150Cc
    eylül gibi diyorlar yazda bitio artık kime satacaklarsa biraaz zoor gelir isotlar gibi yalancı olursa gelmez daha elimizdekilerle idare edicez artık .....

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    valla arkadaşlar bende cbf i yeni sattım araştırıyorum ne alim die bu yeni rtr 150 gelecekmi gelmicekmi die aramadığım bayi sormadığım adam kalmadı diyebilirim . tvs türkiyede dahil ama neden yada nasılsa hiç kimse ne tarih verebiliyo nede fiatı belli. bide adamların kendi web sitesi dahil hiçbiyerde rtr 150 diye yeni bi model yok resim olarak.müşteri hizmetlerindeki adam bana rtr 160 ın aynısı olacak onun resmine bakabilirsiniz diyor böyle bişi varmı ya.eylül ayında satışa sunulacak diyorlar ama ne hikmetse daha ortada öyle bi motor olduna dair bi resim dahi yok. rtr 160 ın oldunu biz zaten biliyoduk . resimlerini de görmüştükte bu 150 nerde ? neyse konunun özü ortada ne motor var ne fiatı var ne resmi ne satanı ne alanı hiçbişi yok sonu hayırlı olsun bakalım...

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    merhaba,
    ben geçen hafta aydın usta ya uğradım. eylül sonu geleceğini ve fiyatının 3650 ile 4050 arası olacagını söyledi. yeni modelin resmin ide gösterdi bilgisayarından.kendisi de binmiş sanıyorum. şu an ben de arıyorum satın almak için. satmak isteyen arkadaşların mesajlarını beklerim. selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler