Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı cyrex_t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla abi bir haftadır tek bir damla bile yoktu.. dün gece damlamış meret :D zincirdenmidir peki bir haftadır yoktu da şimdi olması normal mi dersin sence?
    biraz yol yapınca zincir ısınır ve üzerindeki fazla yağları atar.zincir alt plastik tapayı açıp bak bir zincir fazla yağlımı.ona göre yan kapagı söker bakarsın.bende de oluyor bazen ben zincir sipreyi kullanıyorum fazla sıkınca atıyor
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Sizce neden ybr ve cbf yle takas ediyor olabilir ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...i-500km/detay?
    HONDA

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Kardeş Motosiklet işi Zevk işidir. Adam Daha Önce YIBIR cıdır. Almıştır begenmemiştir. degistirmek istiyodur. bilemeyiz. Benim Motoroda CBF veren var. Altında bir şey aramamak lazım.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    Touring
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş Motosiklet işi Zevk işidir. Adam Daha Önce YIBIR cıdır. Almıştır begenmemiştir. degistirmek istiyodur. bilemeyiz. Benim Motoroda CBF veren var. Altında bir şey aramamak lazım.
    katılıyorum insan bazen bi hevesle aldığı motordan bişe anlamıyor olabir.oda bu yola başvuruyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:16 ----------

Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkide Vites Kısmından damlatıyor. Bir anlam veremedim. Bakıtırcam.
    sorun neyse lütfen bu sayfada paylaşın bizede lazım olabilir ona göre müdahale edebiliriz.....

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Adam noter masrafıda benden demiş.Buda beni kuşkuya düşürüyor.Ne olduda bu motordan kurtulmaya çalışıyor
    HONDA

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Alıntı wertcvb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum insan bazen bi hevesle aldığı motordan bişe anlamıyor olabir.oda bu yola başvuruyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:16 ----------

sorun neyse lütfen bu sayfada paylaşın bizede lazım olabilir ona göre müdahale edebiliriz.....
    Sizlerede bildiricem. Yarın giderim motorcuya.

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam noter masrafıda benden demiş.Buda beni kuşkuya düşürüyor.Ne olduda bu motordan kurtulmaya çalışıyor
    Valla Amcam Hor falan kullandıysa bilemem. Benim 7 ay olucak motoru alalı. allaha şükür... Benim Hatalarım dışında yolda bırakmadı. Benzin V.s Onun için adamda bir sorun arıyorum motorda yoktur. Hele O kadar yeni bir alet.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    Touring
    sevgili hataylı hemşerilerim;
    TVS nin web sitesine girdim ve TVS nin satış servis ve yedek parça
    özelliklerini taşıyan ve bana en yakın olması itibariyle muhtemelen iskenderunu
    tercih edecem TVS mi aldıktan sonra.adreste karaağaç ta olduğu yazıyor
    peki,karaağaç dediğine göre iskenderunu öle ayrıntılı bilmem ama arsuz yoluna bikere gitmiştim acaba arsuz yolu üzerindemi TVS bayisi.bilen iskenderunlu TVS ci arkadaşlarımın fikrini almak istiyorum..şimdiden teşekkürler saygılar

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 ve tvs apache
    arkadaş bu motor binbaylar motor ve motorcu galip satıyordu sanırım binbaylardan hem servislik hemde satış elerinden alındı su an motorcu galip iskenderunda arsuz yoluna döndükten sonra 3 4 km ilerde çokta iyibir ustadır

Motosikleti
    Yakında Apache RTR 150 (:
    Alıntı wertcvb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili hataylı hemşerilerim;
    TVS nin web sitesine girdim ve TVS nin satış servis ve yedek parça
    özelliklerini taşıyan ve bana en yakın olması itibariyle muhtemelen iskenderunu
    tercih edecem TVS mi aldıktan sonra.adreste karaağaç ta olduğu yazıyor
    peki,karaağaç dediğine göre iskenderunu öle ayrıntılı bilmem ama arsuz yoluna bikere gitmiştim acaba arsuz yolu üzerindemi TVS bayisi.bilen iskenderunlu TVS ci arkadaşlarımın fikrini almak istiyorum..şimdiden teşekkürler saygılar
    Merhaba Bende Aranıza Yeni KAtıldım Ama Apache'm Yok Ama Yakında Apache'ciler Kervanına Katılacağım İnş (: Evet Arsuz Yolunda Karaağaç Ben De ORaya Yakın Oturuyorum. M.Kemal Bilirseniz.

Motosikleti
    Touring
    Alıntı aktaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş bu motor binbaylar motor ve motorcu galip satıyordu sanırım binbaylardan hem servislik hemde satış elerinden alındı su an motorcu galip iskenderunda arsuz yoluna döndükten sonra 3 4 km ilerde çokta iyibir ustadır
    binbaylar ı biliyorum iskenderun sahilde orası olsaydı daha rahat olurdu.... tamda tahmin ettiğim gibi birkeresinde iskenderuna gezmeye gittiğimde ölesine bir arsuz yoluna girmiştim orda motosiklet servisleri vardı gözüme çarpmıştısen servis bakımına oraya mı götürüyorsun iyi bir usta dediğine göre öyle ise bende oraya giderim...

Alıntı Panamera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Bende Aranıza Yeni KAtıldım Ama Apache'm Yok Ama Yakında Apache'ciler Kervanına Katılacağım İnş (: Evet Arsuz Yolunda Karaağaç Ben De ORaya Yakın Oturuyorum. M.Kemal Bilirseniz.
    valla usta ne desem yalan olur.ben isim olrk pek biyer bilmem iskenderunda.zaten merak ettiğim birşey olursa adres açısından GOOGLE MAPS ın uydu görüntüleme modundan bakarım neresi olduğunu kestirmeye çalışırım aradığım yerin.ve çoğunlukla doğru yeri bulurum.ileriki zamanlardada yolum düşerse çok kolay buluyorum.adana da mersinde iskenderunda gittiğimde çoğunlukla isim olrk bilmediğimden gittiğim yerleri yolları GOOGLE MAPS ten bakarım öle bulurum sorarak aramaktansa.bu yol daha kolay geliyor.slm lar.

Motosikleti
    piaggio x9 250, çelik motor tiger 150
    sınıfının en iyi performansına sahip bir motor oldugunu biliyorum..

Motosikleti
    evet ben iki defa gitim birinide islahiyeye gitmiştim orada götürdüm birde orada bu motordan çok var ben bu motoru tavsiye üzerine aldım ve iyiki almışım

Motosikleti
    evet ben iki defa gitim birinide islahiyeye gitmiştim orada götürdüm birde orada bu motordan çok var ben bu motoru tavsiye üzerine aldım ve iyiki almışım
    Evet İskenderunda Çok Tutuluyor Apache Ama Daha Test Motoru Bile Gelmiş Değil Buraya
    [COLOR="Red"][B]::stretche Kontrol edemediğin güç,güç değildir...[/B][/COLOR] ::stretche

Motosikleti
    islahiye de dedim çok tutuluyor diye

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    evet arkadaşlar sonun'da sattım Yarasam'ı 2009 model ve 10450 km de idi ve 3100 tl ye verdim. pişmanmıyım malesef,çünkü artçı ile kullanımda insanı bezdiriyor son apache'dende böylece hayırlısıyla ayrılmış oldum.darısı sizin başınıza ,şimdi sıra geldi 500-600 cc makinalara tekrardan
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Hayırlısı olsun, Cbf 500 yakışır.

Motosikleti
    Touring
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar sonun'da sattım Yarasam'ı 2009 model ve 10450 km de idi ve 3100 tl ye verdim. pişmanmıyım malesef,çünkü artçı ile kullanımda insanı bezdiriyor son apache'dende böylece hayırlısıyla ayrılmış oldum.darısı sizin başınıza ,şimdi sıra geldi 500-600 cc makinalara tekrardan
    yakışır...imkan nispetinde de cc yükseltmek iyidir.bu yazdığımız yorumları unutuyoruz be usta sen eğer cbf500 alacak olursan bilgi paylaşım sayfasını şenlendiriver.bizde aydınlanırız.

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster

düşündüğüm bir model.ilerde bende cc büyültecek olursam imkan nispetinde 600cc yi geçmeyen benzin sarfiyatı 5lt touring tarzı modeller düşünüyorum.misal cbf500,fazer fz6,honda cbf600,suzuki v-strom 650 vs. gibi. düşündüğüm modeller arasında.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler şu an enteresan bir durumdayım.aslında cbf 500 ve suzuki GSR 600 arasındayım şu an.ama bakalım hayırlısı neye niyet neye kısmet.

Motosikleti
    islahiye de dedim çok tutuluyor diye
    Bende Zaten ıslahiye hakkında yorum yapmadım ;) İskenderunda Fazla Olduğunu Söyledim
    [COLOR="Red"][B]::stretche Kontrol edemediğin güç,güç değildir...[/B][/COLOR] ::stretche

Motosikleti
    VN 800
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı olsun işten vakit bulamıyorum.Gs500 den sonra apache yordu seni artçıyla

Gsr600 yakışır abi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler