Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Enjeksiyonlu ama kaç cc 160 mı 150 mi.

Fotoğrafların köşesinde 160cc yazmıyor mu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Enjeksiyonlu diil diye biliyorum :( 150 CC
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

enjeksiyonlu 150 cc, bi ihtimal makina yeni versiyon olabilir belki teknik özellikleri değişmiş olabilir şu anda türkiyedeki apachenin pistonun çapı 57 strok ta 57.8 yeni gelende belki piston çapı 60 strokda 59 yapar bu sefer makinası daha güçlü olur ve yine 150 cc diye satarlar bu bizim için avantaj olur böyle bir şey yaparlar diye düşünüyorum bellide olmaz belki eski makinayı yeniden oturturlar onu satarlar gelince hep birlikte görücez...

Motosikleti
    Enjeksiyonlu diil diye biliyorum.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

ben mail attım tvs den gelen cevap şöyle:

Eray Bey Merhaba;

Öncelikle göndermiş olduğunuz mail için teşekkür ederiz. Rtr 150 için bayilerimizin yayınladığı resimler Türkiye’ye gelen test ürünümüzün resimleridir. Test amaçlı gelen üründe enjeksiyon sistemi mevcut değil fakat Tvs ile yapmış olduğumuz görüşmelerin neticesinde bayilerimizde satışa sunulacak ürünler yakıt enjeksiyon sistemine sahip olacak. Arka fren sisteminde disk değil kampana mevcut. Araçta meydana gelen değişiklikler gidon, dijital km saati, depo ön grenajları, alt sakal grenajı, arka tutamak demirleri, stop, basamak demirleri biraz daha geride racing tarzında. Fiyatla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Yakın dönemde bayilerimizde satışa sunulacak ve siz değerli müşterilerimize duyurulacaktır. İyi günler dileriz.

Servet AYDIN

Satış Yöneticisi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:56 ----------

ilgileri gerçekten güzel hemen döndüler mailime inşallah fiyatıda iyi olurda herkes alır kullanır ben uzun zaman kullandım apacheyi sattım gitti ama hala unutmadım motorumu hondada kullandım yamahada kullandım gerçekten tvs beni çok tatmin etti öle abarttıkları kadar da deil yok titreşim varmış yok ölemiş yok bölemiş sınıfında bir numara motor diğer rakiplerinin arasında en güçlüsü en serisi en az yakanıdır... saygılar...

160cc olarak gelse rakip tanımaz, orada 160 Rtr varken enjeksiyonlunun hacmini küçültecek halleri yok.

Motosikleti
    Enjeksiyonlu olması iyi olur. O zaman Tamamen Yenisini almayı düşünebilirim. Güzel alet.

Motosikleti
    tvs apache 2008
    öncelikle herkeze selamlar bu günkü teröre lanet buluşmasına katılan tüm arkadaşlara canı gönülden çok teşekkür ediyorum.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı by.ocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkeze selamlar bu günkü teröre lanet buluşmasına katılan tüm arkadaşlara canı gönülden çok teşekkür ediyorum.
    hoş geldin arkadaşım Apache kervanına önceki soruna yanıt olarak şöyle diyeyim,motosikletlerinize yaz aylarında bil hassa 4T tam sentetik motosiklet yağı koyun.4t biliyorsunuz anlamı motosikletler için hazırlanmış dört zamanlı motosiklet yağıdır.benim tercihim tam sentetik CASTROL POWER 1 RACING 4T 10W-50 ve ya 10W-40 kullanabilirsiniz.servis şu an Opet 10w-40 kullanıyor,ama tamamen kar marjı bence.anladınız.20W-50 yağ genelde yıpranmış kompresyonu düşük yağ yakan motosikletlerde tercih edilir.

Ö bür konu benim öğrendiğim şöyle kasa 2010 yeni kasa ve reimleri yukarıda paylaşmıştım 150cc ve enjeksiyonlu motor.şu an kullandığımız motorun enjeksiyonlu hali yani.duyduğuma göre dijital gösterge olayı'da eski analoğ göstergelerin çok arıza yaptıgı için böyle çözüm bulmuşlar iyi bir çözüm eksta ücret istemezlerse tabiki birde titreşim olayı kimse bilmiyor krank üzerinde balansör varmı bilmiyor mesela.eger ki sanmıyorum yeni kasalarda titreme devamsa hiç satış beklemesinler anca yedek parça satarlar
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Alırım Stopla göstergeyi. Birde Ayak freni hoş. Başkada birşey almam =))

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    bugün tvsnin iletişim menüsüne mesaj attıktan 5dakika (abartmıyorum belki o kadar bile olmadı) sonra hemen istanbuldan bir numara telefonumu aradı ve çok güzel açıklamalarda bulundu.motoru karbiratörlü zannediyorum eneksiyonlu olduğunu ve temmuz ortalarına doğru tamamen satışa sunulacağını söyledi aklınıza yeni model hakkında ne takılırsa sitelerinden ulaşabilirsiniz. anında sizinle iletişime geçiyorlar.

http://www.tvsturkiye.com/
    EvReN 8 >>>>>>>>>YaKuZaA

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Arkadaşlar buji için ne önerirsiniz ?

Motosikleti
    TVS APACHE 150 RTR (satıldı)
    herkese selam arkadaşlar bugün itibariyle ben de sizdenim

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı bygamsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar buji için ne önerirsiniz ?
    bence bosch,uzun km ve yüksek hızlarda tık yok.2400 km iken değiştirdim bujiyi ve hayla devam,maşallahı var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:24 ----------

Alıntı cyrex_t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam arkadaşlar bugün itibariyle ben de sizdenim
    hadi hayırlı olsun diyelim demek sabredemedin sende titrek dostlar kervanına katıldın
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    tvs apache 2008
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin arkadaşım Apache kervanına önceki soruna yanıt olarak şöyle diyeyim,motosikletlerinize yaz aylarında bil hassa 4T tam sentetik motosiklet yağı koyun.4t biliyorsunuz anlamı motosikletler için hazırlanmış dört zamanlı motosiklet yağıdır.benim tercihim tam sentetik CASTROL POWER 1 RACING 4T 10W-50 ve ya 10W-40 kullanabilirsiniz.servis şu an Opet 10w-40 kullanıyor,ama tamamen kar marjı bence.anladınız.20W-50 yağ genelde yıpranmış kompresyonu düşük yağ yakan motosikletlerde tercih edilir.

Ö bür konu benim öğrendiğim şöyle kasa 2010 yeni kasa ve reimleri yukarıda paylaşmıştım 150cc ve enjeksiyonlu motor.şu an kullandığımız motorun enjeksiyonlu hali yani.duyduğuma göre dijital gösterge olayı'da eski analoğ göstergelerin çok arıza yaptıgı için böyle çözüm bulmuşlar iyi bir çözüm eksta ücret istemezlerse tabiki birde titreşim olayı kimse bilmiyor krank üzerinde balansör varmı bilmiyor mesela.eger ki sanmıyorum yeni kasalarda titreme devamsa hiç satış beklemesinler anca yedek parça satarlar

öncelikle verdiğin bilgiler için çok teşekkür ediyorum.yeterince aydınlatıcı oldu sanırım ama nedendir bilmiyorum benim motorum yağ eksiltiyo ve biraz zorlayıncada siyah duman atıyo.bunun sebebi supap keçeleri olabilirmi.yağ yaksa beyaz duman atar diye biliyorum ama böyle bir şey yok.sadece siyah duman var sence sebebi ne olabilir. şimdiden teşekkür ederim.

herkeze selamlar
    bu gün yapmış olduğum tvs müşteri hizmetleri ile görüşmemde RTR ler eylül ayı başlarında satışa sunulacak diyor. benim görüşüm getiremiyecekler bu sene galiba yeni apache leri sene kalıcak galiba bizim iş

Motosikleti
    TVS APACHE gitti...
    motorunuzun km si kaç?siyah dumanın nedeni bikaç problemden dolayı olabilir,bujilerini kontrol et..kullandıgın yakıt 95 oktan degilmi?
    İZMİT:cat:

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlı olsun diyelim demek sabredemedin sende titrek dostlar kervanına katıldın
    sağol teşekkür ederim ama motosiklet öyle abartı şekilde titremiyor.. full gazlayınca hissettiriyor ama devrinde kullanınca gayet hoş.. ben çok memnunum 2 günlük bir tecrübe de olsa.. bi polisle karşılaştım dün ybr vardı poliste bi tur atabilir miyim dedi bindi geldi gayet hoş dedi kıskandı beni :D bizim ybrleri de değiştirmediler gitti dedi :D ybr nin yanında görüntüsü bile yeter bence

Motosikleti
    Hayırlı olsun. Gerçekten ilerleyince ne kadar iyi bir seçim yaptıgını anlıcaksın )

Motosikleti
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Gerçekten ilerleyince ne kadar iyi bir seçim yaptıgını anlıcaksın )
    eyvallah sağol dostum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler