Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar herkeze bu gün sonunda ehliyetime kavuştum tam sünnetli motorcu olduk
    Hayırlı olsun kardeşim Kazasız Belasız.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    İyi akşamlar herkeze bu gün sonunda ehliyetime kavuştum tam sünnetli motorcu olduk
    hayırlı olsun
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamer bu kadar parcamı değiştin eyvah eyvah sana kaç kere dedık alma bu motoru al bı pıonner rahat et dıye ama dınletemedıkki sakalımız top sakal ondanmı acep
    sinan abi >D alem adamsın

Hayırlı olsun.. Bakalım biz ne yapacağız 13 Şubatta

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    tamer bu kadar parcamı değiştin eyvah eyvah sana kaç kere dedık alma bu motoru al bı pıonner rahat et dıye ama dınletemedıkki sakalımız top sakal ondanmı acep
    baksana sinan usta parça fiyatları çin işi gibi gayet ucuzzzz dermişim bu ne kardeşim bmw ye mi biniyoruz biz.motor 3 tl parçalar 5 tl.parça parasından .... yorlar millete.küçücü bir yag filtresi 10 tl.bence 2 tl etmez orası ayrı.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baksana sinan usta parça fiyatları çin işi gibi gayet ucuzzzz dermişim bu ne kardeşim bmw ye mi biniyoruz biz.motor 3 tl parçalar 5 tl.parça parasından .... yorlar millete.küçücü bir yag filtresi 10 tl.bence 2 tl etmez orası ayrı.
    birısı toptan satış diğerı prekende satış böyle düşün kaldıki vg cıkarınca motor dahada ucuz olacak o zaman parcaların tümü fıatına 2 ad. motor alınır .Ama iş böyle değil

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Arkadaşlar bende an 125 vardı ve birkaç gün önce sattım.Temiz bir apache buldum yakınlarda.Motor 2009 model ve 4000 km de.Kulanıcı arkadaş bu km ye kadar motoru servise getirmemiş yağ değişimi vs.hepsini zamanında yapmış.Bu motorun bu km ye kadar servis görmemiş olması normal mi sizce.Motorun yürüründe herhangi bir sıkıntı yaşatır mı?Eğer bilgilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olrum
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende an 125 vardı ve birkaç gün önce sattım.Temiz bir apache buldum yakınlarda.Motor 2009 model ve 4000 km de.Kulanıcı arkadaş bu km ye kadar motoru servise getirmemiş yağ değişimi vs.hepsini zamanında yapmış.Bu motorun bu km ye kadar servis görmemiş olması normal mi sizce.Motorun yürüründe herhangi bir sıkıntı yaşatır mı?Eğer bilgilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olrum
    gerçekten 4000 deyse sorun olmaz diye düşünüyorum zaten 4000 bakımına kadar sadece yağ değişiyor

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    bakım zamanlarında bakım için getirmezse garanti dışı kalır
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    adı üstünde garanti belgesinde servise gidilecek km aralıkları yazıyor.götürmezseniz garantiden çıkar diyorlar.ama bazı servisler götürmesende arada bir götür kaşeliyorlar km bakımlarını.nerde düzgün işini yapan varki sözde yetkiliservis boş versinler bunları. iyi bir şekilde baktırın sagına soluna olmazsa yetkili servise bir danışın sonra başınız ağrımasın. hep üçkağıt bizim memleketin insanlarında.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Kawa ZX636
    adı üstünde garanti belgesinde servise gidilecek km aralıkları yazıyor.götürmezseniz garantiden çıkar diyorlar.ama bazı servisler götürmesende arada bir götür kaşeliyorlar km bakımlarını.nerde düzgün işini yapan varki sözde yetkiliservis boş versinler bunları. iyi bir şekilde baktırın sagına soluna olmazsa yetkili servise bir danışın sonra başınız ağrımasın. hep üçkağıt bizim memleketin insanlarında.
    Aynen Antalya'da Apache servisleri rezalet , apachemi servisinden içeri sokmazdım Allah korusun.Şöyle bakıyorum ara sıra hala durumlar aynı.

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ok.doğru söze ne denir,teşkkürler sağol
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hadi hayırlı olsun ehliyetin.kazasız belasız sürüşler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:26 ----------

hep merak etmişimdir şu aynadaki yazıyı acaba ne yazıyor diye.
    ''OBJECTS IN THE MIRROR ARE CLOSER THAN THEY APPEAR '' şöyle bir şey '' İtiraz_ed,aynada,,daha yakın,onlardan ,görün,'' arkadan gelen araca aynada işaret et seni daha yakından görsün.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:08 ----------

bu gün canım sıkıldı biraz resim çekeyim dedim ama akşam oldugu için cep telefonundan bu kadar görüntü,gündüz biraz daha iyi görünüyor motor.

alt tarafa çakar led taktım gece baya bir degişik oluyor ama kırmızının ledlerini mavi ile degiştirecegim

bir yerler yanıyor gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:35 ----------

motorda normal ampül kalmadı hepsi led.hoş güzelde patlamıyor bunlar bir taktımmı daha ampüle para yok

fren yapınca arkadan korna öttürüyor araçlar gözlerini alıyor galiba.kör olasılar

şimdilik bu kadar.birazda siz ekleyin resim canlansın topic biraz.uyumayalım TVS ciler.insanlar mötör görsün.bu gün 10 tl bayıldım bujiye.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    TVS ciler,nerelerdesiniz

hadi hayırlı olsun ehliyetin.kazasız belasız sürüşler.

hep merak etmişimdir şu aynadaki yazıyı acaba ne yazıyor diye.
    ''OBJECTS IN THE MIRROR ARE CLOSER THAN THEY APPEAR '' şöyle bir şey '' İtiraz_ed,aynada,,daha yakın,onlardan ,görün,'' arkadan gelen araca aynada işaret et seni daha yakından görsün.[COLOR="Silver"]

bu yazıyı hangi çeviri programına çevirttin anlam kayıp spin atmış

bilmiyorum tam çevirisini biliyormusun ben buraya yazayım yine de
    "dikkat aynadaki objeler göründüğünden daha yakındır!" dı aslı ama

albayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    arjantinli, nazar deymesin tu tu tu maşallah
    Altımızda MOTOCİKLET, aklımızda MOTOSİKLET...

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yazıyı hangi çeviri programına çevirttin anlam kayıp spin atmış

bilmiyorum tam çevirisini biliyormusun ben buraya yazayım yine de
    "dikkat aynadaki objeler göründüğünden daha yakındır!" dı aslı ama
    vay be benim buldugum anlamla alakası yok amma sözlükmüş ,demek millete ben nette neler yazıyorum ooooo teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:57 ----------

Alıntı albayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arjantinli, nazar deymesin tu tu tu maşallah
    teşekkür ettim.can sıkıntısı işte öyle sagına soluna birşeyler takıştırıp durmaktan bu hale geldi.bana eski bir motor lazım onunla daha iyi bol bol oynarım.nasıl olsa işyeri müsait

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    tamer bu halınle motoruna 4500 tl verırım üstüne bırde benım motosıkletı ve arabamı vereyım bır yıllıkta benzın benden haaaa daha ne istıyon

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    tamer bu halınle motoruna 4500 tl verırım üstüne bırde benım motosıkletı ve arabamı vereyım bır yıllıkta benzın benden haaaa daha ne istıyon
    çay varmı abi çay.ya sahi yagmur varmı karşıda hava durumu ne alemde.burda hafiften yagıyor

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    çay varmı abi çay.ya sahi yagmur varmı karşıda hava durumu ne alemde.burda hafiften yagıyor
    Bizim buralarda bir güneş yağıyor bir güneş bu kadar olmaz buranın gözünü sevim yaa seviyorum memleketimi
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Bizim buralarda bir güneş yağıyor bir güneş bu kadar olmaz buranın gözünü sevim yaa seviyorum memleketimi
    selam TVS ciler.yolunuz açık,kazasız belasız sürüşler dilerim.

ben askerliğimi iskenderun da bahriye olarak yapmıştım.sabahları feleket soguk bir havası vardı.ama öglen ve ondan sonra maşallah fena sıcak olurdu. ama istanbul enteresan bir şehir,yaşadıgım için seviniyorum.hertürlü iklimden azar azar mevcut,ne ararsan istanbulda ama biraz daha az yagsa iyi olacak motor yıkamaktan sıkıntı geldi artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler