Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    arkadaşlar 15 günden beri isyanlardayım motorum servisten hala çıkamadı parça eksiği yüzünden nabıcam bilmiyorum.
    ARAMAKTA OLUNAN PARÇA 5.VİTES DİŞLİSİ KARŞILIĞI
    bu parçayı en kısa sürede temin etmem gerek.yetkili servislerde tr distürübtrnde yok
    elinde bulunan varmı arkadaşlar aranızda 0 veya çıkma?? acil lütfen
    2 Tekerlekli Huzur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı mr_muzip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 15 günden beri isyanlardayım motorum servisten hala çıkamadı parça eksiği yüzünden nabıcam bilmiyorum.
    bu parçayı en kısa sürede temin etmem gerek.yetkili servislerde tr distürübtrnde yok
    dişlinin eskisini al eline. parçacıları gez mutlaka bi motorla uyar

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    hocam motor şehreminide bense silivride işim dolayısıylada gidemiyorum sadece servisten haber bekliyorum tel elimde ahanda bulduk diceği vakti
    adamların dediklerine göre araştırıyorlarmış bakalım elinde olan vardır inş.
    2 Tekerlekli Huzur..

hocam motor şehreminide bense silivride işim dolayısıylada gidemiyorum sadece servisten haber bekliyorum tel elimde ahanda bulduk diceği vakti
    adamların dediklerine göre araştırıyorlarmış bakalım elinde olan vardır inş.
    garantiden yapıyorlarsa sorun yok. yok parasını vereceksen yandın.sökmesiyle bi dünya para alırlar

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    nakit hocam garantiden değil 300 çıkardım ben gözden zaten
    2 Tekerlekli Huzur..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    hem ıslak zemin hem kuru zemin için hangi marka lastik önerirsiniz 100*80*18 olcek

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    arkadaşım istanbul kadıköy de aydın usta var birde ona sormanı tavsiye ederim. 0216 348 69 64 cep:0535 209 87 30 sana bir şekilde bulabilir sanırım. tamer verdi telefonunuzu dersen yardımcı olur sanırım.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    seneye...
    Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam sağol jönysf...ben karşı taraftanım (karşıyaka)ama fark etmez sonuçta izmir liyiz...ben parayı denkleştireyim de gerisi halledilir...birda şu titreşim meselesi vardı rahatsız ettimi titreşim uzun yolda seni....
    bendensin :D:D 35 1/2
    *KyMcO[B][COLOR="Black"][/COLOR][/B]*:bounce:[U][/U]

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    evet 35 buçuk luyuz....
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem ıslak zemin hem kuru zemin için hangi marka lastik önerirsiniz 100*80*18 olcek
    pirelli ve ya metzeller al derim güzel lastikler.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    tvs ( apache )
    arkadaşlar yukarıda yazılanda bir yanlışlık var ben 1,5 yıldır apache kullanıyorum 1500 km
    yolda toplam 120 tl yaktım geçen sene temmuz ayında yani temmuz 2008 de hemde benzinin 3,50 olduğu zaman ama birde şu var gittiğimiz yloun durumuda önemli yağmurlu.rüzgarlı.kuru bunların önemi çok büyük tabi en büyük etken motoru kullanandır ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:20 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:16 AM ----------

mr_muzip Nickli Üyeden Alıntı

slm kardeşim sen güzeli isotlara git parça yok diyosa hemen bir avukata başvur birde avukat görüşsün onlarla bak 2 günde parçan nasıl geliyo dediğimi kulak ardı yapma mutlaka konuş ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:22 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:20 AM ----------

mr_muzip Nickli Üyeden Alıntı

slm kardeşim sen güzeli isotlara git parça yok diyosa hemen bir avukata başvur birde avukat görüşsün onlarla bak 2 günde parçan nasıl geliyo dediğimi kulak ardı yapma mutlaka konuş ..
    ::sefereee

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım istanbul kadıköy de aydın usta var birde ona sormanı tavsiye ederim. 0216 348 69 64 cep:0535 209 87 30 sana bir şekilde bulabilir sanırım. tamer verdi telefonunuzu dersen yardımcı olur sanırım.
    tamer arkadaşım aradım şimdi aydın ustanın işyerini kople dişli takımı varmış onada 200 küsür dedi.bana sadece 5.vites ve karşılığı lazım.
    ama yarın bi ara sabahtan bakarız dedid.umarım bulur ya sinir oldum iyice 3 hafta oldu adamlar bir parça bulamadı ayıp yani
    2 Tekerlekli Huzur..

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    tamer arkadaşım aradım şimdi aydın ustanın işyerini kople dişli takımı varmış onada 200 küsür dedi.bana sadece 5.vites ve karşılığı lazım.
    ama yarın bi ara sabahtan bakarız dedid.umarım bulur ya sinir oldum iyice 3 hafta oldu adamlar bir parça bulamadı ayıp yani
    Aydın ustada baya bir parça mevcut ve bulmayada çalışıyor sağolsun.belki sana da bulur artık şansına.

Motosikleti
    apache 150 RTR
    dun aksam ustuaydın ustaya bakıma gıttım.baktım cok hararelı bır sekıdle calışıyor ;) 150 apachelerı rtr 160 silindiri takıyordu.motoru test etkem ıcın 1 saat yakın orda bekledım makıne gerckten cok farklı olmuş kalkışı gıdışı aydın usta rtr 160 bır kaç parcasını getırmış bende taktırmaya duşunuyorum muhtış keyıf aldım.ilginen arkadaşlara duyaralım dedım rtr 160

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    motoru (ruhsatı) üzerine almak için notere yaklasık olarak ne kadar bayılıyoruz bilen varsa yazarsa memnun olurum 2008 model motor

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    motoru (ruhsatı) üzerine almak için notere yaklasık olarak ne kadar bayılıyoruz bilen varsa yazarsa memnun olurum 2008 model motor
    noter ,trafik,k1 belgesi + sigorta 250 tl gibi tutması gerekli.ben 220 tl vermiştim ama ondan sonra zam gelmişti.

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    Her kese iyi geceler ve kadir geceniz mübarek olsun sevgili dostlar...
    Gs 500 almanın eşiğinden çok zorda olsa döndüm Yamaha xmax 250 scoter aldım 3 ay kadar kullandıktan sonra sattım..
    Hiç aklımda yokken hatta honda innova ararken ihtiyaç durumundaki bir arkadaştan apaçhe aldım bu gün satıyordum anlaşamadık.Motorum 4000 km de oda yeni oldu.2007 model isteyen olursa satabilirim.Scoter den inip buna binince vibrasyon olayı çok canımı sıktı..Fakat adanalı arkadaşın dediği gibi f650 bmw de bile var .
    99 yılında 4500 km kadar yamaha115 lik (2T) kullanmıştım harikaydı müthiş performans 14 beygir hafif alet 140 km sürat müthişti.İki gündür bu apaçiye biniyorum Bana o 115 lik yamaha mı hatırlattı performans olarak..ah bide vibrasyon olmasa...Ama güzel ve kusur muhabbeti...
    Bakalım olabilirse 14 dişli olayını deneyeceğim...
    Sevgi ve saygılarımla....

Motosikleti
    tvs apache
    Selam Arkadaşlar, malesef çok sediğim motorumu satıyorum.
    ilgilenenler için sahibinden linki :

http://www.sahibinden.com/tvs_apache...XQQdisplayitem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    noter ,trafik,k1 belgesi + sigorta 250 tl gibi tutması gerekli.ben 220 tl vermiştim ama ondan sonra zam gelmişti.
    sen ne zaman verdın o kadar cok oldumu 250 ye razıyım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:59 PM ----------

vitesi boşa alırken problemi olanlar varmı bazen bende oluyor sebebi ne olabilir acep?

Motosikleti
    tvs ( apache )
    dert etme ara sıra bendede oluyo bir sorun yaşamadım ama daha 2 seneye yakın oldu taş gibi taş şuan ist yarın samsuna geri dönüyorum motorla on numara beni hiç yormadı gelirken giderkende yoracağanı sanmıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:55 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:53 AM ----------

arkadaşlar tvs lerin gösterge anpüllerini alman malı led lanbayla değiştirin kesinlikle patlamıyo ben 1 senedir kullanıyorum çok hemde beyaz led yaptım gecede görnümü muhteşem tavsiye ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:59 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:55 AM ----------

Alıntı mert961 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar apacheye xenon far takabiliyormuyuz ?

Saygılarımla...

evet tabiki takabilirsin sana tavsiyem ımtek 6000 kelvin kullan çok güzel ama sana bir tavsiyem daha var gidipte 150-200 lira verip tek xezon alma git arabalara takılan takımlardan al hemde iki tane var içinde mesela anpül patladı diyelim sendeki anpül zaten h4 onun fiyatı ise 60 lira ona göre fiyatlara araştır o şekilde al başka problemi olan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:06 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:59 AM ----------

bizim dişli meselesine kimse bi öneride bulunmıcakmı 2 dir yazıyorum hala cevap yok acemı olmakta kötuymus be

arkadaşım meraba önce şunu belirtiyim şehiriçi 14 uzun yol 15 evet 15 yapıncada vibrasyon yarı yarıya düşüyor denemsi bedava sadece dişliye para verirsiniz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:06 AM ----------

Arkadaşlar moturum fren yapmak için debriyajı sıktıgımda devir yukseltıyo bu normalmi 4000 lere kadar cıkıyo devir sizde nasıl acaba debriyaj ayarım bozuk olabılırmı ılk kez Apache kullandıgım için pek bilemıyorum sorunu

arkadaşım elini gazdan çektiğine emin tekrar bak eğer gene yapıyorsa devir saatinin telini değiştir tekrar dene gene olmadıysa saat bozuk demek geçmiş olsun
    ::sefereee

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler