Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni apachım ıle aranızdayım ılk vıteslı motorum ılk kez apachede ogrendım 3 gun oldu 110 km yaptım sadece aksamları bınerek tek sıkayetım vıteslerde bazen takılıyor bırde ıkı kısı on kalkıyo gerısı gayet guzel bırde su farları nasıl yapıyorsunuz?
    magnatek mineral yağ kullan viteslerin rahat geçer takılmaz.arka sispansiyonu bir kademe yükselt ve 14 dişli taktır o zmn motor birşeye benziyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muratcım alıcaktık hemde kesin alcaktık ama olmadı sizden haber çıkmayınca vazgeçtik dayımın oğlu 2000km de kanuni city 125 aldı 3. gün geri verdik motoru ben ömrümde öle dandik bişi görmedim adamı dövücektim dövemedim paramızı kesti dahada kesicektide yemedi!neyse benim birader de gidip XT125 yamaha cross aldı bende KLE 500 aldım şuan 2 motorum var apache sezonu sanırım benim için artık bitti erol88 gibi emekli oluyorum motoruma kıyamıyorum daha tertemiz 2,300 e gidicek gibi geliyo çok yazık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:05 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:04 AM ----------

bende hysung egsoz var ben taktırdım ses çıkartmadı cünkü bu egsozlar abart degil ucunu actırdım öle ses veriyo ama ben bi ybr de devil egsoz gördüm degşet ses var buna 90 verene kdr 150 lira verip o tarz egsoz almak daha mantıklı
    abi dediğim gibi bizimde durumlar karışıktı.. adamlarla kavga çıktı baya ama hallettik şuan
    motoru toplama kararı almıştım maşa falan taktım ama sonra bindim bi ara içim el vermedi soğumuşum benim makinadan arkadaşın CBR 125 e bindim hiç tereddütsüz bindim rahatça gazladım hatta ama apacheme binemedim bi türlü rahat etmedi içim..
    neyse sonuç olarak satıyorum abi sana da hayırlı olsun umarım sorunsuz binersin makinaya
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Motosikleti
    Kawa ZX636
    sakinseytan arka suspansiyonu kaldırabiliomsun yukarı doğru yoksa amasörlermi deişmesi lazım?

Motosikleti
    SATILDI

Arka amörtisörlerin ya değiştirilip uzununu takmak gerekir yada orjinal amörtisörlerine ek yapılarak yükseltilebilir.
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Teşekkür ederm cevabın için anladm.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakinseytan arka suspansiyonu kaldırabiliomsun yukarı doğru yoksa amasörlermi deişmesi lazım?
    arka suspansiyonun kademeleri var anahtarıyla onu yükseltiyo ustalar ben elimle yaptım sertleşince pek kafaya gelmio ama tümseklerden sert gecio

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    [QUOTE=hurricane_cbr;1599122]
    Alıntı archeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

inşallah bi sorun çıkmaz abi hayırlı olsun

inşallah 1000 peşinatı tamamladıgım an gıdıp alcam bakın arkadaslar motorla ılgılı soyleyecegınız bişiler warsa ya şimdi soleyın bana yada ebedıyen susun :D + lar - ler duz yolda son hız ses titreşim seviyesi kalite parca fıyatları bunların en net cevabı sizde :D

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Hocam al sen pişman olmassın şimdi açıklamaya kalkarsak uzun sürer önceki sayfalara bak artıları eksileri herşey yazılı konuda

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Az önce bende apache aldım ve yaklaşık 50kmlik bir denemem oldu, hoşuma gitti

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce bende apache aldım ve yaklaşık 50kmlik bir denemem oldu, hoşuma gitti
    hayırlı olsun bende bugun 2 saat durmadan bındım motor tık demedı ama oturan yerlerım agrıdı sahılden bogaz turu yaptım besıktaş ne kalabalıktı ole kutlamalar fılan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam al sen pişman olmassın şimdi açıklamaya kalkarsak uzun sürer önceki sayfalara bak artıları eksileri herşey yazılı konuda
    95 sayfa ama ozaman herkes yenı almısdı sımdı hersey oturdu motor nedır ne deıldır ortaya cıkdı yenı cıkdıgında 15o km yapıo dıolardı ya bana en az honda kadar kalıtelı ve saglam bı motor dıyebılıosanız icim rahat alıcam :D

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    al arkadaşım al için rahat olsun hondacı olarak bende tvs aldım honda artık su koyverdi çin işi baya.ucuz satmak için malzemeden kısmaya başlamışlar.gazlarken motorun gücünü hissediyorsun.benden +10 puan
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al arkadaşım al için rahat olsun hondacı olarak bende tvs aldım honda artık su koyverdi çin işi baya.ucuz satmak için malzemeden kısmaya başlamışlar.gazlarken motorun gücünü hissediyorsun.benden +10 puan
    saoll valla icime su serptınn ben şöyle düşünüyorum honda çinde üretilio su an ben praktıkerde calısıorum bizdekı urunlerle kıyaslayacak olursak bosh un bırak cını malesyada uretılenı 100 lira almanı 200 lıra yada black&decker uretımı çine cekdı urun kalıtesı yarı yarıya düştü markasız ürünler gibi deıller tabı ama asla orjinalı gıbıde deıl keeway macar malı cin üretım kımse macar malı demıo çin dıo ama honda çinde deil uzayda üretse gene japon da japon dıyolar ben hayatımda çinli scooterlardan sona cbf kadar cirkin bi tasarım gormedım bende kendı capımda tasarımla ugrasıyorum o motoru cizsem bırak hondayı anneme göstermeye utanırdım dalga gecer die :D

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Aynen tasarım fakiri o motor:D
    Ya geçiştirici bi cevap gibi ama al diyorum bak pişman olmucaksın , git YBR kullan sonra apache test et test edebileceğin bi yer bul bi 10 km yap ikisiylede farkı gör.
    YBR kullananlar binince motor iyi gidiyor dio: ) Sağlam motordur bide 3 kaza geçirdim motorun ön kafa dağıldı ama banamısın demedi aynı kazayı (110 ile) YBR ile yapsam motorun sadece lastiği kalırdı eminim.Dış sağlamlığı bir yana sağlam motor yani motor böle içi içini yer gibi gidior yerinde duramıor.Arkada biri olsun kalkarken sıkıyosa biraz gaza asılarak kalk kalkamazsın motorun ön teker havalanmaya bşlar arkadan acaip bir baskı var motora teker yapışıor uçuyo gidio motor.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    sormayın acemi yaptı bu tvs beni.rampada kalkmak baya ugraştırıyor balatayı yemessek ne ala.bi ince ayar yapmalı bakalım nasıl olucak.birde arka lastiği 100/90 yapsak nasıl olur kullanan vardır galiba.bilgi verirse sevinirim.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    SATILDI

Ön 80 90 17 Arka 90 90 18 olarak değiştirdim ve gayet memnunum lastikleri biraz daha inceltmemin sebebi ufak cc li motorlarda kalın lastık takılarak performansı düşmesine sebep olur ve hız kaybı olur aynı zamnda bozuk yolarda cukurların daha fazla hisetmesini sağlar,çünki geniş lastiğin kapladığı alan ince lastiğe göre daha fazla olacaktır.ince lastik ise tam,bozuk yollarda cukurları fazla hissettirmeyecek ,ve motorun performansı artacaktır. yol tutuşu açısından hiç bir sıkıntınız olmaz çünki motorun gücü zaten bellidir yapacaklarınız sınırlıdır.ince lastiğin asvalt a verdiği basıncın azalması ile aynı zamnda daha seri hızlanmasını sağlayacaktır.
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sormayın acemi yaptı bu tvs beni.rampada kalkmak baya ugraştırıyor balatayı yemessek ne ala.bi ince ayar yapmalı bakalım nasıl olucak.birde arka lastiği 100/90 yapsak nasıl olur kullanan vardır galiba.bilgi verirse sevinirim.
    bende 110/80/18 michelen sport vardı süper viraj yapardım kalın kaliteli lastik performansı çok etkilemiyor bu makinada
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Motosikleti
    wind hunter
    selam beyler
    muhabbetiniz daimi dostluğunuz baki olsun..

bu apache modelini anlatır mısınız biraz bana
    duyduklarımızdan olumsuz birşey çıkmadı şimdiye kadar apaçi kullanmış bu motorla mazisi olanlardan gerek cbf150 gerek ybr125 le olsun çok tatlı anılar dinledik =) aradaki fark malum..
    bunun üzerine bizde okları apache modeline doğru çevirdik şmdi bana motoru anlatın biraz yakıtı vergisi arızası yolda bırakması yedek parçası servisi garantisi vs. vs.

allah nasip kısmet ederse yaz sonu 4 tane alacağız ;)
    __SoUnD Of GrEeN HiLL__
    eşşek ne biLiR zevk-i sefayı eğeR biLseydi zevk-i sefayı ömRünde 1 kez oLsun çekeRdi kafayı:bounce:

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    magnatek mineral yağ kullan viteslerin rahat geçer takılmaz.arka sispansiyonu bir kademe yükselt ve 14 dişli taktır o zmn motor birşeye benziyo
    not aldım 600 km bakımda bunları solıcem sispansıyonu denıcem sagol

motorla bir yere gidim dedim el marşı bastı motor ıssınması ıcın eklıyodum stop ettı el marşı döndürme ayak marşıyla çalıştırdım 5 dk sonra düzeldi moralim bozuldu yarın servisi arıyıp sorucam :(

Motosikleti
    SATILDI

slm

Sayfayı canlandıralım arkadaşlar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler