Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Alıntı shadow_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekkı rtr 160 da gelcekkkk :D
    ooo MURO senı goren cennetlık yaw nerelerdesın sen :d
    burdayım laa nerde olcam
    o daha tam belli değil belkide 160 gelmez ama parçaları gelmeye başladı aydın motor bu işe el attı ben gidip inceledim resim çektim bi görün sizde..

150 cc olan silindirle farklarını karşılaştırmak için ikisini birlikte çektim ilk göze çarpan tabiki piston yuvasının oldukça geniş olması.

ve rtr160 modelinin aynaları da gelmiş oldukça şık ve gösterişli duruyor.

yakında başka parçalarda gelecekmiş sanırım..
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    yakında rtr160 motorun kendisi gelicekmiş diye duydum ama nekadar doğru bilemem
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    ya o piston bizim motor gövdesine uyarmı?fiyatı nedir sordun mu.ya o parcalar geldiyse kendiside yakında gelir.hurranciye fotoları bizimle paylaştıgın için saol

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya o piston bizim motor gövdesine uyarmı?fiyatı nedir sordun mu.ya o parcalar geldiyse kendiside yakında gelir.hurranciye fotoları bizimle paylaştıgın için saol
    ne demek abi amacım yardımcı olmak.. fiyat konusunda bi cevap alamadım daha aydın usta dükkanda değildi ben gittiğimde..
    motorun diğer parçaları kabaca aynı sanırım yani krank falan aynı dediler herhalde vites dişlileri de aynıdır kanımca.

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı hurricane_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demek abi amacım yardımcı olmak.. fiyat konusunda bi cevap alamadım daha aydın usta dükkanda değildi ben gittiğimde..
    motorun diğer parçaları kabaca aynı sanırım yani krank falan aynı dediler herhalde vites dişlileri de aynıdır kanımca.
    vala aklım gitti süper olur ben hep motorumu digerlerinden farklı yapmaya çalışmışımdır her konuda öleyimya bilgisayarım bile bi acayip:D vala ne bilim sen yap bi hele

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    vala aklım gitti süper olur ben hep motorumu digerlerinden farklı yapmaya çalışmışımdır her konuda öleyimya bilgisayarım bile bi acayip:D vala ne bilim sen yap bi hele
    sen onu bunu birakta ön dişliyi küçült motor kalkmiyo ya stop ettirdim2. denemede anca kalkti
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

slm arkadaşlar rtr 160 ın tüm modellerini inceledim kiminde arka disk kiminde normal bağzı modellerdede deponun altında grenaj var bağzılarında yok tabi enjeksiyonlu olup karbiratörlü olanda var acaba tr e hangisi gelecek mrk etmekteyim

ghostriderrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    yahu 150 lik var zaten be mübarek firma 160 lık yapıcağına yapsana şu motoru 200 yada 250 lik elalem motor görsün bari çok bi uçurum fark beklemeyin bence 160 lık tan..

Motosikleti
    Alıntı ghostriderrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu 150 lik var zaten be mübarek firma 160 lık yapıcağına yapsana şu motoru 200 yada 250 lik elalem motor görsün bari çok bi uçurum fark beklemeyin bence 160 lık tan..
    ustam sadece 160 cc değil ki bildiğim kadarıyla 17 18 hp güç üretiyor tork ve sıkıştırma oranları fazla yani kısaca cbf 250 alacağına rtr 160 al hem daha az yakar

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    yaw ben e mail cektım tws sıtesıne gelcek dedı adamlar ya bu sene 6 ayda yada 2010 un basında dedı adamlar
    Rüzğarı_hissSet

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    moralinizi bozmak gibi olmasın ama ben 2 senedir hem siteye mesaj attım hem aydın motora sordum, 2senedir gelecek, en son geçen sene motor fuarına kesin gelecek dediler, bak o zamandan beri bile 1 seneyi geçti, yok flame geldi gelecek yok rtr160 geldi gelecek, şimdi de yok 2009. 6 ayı, olmadı 2010 başı, yada 2010 motor fuarı sırf bunlar beni soğutmaya yetti bu motordan

Motosikleti
    600RR
    sen sogu dostum ama ben sogumadım (kisiye ozgu bı olay)
    Rüzğarı_hissSet

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Motorumu çok seviyorum
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen onu bunu birakta ön dişliyi küçült motor kalkmiyo ya stop ettirdim2. denemede anca kalkti
    ya olm sen acemiysen ben napim hhaha harbi sen nasıl istop ettirdin motoru ya :S ya 14 dişli alcam denicem abi hoşuma gideni devamlı kullanıcam

Alıntı ghostriderrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun 250 ligi cıksa varya manyak olur kim bilir nasıl gider adamlar cc nin tüm gücünü kullanıyo 150cc motor sanki patlıcakmış gibi oluyo bazen:D

ustam sadece 160 cc değil ki bildiğim kadarıyla 17 18 hp güç üretiyor tork ve sıkıştırma oranları fazla yani kısaca cbf 250 alacağına rtr 160 al hem daha az yakar
    ya bazen cbf 250 yemi geçsem diyom otobanda 150cc az geliyo su 160 cc fark edermi acaba?

Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu çok seviyorum
    bende ama daha fazla güç istiyorum nolcak

Gelmezzzzzz.Ne flame gelir nede 160rtr....Bu tip motorlar piyasayı altüst eder.Bajaj ın 180-200-220 lik modelleri var.tvs yle rakip.onlarda gelmez.Çünki piyasa satış servis özellikle yedek parça devleri desteklemez.honda yamaha piyasaya hakimken......Birileri engel olur.Anca çerezler gelir.Biz 3.dünya ülkesi olma yolunda ilerliyoruz...........Şu an piyasalarda para kıt.Kimse gerçekten adam gibi bir motoru getirtmek için riske girmez.Anca kalitesi düşük ve maliyeti az malları yurdum insanına iki katı paraya kakalama yolunda ilerlerler vede bunu başarırlar.Bizde ağlanacak halimize güleriz.Ve en enteresanı da hız sınırı 80 km iken sırf 120-130-150-200-300 yapıyor diye bu motorlar alınıyor.tse hız sınırlarında habersiz............

Motosikleti
    ya olm sen acemiysen ben napim hhaha harbi sen nasıl istop ettirdin motoru ya :S ya 14 dişli alcam denicem abi hoşuma gideni devamlı kullanıcam

bunun 250 ligi cıksa varya manyak olur kim bilir nasıl gider adamlar cc nin tüm gücünü kullanıyo 150cc motor sanki patlıcakmış gibi oluyo bazen:D

ya bazen cbf 250 yemi geçsem diyom otobanda 150cc az geliyo su 160 cc fark edermi acaba?

bende ama daha fazla güç istiyorum nolcak

abi inş deneme fırsatım olurda hep beraber görürüz ama ben baya iyi bi performans bekliyorum.

Motosikleti
    600RR
    ewet 17 18 hp ıyı bı performans saglar buna emınım enjeksıyonuda ıcıne koyarsak serilık baya ıyı olcaktır
    Rüzğarı_hissSet

Motosikleti
    kaza yaptım arkadaşlar şuan yatıyorum sağ ayağmda 2 parmağım kırık durumda ve tırnaklarım yerlerınden çıkmış sızlıyo bacağım motor baya kötü durumda sanırım.

Motosikleti
    tvs apache
    kaza yaptım arkadaşlar şuan yatıyorum sağ ayağmda 2 parmağım kırık durumda ve tırnaklarım yerlerınden çıkmış sızlıyo bacağım motor baya kötü durumda sanırım.
    geçmiş olsun, umarım çabuk iyileşirsin.

Motosikleti
    TVS Apache
    Geçmiş olsun, nasıl oldu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler