Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    hala anlamıyolar bunda olan özellikler hondanın akranlarında yok! inblayzr kontak özel far sistemi ıvır zıvır pahalı geliyo size haliyle alışmışsınız düz kontak motorlara:D kaza yapmıcaksın yaparsan yandın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs apache
    ..her markanın kendine göre ucuz parçaları var pahalı parçaları var.bütün parçaları ucuz olan bir makina henüz üretilmedi..honda da pahalı olan yamahada ucuz oluyor yamahada ucuz olan honda da pahalı bu hep bölyle sürer gider yıllardır.. aldanmayın sakin hepsi aynı b.k yıllardır sömürüyolar bizi gerçek olan bu..buna tvs de dahil ..
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı asphaltkowboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..her markanın kendine göre ucuz parçaları var pahalı parçaları var.bütün parçaları ucuz olan bir makina henüz üretilmedi..honda da pahalı olan yamahada ucuz oluyor yamahada ucuz olan honda da pahalı bu hep bölyle sürer gider yıllardır.. aldanmayın sakin hepsi aynı b.k yıllardır sömürüyolar bizi gerçek olan bu..buna tvs de dahil ..

burak2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz motorcu :)
    Alıntı asphaltkowboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad az çok konuya vakıf olduk ben şu noktada bişey sormak istiyorum mümkünse önce sizden sonrada diğer kullanıcılardan???

kaç bin kilometrede oldunuz en fazla ve küçük veya büyük yaşadığınız problemleri dile getirmeniz... teşekkür ederim.
    basmayı değil durmayı düşünüyorsan eğer, anlaki gerçek motorcusun he bide her bindiğinde heyecanlanmıyorsan eğer eksik bişeyler var be dostum....

ekaragz82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    Burak kardeşim 8500 km deyim şu anda ilk ve tek problemim gösterge ampulü yandı onuda 3-5 milyona değiştirtdim. Şükür başka bir problem çıkartmadı bana çıkartanıda duymadım..

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    arkadaşlar bu gün kırklareli tvs bayii ile konuştum gülce motor.

Ellerinde ürün olmadığını söyledi. Daha sonra fiyatlarınında 3,700 civarlarında olmasını beklediğini söyledi. Daha sonra ybr mi yoksa apache mi almamızı tavsiye edersin şeklinde bir soru yönelttiğimde hiç beklenmedik bir cevapla karşılaştım.
    - Alırsan yamaha al !

Bizde iyi günler deyip kapattık telefonu. Artık YBR olacak büyük ihtimal. Ama mutlaka apache kullanacağım ve durumum uygun olursa alacağım

Cygnus için pazarlık masasına oturduk bu gün biriyle. Ondada 2 zamanlı bir motosiklet varmış yağlı benzin derdinden bıkmış birde aynı yerden dolanlardanmış. Ayrı yağ bölümü yokmuş yani. bizde dedik işte cygnus normal araba gibi benzinini koy bakım zamanlarında yağı değiştir o kadar .

2100 dedik fiyatına. Olumlu yaklaştı hatta nakit mi yoksa çek mi konuşmalarına bile girildi Umarım bir pürüz çıkmadan ilk motosikletimi satıp YBR 'ye kavuşacağım.

Bunu buraya yazma nedenim apache almak çok istemiştim ama şartlar buna zorladı . YBR 'dede memnun kalmayacağımı umuyorum.

Herkese iyi forumlar
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gün kırklareli tvs bayii ile konuştum gülce motor.

Ellerinde ürün olmadığını söyledi. Daha sonra fiyatlarınında 3,700 civarlarında olmasını beklediğini söyledi. Daha sonra ybr mi yoksa apache mi almamızı tavsiye edersin şeklinde bir soru yönelttiğimde hiç beklenmedik bir cevapla karşılaştım.
    - Alırsan yamaha al !

Bizde iyi günler deyip kapattık telefonu. Artık YBR olacak büyük ihtimal. Ama mutlaka apache kullanacağım ve durumum uygun olursa alacağım

Cygnus için pazarlık masasına oturduk bu gün biriyle. Ondada 2 zamanlı bir motosiklet varmış yağlı benzin derdinden bıkmış birde aynı yerden dolanlardanmış. Ayrı yağ bölümü yokmuş yani. bizde dedik işte cygnus normal araba gibi benzinini koy bakım zamanlarında yağı değiştir o kadar .

2100 dedik fiyatına. Olumlu yaklaştı hatta nakit mi yoksa çek mi konuşmalarına bile girildi Umarım bir pürüz çıkmadan ilk motosikletimi satıp YBR 'ye kavuşacağım.

Bunu buraya yazma nedenim apache almak çok istemiştim ama şartlar buna zorladı . YBR 'dede memnun kalmayacağımı umuyorum.

Herkese iyi forumlar
    hacı bende dün haremde ümmet abiyi beklerken bi apache gördüm eleman 2 ye bi atti kökledi gazi ön teker yerden kesildi diyebilirim yani o derece zaten hayran oldugum bi makinadir ne varki sevmedigim parasi parcalari biraz pahali ama dünki görüntü cok güzeldi ben inanmiyorum anlatan arkadaslarada gözümle görünce bişey diyemedim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Tamam motosiklete lafım yok ama şartlar ybr ye itti bizi. Kendi satıcısın da yamaha al demesi tuhafıma gitti gerçi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Tamam motosiklete lafım yok ama şartlar ybr ye itti bizi. Kendi satıcısın da yamaha al demesi tuhafıma gitti gerçi
    bence sen tvs flameyi bekle....
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    KMT Duke 250
    160 rtr bekliyordum ama olmadı seneye artık

ekaragz82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    160 rtr bekliyordum ama olmadı seneye artık
    Kardeş senin için hayırlısı ne ise o olur inşallah. Ama bence apache istiyosan atla gel istanbula bizde yardımcı oluruz alırsın buradan. Çıkarsın yola lüleburgaza doğru motoru açarsın . Ama dediğim gibi hayırlısı ne ise herşey gönlünce olsun.

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    tekrardan ybr ye döndün he
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Alıntı ekaragz82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş senin için hayırlısı ne ise o olur inşallah. Ama bence apache istiyosan atla gel istanbula bizde yardımcı oluruz alırsın buradan. Çıkarsın yola lüleburgaza doğru motoru açarsın . Ama dediğim gibi hayırlısı ne ise herşey gönlünce olsun.
    Motosikleti almak başka onun bakımları olsun acil durumlarda servise götürmek ayrı bir dert. Ayrıca babam da görüşmemi dinledi tvs servisiyle. Adam yamaha alırsan daha iyi olur deyince -("daha önce hyosung'a olduğu gibi" )- düşünceleri değişti.

Seneye 2009 yazında maddi durumlarımız elverirse tekrar apache konusunu gündeme getireceğim

Ama şimdilik YBR alacağız %99,9

burak2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz motorcu :)
    Motosikleti almak başka onun bakımları olsun acil durumlarda servise götürmek ayrı bir dert. Ayrıca babam da görüşmemi dinledi tvs servisiyle. Adam yamaha alırsan daha iyi olur deyince -("daha önce hyosung'a olduğu gibi" )- düşünceleri değişti.

Seneye 2009 yazında maddi durumlarımız elverirse tekrar apache konusunu gündeme getireceğim

Ama şimdilik YBR alacağız %99,9

kardeşim servisi var lüleburgazda apachenin nedir senin fikrini değiştiren anlamadım biz daha önce konuştuk senle açık ara farkla apache önde tabikide tercih senin hani ybr japon apache hindistan durumunu düşünüyosan bugün artık ybr de çinde yapılıp geldiğini biliyorum yanlışsam biri çıksın değil desin bizde bilelim.

artı 2000li yıllarda tvs-suzukiyle birlikte motor çıkaran yani suzuki adına motor çıkaran bir firmadır....

kullnaıcak olan sensin kardeşim sen bilirsin şimdiden alıcağın motorun hayırlı olsun diyorum güzel günlerde kullanmak nasib etsin allah....

basmayı değil durmayı düşünüyorsan eğer, anlaki gerçek motorcusun he bide her bindiğinde heyecanlanmıyorsan eğer eksik bişeyler var be dostum....

Motosikleti
    KMT Duke 250
    apache'ye lafım yok burak abi. Gülce motorla görüştüm ellerinde motosiklet olmadığını söyledi. Daha sonra ybr ile apache arasında kaldığımızı hangisini tercih etmeliyiz dediğimizde yamaha alırsan daha iyi olur dedi. bu yüzden "şimdilik" ybr ön planımda .

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    İstanbul'daki apache kullanıcılarına sesleniyorum. Motoruma beyaz far takmak istiyorum. 35/35W beyaz holajen ampul bulabileceğim bi adres yada tavsiyeniz varmı dostlar. Sirkecide girmediğim delik kalması ama yok yok yok :S
    Elinde olan yada bulunduğu civarda temin edebilecek olan varsa bi zahmet palsşalım.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür
    msn adresim recokarap@hotmail.com

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı burak2003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad az çok konuya vakıf olduk ben şu noktada bişey sormak istiyorum mümkünse önce sizden sonrada diğer kullanıcılardan???

kaç bin kilometrede oldunuz en fazla ve küçük veya büyük yaşadığınız problemleri dile getirmeniz... teşekkür ederim.
    125 000 km yaptım ilk aldığım apaçiyle (motor kitledi vs. vs.)

şu an 2. apaçiyi aldım o da 30 000 kmde çok şükür onda şimdilik bi sorun yok. tü tü tü maşallah.

her motorsiklette olduğu gibi bu makinadada sorun çıkabiliyor

gittiğin servis ve kullanım şeklin çok önemli bilesin ..

burada uzun uzadıya makinada neler degiştiğini ne arızalar çıkardığını yazmayacam ama genel olarak nazik ,çıtkırıldım olmadığını maço bi motosiklet olmadığını rahatlıkla söyleyebilitim..

Alıntı RECOKARAP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'daki apache kullanıcılarına sesleniyorum. Motoruma beyaz far takmak istiyorum. 35/35W beyaz holajen ampul bulabileceğim bi adres yada tavsiyeniz varmı dostlar. Sirkecide girmediğim delik kalması ama yok yok yok :S
    Elinde olan yada bulunduğu civarda temin edebilecek olan varsa bi zahmet palsşalım.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür
    msn adresim recokarap@hotmail.com
    motosiklet parçacılarında aradığın ampülü bulamazsın

bence sen oto sanayi sitelerindeki aksesuarcılara bak
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    bence çıkardığı arızaları yazki biz apache almaya niyetli kullanıcılarda bilelim dimi.yoksa paylaşımın ne önemi kalırki sürekli övüldükten sonra.yolda kalırmıyım servisle çok mu muhattab oluruz bilelim.yardımcı olursanız tabii

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6000 km.de buldum, 2500 istiyor sahibi

bir de 1800 km.de cbf 150 var, 2600 istiyor o da.. naapsamki?

Motosikleti
    KMT Duke 250
    APACHE al tabii

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 42 kullanıcı var. (0 üye ve 42 misafir)

Bu Konudaki Etiketler