Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    APACHE :))
    grandboss arkadas geçmiş olsun..!!!

antalyada trafikte motor kullanmak artık çok zorlanmaya basladı kaç gündür atlattığım kazanın haddi var hesabı yok düz yolda 50 km hızla giden bi aracın arkadasından gidiyordum arabayı sollamaya çıktım ve araç sahibinin yaptıgı direksiyonu sola kırıp ara sokağa girmek ucu ucuna atlatılmıs bir kaza daha :S ya sıcaklardan artık araba kullananların dikkati daha çok dağılıo yada motolulara artık hiç dikkate alınmıo ikisinden biri )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar merhaba.bende 4 gün evvel apache sahibi oldum.xenon takmayı düşünüyorum.bir kaç sorum olacak...

-farınızda takılı olan ampul osrammı herkesde?xenon için alacağım far tipini bilemiyorum h4 e benziyor fardan içeri bakınca doğrumudur?
    -2ve 3.vitesler arasında çok ince bir noktada boşa geçiyor bazen motor bazende özellikle tutturmaya çalışmam rağmen boşu yakalayamıyorum.bu anormal bir ley fakat bu motorda böle bir şeymi var yoksa şanzımanda vb bir şeyler alışmadı yeni olduğundanmı ara sıra yapıyor bunu?motor 150 km de daha...
    -jantlata sticker yapmak istiyorum nerden temin ederim?

Motosikleti
    escocem kardes öncelikle hayırlı ugurlu olsun motorun aramıza hosgeldin iyi bi tercih yapmıssın..!!! şanzımanın kendine gelmesi biraz zaman alıyor bu sorunu bende yasadım ilk 700 km kadar bu bendede oldu ama daha sonradan alısıo yada biz alısıyoruz artık ) bosa atmak için ben bile bazen ugrasıyorum 1600 km geldi ama hiç bi problem çıkartmadı daha ilk basta viteslere bile zorla giriyordu xenon far içinde daha erken bence hem çok pahallı hemde üzrindeki far suan için yeterli bence... sticker olayını bende düsünüyorum tekerlere şerit çekerek ve aklımda daha bisürü şey var ama kafama göre antalyada bişi bulamıyorum :( bulursamm sanada haber veririm. tekrar hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesin hiçbirimizeeee

MAVISS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 03
    apache 125 150 cc sınıfının lıderı olmayı hak edıyor gercektende baya kalıtelı motor yapmıslar nereye baksam ondan var kurye tıpı oluyor galıba bu motor cok tıplı ama

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Benim arkadaşım 5000 km'dir apache kullanıyor her ay sorun çıkarıyor motor ,arkadaşlar bu motor çok abartılacak çok şahane değil ama çoğu çinliden iyidir,mesala çinli ile servise haftada 5 kez gidersin apachede 3 kez honda veya yamahada 2 kez gidersin ,bu arada bu apache'nin orjinali 125'i geçmiyor söyleyeyim 130-135 görebilmek için ön dişliyi değiştirmek ve yokus asagı olması lazım..

MAVISS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 03
    o arkadasın motor kullanmasını bılmıyodur satsın hemen

Alıntı uqur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    escocem kardes öncelikle hayırlı ugurlu olsun motorun aramıza hosgeldin iyi bi tercih yapmıssın..!!! şanzımanın kendine gelmesi biraz zaman alıyor bu sorunu bende yasadım ilk 700 km kadar bu bendede oldu ama daha sonradan alısıo yada biz alısıyoruz artık ) bosa atmak için ben bile bazen ugrasıyorum 1600 km geldi ama hiç bi problem çıkartmadı daha ilk basta viteslere bile zorla giriyordu xenon far içinde daha erken bence hem çok pahallı hemde üzrindeki far suan için yeterli bence... sticker olayını bende düsünüyorum tekerlere şerit çekerek ve aklımda daha bisürü şey var ama kafama göre antalyada bişi bulamıyorum :( bulursamm sanada haber veririm. tekrar hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesin hiçbirimizeeee
    sağol dostum teşekkür ederim.xenon u arkadaşımdan alıcam 125 ytl 8000 k peşin.serit oğuz motorda var fakat 0 ytl dediler birde açık kırmızıydı ben vişne çürüğü tarzında bir erenk arıyorum
    olmazsa 3m in beğendiğim renginden kestiricem reklamcıda

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    İkinci elleri ne civarda bu motorun ? Birde Türkiye Distribitörü var mı ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    aslında 125 ytl gayet uygun ben daha uçuk bi rakam olarak biliyordum

açık kırmızıyı almamaklada iyi etmişsinn gece güzel olablirde gündüz iğrenç gösteriyoru tamda benim düşündüğüm rengi demişsin vişne çürüğü hem okdar sırıtmasda

tubis kardeş bu motorların 2. eli daha okdar yok piyasada hele antalyada hiç yok sanırım :D ama sitelerde dolasırsan 2007 modelleri 2750 fln olması lazım kim ne tutturabilirse işte 2750 isteyen var 3000 istyen var anlayacağın 2.elde fiyat okadar düşmüyor biras daha imkanın varsa 0 almanı tavsiye ederim hiç olmassa motorunu kendin tanırsın ;)

Motosikleti
    SUZUKİ GSR600

tvs apache kullanıcıları izmir

arkadaşlar apache kullanıcılarıyla tanışmak isterim özel bi motor kullanıyoruz özelliğimiz olsun

yeni aldım daha rodajda makinam ancak hakikaten söylendiği kadar varmış güçlü bi motor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hayırlı olsun kardeşim.. dediğin gibi gerçekten özel bi motor kullanıyoruz.. benim rodaj yeni bitti.. motorun sağır olasın diye basabildiğin kadar bas.. ama 300 km ve 1000 km kesinlikle yağ değiştir..

heredot1923 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns200
    hayırlı olsun kardeşim.aramıza hoş geldin motor beğendiğine sevindim.verdiğin parayı hakkeden bir motor ben büyütecektim.gözüm korktu benzinden teknik sorunlardan 10bini devirdim maşallah beni yolda bırakmadı canavar.bakımlarını yaptır yeter.
    maşrabamız küçükse deryayı suçlamaya hakkımız yoktur

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bu rodaj tekniği yeni çikti koray çikardi daha dogrusu basabildigin kadar bas
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

heredot1923 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns200
    aman abi basma sen redline ı görme hiç
    maşrabamız küçükse deryayı suçlamaya hakkımız yoktur

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay apachıler sızı
    bızde sogukdenizliler olarak gelıcez sızın oraya
    pekı sızın oturan boga kım

Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    hayırlı olsun kazasız belasız

arkadaşlar ayarlayalım bulualım olmazsa tanışalım fikir alışverişi yapalım gezelim eğlenelim felanii olmazmı?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı escocem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ayarlayalım bulualım olmazsa tanışalım fikir alışverişi yapalım gezelim eğlenelim felanii olmazmı?
    buluşalim abi yer neresi tarih saat belirleyin
    ybrci olarak katilabilirmiyim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    bugun keskin motora 5000 bakımı için gittim hava filtresi yağ filtresi buji ve yağ değişimi yaptılar ve bana 75 ytl fatura çıkardılar sizce 5000 de bunlar değişir mi ben değişime onay vererek saflık mı yapmış oldum ayrıca servis bu fiyatlarla beni yedi mi acaba ne dersiniz ?
    İki kişinin bindiği motor değildir.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun keskin motora 5000 bakımı için gittim hava filtresi yağ filtresi buji ve yağ değişimi yaptılar ve bana 75 ytl fatura çıkardılar sizce 5000 de bunlar değişir mi ben değişime onay vererek saflık mı yapmış oldum ayrıca servis bu fiyatlarla beni yedi mi acaba ne dersiniz ?
    hocam bayağı yüksek almışlar, filtre, yağ, buji fiyat olarak ne kadar dediler sana
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler