Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    140km bu kadar zor mu ulaşılan bir hız? Demek ben motorumun değerini bilmiyorum bende Kymco Ck125 var, düz yolda 120-125e hemen ulaşıyorum, biraz inişli yolda 140 yapıyorum, hiçbir değişim modifiye de yok, canım benim ya, satıyorum aslında ama kıyamıyorum da ilk göz ağrım ne de olsa Apache istiyordum ama yeni modelleri gelecek yakında, biraz para biriktirip iki motor sahibi olmak istiyorum, bakalım hayırlısı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    hayati
    Yok abi Ybr125 ayrı bir tutkudur,tvs ne olursa olsun Honda-Yamaha'nın yerini tutamaz,sürat meselesine gelirsek ben apache'yi test ettim ybr125'im de vardı daha önce ivmelenmede hiçbir değişiklik yok yrbye göre yokus asagı 140 görüyor fakat gerçekte 125 le gidiyor.Hiç değiştirmeyi bile düşünme bence.

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayati
    Yok abi Ybr125 ayrı bir tutkudur,tvs ne olursa olsun Honda-Yamaha'nın yerini tutamaz,sürat meselesine gelirsek ben apache'yi test ettim ybr125'im de vardı daha önce ivmelenmede hiçbir değişiklik yok yrbye göre yokus asagı 140 görüyor fakat gerçekte 125 le gidiyor.Hiç değiştirmeyi bile düşünme bence.
    ok .

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok .

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    kursattekin
    Hayırdır,bir sorunmu var ?

runmysoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle herkese merhaba.Ben 5 aydır kullanıyorum motorumu nadiren de olsa.Şu an 4000deyim.Apache imin herşeyinden çok memnunum yanlız geçenlerde farkına vardığım bir durumdan bahsetmek istiyorum.
    E5 te gidiyordum,hızım 110 civarlarındaydı,hafif bir tumsekten gecmemle birlikte direksiyon bariz bir şekilde saga sola sallanmaya başladı,hani lastiği kontrol etmek için sağa sola sallarız ya aynen o şekilde(Tabi 3 cm i geçmeyecek bir sag sol dalgalanması)...Bu durum beyaz şeritlerden geçerken oldukça fazlalaşıyor,ayrıca yuksek hıza cıktıgımda kucuk bir tumsekte yine aynı durum ortaya çıkıyor...Bu durumu titreşimden daha farklı olarak değerlendiriyorum,cunku adeta her an gidon,motordan kopacakmış gibi tedirgin ediyor...
    Buna benzer bir durum yaşadınız mı?Uyguladığınız çözüm nedir?

Kazasız belasız sürüşler...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayati
    çok dogru söylüyorsun ybr ayri bir tutku geçmesin 100 ü napalimama apachedede gözüm yok degil yani daha kalipli

Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140km bu kadar zor mu ulaşılan bir hız? Demek ben motorumun değerini bilmiyorum bende Kymco Ck125 var, düz yolda 120-125e hemen ulaşıyorum, biraz inişli yolda 140 yapıyorum, hiçbir değişim modifiye de yok, canım benim ya, satıyorum aslında ama kıyamıyorum da ilk göz ağrım ne de olsa Apache istiyordum ama yeni modelleri gelecek yakında, biraz para biriktirip iki motor sahibi olmak istiyorum, bakalım hayırlısı.
    Motorunu gercekten satmak istiyorsan biraz motorun hakkinda bilgi vermeni tavsiye ederim ilgilenen arkadaşlar olur belki kaç model kaç binde ne renk varsa resim vb...

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Nisan 2007 trafiğe çıkışlı,4300km.de 11beygir , OCAK-NİSAN arası kullanmadım, 4ay sonunda tek marş ile çalıştı ve durmadan 200km yaptım en ufak tekleme yapmadı. Kazasız sorunsuz, Muayenesi 2010Nisana kadar. Yakıtı çok ekonomik bir depo ile 600kmye yakın yol yapabilirsiniz.30YTLLik benzin aldım 3900kmde idi, şu an 4350km civarı depo daha bitmemişti yeniden fulledim.Apache ile takas yapabilirim.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı runmysoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba.Ben 5 aydır kullanıyorum motorumu nadiren de olsa.Şu an 4000deyim.Apache imin herşeyinden çok memnunum yanlız geçenlerde farkına vardığım bir durumdan bahsetmek istiyorum.
    E5 te gidiyordum,hızım 110 civarlarındaydı,hafif bir tumsekten gecmemle birlikte direksiyon bariz bir şekilde saga sola sallanmaya başladı,hani lastiği kontrol etmek için sağa sola sallarız ya aynen o şekilde(Tabi 3 cm i geçmeyecek bir sag sol dalgalanması)...Bu durum beyaz şeritlerden geçerken oldukça fazlalaşıyor,ayrıca yuksek hıza cıktıgımda kucuk bir tumsekte yine aynı durum ortaya çıkıyor...Bu durumu titreşimden daha farklı olarak değerlendiriyorum,cunku adeta her an gidon,motordan kopacakmış gibi tedirgin ediyor...
    Buna benzer bir durum yaşadınız mı?Uyguladığınız çözüm nedir?

Kazasız belasız sürüşler...
    Arkadaş, gidon bilya ve yataklarını kontrol ettirmeni şiddetle tavsiye ederim, bu yazdığın anormal bir durum Kazasız belasız sürüşler
    Poturdak

Motosikleti
    2000 ford
    Nisan 2007 trafiğe çıkışlı,4300km.de 11beygir , OCAK-NİSAN arası kullanmadım, 4ay sonunda tek marş ile çalıştı ve durmadan 200km yaptım en ufak tekleme yapmadı. Kazasız sorunsuz, Muayenesi 2010Nisana kadar. Yakıtı çok ekonomik bir depo ile 600kmye yakın yol yapabilirsiniz.30YTLLik benzin aldım 3900kmde idi, şu an 4350km civarı depo daha bitmemişti yeniden fulledim.Apache ile takas yapabilirim.

hacı ben bunu sahibinden de gördüm ya bu motor satilirmi yazik günah jantlari falan ne güzel yapmişisn daha 2007 model makina satilir mi hemde 4.300 de deposu kaç litre aliyor bunu bi depoyla 600 km falan:D

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Satmaya kıyamıyorum zaten ilan verdim arayanlar oluyor tam vereceğim diyorum biraz daha para biriktirip iki motorum olsun arada kaldım işte.İnşallah satarsam da siteden biri alır işini görür, dua eder, ben de sitedeki bir arkadaştan almıştım ve beklentimden fazlasını buldum, örneğin kar kış dönemi 4ay hiç çalıştırmadım, Tuzlada ablamın orada açıkta kaldı, sadece branda ile, 4 ay sonra çalışmaz diye düşündüm ama inanın tek marşla çalıştı, o yüzden kıyamıyorum, hiç beni üzmedi çünkü, ne bileyim bazı arkadaşlar satarken oynuyor sorunlu olsa gözüme gelmez bir de motoru aldım ama anladım ki her motoru seviyorum, yanımdan MZ geçiyor bir tane alacağım diyorum 18yaşımda ilk bindiğim motor olması sebebi ile, Apache zaten çok hoşuma gidiyor, inşallah ileride ZZR 1100 o da küçüklüğümün hayali idi çok mu şey istiyorum acaba, araba ilgimi hiç çekmiyor, para da yok zaten çalışıp biriktirip bakalım.

Motosikleti
    2000 ford
    Satmaya kıyamıyorum zaten ilan verdim arayanlar oluyor tam vereceğim diyorum biraz daha para biriktirip iki motorum olsun arada kaldım işte.İnşallah satarsam da siteden biri alır işini görür, dua eder, ben de sitedeki bir arkadaştan almıştım ve beklentimden fazlasını buldum, örneğin kar kış dönemi 4ay hiç çalıştırmadım, Tuzlada ablamın orada açıkta kaldı, sadece branda ile, 4 ay sonra çalışmaz diye düşündüm ama inanın tek marşla çalıştı, o yüzden kıyamıyorum, hiç beni üzmedi çünkü, ne bileyim bazı arkadaşlar satarken oynuyor sorunlu olsa gözüme gelmez bir de motoru aldım ama anladım ki her motoru seviyorum, yanımdan MZ geçiyor bir tane alacağım diyorum 18yaşımda ilk bindiğim motor olması sebebi ile, Apache zaten çok hoşuma gidiyor, inşallah ileride ZZR 1100 o da küçüklüğümün hayali idi çok mu şey istiyorum acaba, araba ilgimi hiç çekmiyor, para da yok zaten çalışıp biriktirip bakalım.
    bende tuzlada sayilirm görüşelim sorun çikarmaz daha sıfır sayilir benim motör 14 binde tek seferde aliyor temiz kullandiktan sonra no problem

runmysoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Denizcimuzaffer cevap için teşekkurler,hemen kontrol ettireceğim saolun.

gokhanbasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende sıfır apache var sahibindende var ilanı
    başak sehirdeyim
    takas yaparım telefon filan verin goruselim
    gokhan5323532364

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı gokhanbasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sıfır apache var sahibindende var ilanı
    başak sehirdeyim
    takas yaparım telefon filan verin goruselim
    gokhan5323532364
    faturası kesikmi yoksa alıcının üzerinemi kesilecek???

satılık apache

arkadaşlar benim apache de ihtiyaç sebebiyle 2000 ytl fiyatıyla satılıktır.sahibinden.com da ilanı var.fakat foto koyamıyorum.hiç problem çıkartmamış.itinayla kullanılmış ve tüm bakımları zamanında yaptırılmıştır.oringli zincir taktırılmıştır.ev, iş ve gezi amaçla kullanılmıştır.yerim bostancıdadır.veteriner teknikeriyim.dileyen arkadaşım kliniğime gelip çayımı içip motoru görebilir.sevgiyle kalın

piston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125,Mz251,Suzuki Gsx550 Katana,Suzuki Gn250,Ybr125,Cgl125,TVS F2,Cbx250,Honda Cbf150
    Wolcano..motor kaç km de acaba?
    Bende CBF 150 yi yeni sattım Apache arıyorum

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı piston adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wolcano..motor kaç km de acaba?
    Bende CBF 150 yi yeni sattım Apache arıyorum
    ben o arkadasin motorunu sahibinden de görmüştüm galiba 24 binde diye hatirliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı

usfine.com aoc gold

For years now video AOC Gold gamers have been seeking assistance Age of Conan Gold in playing and conquering the games that they live for. This assistance is sometimes found online, from television shows, or printed cheat materials. Age of Conan Power Leveling Many of these items have successfully helped gamers achieve victory, but they cannot help with all games. AOC Power leveling Using weapons to conquer and efeat may not sound that difficult, but if you have played before than you may realize that it is not as easy as it sounds. The good and valuable weapons must be paid for with . The easiest way to find is to buy it. Similar to the above mentioned resources, purchasing is a great way for a player to enjoy and Age of Conan PowerLeveling conquer the game.

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    guncelik durumu:lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllll[]llllllllllllllllllllllllllllllllll
    MT ANTALYA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler